Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Péter Imre
Születési dátum: 1970-04-01
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2022/2023
     Időmérő 2
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - HVSC  2022/11/19  15-7
          AVUS - Eszterházy SC  2022/12/10  
  2018/2019
     Időmérő 31
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          SZVTK - Erzsébeti SMTK  2019/06/01  12-7
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/06/01  7-5
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  19-6
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/14  12-6
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Dunakanyar Waterpolo - Koelner Csongrád  2019/01/27  8-12
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/24  14-8
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  9-5
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/05  11-5
          Vízilovak - Fehérvár VSE  2019/06/02  13-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  9-5
          Vízilovak - Békéscsaba  2019/03/03  1-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H. II.  2019/04/07  13-7
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Vízilovak - OSC Kft  2019/04/28  9-5
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KPS - Váci VSE  2019/01/26  10-9
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - FTC-Telekom  2019/02/02  16-3
          Oázis SC - Vízilovak  2019/02/02  3-13
          FTC-Telekom - KSI SI I.  2019/03/02  5-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - KESI  2019/03/02  4-8
          Vízilovak - UVSE  2019/03/02  0-5
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          AVUS - Oázis SC  2019/05/05  17-13
          ASI-Vasas - KESI  2019/05/05  9-10
          Soproni VSE - Városgazda UA  2019/05/19  19-4
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          ASI DSE - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/01  3-20
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2018/12/01  4-11
          ZF-Eger - HVSC  2018/12/01  11-0
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          POLO Sport Club - GYŐRI VSE  2019/04/28  16-3
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest Hotels - DFVE  2019/02/10  13-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/07  5-14
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HVSC - KESI  2019/03/31  0-13
          POLO Sport Club - GYŐRI VSE  2019/04/28  11-1
     Játékvezető 95
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Fehérvár VSE - Kaposvári VK  2018/12/08  10-11
          BVSC-Zugló - MAFC 113  2019/03/23  26-6
          EKE SC - MAFC 113  2019/05/11  18-6
          KVSE - BVSC-Zugló  2019/05/25  10-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Balaton VK-Pápa - Fehérvár VSE  2019/06/01  6-10
          Balaton VK-Pápa - GyAVC  2019/06/01  5-7
          GyAVC - SZVTK  2019/06/01  6-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-10
          Dunakanyar Waterpolo - Koelner-Csongrád  2019/01/27  10-20
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  9-10
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  6-8
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  6-13
          Vízilovak - Békéscsaba  2019/03/03  9-12
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/24  7-11
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  4-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H. II.  2019/04/07  9-12
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/05  11-1
          Oázis SC - TVSE  2019/05/19  5-12
          Vízilovak - Fehérvár VSE  2019/06/02  13-18
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  13-8
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  8-5
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  14-16
          Kaposvári VK - Fehérvár VSE  2019/02/17  13-14
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  11-6
          HUVK SE II - Százhalombatta  2019/03/03  14-6
          Vízilovak - Békéscsaba  2019/03/03  16-4
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest H. II.  2019/04/07  18-1
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/14  13-7
          HUVK SE II - Aquaworm Serdülő  2019/04/28  19-3
          Oázis SC - TVSE  2019/05/19  4-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          UVSE Hunguest H. I. - Market-Vasas  2018/12/16  21-7
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  12-4
          BHSE - ZF-Eger  2019/01/20  11-7
          Dunakanyar Waterpolo - Aeroprodukt-Csongrád  2019/01/27  13-7
          KESI - Ceglédi VSE  2019/02/03  17-4
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2019/02/24  17-11
          HUVK SE II - Százhalombatta  2019/03/03  8-4
          Sportliget S.E. - POLO Sport Club  2019/03/10  15-6
          VVSE - Balaton VK  2019/03/10  7-13
          ASI DSE - KVSE  2019/03/10  39-0
          GYŐRI VSE - Cápa VK  2019/03/10  23-2
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/24  11-5
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  8-10
          Szolnoki Dózsa - ZF-Eger  2019/04/14  14-17
          Ceglédi VSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/05  7-16
          Oázis SC - TVSE  2019/05/19  4-17
          Vízilovak - Fehérvár VSE  2019/06/02  2-6
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          1427 VSE - HETE  2019/03/10  9-8
          OSC Kft - MAFC A-team  2019/04/07  7-7
          1427 VSE - ELTE-BEAC  2019/05/19  11-12
       Budapesti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE - HUVK SE  2019/01/26  35-6
          KPSE - JSM Alapítvány  2019/01/26  12-10
          Oázis SC Ifi - BVSC-Zugló  2019/01/26  9-13
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - UVSE  2019/02/02  3-18
          Ksi SE II. - KSI SI I.  2019/02/02  2-30
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2019/02/02  2-14
          Ksi SE II. - HUVK SE  2019/03/02  3-18
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2019/03/02  1-23
          Vízilovak - KESI  2019/03/23  2-16
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          PannErgy-MVLC-Miskol - Pharmacoidea-SZVPS  2019/05/05  6-14
          TVSE - CVSE  2019/05/05  7-2
          Aquaworm Göd 2006 - YBL WPC II.  2019/05/19  7-4
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          KSI SE I. - UVSE I.  2019/05/18  8-5
          BVSC-Zugló - CVSE  2019/05/18  14-0
          A-HID OSC ÚJBUDA - YBL WPC  2019/05/18  9-5
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény 
          YBL WPC - Szegedi VPS  2018/12/09  9-8
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2018/12/09  19-3
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          GYŐRI VSE - VÁCI VSE  2019/04/06  7-6
          Balaton VK - Kaposvár-Balaton VK  2019/04/06  8-2
          VÁCI VSE - Soproni VSE  2019/04/06  2-8
          Kaposvár-Balaton VK - GYŐRI VSE  2019/04/06  3-9
          Soproni VSE - Balaton VK  2019/04/06  15-5
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          DFVE-TOPO II (fiú) - Erzsébeti SMTK  2019/05/12  3-11
          Új-Hullám SE Dorog - Sportliget  2019/05/12  1-16
          BUSC - DFVE-TOPO II (fiú)  2019/05/12  6-2
          Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE Dorog  2019/05/12  16-1
          Sportliget - BUSC  2019/05/12  1-10
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          HVSC - DSC-SI  2018/12/01  14-5
          UVSE Hunguest Hotels - DSC-SI  2018/12/01  28-2
          ASI DSE - Hungerit Szentes  2018/12/01  6-9
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  17-6
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-5
          UVSE Hunguest Hotels - DFVE  2019/02/10  17-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/07  7-22
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-7
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  12-7
          POLO Sport Club - GYŐRI VSE  2019/04/28  14-11
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2018/11/25  10-4
          UVSE Hunguest Hotels - YORDO SZENTES  2018/12/09  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - DFVE  2019/02/10  22-11
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/03/31  6-5
          KESI - Fehérvár VSE  2019/03/31  10-5
          CeglédAlap - HVSC  2019/03/31  10-0
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/07  3-20
  2016/2017
     Játékvezető 3
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Velence - Pápai SE  2017/01/28  3-20
          Szekszárdi SKV - VUA  2017/01/28  10-13
          VUA - Velence  2017/01/28  25-6
     Időmérő 2
       DVL Ifjúsági és Serdülő bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény 
          Pápai SE - Balaton VK  2017/01/28  5-8
          Balaton VK - Szekszárdi SKV  2017/01/28  17-8

BENU Férfi Magyar Kupa

Genesys OSC Újbuda - EPS-Honvéd

2022. dec. 09. 18:00

BENU Férfi Magyar Kupa

Genesys OSC Újbuda - FTC Telekom

2022. dec. 10. 18:45

BENU Női Magyar Kupa

FTC-Telekom - Tigra-Zf-Eger

2022. dec. 16. 18:30

BENU Női Magyar Kupa

III.Ker.Tve - UVSE

2022. dec. 16. 20:00

BENU Női Magyar Kupa

-

2022. dec. 17. 19:00

BENU Magyar Kupa, sajtótájékoztató (2022. december 7., Fotó: Kovács Anikó)
A tenerifei Világliga-döntőre készül női válogatottunk
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok