Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Zugonics Péter
Születési dátum: 1982-10-01
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Titkár 12
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - AHID-VasasPlaket  2021/09/17  
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2021/08/19  13-10
          FTC-Telekom - PSN Zrt. Sportiskola  2021/09/04  10-9
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2021/08/19  5-15
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI SE  2021/08/19  9-21
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          V-VVSE - Oázis SC  2021/09/19  
          HETE - RETR-O-SC  2021/09/19  
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/09/11  15-7
          OSC ÚJBUDA 1. - BVSC-Zugló  2021/09/11  6-7
          OSC ÚJBUDA 2. - VUA  2021/09/11  12-5
          POLO SC Bp.I. 2007 - UVSE  2021/09/11  0-10
          Iron waterpolo - YBL WPC  2021/09/11  1-26
  2020/2021
     Titkár 157
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - SZVE  2020/09/02  16-6
          Honvéd - METALCOM SZENTES  2020/09/09  11-9
          FTC-Telekom - DVSE  2020/09/11  23-7
          Honvéd - TVSE Vízilabda Kft  2020/09/12  15-6
          Honvéd - UVSE Hunguest Hotels  2020/09/19  8-9
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/09/30  17-9
          FTC-Telekom - TVSE Vízilabda Kft  2020/11/06  23-7
          FTC-Telekom - A-Híd VasasPlaket  2020/11/11  18-8
          Honvéd - SZVE  2020/11/14  20-2
          Honvéd - OSC ÚJBUDA  2020/11/18  5-11
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/11/20  13-5
          Honvéd - A-Híd VasasPlaket  2020/11/27  7-6
          OSC ÚJBUDA - PannErgy-Miskolc  2020/11/28  16-6
          A-Híd VasasPlaket - DVSE  2020/12/05  12-5
          FTC-Telekom - Kaposvári VK  2021/02/03  13-9
          Honvéd - PVSK Mecsek Füszért  2021/03/17  7-12
          FTC-Telekom - METALCOM SZENTES  2021/03/27  18-9
          FTC-Telekom - PVSK Mecsek Füszért  2021/03/31  15-4
          FTC-Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/04/07  16-8
          TVSE Vízilabda Kft - FTC-Telekom  2021/04/09  3-10
          Honvéd - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  11-8
          Honvéd - FTC-Telekom  2021/04/17  7-12
          Honvéd - BVSC Zugló  2021/05/01  10-18
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/03  7-15
          ASI DSE - FVSE  2020/11/14  20-14
          ASI DSE - Oázis SC  2020/11/21  9-12
          ASI DSE - VIWA-második.ker  2021/02/20  9-14
          ASI DSE - Eszterházy SC  2021/03/20  13-10
          ASI DSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/05/08  15-11
          ASI DSE - AVUS  2021/05/29  10-21
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2020/08/08  24-3
          Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló  2020/08/08  12-11
          A-Híd VasasPlaket - Honvéd  2020/08/08  13-15
          OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/08/08  21-5
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - DVSE  2020/07/15  15-6
          YBL WPC - POLO Sport Club ifj  2020/07/29  37-2
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  22-7
          Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II  2020/10/11  9-12
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/11/15  20-7
          Polo Academy Bp. - Tatabánya  2020/11/29  10-8
          Polo Academy Bp. - Győri VSE  2020/12/06  18-9
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  25-4
          Polo Academy Bp. - FVSE  2021/01/31  7-13
          BFSE - Koelner-Csongrád  2021/02/07  9-11
          POLO Sport Club OBi - KESI  2021/04/11  5-30
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/30  18-7
          POLO Sport Club OBi - Tatabánya  2021/05/02  3-24
          BFSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/05/09  13-14
          Polo Academy Bp. - Békéscsaba  2021/05/16  18-13
          KSI SE - Vasas SC  2021/05/28  12-3
          BVSC-Zugló - DVSE  2021/05/28  14-13
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - DVSE  2020/07/15  15-12
          YBL WPC - POLO Sport Club serd  2020/07/29  23-1
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  12-13
          Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II.  2020/10/11  5-20
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/11/15  19-7
          Aquaworm Göd - Százhalombatta VSE.  2020/11/15  4-11
          Polo Academy Bp. - Tatabánya  2020/11/29  8-19
          Polo Academy Bp. - Győri VSE  2020/12/06  13-7
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  19-7
          Polo Academy Bp. - FVSE  2021/01/31  11-18
          BFSE - Koelner-Csongrád  2021/02/07  13-3
          POLO Sport Club OBs - KESI  2021/04/11  3-27
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/25  12-14
          POLO Sport Club OBs - Tatabánya  2021/05/02  3-18
          BFSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/05/09  14-13
          Polo Academy Bp. - Békéscsaba  2021/05/16  8-12
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - DVSE  2020/07/15  22-9
          YBL WPC - POLO Sport Club gy  2020/07/29  16-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/04  21-8
          Polo Academy Bp. - UVSE Hunguest H. II  2020/10/11  4-26
          KSI SE - Szolnoki Dózsa  2020/11/15  20-7
          Aquaworm Göd - Százhalombatta  2020/11/15  14-4
          Polo Academy Bp. - Tatabánya  2020/11/29  6-27
          Polo Academy Bp. - Győri VSE  2020/12/06  7-19
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2021/01/24  24-5
          Polo Academy Bp. - FVSE  2021/01/31  6-21
          BFSE - Koelner-Csongrád  2021/02/07  6-29
          POLO Sport Club OBgy - KESI  2021/04/11  9-22
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/25  10-8
          BFSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/05/09  3-24
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2021/05/14  13-10
          BVSC-Zugló - Szolnoki Dózsa  2021/05/14  12-6
          Polo Academy Bp. - Békéscsaba  2021/05/16  11-26
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/09/20  5-7
          Sunday Boys - ASI DSE  2020/10/04  9-21
          HETE - Víziló  2020/11/08  12-21
          Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA  2020/11/21  6-18
          SOTE VKS - OSC Kft.  2020/11/22  18-9
          Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló Lokomotív  2020/12/13  6-11
          Víziló - ASI DSE  2021/03/21  16-16
          SOTE VKS - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/03/28  9-12
          HETE - Oázis SC 2  2021/04/11  9-21
          HETE - BVSC-Zugló Heavy T.  2021/05/02  5-5
          Víziló - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/05/09  0-5
          SOTE VKS - Octopus SE  2021/05/30  10-11
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Sportliget  2021/03/13  14-8
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/03/13  10-7
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2021/03/13  9-6
          Komplex - BVSC-Zugló  2021/04/24  10-21
          KPSE - FTC-Telekom  2021/04/24  1-15
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kölyökpóló Suli - Honvéd  2021/05/29  0-5
          Sportliget - Vasas SC  2021/05/29  8-11
          OSC ÚJBUDA 2. - II. ker Spor  2021/05/29  8-2
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Honvéd  2020/10/03  9-14
          VUA - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/03  0-9
          POLO SC Bp06 Penguin - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/03  7-12
          KSI SE - Oázis SC  2020/12/12  20-10
          Vasas SC - SZVPS  2020/12/12  11-13
          ASI DSE - POLO SC Bp06 Penguin  2020/12/12  11-10
          Honvéd - ASI DSE  2021/05/12  11-3
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/10  29-0
          Ceglédi VSE - KESI  2020/10/10  5-17
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/10  20-3
          FTC-Telekom - KESI  2021/02/20  12-8
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/02/20  18-5
          BVSC-Zugló - KESI  2021/02/20  8-1
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE Hunguest H.  2021/03/20  1-19
          Ceglédi VSE - POLO SC Bp2007  2021/03/20  7-14
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - BFSE  2020/10/17  15-0
          KSI leány - Oxigén  2020/10/17  8-11
          KÓPÉ ÚVSE II. - VUA  2020/10/17  14-12
          Honvéd I. - Sportliget  2020/10/17  22-7
          Honvéd I. - FTC-Telekom II.  2020/10/25  13-3
          BFSE - KÓPÉ ÚVSE II.  2021/03/27  11-8
          VUA - POLO SC Bp2008  2021/03/27  4-12
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2021/01/27  18-7
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - Tigra-ZF-Eger  2021/01/30  6-13
          KSI SE - FTC-Telekom  2021/01/30  14-3
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - SZTE SZEGED  2020/09/26  22-6
          FTC Telekom - III. kerületi TVE  2020/10/10  19-10
          FTC Telekom - HUNGERIT SZENTES  2020/10/24  22-4
          BHSE női OB.I - DUE-Maarsk Graphics  2020/11/07  13-33
          FTC Telekom - DUE-Maarsk Graphics  2020/11/14  11-11
          FTC Telekom - TVSE Vízilabda Kft  2021/02/17  21-3
          FTC Telekom - Tigra-ZF-Eger  2021/02/27  16-4
          BHSE női OB.I - Tigra-ZF-Eger  2021/04/10  12-21
          FTC Telekom - BVSC Zugló  2021/04/21  12-9
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - BHSE női O.Kupa 2021  2021/01/12  23-7
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/06  15-2
          FTC Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2020/08/11  12-10
          FTC Telekom - ZF-Eger  2020/08/21  12-6
          UVSE Hunguest Hotels - BVSC-Zugló  2020/09/07  13-10
          DUE-Maarsk Graphics - FTC Telekom  2020/09/07  9-5
       Sipos Edit Leány Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YORDO SZENTES - DFVE  2020/08/30  14-9
          BVSC-Zugló - Tatabánya  2020/08/30  8-6
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  12-6
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2020/11/22  10-11
       Ördög Éva Leány Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DFVE  2020/08/29  11-13
          BVSC-Zugló - Tatabánya  2020/08/29  11-7
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  11-8
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2020/11/22  17-14
          KSI SE - YORDO SZENTES  2021/02/21  12-10
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA  2020/10/25  19-11
          FTC-Telekom - YORDO SZENTES  2020/11/22  14-10
          KSI SE - YORDO SZENTES  2021/02/21  17-5
          POLO Sport Club gy - Győri VSE  2021/04/24  11-5
  2019/2020
     Titkár 87
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Metalcom Szentes  2019/09/18  7-6
          FTC Telekom - Szegedi Férfi V. Cs.  2019/11/26  23-8
          Honvéd - AVUS  2019/11/30  11-12
          VasasPlaket - BVSC-Zugló  2020/02/01  10-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Metalcom Szentes  2020/02/06  17-4
          Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/02/15  5-17
          Honvéd - BVSC-Zugló  2020/02/29  7-6
          Honvéd - ZF-Eger  2020/03/05  6-11
          FTC Telekom - Metalcom Szentes  2020/03/07  17-7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - KSI  2019/10/19  6-23
          FTC Telekom - TVSE  2019/10/29  19-7
          Vasas SC - YBL WPC  2019/11/15  14-12
          Vasas SC - Fehérvár VSE  2020/02/01  16-8
          FTC Telekom - Eszterházy SC  2020/02/15  12-5
          FTC Telekom - YBL WPC  2020/02/29  11-9
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MAFC-BME - Poseidon VSE  2019/10/26  10-13
          Váci VSE - Sportliget  2019/10/26  13-14
          SE VK - MAFC-BME  2019/10/26  14-7
          KPSE - Erzsébeti SMTK  2019/10/26  12-8
          Poseidon VSE - Váci VSE  2019/10/26  11-15
          Erzsébeti SMTK - SE VK  2019/10/26  4-19
          KPSE - Sportliget  2019/10/26  9-15
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/10/25  5-14
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  6-15
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/10/27  8-11
          Vidám Vízilovak - Fehérvár VSE  2020/02/02  11-12
          Honvéd - Szegedi VPS  2020/02/16  16-7
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  13-16
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/10/27  13-10
          Vidám Vízilovak - Fehérvár VSE  2020/02/02  8-16
          honvéd - Szegedi VPS  2020/02/16  13-15
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/29  11-7
          AVUS - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/10/27  15-9
          Vidám Vízilovak - Fehérvár VSE  2020/02/02  8-14
          Honvéd - Szegedi VPS  2020/02/16  6-14
          FTC-Telekom - Vasas SC  2020/03/11  8-9
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC KFT - MAFC A-Team  2019/11/09  18-9
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2019/12/19  13-8
          SOTE VKS - RETR-O-SC  2020/03/08  16-4
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/09/28  12-12
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén 2005 - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/11/09  2-12
          II. KER SPORT - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/11/09  2-26
          Aquaworm Göd - ASI DSE  2019/11/09  6-9
          UVSE - III. kerületi TVE  2019/11/09  31-2
          Sportliget - KSI SE  2019/11/09  16-7
          FTC-Telekom - Vasas SC  2019/11/09  16-6
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - SZVPS  2019/11/30  12-13
          YBL WPC I. - UVSE II.  2019/11/30  18-1
          Budafóka - POLO SC BP2006 A  2019/11/30  1-28
          Honvéd-Érd - FTC-Telekom II.  2019/11/30  4-8
          CVSE - KSI SE  2019/12/01  4-25
          FTC-Telekom I. - BVSC-Zugló  2020/03/07  10-12
          SZVPS - A-HID OSC ÚJBUDA  2020/03/07  10-16
          ASI-Vasas I. - KSI SE  2020/03/07  5-13
          YBL WPC I. - UVSE I.  2020/03/07  6-11
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - A-HID OSC ÚJBUDA 2.  2019/09/28  0-15
          YBL WPC II. - Oxigén 2007  2019/09/28  19-4
          ASI-Kistarcsa II. - Aquaworm Waterpolo  2019/09/28  12-10
          VUA II - Erzsébeti SMTK  2019/09/28  5-20
       2020. évi Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Sportliget  2020/01/12  9-12
          HETE - MAFC-INFINITYN  2020/01/12  11-7
          BVSC-Zugló 45 - Oázis SC  2020/01/12  1-20
          Zempléni VK - BVSC-Zugló Heavy T  2020/01/12  9-12
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - Váci VSE  2019/11/24  
          Blamax-Kaposvár VíK - DFVE-TOPO  2019/11/24  
          PSN Zrt. Sportiskola - KVSE  2019/11/24  
          AVUS - TVSE  2019/11/24  
          KVSE - Blamax-Kaposvár VíK  2019/11/24  
          DFVE-TOPO - PSN Zrt. Sportiskola  2019/11/24  
          Váci VSE - AVUS  2019/11/24  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC Telekom - Tatabánya  2019/09/28  17-7
          BHSE - DUE-Maarsk Graphics  2019/10/05  6-22
          FTC Telekom - III. Kerületi TVE  2019/10/09  14-5
          BHSE - FTC Telekom  2019/10/12  3-20
          FTC Telekom - UVSE-Tungsram-Hungue  2019/11/14  12-12
          FTC Telekom - BVSC-Zugló Diapolo  2019/11/23  9-9
          BHSE - LFÁ-ZF-Eger  2019/11/23  8-22
          FTC Telekom - BHSE  2020/02/15  20-10
          BHSE - SZEGED SZTE  2020/03/11  9-19
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE-Tungsram-Hungue - FTC Telekom  2019/12/07  11-8
          DUE-Maarsk Graphic - Hungerit Szentes  2019/12/07  14-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club ifj - ZF-Eger  2019/10/13  9-17
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club serd - ZF-Eger  2019/10/13  8-14
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club gy - ZF-Eger  2019/10/13  9-13
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - KSI-Százhalombatta  2020/02/15  7-17
          TVSE - DFVE  2020/02/15  9-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2020/02/15  4-14
  2018/2019
     Segédtitkár 2
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - BHSE  2018/11/16  8-7
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - RB - Tatabánya  2019/01/19  17-1
     Titkár 115
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI - AVUS  2018/11/24  9-13
          UVSE Hunguest Hotels - Kaposvári VK  2018/11/24  11-8
          UVSE Hunguest Hotels - VasasPlaket  2018/11/28  8-11
          KSI - PVSK-Mecsek Füszért  2018/11/28  4-12
          KSI - ZF-Eger  2019/01/12  5-15
          UVSE Hunguest Hotels - DVSE  2019/01/12  9-6
          VasasPlaket - AVUS  2019/03/16  6-8
          BHSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/03/23  2-11
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/04/20  10-7
          BVSC-Zugló - BHSE  2019/05/04  10-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BHSE - Kaposvári VK  2019/03/30  11-7
          FTC Telekom - Ceglédi VSE  2019/04/26  11-5
          FTC Telekom - Kaposvári VK  2019/05/10  12-6
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  14-8
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/21  13-12
          Vízilovak - Kaposvári VK  2019/05/05  9-14
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  8-14
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2019/06/02  11-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Soproni VSE  2018/09/30  10-12
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  18-5
          Soproni VSE - HUVK SE II  2019/03/10  1-16
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/21  21-8
          Aquaworm Serdülő - AQUA SE  2019/04/14  12-20
          HUVK SE II - Aquaworm Serdülő  2019/04/28  19-3
          Vízilovak - Kaposvári VK  2019/05/05  12-9
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  10-8
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2019/06/02  19-10
          FTC-Telekom - KSI SE  2019/06/14  9-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - Soproni VSE  2018/09/30  4-19
          UVSE Hunguest H. II. - Ceglédi VSE  2019/01/20  12-11
          Soproni VSE - HUVK SE II  2019/03/10  9-8
          Sportliget S.E. - POLO Sport Club  2019/03/10  15-6
          FTC-Telekom - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/03/21  10-4
          Aquaworm Gyerek - AQUA SE  2019/04/14  3-14
          Vízilovak - Kaposvári VK  2019/05/05  3-9
          FTC-Telekom - UVSE Hunguest H. I.  2019/05/12  7-10
          FTC-Telekom - LEGRAND SZENTES  2019/06/02  23-8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - BVSC-Zugló  2018/10/11  7-10
          HETE - 1427 VSE  2018/10/14  6-5
          Sunday Boys - Sportliget  2018/10/28  11-21
          Octopus SE - OSC Kft  2019/01/24  14-8
          Sportliget - YBL WPC  2019/03/10  10-9
          Vízilovak - OSC Kft  2019/04/28  9-5
          UVSE - Octopus SE  2019/05/12  10-17
          BVSC-Zugló - Oázis Nonprofit Kft  2019/05/19  15-7
          Sportliget - UVSE  2019/05/19  14-14
          Vízilovak - Octopus SE  2019/05/26  8-9
          OSC Kft - UVSE  2019/06/02  12-10
          Sportliget - SE VK  2019/06/06  12-12
       Budapesti Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - FTC-Telekom  2019/02/02  3-18
          Market-Vasas II. - KSI SE  2019/02/02  6-22
          Vízilovak - BVSC-Zugló  2019/02/02  10-13
       Szívós István Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HUVK SE - A-HID OSC ÚJBUDA I.  2018/09/29  2-9
          BVSC-Zugló - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2018/09/29  12-3
          KESI - Ksi SE II.  2018/09/29  14-3
          KSI SI I. - Vízilovak  2018/09/29  27-3
          UVSE - Oázis SC  2018/09/29  50-0
          KSI SI I. - KESI  2019/05/11  15-3
       Rusorán Péter Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - PannErgy-MVLC-Miskol  2018/11/03  7-13
          ASI-Vasas I. - KPSE  2018/11/03  40-0
          A-HID OSC ÚJBUDA I. - BHSE  2018/11/03  36-2
          ASI-Vasas II. - Oxigén  2019/03/30  8-3
          UVSE II. - II. kerületi Sport  2019/03/30  18-7
          KPSE - Aquaworm Göd 2005  2019/03/30  5-13
          A-HID OSC ÚJBUDA II. - YBL WPC  2019/06/01  8-10
          CVSE - FTC-Telekom II.  2019/06/01  7-5
          POLO SC BVLSZ2005 - HUVK SE  2019/06/01  5-15
          CVSE - A-HID OSC ÚJBUDA II.  2019/06/01  10-6
       Markovits Kálmán Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE II. - Százhalombatta  2018/10/13  10-13
          PannErgy-MVLC-Miskol - Fehérvár VSE  2018/10/13  5-7
          AVUS - ASI-Vasas  2018/10/13  14-9
          POLO SC BVLSZ2006 - GYŐRI VSE  2018/10/13  7-9
          YBL WPC I. - FTC-Telekom II.  2019/03/02  11-2
          POLO SC BVLSZ2006 - KÓPÉ ÚVSE  2019/03/02  6-11
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2019/03/02  9-12
          GYŐRI VSE - BHSE  2019/03/02  13-10
          HUVK SE - BVSC-Zugló  2019/04/18  5-10
          KSI SE A - UVSE  2019/04/18  13-7
          FTC-Telekom - PSN Zrt.  2019/04/18  11-7
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vízilovak - Oxigén  2019/02/16  15-7
          ASI-MSA - KESI II.  2019/02/16  15-0
          UVSE II. - Oázis SC  2019/02/16  2-15
       Budapesti Baby Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SE VK - UVSE I.  2019/05/24  
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - VÁCI VSE  2019/06/08  17-2
          Kaposvár-Balaton VK - Soproni VSE  2019/06/08  4-9
          GYŐRI VSE - Balaton VK  2019/06/08  4-3
          VÁCI VSE - Kaposvár-Balaton VK  2019/06/08  3-9
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/06/08  7-6
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Soproni VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/05/12  11-3
          Fehérvár VSE - Kanizsa VSE  2019/05/12  7-0
          DFVE-TOPO I (leány) - POLO SC DVL2007  2019/05/12  2-13
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/05/19  
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/05/19  
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/05/19  
          Sportliget - DFVE-TOPO  2019/05/19  
          Soproni VSE - GYŐRI VSE  2019/05/19  
          Kaposvári VK - III. Kerületi TVE  2019/05/19  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - RB - Tatabánya  2018/12/08  10-0
          DUE-Maarsk Graphic - BVSC-Zugló  2019/04/13  11-10
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2019/05/04  9-7
       Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - HUNGERIT SZENTES  2018/10/28  2-14
          HUNGERIT SZENTES - BHSE  2018/10/28  13-5
          BHSE - SZEGED SZTE  2018/10/28  8-16
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  4-10
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2019/04/14  9-5
          POLO Sport Club - GYŐRI VSE  2019/04/28  16-3
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  22-4
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  6-8
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2019/04/14  14-10
          POLO Sport Club - GYŐRI VSE  2019/04/28  14-11
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  10-7
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - RB - Tatabánya  2018/12/09  10-9
          POLO Sport Club - ZF-Eger  2019/04/14  12-8
          POLO Sport Club - GYŐRI VSE  2019/04/28  11-1
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2019/05/21  17-9
  2017/2018
     Titkár 33
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Racionet Honvéd - KSI SE  2017/11/11  1-24
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm WP Göd - Oázis SC  2017/11/11  1-23
          POLO Sport Club - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/11  3-18
          Cápa VK - Crisul Oradea I.  2017/11/11  5-14
          OSC VSE - YBL WPC  2017/11/25  4-7
          Komplex Póló Suli SE - Vasas Sport Club  2017/11/25  3-21
          YBL WPC - Komplex Póló Suli SE  2017/12/09  14-6
          HUVK SE - OSC VSE  2017/12/09  8-6
       BVLSZ Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis Nonprofit Kft. - YBL WPC  2017/11/12  5-12
          BVSC Heavy Tools - Vidám Vízilovak VSC  2017/11/12  6-12
          YBL WPC - Octopus SE  2018/04/08  9-10
          Oázis Nonprofit Kft. - Csepeli VSE  2018/04/29  19-3
       Markovits Kálmán Gyermek 2005 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sport és Szabadidő K - OSC VSE II.  2018/05/30  7-7
       Kőnigh György Gyermek 2006 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - YBL WPC  2017/10/28  15-6
          Polo SC - Oázis SC  2017/10/28  9-13
          Ceglédi Vasutas Spor - Kópé UVSE  2017/10/28  12-8
          HUVK SE - Kaposvár Vízilabda K  2017/11/25  11-5
          KSI SE - FTC Utánpótlás II.  2017/11/25  19-1
          PSN Zrt. - Kanizsa Vízilabda Sp  2017/11/25  14-7
          Tatabányai Vízmű Spo - FTC Utánpótlás  2018/02/17  4-7
          Kópé UVSE - BVSC  2018/02/17  9-18
          HUVK SE - Ceglédi Vasutas Spor  2018/02/17  10-5
          PSN Zrt. - OSC VSE  2018/02/17  13-9
          UVSE - AVUS  2018/02/17  5-7
          KSI SE - Hírös Sport Nonprofi  2018/02/17  12-3
          ASI-MSA - Százhalombatta  2018/04/14  16-11
          FTC Utánpótlás II. - Kaposvár Vízilabda K  2018/04/14  3-13
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/04/14  2-10
          KSI SE II. - Oázis SC  2018/04/14  2-10
          Fehérvár Vízilabda S - YBL WPC  2018/04/14  2-9
          Kanizsa Vízilabda Sp - Győri VSE  2018/04/14  8-3
          ASI-MSA - FTC Utánpótlás II.  2018/06/09  11-9
          YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sp  2018/06/09  6-14
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC - UVSE  2018/04/14  6-9
  2016/2017
     Titkár 16
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa VSE - Racionet H  2016/11/26  11-9
          YBL WPC - DVSE  2016/12/03  15-8
          Racionet H - ASI DSE  2017/04/01  11-9
          Racionet H - EKF SC  2017/05/27  7-3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  11-4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  13-5
          Váci VSE - Oázis SC  2017/04/02  8-22
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Százhalombattai VSE.  2016/12/04  12-24
          Váci VSE - Oázis SC  2017/04/02  18-21
       BVLSZ Diapolo Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Cápa VK - Komplex Póló Suli SE  2017/04/01  8-14
          JSMA - Dunaújvárosi Főiskol  2017/04/01  4-4
          Dunakanyar Waterpolo - Bókay - KSI  2017/04/01  14-1
          Sportliget SE - YBL WPC  2017/04/01  10-11
       Markovits Kálmán Gyermek 2004 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2016/12/03  14-5
          Győri VSE - HUVK SE II.  2016/12/03  10-4
          Angyalföldi Sportisk - Tatabányai Vízmű Spo  2016/12/03  11-23

E.ON Férfi OB I

SZEGEDI VE - METALCOM SZENTES

2021. szept. 25. 15:30

Világraszóló Bajnokaink kiállítás, 2021.09.14. (Fotók: Róth Tamás)
Junior vb: Szerbia-Magyarország 10-7 (Fotó: Dobos Sándor)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok