Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Roszik Ágnes Anetta
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 332
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2021/09/11  13-8
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/09/25  15-6
          BVSC-Zugló - PVSK- Mecsek Füszért  2021/11/03  13-7
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/11/13  11-10
          BVSC-Zugló - DVSE-Master Good  2021/11/27  14-8
          BVSC-Zugló - SZEGEDI VE  2021/12/15  14-7
          BVSC-Zugló - METALCOM SZENTES  2022/01/12  12-7
          BVSC-Zugló - AHID-VasasPlaket  2022/01/30  11-8
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2022/02/02  11-13
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/02/12  15-5
          BVSC-Zugló - FTC Telekom  2022/02/26  11-14
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2022/03/12  5-13
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/19  9-16
          BVSC-Zugló - PVSK- Mecsek Füszért  2022/04/02  17-5
          BVSC-Zugló - Honvéd  2022/04/23  11-13
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - HVSC  2022/04/09  6-8
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE SK - MAFC-INFINITYN  2021/12/04  19-7
          Sportliget - Új-Hullám SE  2021/12/04  10-9
          MAFC-INFINITYN - ELTE-BEAC  2021/12/04  10-9
          CPVSE - Dunakanyar Waterpolo  2022/03/19  9-7
          Győri VSE - Uni Győr - MAFC-INFINITYN  2022/03/19  7-19
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DVSE  2021/09/18  19-8
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2021/10/30  11-10
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/08/01  11-9
          BVSC-Zugló - CPVSE  2021/08/18  21-8
          Dunakanyar - BVSC-Zugló  2021/08/30  7-23
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/09/04  21-14
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2021/09/26  21-6
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/03  30-5
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2021/10/10  25-6
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/10/31  14-11
          Sportliget - SZVPS II  2021/11/07  10-9
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/11/14  14-7
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/12/12  17-6
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/06  12-10
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/02/13  10-11
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/02/27  10-14
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2022/03/13  16-6
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2022/03/27  17-8
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/09  15-10
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  6-10
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2022/04/24  12-6
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/04/27  8-15
          KSI SE - Tigra-ZF-Eger  2022/05/13  15-10
          UVSE I. - PSN Zrt. Sportiskola  2022/05/13  13-5
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/05/13  15-14
          Vasas SC - SZVPS  2022/05/13  10-15
          Tigra-ZF-Eger - PSN Zrt. Sportiskola  2022/05/15  14-13
          Vasas SC - FTC-Telekom  2022/05/15  7-12
          SZVPS - UVSE I.  2022/05/15  16-13
          KSI SE - BVSC-Zugló  2022/05/15  14-13
          Sportliget - Győri VSE  2022/05/29  9-10
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/08/01  13-6
          BVSC-Zugló - CPVSE  2021/08/18  16-13
          Dunakanyar - BVSC-Zugló  2021/08/30  5-24
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2021/09/05  13-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2021/09/26  18-8
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/03  18-6
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2021/10/10  20-9
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/10/31  14-5
          Sportliget - SZVPS II  2021/11/07  14-15
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/11/14  5-9
          Aquaworm Waterpolo - POLO Sport Club OBs  2021/12/05  16-7
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/12/12  9-8
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/06  13-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/02/13  13-9
          Aquaworm Waterpolo - CVK  2022/02/20  23-8
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/02/27  11-4
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2022/03/06  14-5
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2022/03/13  6-11
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2022/03/27  8-7
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/09  18-17
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  13-6
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2022/04/24  13-14
          Sportliget - Győri VSE  2022/05/29  8-11
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/08/01  15-7
          BVSC-Zugló - CPVSE  2021/08/18  15-4
          Dunakanyar - BVSC-Zugló  2021/08/30  5-19
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/09/04  11-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2021/09/26  16-7
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/03  13-5
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2021/10/10  18-3
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/10/31  12-8
          Sportliget - SZVPS II  2021/11/07  16-9
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/11/14  12-11
          Aquaworm Waterpolo - POLO Sport Club OBgy  2021/12/05  10-9
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/12/12  7-10
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/06  21-8
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/02/13  11-8
          Aquaworm Waterpolo - CVK  2022/02/20  15-11
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/02/27  11-10
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2022/03/06  10-9
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2022/03/13  9-8
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2022/03/27  5-9
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2022/04/09  7-12
          Sportliget - HVSC  2022/04/10  12-8
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2022/04/24  19-4
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/04/27  6-8
          Sportliget - Győri VSE  2022/05/29  8-19
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Oázis SC - Komplex PSE  2021/09/24  15-9
          Oázis SC II. - FTC-Masters  2021/10/03  13-19
          BVSC-Zugló Heavy - YBL WPC  2021/10/03  7-15
          BVSC-Zugló Lokomotív - SE SK  2021/10/03  14-8
          MAFC-BME - Oázis SC  2021/10/03  7-11
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sunday Boys  2021/10/10  31-6
          BVSC-Zugló Heavy - HETE  2021/10/10  8-9
          Sportliget - Komplex PSE  2021/10/10  10-8
          Oázis SC II. - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/10/17  0-5
          Oázis SC - RETR-O-SC  2021/10/17  19-10
          BVSC-Zugló Lokomotív - Jog-Ászok VSK  2021/11/07  17-7
          BVSC-Zugló Heavy - Komplex PSE  2021/11/07  13-12
          Sportliget - Oázis SC  2021/11/07  14-13
          RETR-O-SC - Sportliget  2021/11/14  5-13
          BVSC-Zugló Lokomotív - FTC-Masters  2021/11/21  11-7
          BVSC-Zugló Heavy - Oázis SC  2021/11/21  3-17
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló Heavy  2021/11/28  9-12
          Sportliget - ELTE-BEAC  2021/11/28  19-5
          BVSC-Zugló Lokomotív - MAFC-BME  2021/12/09  17-13
          MAFC-BME - FTC-Masters  2021/12/12  5-19
          Sportliget - Jog-Ászok VSK  2021/12/12  16-7
          RETR-O-SC - Oázis SC II.  2021/12/19  6-7
          Oázis SC - FTC-Masters  2022/02/06  6-9
          Sportliget - SE SK  2022/02/06  9-6
          BVSC-Zugló Lokomotív - Oázis SC  2022/02/13  12-11
          BVSC-Zugló Heavy - V-VVSE  2022/02/13  12-9
          Sportliget - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/02/20  10-11
          Oázis SC II. - Komplex PSE  2022/02/20  13-12
          BVSC-Zugló Heavy - Sunday Boys  2022/02/25  20-5
          BVSC-Zugló Lokomotív - ASI  2022/02/27  8-5
          BVSC-Zugló Heavy - 1427 JSMA  2022/02/27  8-5
          RETR-O-SC - HETE  2022/02/27  14-4
          Sportliget - MAFC-BME  2022/03/06  11-6
          RETR-O-SC - Komplex PSE  2022/03/06  8-7
          Oázis SC - YBL WPC  2022/03/06  11-6
          MAFC-BME - ASI  2022/03/20  7-18
          RETR-O-SC - 1427 JSMA  2022/03/27  6-12
          BVSC-Zugló Heavy - Oázis SC II.  2022/03/27  10-11
          BVSC-Zugló Lokomotív - ELTE-BEAC  2022/04/03  20-8
          BVSC-Zugló Heavy - RETR-O-SC  2022/04/03  11-13
          Oázis SC - SE SK  2022/04/06  13-12
          Sportliget - ASI  2022/04/10  15-11
          MAFC-BME - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/04/10  7-13
          Oázis SC - Sportliget  2022/04/27  11-13
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2022/05/01  19-3
          Oázis SC - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/05/04  11-13
          OSC Vízilabda Kft. - V-VVSE  2022/05/08  19-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sportliget  2022/05/08  12-9
          Oázis SC II. - Sunday Boys  2022/05/08  20-8
          MAFC-BME - YBL WPC  2022/05/08  12-15
          Oázis SC - MAFC-BME  2022/05/11  19-12
          RETR-O-SC - OSC Vízilabda Kft.  2022/05/22  9-10
          BVSC-Zugló Heavy - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/05/22  17-7
          Sportliget - FTC-Masters  2022/05/22  5-13
          Sportliget - YBL WPC  2022/05/29  18-9
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-zugló Lokomotív - ASI  2022/01/09  12-9
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2022/01/09  6-15
          MAFC-Infinityn - ELTE-BEAC  2022/01/09  11-13
          HETE - Oázis SC  2022/01/09  7-22
          ELTE-BEAC - HETE  2022/01/30  32-7
          TVSE - BVSC-Zugló Heavy  2022/01/30  21-9
          ASI - Sportliget  2022/01/30  11-8
          BVSC-zugló Lokomotív - Oázis SC  2022/01/30  17-10
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2021/09/25  4-21
          Vasas SC - Honvéd  2021/09/25  10-11
          Mohacs IFI - Vasas II.  2021/09/25  2-18
          Honvéd - Oázis SC  2021/11/06  12-19
          BVSC-Zugló - Mohacs IFI  2021/11/06  23-5
          FTC-Telekom - KSI SE  2021/11/06  9-7
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA  2021/11/06  5-16
          Vasas II. - OSC ÚJBUDA 2.  2021/11/06  8-9
          Mohacs IFI - BVSC-Zugló  2022/03/30  10-22
          FTC-Telekom - Vasas SC  2022/06/11  12-11
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 2.  2022/06/11  10-9
          Mohacs IFI - OSC ÚJBUDA  2022/06/11  2-24
          Vasas II. - Oázis SC  2022/06/11  13-9
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - II. ker Sport Kft.  2021/10/27  25-3
          YBL WPC II. - POLO SC Bp.Serd 2005  2021/10/27  17-1
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 1.  2021/10/27  2-17
          Honvéd I. - Oázis SC  2021/10/27  9-9
          YBL WPC - Honvéd II.  2021/12/11  3-8
          Vasas II. - FTC-Telekom  2021/12/11  5-16
          BVSC-Zugló - Sportliget  2022/02/26  22-3
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/26  5-17
          Honvéd I. - Vasas SC  2022/02/26  9-13
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2022/04/06  14-8
          YBL WPC II. - BVSC-Zugló  2022/05/11  5-16
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - VUA  2021/09/04  20-3
          OSC Vízilabda Kft. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/09/04  0-5
          Iron waterpolo - POLO SC Bp.I. 2007  2021/09/04  4-17
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/04  8-8
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/09/04  22-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2021/10/13  8-8
          VUA - POLO SC Bp.I. 2007  2021/10/30  7-7
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  8-16
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  19-4
          Iron waterpolo - FTC-Telekom  2022/05/21  7-30
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE  2022/05/21  6-11
          POLO SC Bp.I. 2007 - YBL WPC  2022/05/21  3-38
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC  2022/06/04  12-9
          KSI SE - VUA  2022/06/04  22-3
          OSC ÚJBUDA 1. - POLO SC Bp.I. 2007  2022/06/04  20-5
       Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2008) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - YBL WPC II.  2021/08/14  20-0
          UVSE - FTC-Telekom leány  2021/08/14  12-4
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/08/14  6-5
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/08/15  10-8
          FTC-Telekom - UVSE  2021/08/15  6-11
          YBL WPC II. - FTC-Telekom leány  2021/08/15  5-10
          YBL WPC I. - FTC-Telekom  2021/08/15  4-6
          BVSC-Zugló - UVSE  2021/08/15  10-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - UVSE  2021/09/18  9-12
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/09/18  9-9
          KSI SE - OSC Vízilabda Kft.  2021/09/18  50-0
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2021/09/24  11-7
          YBL WPC I. - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/02  41-0
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/10/02  12-7
          BVSC-Zugló - Tigra-Zf-Eger  2021/10/02  8-6
          UVSE - FTC-Telekom  2021/10/02  9-6
          YBL WP C II. - BVSC-Zugló II.  2021/10/16  7-6
          ASI-VASAS II. - Honvéd  2021/10/16  2-16
          Aquaworm - BFSE  2021/10/16  4-14
          VUA - Oxigén 2008  2021/10/16  7-19
          OSC ÚJBUDA 2. - Kópé Úvse  2021/11/13  17-6
          ASI-VASAS - KESI  2021/11/13  15-3
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/11/13  17-7
          Sportliget - Oázis SC  2021/11/13  7-12
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2022/01/23  6-10
          VUA - Aquaworm  2022/01/29  4-15
          YBL WP C II. - ASI-VASAS II.  2022/01/29  21-1
          POLO SC Bp.II. 2008 - BFSE  2022/01/29  7-22
          Oxigén 2008 - Honvéd  2022/01/29  4-10
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2022/02/12  5-0
          Tigra-Zf-Eger - YBL WP C II.  2022/02/12  12-4
          OSC Vízilabda Kft. - BFSE  2022/02/12  1-13
          Oázis SC - KESI  2022/02/12  13-2
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2022/02/12  11-6
          UVSE - FTC-Telekom  2022/02/23  11-8
          Honvéd - BVSC-Zugló II.  2022/04/30  11-11
          ASI-VASAS II. - Oxigén 2008  2022/04/30  4-8
          OSC ÚJBUDA 2. - Honvéd  2022/04/30  14-8
          POLO SC Bp.II. 2008 - BVSC-Zugló II.  2022/04/30  9-3
          Kópé Úvse - Aquaworm  2022/04/30  8-14
       Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KÓPÉ ÚVSE - BVSC-Zugló  2021/08/07  1-17
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/08/07  27-3
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/08/07  16-3
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/08/08  17-2
          Tigra-ZF-Eger - UVSE  2021/08/08  5-12
          KÓPÉ ÚVSE - Honvéd  2021/08/08  12-13
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/08/08  12-4
          BVSC-Zugló - UVSE  2021/08/08  11-15
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - BVSC-Zugló  2021/09/11  0-15
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE II.  2021/09/11  6-2
          KESI - Sportliget  2021/09/11  6-10
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/10/09  5-12
          PannErgy-Miskolc - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/09  5-10
          KESI - UVSE II.  2021/10/09  8-14
          KÓPÉ ÚVSE - Váci VSE  2022/04/02  10-14
          Honvéd - Tigra-Zf-Eger  2022/04/02  10-19
          PannErgy-Miskolc - TVSE  2022/04/02  15-10
          OSC Vízilabda Kft. - Százhalombattai VSE  2022/04/23  4-9
          Oázis SC - Oxigén 2009  2022/04/23  10-9
          BVSC-Zugló II. - Aquaworm  2022/04/23  9-6
          PSN Zrt. Sportiskola - UVSE I.  2022/05/07  4-17
          FTC-Telekom - KSI SE  2022/05/07  7-13
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2022/05/07  12-7
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE II.  2022/05/07  4-12
       Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/09/05  8-8
          Honvéd - UVSE  2021/09/05  1-26
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/09/05  12-3
          FTC-Telekom - UVSE  2021/09/05  3-8
          Honvéd - FTC-Telekom  2021/09/05  1-24
          UVSE - BVSC-Zugló  2021/09/05  6-9
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - Honvéd  2021/11/27  17-2
          BVSC-Zugló - VUA  2021/11/27  15-0
          KSI SE II. - BFSE  2021/11/27  4-16
          OSC ÚJBUDA 2. - Váci VSE  2021/11/27  7-8
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-Zf-Eger  2021/12/11  3-5
          Tigra-Zf-Eger - POLO SC Bp.IV. 2010  2021/12/11  17-2
          KSI SE - Tigra-Zf-Eger  2022/03/12  14-9
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2022/03/12  2-15
          Váci VSE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/12  7-22
          FTC-Telekom - SE SK  2022/03/12  13-12
       2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/03/02  10-23
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2021/09/25  
          KÓPÉ ÚVSE - Oázis SC  2022/06/12  
          Ceglédi VSE - SE SK  2022/06/12  
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/06/12  
       Északkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vágta MSC - KSKDVK  2022/01/15  12-6
          AQUA SE - Eger_gy.IV.leany  2022/01/15  12-6
          KSKDVK - Tigra-Zf-Eger  2022/01/15  0-15
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/10/22  13-12
          BVSC-Zugló - VALDOR SZENTES  2021/10/30  14-5
          BVSC-Zugló - GYVSE-UNI GYŐR  2021/11/03  13-2
          BVSC-Zugló - DFVE  2021/11/13  9-13
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/01/15  18-5
          BVSC-Zugló - III. KER. TVE  2022/01/29  13-7
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/02/26  8-9
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2022/03/12  8-13
          BVSC-Zugló - SZNVE SZTE  2022/03/26  16-8
          TVSE Kft. - GYVSE-UNI GYŐR  2022/04/08  5-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/04/11  12-15
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/11/22  3-7
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club UP  2021/11/29  9-7
          BVSC-Zugló - DFVE  2022/01/26  9-7
          III. Ker. TVE - PTE-PEAC  2022/03/26  25-2
          III. Ker. TVE - MAFC-INFINITYN  2022/03/26  11-5
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2022/04/29  8-10
       BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Tigra-Zf-Eger  2021/12/04  6-8
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. KER. TVE  2021/10/17  8-6
          BVSC-Zugló - SZNVE IF  2021/10/28  14-4
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/12/19  10-5
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/01/23  14-10
          BVSC-Zugló - DFVE  2022/03/20  11-12
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/04/03  14-15
          KSI SE - UVSE  2022/04/13  5-18
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/17  16-6
          BVSC-Zugló - SZNVE SE  2021/10/28  16-3
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/12/19  4-7
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/01/23  14-8
          BVSC-Zugló - DFVE  2022/03/20  9-8
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/04/03  16-8
          KSI SE - UVSE  2022/04/13  8-12
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KESI  2021/10/17  12-4
          BVSC-Zugló - SZNVE GY  2021/10/28  26-7
          BVSC-Zugló - Tigra-ZF-Eger  2022/01/23  14-3
          BVSC-Zugló - KSI SE  2022/02/09  6-16
          BVSC-Zugló - DFVE  2022/03/20  8-3
          BVSC-Zugló - TVSE Kft.  2022/04/03  11-7
          KSI SE - UVSE  2022/04/13  6-8
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/04/14  7-16
          BVSC-Zugló - UVSE  2022/04/14  11-16
     Időmérő 4
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2021/10/26  8-5
          KSI SE - YBL WPC  2021/10/26  19-8
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - Oázis SC  2021/10/22  15-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-Zf-Eger - Ceglédi VSE  2021/12/04  8-6
  2020/2021
     Titkár 356
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - SZVE  2020/09/23  19-9
          BVSC Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/10/31  11-12
          BVSC Zugló - METALCOM SZENTES  2020/11/07  23-11
          BVSC Zugló - Kaposvári VK  2020/11/20  18-7
          BVSC Zugló - DVSE  2020/11/25  18-8
          BVSC Zugló - TVSE Vízilabda Kft  2020/12/08  21-7
          BVSC Zugló - Honvéd  2020/12/12  13-9
          BVSC Zugló - PVSK Mecsek Füszért  2021/01/16  13-8
          BVSC Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/01/24  8-8
          BVSC Zugló - Tigra-ZF-Eger  2021/01/30  7-3
          BVSC Zugló - FTC-Telekom  2021/02/26  11-10
          BVSC Zugló - KSI SE  2021/03/17  19-6
          BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/07  21-8
          BVSC Zugló - A-Híd VasasPlaket  2021/04/10  10-7
          BVSC Zugló - PannErgy-Miskolc  2021/04/14  21-12
          BVSC Zugló - FTC-Telekom  2021/05/23  11-14
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE  2021/05/15  14-6
          Czeglédi Lamantinok - Békéscsaba  2021/05/15  8-14
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - DVSE  2020/09/25  10-9
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/07/22  19-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2020/10/04  17-8
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/10/18  11-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/11/15  9-10
          BVSC-Zugló - DVSE  2020/11/22  19-9
          BVSC-Zugló - BLAMAX-Kaposvári VK  2020/11/29  29-5
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2020/12/13  14-5
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2021/02/14  10-6
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/28  17-9
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/03/07  14-13
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/11  17-18
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/07/22  17-10
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2020/10/04  17-8
          Sportliget - Soproni VSE  2020/10/04  9-8
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/10/18  10-14
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/11/15  13-14
          BVSC-Zugló - DVSE  2020/11/22  23-5
          Sportliget - Százhalombatta VSE.  2020/11/22  15-16
          BVSC-Zugló - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/11/29  27-3
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2020/12/13  14-6
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/01/24  9-6
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2021/02/14  11-9
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/28  12-8
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/03/07  11-5
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/11  15-8
          Sportliget - CVK  2021/05/02  14-6
          Aquaworm Göd - Százhalombatta VSE.  2021/05/08  21-22
          Sportliget - Százhalombatta VSE.  2021/05/16  6-7
          Aquaworm Göd - Sportliget  2021/05/30  10-8
          Sportliget - Soproni VSE  2021/06/06  10-8
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/07/22  22-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2020/10/04  23-6
          Sportliget - Soproni VSE  2020/10/04  6-25
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/10/18  18-8
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/11/15  8-7
          BVSC-Zugló - DVSE  2020/11/22  34-9
          Sportliget - Százhalombatta  2020/11/22  8-17
          BVSC-Zugló - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2020/11/29  27-8
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2020/12/13  21-7
          Sportliget - Aquaworm Göd  2021/01/24  1-15
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2021/02/14  15-11
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2021/02/28  16-10
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/03/07  14-12
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2021/04/11  18-9
          Sportliget - CVK  2021/05/02  12-5
          Aquaworm Göd - Százhalombatta  2021/05/08  16-6
          Sportliget - Százhalombatta  2021/05/16  11-18
          Aquaworm Göd - Sportliget  2021/05/30  19-3
          Sportliget - Soproni VSE  2021/06/06  12-13
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - YBL WPC  2020/09/20  7-8
          1427 JSMA - OSC Kft.  2020/09/20  13-13
          Jog-Ászok VSK - Octopus SE  2020/09/20  4-17
          Oázis Sc - KPSE  2020/09/23  16-12
          BVSC-Zugló Heavy T. - YBL WPC  2020/10/04  8-15
          MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft.  2020/10/04  6-10
          MAFC A-TEAM - Oázis Sc  2020/10/07  8-23
          Sportliget - KPSE  2020/10/11  11-8
          RETR-O-SC - MAFC A-TEAM  2020/10/11  12-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sunday Boys  2020/10/11  24-3
          MAFC-BME-INFINITYN - SOTE VKS  2020/10/18  4-13
          MAFC A-TEAM - Sportliget  2020/10/18  7-17
          BVSC-Zugló Lokomotív - SOTE VKS  2020/10/29  12-5
          BVSC-Zugló Heavy T. - HETE  2020/11/01  15-7
          Sportliget - Oázis Sc  2020/11/08  11-19
          BVSC-Zugló Lokomotív - Jog-Ászok VSK  2020/11/08  24-6
          BVSC-Zugló Heavy T. - KPSE  2020/11/08  9-11
          Oázis SC 2 - ASI DSE  2020/11/15  8-14
          Oázis Sc - ELTE-BEAC  2020/11/15  23-9
          BVSC-Zugló Lokomotív - Oázis SC 2  2020/11/22  12-3
          BVSC-Zugló Heavy T. - Oázis Sc  2020/11/22  7-18
          OSC Kft. - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/11/24  11-9
          BVSC-Zugló Lokomotív - OSC Kft.  2020/12/06  12-9
          RETR-O-SC - Sportliget  2020/12/13  8-5
          BVSC-Zugló Lokomotív - Víziló  2021/02/21  15-5
          BVSC-Zugló Heavy T. - Sunday Boys  2021/02/21  14-8
          RETR-O-SC - Octopus SE  2021/02/28  10-11
          Oázis SC 2 - MAFC A-TEAM  2021/02/28  20-9
          Oázis Sc - SOTE VKS  2021/02/28  10-15
          BVSC-Zugló Lokomotív - ASI DSE  2021/03/07  17-7
          BVSC-Zugló Heavy T. - OSC Kft.  2021/03/07  8-16
          MAFC A-TEAM - Sunday Boys  2021/03/07  19-7
          MAFC-BME-INFINITYN - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/03/14  5-0
          Oázis SC 2 - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/03/16  18-8
          BVSC-Zugló Lokomotív - Oázis Sc  2021/03/21  12-15
          RETR-O-SC - Jog-Ászok VSK  2021/03/21  8-7
          MAFC-BME-INFINITYN - ELTE-BEAC  2021/03/21  18-6
          BVSC-Zugló Heavy T. - ELTE-BEAC  2021/03/28  12-14
          Oázis Sc - Víziló  2021/03/28  19-11
          BVSC-Zugló Heavy T. - MAFC-BME-INFINITYN  2021/04/11  7-16
          BVSC-Zugló Lokomotív - RETR-O-SC  2021/04/11  5-7
          RETR-O-SC - Oázis Sc  2021/04/18  3-13
          Sportliget - ASI DSE  2021/04/18  12-15
          MAFC A-TEAM - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/04/18  14-6
          BVSC-Zugló Lokomotív - Octopus SE  2021/04/25  14-14
          BVSC-Zugló Heavy T. - MAFC A-TEAM  2021/04/25  12-13
          Oázis Sc - Sportliget  2021/04/28  10-7
          Oázis SC 2 - KPSE  2021/05/02  10-11
          MAFC A-TEAM - ELTE-BEAC  2021/05/02  11-11
          Sportliget - Octopus SE  2021/05/09  9-10
          RETR-O-SC - SOTE VKS  2021/05/09  10-8
          Oázis Sc - ASI DSE  2021/05/09  12-12
          MAFC-BME-INFINITYN - MAFC A-TEAM  2021/05/09  9-7
          BVSC-Zugló Lokomotív - Sportliget  2021/05/16  13-2
          BVSC-Zugló Heavy T. - Oázis SC 2  2021/05/16  6-20
          Oázis Sc - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/05/27  11-9
          BVSC-Zugló Lokomotív - YBL WPC  2021/05/29  14-6
          Oázis SC 2 - ELTE-BEAC  2021/05/30  18-11
          Oázis Sc - YBL WPC  2021/05/30  14-13
          Sportliget - Jog-Ászok VSK  2021/05/30  10-10
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/06/06  9-9
          Oázis SC 2 - HETE  2021/06/06  17-12
          Oázis Sc - Octopus SE  2021/06/06  11-15
          ELTE-BEAC - MAFC-BME-INFINITYN  2021/06/09  15-16
          Octopus SE - ASI DSE  2021/06/13  15-10
          BVSC-Zugló Heavy T. - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/06/17  18-5
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/17  11-13
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/17  7-15
          FTC-Telekom - Oázis SC  2020/10/17  18-5
          KPSE - Komplex  2020/10/17  9-5
          Vasas SC - Sportliget  2020/10/17  14-9
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/12/12  15-4
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/12/12  8-12
          KPSE - Sportliget  2020/12/12  9-10
          Komplex - OSC ÚJBUDA 2.  2020/12/12  5-24
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2020/12/12  23-8
          OSC ÚJBUDA 2. - Honvéd  2021/03/27  19-4
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2021/03/27  11-11
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/03/27  9-13
          Komplex - KPSE  2021/03/27  9-14
          Sportliget - Vasas SC  2021/03/27  5-14
          BVSC-Zugló - Honvéd  2021/06/03  14-8
          Sportliget - KPSE  2021/06/05  17-10
          OSC ÚJBUDA 2. - Komplex  2021/06/05  23-4
          Honvéd - FTC-Telekom  2021/06/05  7-11
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2021/06/05  6-12
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/05  5-22
          FTC-Telekom - Sportliget  2021/06/19  20-5
          KPSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/06/19  8-14
          Komplex - OSC ÚJBUDA 1.  2021/06/19  5-31
          Vasas SC - Oázis SC  2021/06/19  15-8
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/11/21  7-12
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/21  4-13
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/11/21  13-10
          YBL WPC - Sportliget  2020/11/21  12-5
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/11/21  5-2
          II. ker Spor - Kölyökpóló Suli  2020/11/21  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2020/12/05  3-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/05/14  12-7
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - VUA  2020/10/31  19-7
          Oázis SC - ASI DSE  2020/10/31  13-8
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE Hunguest H.  2020/10/31  11-6
          POLO SC Bp06 Penguin - SZVPS  2020/10/31  10-3
          OSC ÚJBUDA 1. - Vasas SC  2020/10/31  15-4
          KSI SE - Honvéd  2020/10/31  20-5
          ASI DSE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/24  6-16
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2020/11/28  8-13
          UVSE Hunguest H. - Vasas SC  2021/01/30  17-4
          Oázis SC - VUA  2021/01/30  18-7
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/01/30  2-20
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2021/03/13  10-7
          Oázis SC - SZVPS  2021/03/13  11-13
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/22  13-3
          BVSC-Zugló - SZVPS  2021/05/28  13-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/09/26  9-7
          OSC ÚJBUDA 2. - ASI-VASAS  2020/09/26  3-23
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2020/09/26  17-8
          KESI - OSC ÚJBUDA 2.  2020/09/26  13-2
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom  2020/09/26  6-20
          KESI - ASI-VASAS  2020/09/26  12-8
          FTC-Telekom - KESI  2020/10/24  13-6
          Ceglédi VSE - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/24  18-5
          ASI-VASAS - FTC-Telekom  2020/10/24  6-15
          Ceglédi VSE - BVSC-Zugló  2020/10/24  3-24
          OSC ÚJBUDA 2. - KESI  2020/10/24  4-12
          BVSC-Zugló - ASI-VASAS  2020/10/24  18-2
          UVSE Hunguest H. - OSC ÚJBUDA 1.  2020/12/17  10-12
          YBL WPC I. - KSI SE  2021/03/20  4-15
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2021/03/20  12-6
          KESI - KSI SE  2021/03/20  6-13
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2021/05/06  5-10
          KSI SE - KESI  2021/05/11  17-4
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/05/11  12-8
          YBL WPC I. - KESI  2021/05/11  7-4
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - FTC-Telekom II.  2020/10/03  3-18
          Sportliget - KSI leány  2020/10/03  11-5
          Oxigén - KÓPÉ ÚVSE II.  2020/10/03  13-2
          BFSE - Honvéd I.  2020/10/03  1-16
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom I.  2020/10/26  7-7
          PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE  2020/10/26  8-9
          Ceglédi VSE - Tigra-ZF-Eger  2020/10/26  11-5
          UVSE Hunguest H. - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/26  7-8
          SZVPS - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/27  14-6
          BVSC-Zugló II - Oázis SC  2020/10/27  1-7
          KÓPÉ ÚVSE - MVLC-Miskolc  2020/10/27  19-7
          Váci VSE - YBL WPC I.  2020/10/27  1-16
          Oxigén - VUA  2020/11/07  14-6
          Sportliget - Oxigén  2020/11/07  12-5
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE II.  2020/11/28  18-3
          Sportliget - VUA  2020/11/28  16-1
          Honvéd I. - KSI leány  2020/11/28  10-4
          BFSE - Oxigén  2020/11/29  4-15
          Váci VSE - BVSC-Zugló II  2021/02/27  14-6
          Aquaworm - KSI leány  2021/02/27  3-11
          ASI-Kistarcsa - Oxigén  2021/02/27  20-5
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2021/02/27  12-8
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-10
          Váci VSE - Oxigén  2021/04/10  8-7
          BVSC-Zugló II - MVLC-Miskolc  2021/04/10  3-6
          Aquaworm - ASI-Kistarcsa  2021/04/10  7-19
          Honvéd I. - Sportliget  2021/04/24  4-4
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom II.  2021/04/24  16-1
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2021/04/24  4-13
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/04/24  0-15
          FTC-Telekom II. - Sportliget  2021/05/08  4-9
          Ceglédi VSE - Honvéd I.  2021/05/08  16-1
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2021/05/08  12-3
          YBL WPC I. - BVSC-Zugló  2021/05/20  6-6
          BVSC-Zugló II - Aquaworm  2021/05/22  3-12
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2021/01/27  13-12
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2020/10/10  6-13
          Százhalombattai VSE. - Tigra-ZF-Eger  2020/10/10  1-13
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2020/10/10  17-2
          Oázis SC - KESI  2020/10/10  18-3
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2020/10/10  13-11
          UVSE Hunguest H. II. - KÓPÉ ÚVSE  2020/10/29  11-9
          ASI-MSA - Honvéd  2020/10/29  17-2
          VSD - BFSE  2020/10/29  8-4
          VUK Kistarcsa - Sportliget  2020/10/29  6-11
          SE VK - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/29  8-4
          OSC ÚJBUDA 1. - Százhalombattai VSE.  2020/12/05  21-6
          KSI SE - Ceglédi VSE  2020/12/05  16-1
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2020/12/05  1-16
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2020/12/05  10-14
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2020/12/05  3-18
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2020/12/19  13-4
          Ceglédi VSE - Oázis SC  2020/12/19  7-7
          UVSE Hunguest H. I. - Százhalombattai VSE.  2020/12/19  5-0
          UVSE Hunguest H. II. - Százhalombattai VSE.  2021/02/06  11-11
          Sportliget - KESI  2021/02/06  15-0
          KÓPÉ ÚVSE - BFSE  2021/02/06  16-1
          OSC ÚJBUDA 2. - VSD  2021/02/06  15-0
          VUK Kistarcsa - SE VK  2021/02/06  4-4
          ASI-MSA - FTC-Telekom  2021/02/20  9-15
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/20  11-14
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/02/20  2-13
          Honvéd - Oázis SC  2021/02/20  7-13
          Ceglédi VSE - Tigra-ZF-Eger  2021/02/20  8-3
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/03/06  4-9
          SE VK - VSD  2021/03/06  16-1
          VUK Kistarcsa - BFSE  2021/03/06  14-1
          OSC ÚJBUDA 2. - KESI  2021/03/06  7-5
          KÓPÉ ÚVSE - UVSE Hunguest H. II.  2021/03/06  10-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/04/17  3-16
          KÓPÉ ÚVSE - Százhalombattai VSE.  2021/04/17  11-7
          SE VK - KESI  2021/04/17  16-1
          VUK Kistarcsa - UVSE Hunguest H. II.  2021/04/17  4-8
          VSD - BFSE  2021/05/01  18-6
          KESI - VSD  2021/05/01  10-16
          Százhalombattai VSE. - BFSE  2021/05/01  16-1
          UVSE Hunguest H. II. - SE VK  2021/05/01  5-4
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H. I.  2021/05/22  5-14
          Tigra-ZF-Eger - Honvéd  2021/05/22  13-2
          UVSE Hunguest H. I. - Ceglédi VSE  2021/05/29  17-2
          FTC-Telekom - Oázis SC  2021/05/29  12-6
          Honvéd - ASI-MSA  2021/05/29  4-9
          SE VK - OSC ÚJBUDA 2.  2021/06/12  7-4
          VSD - KÓPÉ ÚVSE  2021/06/12  2-17
          KESI - UVSE Hunguest H. II.  2021/06/12  2-17
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2020/09/27  
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. II.  2020/09/27  
          KSI SE - SE VK  2020/09/27  
          Oázis SC - OSC ÚJBUDA  2020/09/27  
          Oázis SC - BFSE  2021/02/07  
          OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H. II.  2021/02/07  
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/02/07  
          SE VK - UVSE Hunguest H. I.  2021/02/07  
       2021. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Heavy - Vizilovak  2021/01/16  12-15
          Komplex PSE - Octopus SE  2021/01/16  11-16
          Fehérvár VSE - RETR-O-SC  2021/01/16  14-12
          Vizilovak - RETR-O-SC  2021/01/23  11-14
          ASI - Komplex PSE  2021/01/23  11-12
          BVSC-Zugló Heavy - Fehérvár VSE  2021/01/23  10-23
          Fehérvár VSE - Vizilovak  2021/01/31  16-8
          Octopus SE - ASI  2021/01/31  16-7
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló Heavy  2021/01/31  13-5
          Vizilovak - ASI  2021/02/07  14-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/02/07  6-13
          Fehérvár VSE - Octopus SE  2021/02/07  10-13
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - BHSE női OB.I  2020/09/26  27-5
          BVSC Zugló - TVSE Vízilabda Kft  2020/10/10  16-6
          BVSC Zugló - Tigra-ZF-Eger  2020/10/24  12-9
          BVSC Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/14  10-11
          BVSC Zugló - FTC Telekom  2020/11/23  12-8
          BVSC Zugló - SZTE SZEGED  2021/02/17  14-11
          BVSC Zugló - III. kerületi TVE  2021/02/27  15-8
          BVSC Zugló - HUNGERIT SZENTES  2021/03/03  11-2
          BVSC Zugló - DUE-Maarsk Graphics  2021/03/20  8-14
          BVSC Zugló - FTC Telekom  2021/04/17  11-12
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H  2021/01/13  8-6
          Tigra-ZF-Eger - Junior Válogatott  2021/01/17  8-15
          Junior Válogatott - SZEGED SZTE  2021/01/17  13-10
          BVSC-Zugló - Junior Válogatott  2021/01/23  15-14
          Junior Válogatott - FTC-Telekom  2021/01/24  9-12
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - BVSC-Zugló  2021/04/06  9-8
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - SZNVE  2020/07/28  19-2
          BVSC-Zugló - BHSE  2020/08/06  24-6
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphics  2020/08/11  4-9
          BVSC-Zugló - III. kerületi TVE  2020/08/21  5-0
          BHSE - BVSC-Zugló  2020/08/26  7-22
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/08/15  16-7
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2020/09/27  11-10
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  17-8
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/12/06  6-10
          BVSC-Zugló - DFVE  2021/02/21  13-8
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/03/14  11-12
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2021/05/22  10-11
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/05/29  8-8
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/08/15  11-5
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2020/09/27  14-4
          BVSC-Zugló - SZNVESE  2020/10/25  18-3
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  13-4
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/12/06  9-5
          BVSC-Zugló - DFVE  2021/02/21  10-7
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/03/14  3-11
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/05/15  6-11
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/08/15  16-7
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2020/09/27  20-5
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2020/10/25  33-3
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA  2020/11/08  7-8
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/12/06  14-11
          BVSC-Zugló - DFVE  2021/02/21  8-11
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H.  2021/03/14  10-18
          BVSC-Zugló - KSI SE  2021/04/24  6-14
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2020/11/14  16-3
          KSI-Százhalombatta - BVSC-Zugló  2020/11/14  8-11
          Oázis SC - DFVE  2020/11/14  7-21
          Oxigén-ASI - KSI-Százhalombatta  2020/11/14  11-21
     Időmérő 14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - ELTE-BEAC  2020/11/29  11-9
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló Heavy T.  2020/11/29  12-11
          Oázis SC 2 - Sunday Boys  2020/11/29  17-6
          Oázis Sc - HETE  2020/11/29  28-6
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - VUA  2021/04/21  8-4
          OSC ÚJBUDA 1. - POLO SC Bp06 Penguin  2021/04/21  11-5
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Honvéd II.  2020/10/25  13-16
          ASI-Kistarcsa - FTC-Telekom leány  2020/10/25  4-0
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2008  2020/10/25  8-5
          Polo Academy Bp - III. Ker. TVE  2020/10/25  5-11
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom II.  2021/02/13  17-2
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/02/13  5-4
          Tigra-ZF-Eger - Honvéd I.  2021/02/13  16-2
          OSC ÚJBUDA 1. - Sportliget  2021/02/13  17-2
  2019/2020
     Titkár 217
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Metalcom Szentes  2019/09/07  12-7
          BVSC-Zugló - VasasPlaket  2019/09/18  11-10
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/10/05  6-16
          BVSC-Zugló - Honvéd  2019/11/15  9-11
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/11/27  16-11
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2020/02/08  12-5
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/05  9-15
          BVSC-Zugló - Tatabánya  2020/03/07  12-10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - CVSE  2019/09/21  9-8
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/28  16-3
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/11/09  14-13
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/11/16  24-6
          BVSC-Zugló - Nagykanizsa  2019/11/28  11-14
          BVSC-Zugló - Neptun VSC  2020/02/08  14-8
          BVSC-Zugló - CVSE  2020/02/20  19-2
          BVSC-Zugló - HVSC  2020/02/29  13-7
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2019/10/06  15-5
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/03  10-19
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/02/09  7-15
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/03/08  6-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2019/10/06  11-10
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/03  4-11
          Sportliget - Százhalombattai VSE  2019/11/03  13-14
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  13-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/02/09  10-8
          BVSC-Zugló - CPVSE  2020/02/16  15-10
          Sportliget - POLO Sport Club OBs  2020/02/16  16-15
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/03/08  18-6
          Sportliget - Balaton VK  2020/03/08  10-9
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Legrand Szentes  2019/10/06  15-6
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/03  8-12
          Sportliget - Százhalombattai VSE  2019/11/03  17-10
          Sportliget - Soproni VSE  2020/02/02  12-8
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/02/09  13-11
          BVSC-Zugló - CPVSE  2020/02/16  15-14
          Sportliget - POLO Sport Club OBgy  2020/02/16  7-10
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/03/08  9-11
          Sportliget - Balaton VK  2020/03/08  17-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - SOTE VKS  2019/09/15  8-15
          BVSC-Zugló Heavy T - Vidám Vízilovak  2019/09/15  10-19
          Ozorai-Faterpolo VSE - Oázis SC 2.  2019/09/22  16-11
          Sportliget - MAFC A-Team  2019/09/22  13-8
          RETR-O-SC - Sunday Boys  2019/09/22  22-9
          KPSE - Oázis SC 1.  2019/09/29  9-20
          Jog-Ászok VSK - Octopus SE  2019/09/29  13-19
          BVSC-Zugló Lokomotív - HETE  2019/10/06  13-4
          BVSC-Zugló Heavy T - Csepeli VSE  2019/10/06  6-13
          1427 JSMA - ELTE-BEAC  2019/10/13  4-10
          Csepeli VSE - YBL WPC  2019/10/13  6-13
          MAFC A-Team - BVSC-Zugló Heavy T  2019/10/13  9-4
          RETR-O-SC - Oázis SC 1.  2019/10/20  10-15
          BVSC-Zugló Lokomotív - 1427 JSMA  2019/10/20  18-6
          BVSC-Zugló Heavy T - Oázis SC 2.  2019/10/20  8-13
          OSC KFT - BVSC-Zugló Heavy T  2019/10/27  14-13
          MAFC A-Team - YBL WPC  2019/10/27  7-13
          Jog-Ászok VSK - BVSC-Zugló Lokomotív  2019/10/31  4-17
          BVSC-Zugló Lokomotív - KPSE  2019/11/03  11-8
          BVSC-Zugló Heavy T - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/11/03  14-10
          RETR-O-SC - SOTE VKS  2019/11/10  8-10
          Sportliget - BVSC-Zugló Heavy T  2019/11/10  21-9
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló Lokomotív  2019/11/12  9-6
          BVSC-Zugló Lokomotív - Octopus SE  2019/11/17  6-8
          ELTE-BEAC - RETR-O-SC  2019/11/17  9-12
          RETR-O-SC - ASI DSE  2019/12/03  10-11
          BVSC-Zugló Lokomotív - Oázis SC 1.  2019/12/08  7-9
          BVSC-Zugló Heavy T - Jog-Ászok VSK  2019/12/08  8-9
          RETR-O-SC - Sportliget  2019/12/08  8-10
          Oázis SC 2. - Sunday Boys  2019/12/10  17-7
          1427 JSMA - Ozorai-Faterpolo VSE  2019/12/15  8-10
          Vidám Vízilovak - BVSC-Zugló Lokomotív  2019/12/15  14-11
          Csepeli VSE - Oázis SC 2.  2019/12/15  9-13
          ELTE-BEAC - HETE  2019/12/19  18-10
          Vidám Vízilovak - Sportliget  2019/12/22  12-15
          MAFC A-Team - Csepeli VSE  2019/12/22  14-8
          Sportliget - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/02/23  11-7
          BVSC-Zugló Heavy T - ELTE-BEAC  2020/02/23  13-14
          RETR-O-SC - Octopus SE  2020/03/01  6-13
          Oázis SC 2. - BVSC-Zugló Heavy T  2020/03/08  7-8
          Oázis SC 1. - Vidám Vízilovak  2020/03/08  17-12
          Sportliget - Oázis SC 1.  2020/03/11  5-8
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2001)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Waterpolo - BVSC-Zugló  2019/09/28  1-28
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2019/09/28  7-12
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - KPSE  2019/09/28  7-6
          UVSE - KPS  2019/09/28  19-4
          Vasas SC - FTC-Telekom  2019/09/28  8-9
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd-Érd - BVSC-Zugló  2019/10/05  10-11
          Vasas SC - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/10/05  14-6
          YBL WPC II. - CVSE  2019/10/05  12-4
          YBL WPC II. - Sportliget  2019/11/02  14-7
          Honvéd-Érd - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/11/02  15-4
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/11/02  13-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - KSI SE  2019/11/23  4-19
          II. KER SPORT - FTC-Telekom  2019/11/23  1-18
          UVSE - Aquaworm Göd  2019/11/23  19-9
          Sportliget - Honvéd-Érd  2019/11/23  16-3
          III. kerületi TVE - Oxigén 2005  2019/11/23  13-14
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/23  6-16
          Vasas SC - UVSE  2019/12/06  5-16
          KSI SE - ASI DSE  2019/12/07  21-6
          Aquaworm Göd - II. KER SPORT  2019/12/07  8-6
          FTC-Telekom - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/12/07  11-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. kerületi TVE  2019/12/07  46-0
          Oxigén 2005 - Honvéd-Érd  2019/12/07  2-21
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - UVSE  2020/02/01  9-16
          Oxigén 2005 - Sportliget  2020/02/01  6-20
          II. KER SPORT - ASI DSE  2020/02/01  9-7
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE I.  2019/10/11  16-11
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2019/11/27  20-4
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2020/02/22  18-10
          FTC-Telekom I. - SZVPS  2020/02/22  11-5
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/22  13-8
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2019/09/14  13-9
          CVSE - UVSE  2019/09/14  6-19
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/14  1-16
          KÓPÉ ÚVSE - KSI SE  2019/09/14  8-22
          KSI SE II. - POLO SC BP2007  2019/10/12  4-7
          PannErgy-MVLC-Miskol - Oázis SC  2019/10/12  11-9
          KESI - Printker Szegedi VPS  2019/10/12  9-12
          FTC-Telekom - ASI-Kistarcsa  2019/10/12  17-12
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/10/26  10-5
          Printker Szegedi VPS - KSI SE II.  2019/10/26  15-0
          ASI-Kistarcsa - KESI  2019/10/26  6-13
          POLO SC BP2007 - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/10/26  8-9
          Erzsébeti SMTK - YBL WPC II.  2019/11/09  11-12
          A-HID OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm Waterpolo  2019/11/09  17-2
          Oxigén 2007 - ASI-Kistarcsa II.  2019/11/09  13-8
          Sportliget - VUA II  2019/11/09  10-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - KESI  2020/01/31  5-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - Oxigén 2008  2019/09/21  2-5
          FTC-Telekom II. - Százhalombattai VSE.  2019/09/21  12-3
          FTC-Telekom Leány - YBL WPC  2019/09/21  5-2
          BVSC-Zugló lány - UVSE II.  2019/09/21  17-2
          FTC-Telekom I. - BVSC-Zugló  2019/10/19  9-4
          HUVK SE - SOTE VKS  2019/10/19  11-5
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2019/10/19  13-0
          Oázis SC - VUK Kistarcsa  2019/10/19  13-0
          KÓPÉ ÚVSE - ASI-MSA  2019/10/19  14-9
          TVSE - Vidám Vízilovak  2019/10/19  16-3
          BVSC-Zugló lány - III. kerületi TVE  2019/11/02  15-0
          FTC-Telekom I. - UVSE  2019/11/16  10-12
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/11/16  4-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2019/11/16  4-6
          FTC-Telekom Leány - III. kerületi TVE  2019/11/30  10-6
          UVSE II. - Százhalombattai VSE.  2019/11/30  2-7
          FTC-Telekom II. - Oxigén 2008  2019/11/30  8-6
          KESI - YBL WPC  2020/02/22  6-4
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/02/22  6-1
          CVSE - BVSC-Zugló lány  2020/02/22  4-7
          FTC-Telekom II. - KÓPÉ ÚVSE  2020/02/22  8-17
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2020/03/07  2-16
          Oázis SC - FTC-Telekom II.  2020/03/07  17-3
          CVSE - KESI  2020/03/07  16-3
          BVSC-Zugló lány - KÓPÉ ÚVSE  2020/03/07  10-4
       2020. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló 45 - MAFC-INFINITYN  2020/01/19  14-11
          Fehérvár VSE - BVSC-Zugló Heavy T  2020/01/19  22-8
          Vidám Vízilovak - Oázis SC  2020/01/19  14-19
          KPSE KEAC - Sportliget  2020/01/19  10-13
          BVSC-Zugló 45 - HETE  2020/01/26  7-10
          KPSE KEAC - BVSC-Zugló Heavy T  2020/01/26  5-4
          Vidám Vízilovak - MAFC-INFINITYN  2020/01/26  18-10
          Fehérvár VSE - Zempléni VK  2020/01/26  21-6
          Zempléni VK - Sportliget  2020/02/02  15-19
          KPSE KEAC - Fehérvár VSE  2020/02/02  8-26
          MAFC-INFINITYN - Oázis SC  2020/02/09  9-24
          BVSC-Zugló Heavy T - Sportliget  2020/02/09  10-16
          KPSE KEAC - Zempléni VK  2020/02/09  11-16
          Vidám Vízilovak - HETE  2020/02/09  19-9
          Fehérvár VSE - Vidám Vízilovak  2020/02/16  13-12
          Sportliget - Oázis SC  2020/02/16  9-11
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          B.Sport-Kópé - Zempléni VK  2019/12/14  8-11
          AQUA SE - GyAVC  2019/12/14  20-4
          B.Sport-Kópé - BVSC-Zugló  2019/12/14  2-23
          Zempléni VK - AQUA SE  2019/12/14  16-12
          BVSC-Zugló - GyAVC  2019/12/14  20-3
       DVL Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVK - AVE VE  2020/02/08  35-1
          Velence Plus II - SZVK  2020/02/08  30-2
          AVE VE - SZVK  2020/02/08  13-9
          CVK - Velence Plus II  2020/02/08  11-11
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt. I. - Blamax-Kaposvári VK  2020/02/15  3-17
          DFVE leány - Váci VSE  2020/02/15  2-17
          KVSE - PSN Zrt. I.  2020/02/15  17-2
          Blamax-Kaposvári VK - DFVE leány  2020/02/15  23-2
          Váci VSE - KVSE  2020/02/15  8-4
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - SZEGED SZTE  2019/09/28  18-9
          BVSC-Zugló Diapolo - BHSE  2019/10/09  28-3
          BVSC-Zugló Diapolo - LFÁ-ZF-Eger  2019/10/18  10-9
          BVSC-Zugló Diapolo - DUE-Maarsk Graphics  2019/11/13  7-10
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2019/11/15  11-3
          BVSC-Zugló Diapolo - III. Kerületi TVE  2020/02/05  17-9
          BVSC-Zugló Diapolo - Hungerit Szentes  2020/02/14  15-8
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2019/11/30  12-5
          LFÁ-ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/30  4-18
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/11/30  9-10
          HVSC - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/30  5-22
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/09/29  11-10
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2019/10/06  17-8
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2019/10/20  8-16
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/11/10  9-14
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club ifj  2019/12/04  23-12
          BVSC-Zugló - TVSE  2019/12/11  12-7
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2020/01/25  21-10
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/23  10-4
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/09/29  17-16
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2019/10/06  14-5
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2019/10/20  8-14
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/11/10  11-8
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club serd  2019/12/04  13-5
          BVSC-Zugló - TVSE  2019/12/11  15-14
          BVSC-Zugló - SZNVESE  2020/01/25  16-10
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/23  10-7
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/09/29  10-9
          BVSC-Zugló - Győri VSE  2019/10/06  11-3
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2019/10/20  15-5
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/11/10  23-3
          BVSC-Zugló - POLO Sport Club gy  2019/12/04  24-1
          BVSC-Zugló - TVSE  2019/12/11  9-2
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2020/01/25  16-5
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/23  12-5
  2018/2019
     Időmérő 41
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI  2018/11/07  13-11
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - KVSE  2018/09/29  6-15
          Vasas SC - Ceglédi VSE  2018/10/06  14-11
          BVSC-Zugló - Ceglédi VSE  2018/11/24  17-12
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  12-19
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  13-17
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest H. I.  2018/12/02  15-14
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 VSE - SE VK  2018/10/07  5-11
          HETE - 1427 VSE  2018/10/14  6-5
          Oázis Nonprofit Kft - BVSC-Zugló  2018/10/28  7-20
          ELTE-BEAC - Octopus SE  2018/11/11  10-23
          KPSE-KEAC - Jog-Ászok VSK  2018/11/11  18-9
          1427 VSE - Jog-Ászok VSK  2018/11/25  5-20
          Sportliget - Octopus SE  2018/11/25  9-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2018/12/09  4-15
          HETE - MESE  2018/12/09  13-15
          MESE - ELTE-BEAC  2019/02/24  13-9
          HETE - Oázis Nonprofit Kft  2019/02/24  10-10
          UVSE - SE VK  2019/04/28  5-10
          KPSE-KEAC - 1427 VSE  2019/04/28  12-1
          Octopus SE - MAFC A-team  2019/06/09  15-11
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Serdülő - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/10/06  12-7
          FTC-Telekom - Market-Vasas II.  2018/10/06  13-7
          KSI SE - Vízilovak  2018/10/06  22-4
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/12/01  14-10
          BVSC-Zugló - Oázis SC Serdülő  2018/12/01  13-10
          KSI SE - FTC-Telekom  2018/12/01  14-8
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - FTC-Telekom II.  2019/06/13  8-5
          POLO SC BVLSZ2005 - YBL WPC  2019/06/13  9-13
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE A - BVSC-Zugló  2019/04/17  6-13
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2018/12/09  9-13
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - DUE-Maarsk Graphic  2018/10/13  4-27
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  25-15
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  17-6
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  13-14
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  20-22
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-7
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  7-9
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/07  5-9
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-4
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/12/09  12-5
     Titkár 345
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - AVUS  2018/10/20  15-8
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2018/11/24  8-12
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/28  8-8
          BVSC-Zugló - PVSK-Mecsek Füszért  2018/12/01  11-12
          BVSC-Zugló - Metalcom Szentes  2019/01/26  9-4
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/02/09  6-11
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/09  3-12
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/03/23  14-15
          BVSC-Zugló - DVSE  2019/04/10  12-6
          UVSE Hunguest Hotels - KSI  2019/05/01  12-5
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2019/05/01  12-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC 113 - Kaposvári VK  2018/09/28  6-19
          BVSC-Zugló - Dunakanyar Waterpolo  2018/10/13  20-14
          BHSE - EKE SC  2018/10/27  5-12
          BVSC-Zugló - Swietelsky Bcsaba  2018/11/10  18-5
          MAFC 113 - BVSC-Zugló  2018/12/12  7-20
          MAFC 113 - SZEGEDI FVCS KFT  2018/12/15  5-25
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2019/02/02  19-3
          MAFC 113 - Dunakanyar Waterpolo  2019/02/06  6-15
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2019/02/16  11-11
          MAFC 113 - Swietelsky Bcsaba  2019/02/16  7-16
          BVSC-Zugló - Fehérvár VSE  2019/03/02  18-15
          MAFC 113 - Ceglédi VSE  2019/03/02  11-13
          MAFC 113 - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/09  9-13
          BVSC-Zugló - MAFC 113  2019/03/23  26-6
          YBL WPC - BVSC-Zugló  2019/03/30  13-9
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2019/04/06  15-9
          BHSE - Ceglédi VSE  2019/04/06  4-10
          MAFC 113 - EKE SC  2019/04/13  11-15
          BVSC-Zugló - DVSE  2019/04/13  15-10
          ASI DSE - SZEGEDI FVCS KFT  2019/05/04  8-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GYŐRI VSE - Soproni VSE  2018/09/22  10-13
          Százhalombatta - Balaton VK-Pápa  2018/09/22  18-7
          TVSE - Fehérvár VSE  2018/09/22  15-3
          Balaton VK-Pápa - GYŐRI VSE  2018/09/22  7-13
          Soproni VSE - TVSE  2018/09/22  6-9
          Fehérvár VSE - Százhalombatta  2018/09/22  9-13
          Oázis SC - Vízilo  2019/02/15  7-8
          Vízilo - VVSE  2019/02/18  9-9
          VVSE - PVSE  2019/02/23  12-8
          PVSK-PTE ÁOK - Vízilo  2019/02/23  5-14
          Oázis SC - SE VK  2019/02/23  10-11
          PVSK-PTE ÁOK - Kecskeméti VE  2019/05/04  9-8
          PVSE - MAFC-BME  2019/05/04  8-7
          Kecskeméti VE - MAFC-BME  2019/05/04  11-10
          PVSE - PVSK-PTE ÁOK  2019/05/04  11-6
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/16  8-7
          FTC Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/12/16  10-4
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  17-8
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  20-1
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  8-13
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  20-3
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/01/27  19-7
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/02/24  14-2
          BVSC-Zugló - DVSE  2019/03/03  11-10
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/03/24  13-8
          BVSC-Zugló - KSI SE  2019/04/07  10-11
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  7-6
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2019/05/05  28-6
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/05/12  21-5
          Oázis SC - TVSE  2019/05/19  5-12
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/02  21-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/06/08  10-1
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-9
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  9-4
          HUVK SE II - BFSE  2018/09/30  19-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  10-6
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  23-11
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  14-15
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  6-13
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/01/27  12-14
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/02/24  24-7
          BVSC-Zugló - DVSE  2019/03/03  13-12
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/03/24  14-8
          BVSC-Zugló - KSI SE  2019/04/07  12-14
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  14-10
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2019/05/05  15-8
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/05/12  18-6
          Oázis SC - TVSE  2019/05/19  4-12
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/02  17-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - AVUS  2018/09/23  15-3
          BHSE - PSN Zrt.  2018/09/30  8-11
          HUVK SE II - BFSE  2018/09/30  23-6
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2018/10/07  21-6
          KSI SE - ZF-Eger  2018/10/24  19-7
          BVSC-Zugló - LEGRAND SZENTES  2018/10/28  15-4
          BFSE - Soproni VSE  2018/10/28  2-10
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2019/01/27  17-12
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/02/24  8-7
          BVSC-Zugló - DVSE  2019/03/03  19-10
          BVSC-Zugló - AVUS  2019/03/24  17-7
          BVSC-Zugló - KSI SE  2019/04/07  8-13
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/04/14  12-8
          BVSC-Zugló - PSN Zrt.  2019/05/05  6-7
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/05/12  12-9
          Oázis SC - TVSE  2019/05/19  4-17
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/06/02  12-4
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2019/05/18  15-3
          Crisul - Szentes  2019/05/18  10-6
          Vkv - Szolnoki Dózsa  2019/05/18  9-13
          Szentes - BVSC-Zugló  2019/05/18  7-11
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/05/18  11-5
          Vkv - Crisul  2019/05/18  9-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Jog-Ászok VSK  2018/09/30  12-10
          YBL WPC - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/09/30  18-7
          Octopus SE - Sunday Boys  2018/10/04  16-7
          MESE - Oázis SC Felnőtt  2018/11/04  3-13
          RETR-O-SC - BVSC-Zugló  2018/12/02  11-8
          SE VK - HETE  2018/12/02  10-9
          MESE - Ozorai-Faterpolo VSE  2018/12/16  14-5
          Sportliget - MAFC A-team  2019/01/25  10-5
          ELTE-BEAC - Jog-Ászok VSK  2019/02/17  9-9
          Oázis Nonprofit Kft - KPSE-KEAC  2019/02/21  7-9
          BVSC-Zugló - Sunday Boys  2019/02/26  14-9
          RETR-O-SC - SE VK  2019/03/03  8-9
          Sportliget - OSC Kft  2019/03/03  18-9
          RETR-O-SC - Vízilovak  2019/03/09  13-7
          MESE - Oázis Nonprofit Kft  2019/03/10  20-10
          MAFC A-team - RETR-O-SC  2019/03/10  5-10
          BVSC-Zugló - 1427 VSE  2019/03/12  10-8
          Oázis SC Felnőtt - SE VK  2019/03/17  11-9
          BVSC-Zugló - KPSE-KEAC  2019/03/24  6-9
          Jog-Ászok VSK - MESE  2019/03/27  9-14
          RETR-O-SC - YBL WPC  2019/03/31  9-12
          HETE - BVSC-Zugló  2019/03/31  4-7
          BVSC-Zugló - Jog-Ászok VSK  2019/04/07  8-9
          Sportliget - Oázis SC Felnőtt  2019/04/07  11-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - MESE  2019/04/12  10-11
          BVSC-Zugló - MESE  2019/04/14  7-9
          RETR-O-SC - OSC Kft  2019/04/14  9-4
          Oázis SC Felnőtt - UVSE  2019/05/01  13-11
          KPSE-KEAC - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/02  10-3
          BVSC-Zugló - ELTE-BEAC  2019/05/05  8-7
          MESE - BVSC-Zugló  2019/05/10  12-5
          Vízilovak - SE VK  2019/05/12  9-8
          YBL WPC - OSC Kft  2019/05/12  10-9
          1427 VSE - ELTE-BEAC  2019/05/19  11-12
          Oázis SC Felnőtt - Sportliget  2019/05/24  8-10
          RETR-O-SC - Sportliget  2019/05/29  8-10
          Oázis Nonprofit Kft - Sunday Boys  2019/05/31  7-10
          BVSC-Zugló - HETE  2019/06/02  4-6
          Sportliget - Vízilovak  2019/06/02  8-11
          YBL WPC - Oázis SC Felnőtt  2019/06/07  15-13
          Vízilovak - Sportliget  2019/06/14  11-10
          Octopus SE - Oázis SC Felnőtt  2019/06/14  6-12
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/11/03  6-8
          Market-Vasas II. - Oázis SC Serdülő  2018/11/03  12-9
          Vízilovak - FTC-Telekom  2018/11/03  7-13
          Oázis SC Serdülő - KSI SE  2018/12/11  3-20
          Vízilovak - BHSE  2019/03/20  13-5
          Vízilovak - BVSC-Zugló  2019/05/07  10-16
          BVSC-Zugló - HUVK SE  2019/05/11  11-5
          KSI SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/05/11  12-4
          FTC-Telekom - Vízilovak  2019/05/11  17-7
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KPS  2018/11/24  13-5
          HUVK SE - JSM Alapítvány  2018/11/24  5-5
          Váci VSE - Oázis SC Ifi  2018/11/24  8-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - KSI SE  2018/11/24  6-9
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2019/03/09  5-21
          Oázis SC Ifi - KSI SE  2019/05/02  4-14
          KPS - KSI SE  2019/06/15  6-21
          JSM Alapítvány - Oázis SC Ifi  2019/06/15  5-13
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/15  4-15
          Váci VSE - KPSE  2019/06/15  7-7
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - KESI  2018/11/10  5-11
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2018/11/10  1-15
          KSI SI I. - UVSE  2018/11/10  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/11/10  10-6
          Oázis SC - HUVK SE  2018/11/10  4-18
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - FTC-Telekom  2019/01/12  5-0
          KESI - UVSE  2019/01/12  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Oázis SC  2019/01/12  32-1
          HUVK SE - KSI SI I.  2019/01/12  2-10
          Ksi SE II. - Vízilovak  2019/01/12  3-9
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/01/26  13-5
          FTC-Telekom - Ksi SE II.  2019/01/26  14-7
          UVSE - HUVK SE  2019/01/26  17-6
          Vízilovak - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/01/26  4-14
          BVSC-Zugló - KESI  2019/01/26  8-9
          FTC-Telekom - Oázis SC  2019/02/09  19-1
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/02/09  9-10
          UVSE - Ksi SE II.  2019/02/09  35-3
          KSI SI I. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/09  18-3
          KESI - HUVK SE  2019/02/09  15-1
          BVSC-Zugló - Vízilovak  2019/03/20  12-4
          Vízilovak - KESI  2019/03/23  2-16
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/03/23  6-9
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2019/03/23  5-6
          Oázis SC - HUVK SE  2019/03/23  3-14
          FTC-Telekom - HUVK SE  2019/04/20  10-10
          UVSE - BVSC-Zugló  2019/04/20  20-8
          KSI SI I. - UVSE  2019/04/25  9-8
          Oázis SC - Ksi SE II.  2019/05/01  17-7
          Ksi SE II. - BVSC-Zugló  2019/06/12  2-23
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - UVSE II.  2018/10/20  10-7
          ASI-Vasas II. - II. kerületi Sport  2018/10/20  4-4
          POLO SC BVLSZ2005 - Oxigén  2018/10/20  18-5
          FTC-Telekom - KSI SE  2018/12/13  9-11
          BVSC-Zugló - Aquaworm Göd 2005  2018/12/15  19-1
          KSI SE - BVSC-Zugló  2019/03/14  9-13
          YBL WPC - HUVK SE  2019/03/30  3-11
          FTC-Telekom II. - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/03/30  9-7
          CVSE - POLO SC BVLSZ2005  2019/03/30  14-4
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2019/04/27  13-11
          ASI-Vasas I. - KSI SE  2019/04/27  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/27  21-6
          BVSC-Zugló - ASI-Vasas I.  2019/05/16  10-9
          KPSE - UVSE II.  2019/05/18  0-5
          BHSE - ASI-Vasas II.  2019/05/18  18-6
          Aquaworm Göd 2005 - Oxigén  2019/05/18  12-5
          PannErgy-MVLC-Miskol - KSI SE  2019/06/01  10-8
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BVSC-Zugló  2019/06/01  8-11
          ASI-Vasas I. - UVSE I.  2019/06/01  10-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm Göd 2006 - BVSC-Zugló II  2018/09/29  1-16
          Balaton VK - Soproni VSE  2018/09/29  15-0
          FTC-Telekom II. - VUK Kistarcsa  2018/09/29  7-5
          Pharmacoidea-SZVPS - KÓPÉ ÚVSE  2018/10/27  16-12
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/10/27  18-13
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - YBL WPC I.  2018/10/27  9-9
          UVSE - BHSE  2018/10/27  18-3
          BVSC-Zugló II - VUK Kistarcsa  2018/12/08  11-4
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - Városgazda UA  2018/12/08  15-0
          Aquaworm Göd 2006 - YBL WPC II.  2018/12/08  2-2
          Balaton VK - FTC-Telekom II.  2018/12/08  7-6
          Városgazda UA - FTC-Telekom II.  2019/02/02  0-15
          VUK Kistarcsa - Balaton VK  2019/02/02  11-11
          BVSC-Zugló II - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/02/02  7-7
          Soproni VSE - Aquaworm Göd 2006  2019/02/02  7-14
          BVSC-Zugló - UVSE  2019/02/23  9-4
          KSI SE A - FTC-Telekom  2019/02/23  6-7
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2019/02/23  7-11
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - HUVK SE  2019/02/23  10-10
          KSI SE II. - BVSC-Zugló II  2019/04/06  9-4
          YBL WPC II. - Soproni VSE  2019/04/06  10-6
          Városgazda UA - VUK Kistarcsa  2019/04/06  2-17
          Százhalombatta - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/04/06  6-14
          Soproni VSE - Városgazda UA  2019/05/19  19-4
          Aquaworm Göd 2006 - YBL WPC II.  2019/05/19  7-4
          Aquaworm Göd 2006 - BVSC-Zugló II  2019/05/22  6-11
          PSN Zrt. - BVSC-Zugló  2019/05/25  11-15
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2019/05/25  10-9
          HUVK SE - KSI SE A  2019/05/25  9-13
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - YBL WPC  2018/12/15  7-2
          KÓPÉ ÚVSE - CVSE  2019/04/13  3-3
          KSI SE I. - YBL WPC  2019/04/13  9-2
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/13  7-10
          ASI-MSA - Oázis SC  2019/06/08  2-5
          Vízilovak - Oxigén  2019/06/08  13-7
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft - Ceglédi VSE  2019/04/28  
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/04/28  
          KÓPÉ ÚVSE - KESI  2019/04/28  
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/08  6-16
          Kaposvári VK - Oázis SC  2018/12/11  16-8
       2019. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/01/13  17-10
          Vidám Vízilovak - HETE  2019/01/13  18-10
          UVSE Hunguest Hotels - FVSE  2019/01/13  7-11
          Soproni VSE - KPSE-KEAC  2019/01/13  5-12
          Sportliget S.E. - Vidám Vízilovak  2019/01/20  13-10
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/01/20  19-8
          HETE - Soproni VSE  2019/01/20  7-7
          FVSE - Oázis SC  2019/01/20  11-15
          BVSC-Zugló - FVSE  2019/01/27  10-14
          KPSE-KEAC - HETE  2019/01/27  7-7
          Sportliget S.E. - KPSE-KEAC  2019/02/03  12-9
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2019/02/03  13-5
          Vidám Vízilovak - Soproni VSE  2019/02/03  12-9
          UVSE Hunguest Hotels - Oázis SC  2019/02/03  6-18
          FVSE - ASI DSE  2019/02/10  12-13
          HETE - Sportliget S.E.  2019/02/10  4-18
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2019/02/10  14-7
          KPSE-KEAC - Vidám Vízilovak  2019/02/10  11-14
          UVSE Hunguest Hotels - Soproni VSE  2019/02/17  12-13
          BVSC-Zugló - HETE  2019/02/17  7-8
          FVSE - KPSE-KEAC  2019/02/17  9-4
          ASI DSE - Vidám Vízilovak  2019/02/17  14-13
          Oázis SC - Sportliget S.E.  2019/02/17  6-7
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Balaton VK  2018/11/17  13-19
          Velence Plus I. - BUSC  2018/11/17  5-4
          Balaton VK - VÁCI VSE  2018/11/17  3-3
          BUSC - DFVE-TOPO  2018/11/17  6-22
          VÁCI VSE - Velence Plus I.  2018/11/17  23-5
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PSN Zrt.  2018/11/18  2-9
          DFVE-TOPO I (leány) - Kaposvári VK  2018/11/18  2-12
          PSN Zrt. - DFVE-TOPO II (fiú)  2018/11/18  6-1
          Kaposvári VK - Sportliget  2018/11/18  12-2
          DFVE-TOPO II (fiú) - DFVE-TOPO I (leány)  2018/11/18  0-7
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO - Sportliget  2018/10/14  
          Kaposvári VK - PSN Zrt.  2018/10/14  
          PSN Zrt. II. - Sportliget  2018/10/14  
          DFVE-TOPO - Kanizsa VSE  2018/10/14  
          PSN Zrt. II. - Kaposvári VK  2018/10/14  
          Kanizsa VSE - PSN Zrt.  2018/10/14  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/09/29  5-26
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2018/10/06  14-4
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2018/10/20  8-9
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/10  12-9
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2018/11/28  7-8
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2019/01/19  17-1
          BVSC-Zugló - Hungerit Szentes  2019/02/08  18-6
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/02/20  24-8
          BVSC-Zugló - ZF-Eger  2019/03/13  14-8
          BVSC-Zugló - DUE-Maarsk Graphic  2019/04/09  10-7
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2018/12/01  4-14
          POLO Sport Club Utp - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  7-18
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/12/01  5-19
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2018/12/01  9-19
          Bánki VSE - POLO Sport Club Utp  2018/12/01  9-10
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diapolo - HUNGERIT SZENTES  2018/11/16  15-8
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló Diapolo  2018/12/16  10-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  9-16
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  9-18
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  25-1
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  14-8
          BVSC-Zugló - Csongrád VVSE  2019/02/10  32-2
          DFVE - BVSC-Zugló  2019/02/13  12-8
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/24  11-6
          BVSC-Zugló - SZNVEIF  2019/04/14  14-4
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2019/05/05  7-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  13-8
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  12-10
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  19-2
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  9-3
          BVSC-Zugló - Csongrád VVSE  2019/02/10  25-3
          DFVE - BVSC-Zugló  2019/02/13  8-7
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/24  14-4
          BVSC-Zugló - SZNVES  2019/04/14  22-8
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2019/05/05  11-10
          BVSC-Zugló - DFVE  2019/05/26  14-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - DFVE  2018/10/12  11-3
          FTC-Telekom - DFVE  2018/10/21  15-16
          UVSE Hunguest Hotels - GYŐRI VSE  2018/11/04  17-2
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2018/11/11  13-4
          BVSC-Zugló - Csongrád VVSE  2019/02/10  12-3
          DFVE - BVSC-Zugló  2019/02/13  4-7
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/24  9-3
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2019/04/14  7-5
          BVSC-Zugló - YORDO SZENTES  2019/05/05  10-1
       Budapesti Gyermek Leány 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC Leány 2005 - BVSC-Zugló  2018/10/13  0-17
          Yordo Szentes - FTC-Telekom  2018/10/13  7-13
          Oxigén - KSI-Százhalombatta  2018/10/13  0-21
          UVSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/10/13  5-4
          KSI-Százhalombatta - FTC-Telekom  2019/06/01  9-3
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/06/08  8-4
          UVSE - Yordo Szentes  2019/06/08  10-5
          Oázis SC Leány 2005 - Oxigén  2019/06/08  5-0
  2017/2018
     Időmérő 20
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2017/10/07  13-4
          Racionet Honvéd - CONTITECH SZEGED  2017/10/11  15-5
          Racionet Honvéd - Metalcom Szentes  2018/01/31  11-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  7-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Legrand Szentes  2018/05/27  6-7
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - OSC VSE  2018/05/26  7-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget S.E. - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/09/24  6-11
          Ozorai-Faterpóló VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2017/10/08  10-10
          Kertészeti Egyetem A - MAFC A-Team  2017/10/08  8-6
          ELTE Vízilabda DSK - BVSC Heavy Tools  2017/10/15  11-11
          RETR-O-SC Közhasznú - Vidám Vízilovak VSC  2017/10/15  7-9
          Semmelweis VKS - Sportliget S.E.  2018/05/13  17-8
          BVSC Heavy Tools - OSC Kft.  2018/06/10  6-15
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kistarcsa - Győri VSE  2018/05/05  8-7
          AVUS - HUVK SE  2018/05/05  16-5
       2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE  2018/02/11  12-8
          MAFC "112" - Kertészeti Egyetem A  2018/02/11  12-7
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  11-10
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - FVSE  2017/11/26  24-1
     Titkár 368
       Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2017/11/18  8-9
          FTC PQS Waterpolo - Kaposvári VK  2017/11/22  23-6
          Racionet Honvéd - PannErgy-MVLC  2017/12/04  9-9
          FTC PQS Waterpolo - DEBRECEN  2018/01/27  15-9
          UVSE - Kaposvári VK  2018/02/03  7-11
          Racionet Honvéd - BVSC-Zugló  2018/03/03  10-9
          VasasPlaket - Metalcom Szentes  2018/03/10  9-5
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/03/10  12-5
          UVSE - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/17  11-12
          VasasPlaket - PVSK-Mecsek Füszért  2018/03/23  11-12
          UVSE - CONTITECH SZEGED  2018/04/21  14-2
          FTC PQS Waterpolo - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/25  8-4
          VasasPlaket - Kaposvári VK  2018/05/02  8-7
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/12  9-8
          BVSC-Zugló - PannErgy-MVLC  2018/05/19  14-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - Kaposvári VK  2017/09/30  16-4
          Dunakanyar - KSI SE  2017/10/14  6-18
          BVSC-Zugló - UVSE  2017/10/21  10-8
          YBL WPC - Racionet Honvéd  2017/10/28  14-5
          ASI DSE - KSI SE  2017/10/28  13-25
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2017/11/11  11-11
          UVSE - KVSE  2017/11/18  8-6
          YBL WPC - DVSE  2017/11/25  9-7
          Racionet Honvéd - DVSE  2017/12/02  8-9
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2017/12/09  11-4
          BVSC-Zugló - Neptun VSC  2017/12/16  14-10
          Dunakanyar - Racionet Honvéd  2018/02/09  9-16
          Racionet Honvéd - YBL WPC  2018/03/03  4-14
          YBL WPC - KSI SE  2018/03/09  10-10
          KVSE - Vasas SC  2018/03/14  12-5
          Vasas SC - MAFC "112"  2018/03/21  15-11
          ASI DSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/04/14  8-10
          KSI SE - Vasas SC  2018/04/14  9-2
          KSI SE - BVSC-Zugló  2018/05/10  10-14
          Neptun VSC - Racionet Honvéd  2018/05/23  10-8
          Vasas SC - DVSE  2018/06/05  10-10
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          GyAVC - PÁPAI SE  2018/03/24  9-18
          BME - SZÖRF  2018/03/24  17-9
          PÁPAI SE - SZÖRF  2018/03/24  15-21
          BME - GyAVC  2018/03/24  11-9
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - VasasPlaket  2017/11/26  19-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  12-6
          Oázis Ifi - Szvse  2017/10/08  17-8
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2017/10/29  8-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  9-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  5-11
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  17-5
          Market-Vasas - UVSE  2018/02/04  7-9
          HKPSE - YBL WPC  2018/02/16  6-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  8-9
          FTC Utánpótlás - UVSE  2018/04/15  10-14
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  13-11
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  11-7
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  22-8
          Oázis SC Serdülő - Szvse  2017/10/08  13-6
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  13-5
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2017/10/29  7-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  4-16
          Váci VSE - UVSE II.  2017/12/03  5-22
          Váci VSE - HUVK SE II  2017/12/10  14-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  13-14
          Váci VSE - KVSE  2018/01/28  16-13
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  19-4
          Market-Vasas - UVSE I.  2018/02/04  6-17
          Honvéd KPS - YBL WPC  2018/02/16  7-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  4-8
          Váci VSE - Vizilovak  2018/03/04  7-20
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/15  12-11
          Váci VSE - HUVK SE II  2018/04/22  12-4
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  17-9
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  13-11
          Váci VSE - KVSE  2018/05/20  10-2
          UVSE I. - FTC Utánpótlás  2018/06/09  15-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás - AVUS  2017/10/01  18-3
          Oázis SC Gyerek - Szvse  2017/10/08  14-9
          BVSC-Zugló - Racionet Honvéd  2017/10/15  17-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - TVSE  2017/10/29  9-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Racionet Honvéd  2017/11/19  4-8
          Váci VSE - UVSE II.  2017/12/03  6-14
          Váci VSE - HUVK SE II  2017/12/10  19-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Market-Vasas  2017/12/17  12-18
          Váci VSE - KVSE  2018/01/28  8-14
          KSI SE - Szegedi VPS  2018/02/02  25-10
          Market-Vasas - UVSE I.  2018/02/04  5-17
          Honvéd KPS - YBL WPC  2018/02/16  4-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Szolnoki Dózsa  2018/02/25  4-8
          Váci VSE - Vizilovak  2018/03/04  4-7
          FTC Utánpótlás - UVSE I.  2018/04/15  7-13
          Váci VSE - HUVK SE II  2018/04/22  24-7
          KSI SE - Legrand Szentes  2018/04/29  19-9
          BVSC-Zugló - KSI SE  2018/05/18  11-6
          Váci VSE - KVSE  2018/05/20  11-8
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC VSE - Komplex Póló Suli SE  2017/09/30  21-3
          HUVK SE - Városgazda Utánpótlá  2017/09/30  23-4
          YBL WPC - DFVE-TOPO  2017/09/30  9-3
          KSI SE - BVSC  2018/02/17  5-0
          HUVK SE - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/17  12-3
          YBL WPC - FTC Utánpótlás  2018/02/17  9-8
          OSC VSE - Crisul Oradea I.  2018/02/17  9-4
          Honvéd-Érd - Honvéd Kölyök Polo S  2018/03/03  8-15
          OSC VSE II. - Cápa VK  2018/03/03  5-0
          Vasas Sport Club - DFVE-TOPO  2018/03/03  14-6
          Honvéd-Érd - OSC VSE II.  2018/04/14  5-11
          Vasas Sport Club - Honvéd Kölyök Polo S  2018/04/14  11-6
          Cápa VK - DFVE-TOPO  2018/04/14  10-6
          KSI SE - OSC VSE  2018/06/05  15-2
          OSC VSE - BVSC  2018/06/13  5-11
       BVLSZ Diapolo Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE   2017/09/25  7-11
          KSI SE - MVLC  2018/02/10  15-7
          UVSE - JSMA  2018/02/10  21-2
          OSC VSE - BVSC  2018/02/10  9-12
          Oázis SC - Új-Hullám SE  2018/02/10  21-4
          FTC Utánpótlás - Komplex Póló Suli SE  2018/02/10  22-5
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/02/24  8-6
          Oázis SC - UVSE   2018/03/17  14-9
          FTC Utánpótlás - KSI SE  2018/04/18  11-13
          MVLC - BVSC  2018/06/02  14-10
          UVSE - Komplex Póló Suli SE  2018/06/09  17-8
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vidám Vízilovak VSC - Jog-Ászok VSK  2017/09/24  15-7
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/09/24  16-11
          Kertészeti Egyetem A - Oázis SC  2017/10/26  6-9
          YBL WPC - Ozorai-Faterpóló VSE  2017/11/05  20-9
          Vidám Vízilovak VSC - Semmelweis VKS  2017/11/05  9-6
          UVSE - HETE  2017/11/19  11-7
          Kertészeti Egyetem A - OSC Kft.  2017/11/19  8-6
          BVSC Heavy Tools - MAFC A-Team  2017/12/03  11-7
          MAFC "112" - YBL WPC  2017/12/03  8-12
          Oázis Nonprofit Kft. - 1427 VSE  2017/12/03  10-9
          UVSE - Octopus SE  2017/12/10  6-16
          Kertészeti Egyetem A - RETR-O-SC Közhasznú   2017/12/10  5-6
          Octopus SE - Kertészeti Egyetem A  2017/12/17  14-9
          Semmelweis VKS - Komplex Póló Suli SE  2018/02/25  16-9
          OSC Kft. - MAFC A-Team  2018/03/18  7-10
          Sunday Boys - Oázis Nonprofit Kft.  2018/03/20  13-13
          Sunday Boys - 1427 VSE  2018/03/27  10-13
          Oázis Nonprofit Kft. - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/04/08  17-13
          HETE - Jog-Ászok VSK  2018/04/08  14-4
          ELTE Vízilabda DSK - 1427 VSE  2018/04/08  4-9
          ELTE Vízilabda DSK - Sunday Boys  2018/04/10  8-9
          UVSE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/04/15  5-9
          Kertészeti Egyetem A - OSC VSE  2018/04/15  5-10
          1427 VSE - Oázis Nonprofit Kft.  2018/04/22  8-13
          Sportliget S.E. - HETE  2018/04/22  6-12
          Kertészeti Egyetem A - Octopus SE  2018/04/29  11-12
          MAFC A-Team - Komplex Póló Suli SE  2018/04/29  9-6
          1427 VSE - Oázis SC  2018/05/06  9-18
          Sportliget S.E. - MAFC A-Team  2018/05/06  6-8
          YBL WPC - UVSE  2018/05/06  6-5
          Jog-Ászok VSK - BVSC Heavy Tools  2018/05/10  7-11
          Oázis Nonprofit Kft. - Sunday Boys  2018/05/13  19-10
          BVSC Heavy Tools - Komplex Póló Suli SE  2018/05/13  17-8
          MAFC "112" - OSC VSE  2018/05/15  12-14
          ELTE Vízilabda DSK - Oázis SC  2018/05/20  7-17
          Komplex Póló Suli SE - Jog-Ászok VSK  2018/05/20  15-11
          Sportliget S.E. - BVSC Heavy Tools  2018/05/24  9-7
          RETR-O-SC Közhasznú - MAFC "112"  2018/05/27  9-7
          Jog-Ászok VSK - Sportliget S.E.  2018/05/27  12-18
          Csepeli VSE - Ozorai-Faterpóló VSE  2018/05/27  4-15
          MAFC "112" - Octopus SE  2018/05/31  8-14
          ELTE Vízilabda DSK - Csepeli VSE  2018/06/03  0-5
          HETE - BVSC Heavy Tools  2018/06/03  11-6
          Octopus SE - RETR-O-SC Közhasznú   2018/06/07  10-7
          Octopus SE - YBL WPC  2018/06/15  11-7
          OSC VSE - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/15  8-7
          YBL WPC - Vidám Vízilovak VSC  2018/06/16  9-6
          Octopus SE - OSC VSE  2018/06/16  7-6
       2017. évi Brandi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE - Aquaworm Kft  2017/09/02  37-0
          BVSC - Makarska  2017/09/02  5-0
          Aquaworm Kft - Szegedi Vizipóló Sul  2017/09/02  2-30
       Szívós István Gyermek 2003 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - BVSC  2017/10/07  1-25
          Bókay-KSI - Vasas Sport Club  2017/10/07  1-19
          FTC Utánpótlás - Honvéd Kölyök Polo S  2017/10/07  13-3
          Oázis SC - OSC VSE II.  2017/10/07  14-7
          Vidám Vízilovak VSC - OSC VSE  2017/10/07  14-16
          Új-Hullám SE - Vasas Sport Club  2017/12/02  2-11
          BVSC - Honvéd Kölyök Polo S  2017/12/02  18-9
          OSC VSE - OSC VSE II.  2017/12/02  15-6
          Vidám Vízilovak VSC - FTC Utánpótlás  2018/01/20  0-5
          KSI SE - Oázis SC  2018/01/20  24-5
          OSC VSE II. - Honvéd Kölyök Polo S  2018/01/20  6-14
          OSC VSE - Vasas Sport Club  2018/01/20  9-10
          Új-Hullám SE - Bókay-KSI  2018/01/20  12-5
          Oázis SC - Vidám Vízilovak VSC  2018/02/03  11-7
          Honvéd Kölyök Polo S - KSI SE  2018/02/03  2-22
          Vasas Sport Club - OSC VSE II.  2018/02/03  14-11
          Bókay-KSI - BVSC  2018/02/03  2-25
          FTC Utánpótlás - Új-Hullám SE  2018/02/03  17-2
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/03/22  11-6
          Új-Hullám SE - Bókay-KSI  2018/03/29  10-5
       Rusorán Péter Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - DFVE-TOPO  2017/09/16  21-2
          UVSE I. - Szolnoki Vízilabda S  2017/09/16  13-7
          FTC Utánpótlás - Progress Oradea  2017/09/16  12-4
          Győri VSE - OSC VSE II.  2017/09/16  6-2
          KSI SE II. - OSC VSE II.  2017/10/14  10-7
          Győri VSE - Szolnoki Vízilabda S  2017/10/14  7-11
          BVSC - FTC Utánpótlás  2017/10/14  9-5
          UVSE I. - Progress Oradea  2017/10/14  13-8
          HUVK SE - Hírös Sport Nonprofi  2017/11/11  6-6
          Vasas Sport Club - UVSE II.  2017/11/11  13-6
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás II.  2017/11/11  11-9
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/11  3-18
          UVSE II. - YBL WPC  2017/11/25  5-3
          FTC Utánpótlás II. - Dunakanyar Waterpolo  2017/11/25  8-20
          KSI SE - Vasas Sport Club  2017/11/25  17-3
          Hírös Sport Nonprofi - OSC VSE  2017/11/25  10-7
          Tatabányai Vízmű Spo - HUVK SE  2017/11/25  3-9
          KSI SE - Dunakanyar Waterpolo  2018/01/13  16-9
          Hírös Sport Nonprofi - YBL WPC  2018/01/13  26-4
          Tatabányai Vízmű Spo - Vasas Sport Club  2018/01/13  16-8
          HUVK SE - OSC VSE  2018/01/13  6-9
          FTC Utánpótlás II. - UVSE II.  2018/01/13  5-9
          OSC VSE - FTC Utánpótlás II.  2018/01/27  7-5
          UVSE II. - KSI SE  2018/01/27  6-13
          YBL WPC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/01/27  4-5
          Vasas Sport Club - HUVK SE  2018/01/27  2-7
          Dunakanyar Waterpolo - Hírös Sport Nonprofi  2018/01/27  9-11
          BVSC - Tatabányai Vízmű Spo  2018/02/28  16-8
          Szolnoki Vízilabda S - UVSE I.  2018/03/26  6-17
          BVSC - FTC Utánpótlás  2018/04/19  7-6
          OSC VSE II. - DFVE-TOPO  2018/05/12  19-2
          KSI SE II. - UVSE II.  2018/05/12  12-6
          YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo  2018/05/12  2-11
          Hírös Sport Nonprofi - BVSC  2018/05/23  9-12
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Utánpótlás II. - Bókay - KSI  2017/09/23  24-4
          OSC VSE II. - Oxigén Úszó és Sport  2017/09/23  30-0
          Aquaworm WP Göd - Balaton VK  2017/09/23  2-15
          UVSE II. - Sport és Szabadidő K  2017/09/23  5-0
          Ceglédi Vasutas Spor - AVUS  2017/10/21  11-9
          OSC VSE - ASI-Vasas  2017/10/21  15-1
          KSI SE - PSN Zrt.  2017/10/21  10-3
          BVSC - UVSE I  2017/10/21  12-13
          Balaton VK - Bókay - KSI  2017/12/16  5-0
          Oxigén Úszó és Sport - BVSC II.  2017/12/16  3-16
          UVSE II. - Aquaworm WP Göd  2017/12/16  10-3
          Kistarcsa - MVLC  2017/12/16  7-8
          Fehérvár Vízilabda S - Győri VSE  2017/12/16  4-10
          Komplex Póló Suli Sp - Váci Vízilabda Sport  2017/12/16  2-28
          Új-Hullám SE - Honvéd-Érd  2017/12/16  4-10
          FTC Utánpótlás - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/24  12-4
          OSC VSE - Szegedi VPS  2018/02/24  3-13
          BVSC - Kaposvár Vízilabda K  2018/02/24  15-7
          KSI SE - ASI-Vasas  2018/02/24  16-9
          Oázis SC - Győri VSE  2018/03/17  10-6
          HUVK SE - MVLC  2018/03/17  3-6
          PSN Zrt. - Ceglédi Vasutas Spor  2018/03/17  10-15
          Kópé UVSE - Kistarcsa  2018/03/17  9-4
          FTC Utánpótlás - BVSC  2018/03/27  9-10
          Oxigén Úszó és Sport - UVSE II.  2018/03/29  9-28
          Új-Hullám SE - Komplex Póló Suli Sp  2018/03/29  28-2
          Aquaworm WP Göd - Sport és Szabadidő K  2018/03/29  5-8
          KSI SE - UVSE I  2018/04/21  10-9
          OSC VSE - FTC Utánpótlás  2018/04/21  7-6
          Szegedi VPS - Kaposvár Vízilabda K  2018/04/21  <