Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Godova Gábor
Születési dátum: 1964-05-21
Város: Szentendre
Szezon Meccs
  2021/2022
     Ellenőr 234
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Kaposvári VK  2021/09/25  15-9
          Honvéd - UVSE Hunguest H.  2021/10/01  18-9
          PannErgy-Miskolc - SZEGEDI VE  2021/10/24  6-9
          PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd  2021/10/30  12-10
          Tigra-ZF-Eger - SZEGEDI VE  2021/12/04  15-11
          Honvéd - PannErgy-Miskolc  2022/01/11  14-9
          Szolnoki Dózsa - UVSE Hunguest H.  2022/02/05  19-8
          PannErgy-Miskolc - FTC Telekom  2022/02/12  10-11
          PVSK- Mecsek Füszért - SZEGEDI VE  2022/02/19  6-10
          DVSE-Master Good - BVSC-Zugló  2022/03/22  9-12
          FTC Telekom - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/06  18-9
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - VIWA-második.ker  2021/10/02  18-5
          Oázis SC - YBL WPC  2021/10/16  12-22
          Kanizsa Vízil. Kft. - Eszterházy SC  2021/11/06  16-11
          AVUS - VIWA-második.ker  2021/11/27  15-8
          Ceglédi VSE - Eszterházy SC  2021/12/04  11-9
          KSI SE - Fehérvár VS kft.  2022/02/05  24-8
          Ceglédi VSE - HVSC  2022/04/23  12-5
          Oázis SC - Invictus SC  2022/04/27  10-15
          YBL WPC - TVSE  2022/05/07  11-5
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-INFINITYN - Sportliget  2021/11/13  24-4
          Új-Hullám SE - SE SK  2021/11/13  7-27
          Sportliget - ELTE-BEAC  2021/11/13  14-9
          MAFC-INFINITYN - Új-Hullám SE  2021/11/13  21-3
          SE SK - ELTE-BEAC  2021/11/13  11-11
          CPVSE - SZUVTE BT  2022/04/09  9-5
          Dunakanyar Waterpolo - MAFC-INFINITYN  2022/04/09  10-6
          CPVSE - Győri VSE - Uni Győr  2022/04/09  13-10
          Dunakanyar Waterpolo - SZUVTE BT  2022/04/09  17-9
          MAFC-INFINITYN - Győri VSE - Uni Győr  2022/04/09  17-7
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Tigra-ZF-Eger  2021/08/16  7-21
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/11  15-7
          Dunakanyar Waterpolo - Balaton VK  2021/10/10  9-5
          CPVSE - KSI SE  2021/10/17  3-26
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/31  8-9
          Tigra-ZF-Eger - Vasas SC  2021/11/07  10-13
          Kaposvári VK - Honvéd  2021/11/14  8-7
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/21  14-15
          Legrand Szentes - SZVPS  2021/12/12  12-17
          KVSE - HVSC  2021/12/19  10-13
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2022/02/13  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2022/02/20  7-14
          SZVPS II - Balaton VK  2022/02/27  10-9
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  6-30
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/03/20  13-11
          Kaposvári VK - AVUS  2022/04/10  9-12
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/04/24  5-19
          PSN Zrt. Sportiskola - Szolnoki Dózsa  2022/04/27  13-7
          YBL WPC - Oázis SC  2022/05/08  8-3
          Tigra-ZF-Eger - PSN Zrt. Sportiskola  2022/05/15  14-13
          Vasas SC - FTC-Telekom  2022/05/15  7-12
          SZVPS - UVSE I.  2022/05/15  16-13
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/05/15  14-13
          Fehérvár VSE - BFSE  2022/06/05  13-8
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Tigra-ZF-Eger  2021/08/16  8-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/11  16-9
          Dunakanyar Waterpolo - Balaton VK  2021/10/10  9-12
          CPVSE - KSI SE  2021/10/17  6-18
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/31  16-9
          Tigra-ZF-Eger - Vasas SC  2021/11/07  6-12
          Kaposvári VK - Honvéd  2021/11/14  1-12
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/21  7-8
          CVK - Százhalombattai VSE.  2021/12/05  5-29
          Legrand Szentes - SZVPS  2021/12/12  8-25
          KVSE - HVSC  2021/12/19  11-12
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2022/02/13  10-14
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2022/02/20  11-13
          SZVPS II - Balaton VK  2022/02/27  22-9
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  8-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/03/20  17-18
          Kaposvári VK - AVUS  2022/04/10  11-12
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/04/24  7-12
          PSN Zrt. Sportiskola - Szolnoki Dózsa  2022/04/27  13-15
          YBL WPC - Oázis SC  2022/05/08  7-13
          Fehérvár VSE - BFSE  2022/06/05  15-7
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CPVSE - Tigra-ZF-Eger  2021/08/16  6-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/11  20-6
          Dunakanyar Waterpolo - Balaton VK  2021/10/10  18-14
          CPVSE - KSI SE  2021/10/17  5-36
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/31  8-12
          Tigra-ZF-Eger - Vasas SC  2021/11/07  9-10
          Kaposvári VK - Honvéd  2021/11/14  5-13
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/11/21  5-19
          CVK - Százhalombattai VSE  2021/12/05  7-15
          LEGRAND SZENTES - SZVPS  2021/12/12  15-20
          KVSE - HVSC  2021/12/19  26-4
          Kaposvári VK - Szolnoki Dózsa  2022/02/13  3-20
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2022/02/20  8-12
          SZVPS II - Balaton VK  2022/02/27  10-14
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  14-13
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/03/20  7-6
          Kaposvári VK - AVUS  2022/04/10  7-9
          Dunakanyar Waterpolo - Fehérvár VSE  2022/04/24  8-15
          PSN Zrt. Sportiskola - Szolnoki Dózsa  2022/04/27  14-16
          YBL WPC - Oázis SC  2022/05/08  13-9
          Fehérvár VSE - BFSE  2022/06/05  23-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          V-VVSE - BVSC-Zugló Heavy  2021/10/17  22-11
          HETE - YBL WPC  2021/10/17  6-11
          SE SK - OSC Vízilabda Kft.  2021/11/07  15-11
          OSC Vízilabda Kft. - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/11/14  16-7
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2021/11/21  12-9
          V-VVSE - Komplex PSE  2021/11/21  9-17
          HETE - MAFC-BME  2021/11/21  8-12
          OSC Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/12/02  0-5
          BVSC-Zugló Lokomotív - Oázis SC  2022/02/13  12-11
          BVSC-Zugló Heavy - V-VVSE  2022/02/13  12-9
          FTC-Masters - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/03/27  15-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - ELTE-BEAC  2022/04/03  20-8
          BVSC-Zugló Heavy - RETR-O-SC  2022/04/03  11-13
          OSC Vízilabda Kft. - V-VVSE  2022/05/08  19-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sportliget  2022/05/08  12-9
          Oázis SC II. - Sunday Boys  2022/05/08  20-8
          MAFC-BME - YBL WPC  2022/05/08  12-15
          FTC-Masters - ELTE-BEAC  2022/05/15  22-9
          RETR-O-SC - OSC Vízilabda Kft.  2022/05/22  9-10
          BVSC-Zugló Heavy - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/05/22  17-7
          Sportliget - FTC-Masters  2022/05/22  5-13
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-zugló Lokomotív - MAFC-Infinityn  2022/01/22  22-11
          ELTE-BEAC - TVSE  2022/01/22  5-14
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas II. - KSI SE  2022/03/19  1-14
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2022/03/19  10-8
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/10/02  3-16
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2022/05/28  6-7
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2022/05/28  7-9
          Honvéd I. - Oázis SC  2022/05/28  19-11
          YBL WPC II. - Sportliget  2022/05/28  11-6
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - BVSC-Zugló  2022/03/12  4-4
          POLO SC Bp.I. 2007 - Fehérvár VSE  2022/03/12  4-19
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2022/03/12  10-4
          YBL WPC - Fehérvár VSE  2022/05/07  7-13
          UVSE - KSI SE  2022/05/07  5-8
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - OSC Vízilabda Kft.  2021/12/11  19-1
          YBL WPC I. - UVSE  2021/12/11  5-15
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2021/12/11  8-11
          FTC-Telekom - KSI SE  2021/12/11  11-10
          Oázis SC - OSC Vízilabda Kft.  2022/04/30  19-4
          FTC-Telekom II. - YBL WP C II.  2022/04/30  11-8
          KESI - Tigra-Zf-Eger  2022/04/30  2-14
          Sportliget - BFSE  2022/04/30  12-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. Sportiskola - BVSC-Zugló  2022/03/19  6-11
          OSC Vízilabda Kft. - Százhalombattai VSE  2022/04/23  4-9
          Oázis SC - Oxigén 2009  2022/04/23  10-9
          BVSC-Zugló II. - Aquaworm  2022/04/23  9-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - UVSE I.  2021/09/18  8-12
          KSI SE - POLO SC Bp.IV. 2010  2021/09/18  15-0
          KESI - SE SK  2021/09/18  1-16
          OSC ÚJBUDA 1. - PSN Zrt. Sportiskola  2021/09/18  3-3
          OSC ÚJBUDA 1. - SE SK  2021/10/16  2-3
          KESI - UVSE I.  2021/10/16  1-16
          KSI SE - Tigra-Zf-Eger  2021/10/16  16-3
          VUK Kistarcsa - Százhalombattai VSE.  2021/11/13  16-6
          ASI-MSA - Sportsziget SE  2021/11/13  15-0
          Oázis SC - Oxigén  2021/11/13  16-1
          FTC-Telekom - VUA  2022/01/29  15-0
          Váci VSE - BFSE  2022/01/29  8-7
          KSI SE - FTC-Telekom  2022/05/14  7-8
          Váci VSE - BVSC-Zugló  2022/05/14  8-17
          Tigra-Zf-Eger - PSN Zrt. Sportiskola  2022/05/14  5-1
          UVSE I. - SE SK  2022/05/14  15-6
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/09/26  
          UVSE II. - BFSE  2021/09/26  
          UVSE - Honvéd  2021/09/26  
          KSI SE - KÓPÉ ÚVSE  2021/09/26  
          KSI SE II. - FTC-Telekom  2021/09/26  
          KSI SE II. - KÓPÉ ÚVSE  2021/11/28  
          BFSE - KSI SE  2021/11/28  
          OSC ÚJBUDA - Ceglédi VSE  2021/11/28  
          UVSE II. - Honvéd  2021/11/28  
          SE SK - Honvéd - Érd  2021/11/28  
       Északkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vágta MSC - KSKDVK  2022/05/21  4-4
          MATE-GEAC-MSA - Zempléni VK  2022/05/21  19-4
          KSKDVK - Vágta MSC  2022/05/21  6-7
          Zempléni VK - MATE-GEAC-MSA  2022/05/21  1-10
       DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KVK Gyermek I - KVSE  2021/10/30  7-17
          PSN Zrt. Sportiskola - Oázis Kft  2021/10/30  21-3
          KVK Gyermek I - DFVE  2021/10/30  10-7
          KVSE - Oázis Kft  2021/10/30  34-4
          PSN Zrt. Sportiskola - DFVE  2021/10/30  18-15
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - GYVSE-UNI GYŐR  2021/10/22  26-4
          TVSE Kft. - UVSE Hunguest H.  2021/10/27  6-17
          III. KER. TVE - DFVE  2021/11/03  6-19
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/11/10  12-12
          DFVE - FTC-Telekom  2021/11/27  12-13
          Tigra-ZF-Eger - III. KER. TVE  2022/01/15  13-8
          SZNVE SZTE - BVSC-Zugló  2022/01/19  4-15
          SZNVE SZTE - FTC-Telekom  2022/01/21  4-22
          GYVSE-UNI GYŐR - VALDOR SZENTES  2022/01/29  10-11
          SZNVE SZTE - GYVSE-UNI GYŐR  2022/02/25  7-7
          DFVE - BVSC-Zugló  2022/03/04  13-12
          VALDOR SZENTES - DFVE  2022/03/09  2-16
          Tigra-ZF-Eger - GYVSE-UNI GYŐR  2022/03/11  15-5
          UVSE Hunguest H. - FTC-Telekom  2022/03/19  11-8
          BVSC-Zugló - SZNVE SZTE  2022/03/26  16-8
          Tigra-ZF-Eger - VALDOR SZENTES  2022/03/30  10-8
          SZNVE SZTE - III. KER. TVE  2022/03/31  13-10
          VALDOR SZENTES - Tigra-ZF-Eger  2022/04/02  10-13
          DFVE - UVSE Hunguest H.  2022/04/06  8-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/04/11  12-15
          DFVE - UVSE Hunguest H.  2022/04/14  12-14
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-INFINITYN - UVSE  2021/12/13  7-12
          UVSE - III. Ker. TVE  2022/04/28  13-9
          III. Ker. TVE - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/29  4-10
          DFVE - UVSE  2022/05/29  7-10
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVE SZTE - Tigra-Zf-Eger  2021/11/19  6-15
          Tigra-Zf-Eger - TVSE Kft.  2021/11/19  16-4
          TVSE Kft. - SZNVE SZTE  2021/11/19  10-7
          UVSE - DFVE  2021/12/18  7-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/10/03  38-11
          SZNVE IF - BVSC-Zugló  2022/01/30  5-21
          UVSE - KSI SE  2022/03/06  15-3
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  7-11
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/04/03  14-15
          UVSE - KSI SE  2022/05/13  15-3
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2022/05/13  18-3
          Szentes - DFVE  2022/05/13  9-11
          TVSE Kft. - BVSC-Zugló  2022/05/13  9-4
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/10/03  34-2
          SZNVE SE - BVSC-Zugló  2022/01/30  3-15
          UVSE - KSI SE  2022/03/06  17-10
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  10-15
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/04/03  16-8
          UVSE - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/20  17-7
          KSI SE - TVSE Kft.  2022/05/20  13-7
          BVSC-Zugló - Szentes  2022/05/20  9-11
          DFVE - FTC-Telekom  2022/05/20  5-13
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Fehérvár VSE  2021/10/03  24-5
          SZNVE GY - BVSC-Zugló  2022/01/30  5-22
          UVSE - KSI SE  2022/03/06  11-10
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/27  3-10
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/04/03  11-7
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Tigra-ZF-Eger  2021/12/11  19-6
  2020/2021
     Ellenőr 199
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZVE  2020/09/02  16-6
          Honvéd - TVSE Vízilabda Kft  2020/09/12  15-6
          METALCOM SZENTES - Tigra-ZF-Eger  2020/09/23  7-7
          PVSK Mecsek Füszért - KSI SE  2020/10/17  18-13
          OSC ÚJBUDA - METALCOM SZENTES  2020/11/04  25-6
          TVSE Vízilabda Kft - Kaposvári VK  2020/11/10  6-7
          Kaposvári VK - METALCOM SZENTES  2020/11/25  14-15
          A-Híd VasasPlaket - Honvéd  2021/03/10  12-8
          METALCOM SZENTES - OSC ÚJBUDA  2021/03/20  6-20
          DVSE - KSI SE  2021/04/10  13-12
          PannErgy-Miskolc - A-Híd VasasPlaket  2021/04/17  3-9
          TVSE Vízilabda Kft - DVSE  2021/05/01  6-4
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/10  7-18
          Neptun VSC - AVUS  2020/11/21  9-25
          Dunakanyar Waterpolo - HVSC  2020/12/03  5-16
          Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC  2020/12/05  8-12
          Neptun VSC - Ceglédi VSE  2020/12/05  11-17
          AVUS - Eszterházy SC  2021/02/27  15-6
          Dunakanyar Waterpolo - Eszterházy SC  2021/04/24  6-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - PTE-PEAC  2020/10/17  10-13
          FVSE - Győri VSE  2020/10/17  15-7
          Soproni VSE - Tatabánya  2020/10/17  4-15
          Győri VSE - Balaton VK  2020/10/17  7-10
          Soproni VSE - FVSE  2020/10/17  7-12
          Balaton VK - PTE-PEAC  2020/10/17  7-20
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - OSC ÚJBUDA  2020/07/25  4-14
          METALCOM SZENTES - SZVE  2020/07/25  14-9
          METALCOM SZENTES - DVSE  2020/07/25  10-9
          SZVE - OSC ÚJBUDA  2020/07/25  4-17
          DVSE - SZVE  2020/07/26  5-9
          OSC ÚJBUDA - METALCOM SZENTES  2020/07/26  15-6
          SZVE - DVSE  2020/08/08  14-13
          UVSE HUnguest Hotels - KSI SE  2020/08/08  16-8
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - AVUS  2020/07/15  13-6
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  24-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-12
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2020/09/20  6-8
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  15-9
          Tatabánya - FVSE  2020/10/31  13-9
          BVSC-Zugló - BLAMAX-Kaposvári VK  2020/11/29  29-5
          FVSE - KVSE  2020/12/06  17-5
          Polo Academy Bp. - YBL WPC  2021/01/17  11-12
          PannErgy-Miskolc - Honvéd  2021/01/24  10-14
          POLO Sport Club OBi - KVSE  2021/01/31  5-22
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/02/14  4-16
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2021/02/18  12-8
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2021/02/28  14-12
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/03/07  14-13
          Dunakanyar Waterpolo - AQUA SE  2021/04/18  22-9
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/21  11-16
          Oázis SC - Váci VSE  2021/04/25  21-6
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/05/02  20-8
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2021/05/22  16-9
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - AVUS  2020/07/15  14-3
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  26-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  15-13
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2020/09/20  15-17
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  18-7
          Tatabánya - FVSE  2020/10/31  12-9
          BVSC-Zugló - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/11/29  27-3
          FVSE - KVSE  2020/12/06  18-5
          Polo Academy Bp. - YBL WPC  2021/01/17  1-7
          PannErgy-Miskolc - Honvéd  2021/01/24  7-11
          POLO Sport Club OBs - KVSE  2021/01/31  2-24
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/02/14  4-17
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2021/02/18  12-7
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2021/02/28  12-13
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/03/07  11-5
          Dunakanyar Waterpolo - AQUA SE  2021/04/18  13-8
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/21  14-5
          Oázis SC - Váci VSE  2021/04/25  25-2
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/05/02  11-6
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2021/05/22  5-12
          Sportliget - Soproni VSE  2021/06/06  10-8
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. - AVUS  2020/07/15  16-10
          KSI SE - DVSE  2020/07/22  23-2
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - BVSC-Zugló  2020/09/13  7-18
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2020/09/20  11-15
          Dunakanyar Waterpolo - Békéscsaba  2020/10/11  11-13
          Tatabánya - FVSE  2020/10/31  5-3
          BVSC-Zugló - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/11/29  27-8
          FVSE - KVSE  2020/12/06  14-6
          Polo Academy Bp. - YBL WPC  2021/01/17  5-28
          PannErgy-Miskolc - Honvéd  2021/01/24  8-17
          Tigra-ZF-Eger - KSI SE  2021/02/14  9-15
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2021/02/18  20-6
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2021/02/28  17-10
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/03/07  14-12
          Dunakanyar Waterpolo - AQUA SE  2021/04/18  17-9
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/21  13-12
          Oázis SC - Váci VSE  2021/04/25  20-6
          Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE  2021/05/02  12-7
          Dunakanyar Waterpolo - KESI  2021/05/22  13-17
          Sportliget - Soproni VSE  2021/06/06  12-13
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Octopus SE - SOTE VKS  2020/11/15  8-11
          RETR-O-SC - Octopus SE  2021/02/28  10-11
          Oázis SC 2 - MAFC A-TEAM  2021/02/28  20-9
          Oázis Sc - SOTE VKS  2021/02/28  10-15
          Jog-Ászok VSK - Sportliget  2021/03/07  8-15
          ELTE-BEAC - 1427 JSMA  2021/04/11  16-17
          1427 JSMA - HETE  2021/05/09  10-7
          Jog-Ászok VSK - YBL WPC  2021/05/09  8-9
          Sportliget - YBL WPC  2021/06/06  8-7
          MAFC-BME-INFINITYN - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/06/06  7-7
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Sportliget  2021/03/13  14-8
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/13  10-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - II. ker Spor  2021/02/20  22-1
          Vasas SC - Kölyökpóló Suli  2021/02/20  12-13
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/02/20  10-4
          Vasas SC - II. ker Spor  2021/04/17  9-2
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 2.  2020/12/12  5-13
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2020/12/12  14-8
          VUA - UVSE Hunguest H.  2020/12/12  2-25
          POLO SC Bp06 Penguin - VUA  2021/03/27  18-5
          OSC ÚJBUDA 2. - SZVPS  2021/03/27  1-14
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H.  2021/03/27  8-13
          KSI SE - POLO SC Bp06 Penguin  2021/05/28  14-5
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 2.  2021/06/06  10-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - Honvéd  2020/10/30  6-25
          Váci VSE - KSI SE  2020/10/30  2-35
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/03/06  8-8
          KESI - YBL WPC I.  2021/03/06  7-11
          FTC-Telekom - KSI SE  2021/03/06  5-7
          FTC-Telekom - YBL WPC I.  2021/03/06  10-8
          Iron WP - Honvéd  2021/03/20  1-45
          Új-Hullám SE - Váci VSE  2021/03/20  2-21
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II - YBL WPC I.  2020/11/28  0-15
          MVLC-Miskolc - Oázis SC  2020/11/28  2-17
          Váci VSE - SZVPS  2020/11/28  6-20
          KÓPÉ ÚVSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/11/28  9-6
          BFSE - Oxigén  2020/11/29  4-15
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2021/02/27  12-8
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  9-5
          Sportliget - Oázis SC  2021/04/10  8-10
          MVLC-Miskolc - Aquaworm  2021/04/24  6-7
          Oxigén - BVSC-Zugló II  2021/04/24  4-1
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Blamax-Kaposvár VK  2021/01/27  19-11
          Honvéd - Vasas SC  2021/03/21  17-15
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Ceglédi VSE  2021/01/30  8-6
          Oázis SC - Tigra-ZF-Eger  2021/01/30  6-13
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/01/30  14-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/04/17  3-16
          KÓPÉ ÚVSE - Százhalombattai VSE.  2021/04/17  11-7
          SE VK - KESI  2021/04/17  16-1
          VUK Kistarcsa - UVSE Hunguest H. II.  2021/04/17  4-8
          VSD - BFSE  2021/05/01  18-6
          KESI - VSD  2021/05/01  10-16
          OSC ÚJBUDA 2. - Százhalombattai VSE.  2021/05/15  4-14
          VSD - UVSE Hunguest H. II.  2021/05/15  9-14
          KÓPÉ ÚVSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/15  11-3
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2021/04/11  
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/04/11  
       Dunántúli Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Fehérvár VSE  2020/12/06  
          KVSE - DFVE  2020/12/06  
          TVSE - KVSE  2020/12/06  
          DFVE - Fehérvár VSE  2020/12/06  
          Fehérvár VSE - Blamax-Kaposvári VK  2021/02/21  
          Balaton VK - DFVE  2021/02/21  
          Blamax-Kaposvári VK - MTE 1888 Baby  2021/02/21  
          Fehérvár VSE - DFVE  2021/02/21  
          MTE 1888 Baby - Balaton VK  2021/02/21  
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - III. kerületi TVE  2020/09/30  24-8
          BVSC Zugló - Tigra-ZF-Eger  2020/10/24  12-9
          FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics  2020/11/14  11-11
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H - III. Ker. TVE  2021/01/12  13-7
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphics - III. kerületi TVE  2020/08/06  16-5
          HUNGERIT SZENTES - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/11  15-10
          BVSC-Zugló - III. kerületi TVE  2020/08/21  5-0
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Győri VSE  2020/10/25  23-8
          POLO Sport Club ifj - Tigra-ZF-Eger  2020/11/08  10-13
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2020/11/15  3-8
          DFVE - III. Kerületi TVE  2020/11/22  27-4
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2021/02/07  5-10
          OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2021/02/07  15-3
          YORDO SZENTES - FTC-Telekom  2021/05/30  10-10
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DFVE  2020/08/29  11-13
          BVSC-Zugló - Tatabánya  2020/08/29  11-7
          FTC-Telekom - Tatabánya  2020/08/29  15-12
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/29  9-10
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  23-4
          DFVE - Győri VSE  2020/10/25  17-4
          POLO Sport Club serd - Tigra-ZF-Eger  2020/11/08  12-14
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2020/11/15  6-10
          DFVE - KSI SE  2020/11/22  14-4
          Tigra-ZF-Eger - KESI  2021/02/14  15-5
          POLO Sport Club serd - SZNVESE  2021/03/14  11-9
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/04/11  8-13
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  33-4
          DFVE - Győri VSE  2020/10/25  22-5
          POLO Sport Club gy - Tigra-ZF-Eger  2020/11/08  19-5
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2020/11/15  8-9
          DFVE - KSI SE  2020/11/22  15-8
          Tigra-ZF-Eger - KESI  2021/02/14  15-4
          POLO Sport Club gy - SZNVEGY  2021/03/14  16-9
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/04/11  16-12
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2020/11/14  16-3
          KSI-Százhalombatta - BVSC-Zugló  2020/11/14  8-11
          Oázis SC - DFVE  2020/11/14  7-21
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2020/11/14  11-21
  2019/2020
     Ellenőr 89
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/01/31  7-11
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/05  9-15
          Szolnoki Dózsa - Honvéd  2020/03/07  10-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - YBL WPC  2019/11/15  14-12
          CVSE - Oázis SC  2019/11/16  10-13
          Kaposvári VK - FTC Telekom  2019/11/30  9-22
          Eszterházy SC - YBL WPC  2019/12/14  8-8
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/08  11-15
          Kaposvári VK - TVSE  2020/02/15  10-10
          YBL WPC - Kaposvári VK  2020/02/22  12-9
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2020/02/22  16-21
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2020/03/07  12-16
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/07  4-21
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/09/07  13-15
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/22  19-11
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/22  9-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - Vasas SC  2019/09/22  6-12
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2019/09/22  17-19
          YBL WPC - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  14-13
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/10/06  5-17
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  15-13
          Honvéd - KVSE  2020/02/02  10-8
          YBL WPC - TVSE  2020/02/02  7-12
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2020/02/16  10-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2019/09/07  14-8
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2019/09/07  12-7
          YBL WPC - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  7-9
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/10/06  21-17
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  25-8
          honvéd - KVSE  2020/02/02  21-2
          YBL WPC - TVSE  2020/02/02  12-11
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2020/02/16  21-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/09/07  11-12
          AVUS - BVSC-Zugló  2019/09/07  12-17
          Vasas SC - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/22  6-9
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/22  17-8
          PannErgy-MVLC-Miskol - Vasas SC  2019/09/22  11-14
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2019/09/22  9-10
          YBL WPC - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  9-12
          Dunakanyar Waterpolo - Oázis SC  2019/10/06  13-20
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2019/12/08  16-12
          Honvéd - KVSE  2020/02/02  6-17
          YBL WPC - TVSE  2020/02/02  6-9
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2020/02/16  9-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC A-Team - Vidám Vízilovak  2019/09/29  5-15
          1427 JSMA - RETR-O-SC  2019/09/29  5-9
          Sportliget - Vidám Vízilovak  2019/10/27  10-11
          1427 JSMA - Oázis SC 2.  2019/12/01  8-13
          Vidám Vízilovak - RETR-O-SC  2019/12/01  10-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - BVSC-Zugló  2019/10/05  10-11
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/05  14-6
          YBL WPC II. - CVSE  2019/10/05  12-4
          YBL WPC I. - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2020/02/22  13-5
          KPS - CVSE  2020/02/22  4-30
          Sportliget - Vasas SC  2020/02/22  5-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - CVSE  2019/11/16  3-18
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Vasas SC  2020/01/12  5-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - DUE-Maarsk Graphics  2019/09/28  11-12
          LFÁ-ZF-Eger - Tatabánya  2019/10/05  18-8
          Hungerit Szentes - DUE-Maarsk Graphics  2019/10/09  12-17
          BHSE - FTC Telekom  2019/10/12  3-20
          Hungerit Szentes - SZEGED SZTE  2019/11/09  12-11
          Tatabánya - BHSE  2019/11/13  16-9
          DUE-Maarsk Graphics - III. Kerületi TVE  2020/03/10  14-5
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - UVSE Margitsziget  2019/11/05  18-6
          UVSE Margitsziget - Tatabánya  2019/11/27  7-6
          UVSE-Tungsram-Hungue - UVSE Margitsziget  2020/02/14  23-6
          UVSE Margitsziget - III. kerületi TVE  2020/02/17  14-13
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - BHSE  2019/10/26  24-3
          LFÁ-ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphic  2019/10/26  8-11
          DUE-Maarsk Graphic - Hungerit Szentes  2019/12/07  14-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVEIF  2019/10/30  20-8
          III. kerületi TVE - FTC-Telekom  2019/11/10  4-14
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  12-13
          POLO Sport Club ifj - DFVE  2019/12/01  14-10
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2020/01/25  21-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/08  25-2
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVESE  2019/10/30  7-10
          III. kerületi TVE - FTC-Telekom  2019/11/10  4-20
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  7-10
          POLO Sport Club serd - DFVE  2019/12/01  6-17
          BVSC-Zugló - SZNVESE  2020/01/25  16-10
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/08  16-6
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - SZNVEGY  2019/10/30  8-15
          KSI-Százhalombatta - FTC-Telekom  2019/11/10  10-3
          ZF-Eger - TVSE  2019/11/17  15-13
          POLO Sport Club gy - DFVE  2019/12/01  7-23
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2020/01/25  16-5
          UVSE Hunguest Hotels - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/08  11-9
  2015/2016
     Játékvezető 23
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Valdor Szentes - EBP Tatabánya  2015/10/03  11-98/10 (80%)
          Valdor Szentes - Szolnok  2016/02/13  9-168.5/10 (85%)
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZTE EHÖK Sport Egye - Neptun VSC  2015/09/26  7-129/10 (90%)
          Racionet H - OSC VSE  2015/12/05  7-98/10 (80%)
          Neptun VSC - Csabai Csirkefogók V  2016/03/05  12-79/10 (90%)
          Neptun VSC - Tiszavirág SZVPS  2016/04/06  11-79/10 (90%)
          Racionet H - HVSC  2016/04/28  11-108.5/10 (85%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  27-59.5/10 (95%)
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  4-209.5/10 (95%)
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-99/10 (90%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  27-59.5/10 (95%)
          Kaposvári Vízilabda - BVSC- Zugló  2016/03/14  12-189.5/10 (95%)
          BVSC- Zugló - KSI SE  2016/05/27  11-149/10 (90%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári Vízilabda - KESI  2015/09/27  20-119/10 (90%)
          Kaposvári Vízilabda - BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh  2016/03/14  4-229.5/10 (95%)
          BVSC-PÓLÓ-ZUGLÓ Közh - KSI SE  2016/05/27  13-109/10 (90%)
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - YBL WPC  2015/09/20  3-1710/10 (100%)
       2015. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis Sport Club  2015/11/18  24-78/10 (80%)
          OSC Vízilabda Sporte - BVSC- Zugló  2015/11/18  8-128/10 (80%)
          Oázis Sport Club - BVSC- Zugló  2015/11/18  7-248/10 (80%)
          KSI SE - OSC Vízilabda Sporte  2015/11/26  10-189.5/10 (95%)
          OSC Vízilabda Sporte - Oázis Sport Club  2015/11/26  17-69.5/10 (95%)
          BVSC- Zugló - KSI SE  2015/11/26  13-69.5/10 (95%)
  2014/2015
     Időmérő 15
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          EVSC - DOMINO AVU  2015/06/14  7-7
          EVSC - A-HÍD OSC   2015/06/14  5-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2015/03/01  15-16
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  12-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bókay - KSI - Komplex Póló SE  2014/11/22  10-9
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - JSMA  2015/03/07  32-2
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - Honvéd Utánpótlá  2015/04/25  12-6
          UVSE - Cívis Póló VSE  2015/04/25  8-8
          BVSC-Póló - FTC Utánpótlás  2015/05/16  9-6
          Oázis SC - BVSC-Póló  2015/05/16  3-17
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Kaposvár Vízilab  2015/02/14  16-4
          Kaposvár Vízilab - BVSC-Póló  2015/02/14  5-15
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KEAC - ASI DSE  2015/02/01  5-20
          Sportliget SE - UVSE II.  2015/02/08  
          UVSE I. - Neptun VSC  2015/02/08  6-9
     Játékvezető 64
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HÍD OSC - PVSK-MECSEK F.  2015/03/07  18-78.5/10 (85%)
          BVSC Wáberer - Szolnok  2015/03/21  10-209/10 (90%)
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL Water Polo C - Tiszavirág SZVPS  2015/02/28  15-79/10 (90%)
          EKF SC - Tatabányai Vízmű  2015/04/11  11-128/10 (80%)
          KESI - BVSC- Zugló  2015/04/18  2-169.5/10 (95%)
          YBL Water Polo C - Honvéd UVKSE  2015/05/16  11-78/10 (80%)
          Neptun VSC - MVLC Miskolci Ví  2015/05/23  6-167/10 (70%)
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi Vízilabd - A-HÍD OSC   2015/06/14  13-158/10 (80%)
          Szegedi Vízilabd - DOMINO AVU  2015/06/14  12-189/10 (90%)
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-Híd OSC - Százhalombattai   2014/12/07  15-88/10 (80%)
          Budapesti Honvéd - ZF-Eger  2015/03/01  7-107/10 (70%)
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  6-109/10 (90%)
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  10-98/10 (80%)
          Szentes - BVSC- Zugló  2015/04/28  7-128/10 (80%)
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RACIONET HONVÉD - ZF-Eger  2015/03/01  7-89/10 (90%)
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  11-69/10 (90%)
          FTC Vízilabda Ut - KSI SE  2015/04/12  4-198/10 (80%)
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Szentes  2015/04/07  12-159/10 (90%)
       2015. évi Halassy Olivér Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  14-169/10 (90%)
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE Vízilabda D - Budaörsi UVVSE  2015/03/28  6-129/10 (90%)
          MAFC - Schönherz - RETR-O-SC Közhas  2015/04/12  9-179/10 (90%)
          Oázis SC - 1427 VSE  2015/04/15  10-58/10 (80%)
          1427 VSE - Bánki SundayBoys  2015/05/03  9-710/10 (100%)
          YBL WPC - RETR-O-SC Közhas  2015/05/03  7-89/10 (90%)
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - BVSC-Póló  2014/11/22  13-1310/10 (100%)
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2014/11/22  7-189/10 (90%)
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/03/21  8-139/10 (90%)
          Komplex Póló SE - BVSC-Póló  2015/04/25  6-1210/10 (100%)
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget SE - OSC Ifi   2015/03/07  2-3710/10 (100%)
          BVSC-Póló - Váci Vízilabda S  2015/03/07  23-510/10 (100%)
       Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Vasas Sport Club  2015/04/25  6-1510/10 (100%)
          FTC Utánpótlás - Százhalombatta  2015/04/25  11-109/10 (90%)
          Honvéd Utánpótlá - Cívis Póló VSE  2015/05/16  6-68.5/10 (85%)
          Cívis Póló VSE - Százhalombatta  2015/05/16  14-1310/10 (100%)
       Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Póló - Dunaújvárosi Fői  2015/02/14  23-39.5/10 (95%)
          Vidám Vízilovak - Váci Vízilabda S  2015/02/14  8-98/10 (80%)
       Kőnigh György Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Budafóka XXII. k  2014/11/15  7-9
          Vodafone Pólósul - Fehérvár Póló Sp  2014/11/15  11-3
          KSI SE - Diadal SE  2014/11/15  5-0
          OSC VSE - Fehérvár Póló Sp  2014/11/15  6-6
          Honvéd Utánp. I. - Bókay - KSI  2014/12/06  14-010/10 (100%)
          Kaposvár VK II. - Tatabányai Vízmű  2014/12/06  1-2910/10 (100%)
          FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Fői  2014/12/13  22-010/10 (100%)
          KESI II. - Honvéd Utánp.II.  2014/12/13  2-710/10 (100%)
          Dunaújvárosi Fői - Kaposvár VK I.  2015/02/21  11-69.5/10 (95%)
          Domino Avus - Vidám Vízilovak   2015/02/21  9-79/10 (90%)
          OSC VSE - Dunaújvárosi Fői  2015/02/21  9-79.5/10 (95%)
          Vidám Vízilovak - OSC VSE  2015/03/28  15-49.5/10 (95%)
          Kaposvár VK I. - Kópé ÚVSE  2015/03/28  8-119/10 (90%)
       2015. évi Budapest Winner Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budaörsi UVVSE - 1427 VSE  2015/02/01  14-69/10 (90%)
          Kaposvár VK - Oázis SC  2015/02/01  13-88/10 (80%)
          MAFC - Vidám Vízilovak   2015/02/08  9-78.5/10 (85%)
          Kanizsa VSE - Tatabányai Vízmű  2015/02/08  4-108/10 (80%)
       2015. évi Lemhényi Dezső Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  16-12
          A-Híd OSC - MVLC Miskolci Vízila  2015/06/07  5-18.5/10 (85%)
          MVLC Miskolci Vízila - HKPS  2015/06/07  2-108.5/10 (85%)
          HKPS - A-Híd OSC   2015/06/07  4-148.5/10 (85%)
       2015. évi Vízvári György Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - MVLC Miskolci Vízila  2015/05/17  15-59.5/10 (95%)
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Centrál - UVSE  2014/10/25  21-59/10 (90%)
          Dunaújvárosi Fői - Hungerit Szentes  2015/03/14  6-8
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2015/03/31  6-108.5/10 (85%)
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám VVSE - Győri Vízisport   2014/12/06  7-2010/10 (100%)
          DFVE - Szentes  2015/03/14  8-159/10 (90%)
          ZF-Eger - Szentes  2015/04/11  13-139/10 (90%)
  2010/2011
     Játékvezető 14
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki Vízisport - Tipo VSC  2011/05/07  10-7
          HEGYVIDÉK-YBL - Tatabányai Vízmű  2011/05/07  10-6
          HEGYVIDÉK-YBL - HVSE  2011/05/14  17-5
          Egri Vízmű Sport - Kanizsa Vízilabd  2011/05/21  8-8
          KSI SE - EKF-EGERFOOD-IMO  2011/05/28  6-5
          KSI SE - AVSE  2011/06/11  16-13
          Bánki Vízisport - Egri Vízmű Sport  2011/06/18  14-13
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - ZF-Eger  2011/05/14  4-245/5 (100%)
           Honvéd - Szolnok  2011/05/27  23-7
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2011/05/14  4-3
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabányai Vízmű - PVSK  2011/05/06  5-11
          Tatabányai Vízmű - Kaposvári Vízila  2011/05/15  6-5
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honv POLO - DVSI  2011/05/08  10-152/3 (67%)
          DVSI - Szentesi Vízilab  2011/05/08  20-163/3 (100%)
     Időmérő 3
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZOLNOK - Debreceni CPVSE  2011/05/14  6-7
       Országos Leány Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentesi Vízilab - Szeged  2011/05/08  9-12
          Szeged - Honv POLO  2011/05/08  14-11
  2009/2010
     Játékvezető 15
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - MAFC  2009/09/19  7-7
          CVSE - Egri Vízmű Sport  2010/05/29  13-11
          SZVPS - Tatabányai Vízmű  2010/06/05  10-11
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - CVSE  2010/06/06  10-5
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FPSE - Hódmezővásárhely  2010/05/23  7-11
          PVSK - Hírös VSE  2010/05/30  21-6
          Kaposvár - Szolnok  2010/06/04  12-10
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FPSE - Hódmezővásárhely  2010/05/23  4-3
          PVSK - CVSE  2010/05/30  4-2
          Kaposvár - OSC  2010/06/04  7-9
          OSC - CVSE  2010/06/06  7-6
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi UVTE - Fehérvár PSE  2010/06/05  12-4
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Angyalföldi SI - Szentesi VK  2009/10/10  1-8
          UVSE - Héraklész II.  2009/10/10  17-6
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - ASI  2010/06/05  12-6
     Időmérő 5
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvár - OSC  2010/06/04  10-12
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC - UVSE II.  2010/06/06  8-10
       Országos Leány Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - ASI  2010/06/05  14-7
          KESI - Eger  2010/06/05  10-9
          Szeged - KESI  2010/06/05  11-11
19. FINA Világbajnokság: HUN-NED 13-12(Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ITA 10-11 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok