Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vermes Balázs
Születési dátum: 1997-05-04
Város: Békéscsaba
Szezon Meccs
  Budapesti Felnőtt Bajnokság
     Időmérő 8
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          Jog-Ászok VSK - ASI  2021/10/17  6-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Oxigén  2021/10/02  15-6
          ASI-MSA - Oázis SC  2021/10/02  22-7
          UVSE II. - Sportsziget SE  2021/10/02  15-0
     Titkár 2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/17  15-5
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/10/17  6-17
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Vasas II.  2021/10/16  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC  2021/10/16  10-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2021/10/26  
          KSI SE - YBL WPC  2021/10/26  
          OSC ÚJBUDA 2. - Fehérvár VSE  2021/10/26  
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - UVSE III.  2021/10/09  3-13
          Oxigén 2009 - VUA  2021/10/09  9-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm  2021/10/09  12-4
  Budapesti Serdülő Bajnokság (200
     Időmérő 1
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          Jog-Ászok VSK - ASI  2021/10/17  6-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Oxigén  2021/10/02  15-6
          ASI-MSA - Oázis SC  2021/10/02  22-7
          UVSE II. - Sportsziget SE  2021/10/02  15-0
     Titkár 2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/17  15-5
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/10/17  6-17
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Vasas II.  2021/10/16  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC  2021/10/16  10-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2021/10/26  
          KSI SE - YBL WPC  2021/10/26  
          OSC ÚJBUDA 2. - Fehérvár VSE  2021/10/26  
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - UVSE III.  2021/10/09  3-13
          Oxigén 2009 - VUA  2021/10/09  9-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm  2021/10/09  12-4
  Budapesti Gyermek I. Bajnokság (
     Időmérő 2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          Jog-Ászok VSK - ASI  2021/10/17  6-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Oxigén  2021/10/02  15-6
          ASI-MSA - Oázis SC  2021/10/02  22-7
          UVSE II. - Sportsziget SE  2021/10/02  15-0
     Titkár 3
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/17  15-5
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/10/17  6-17
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Vasas II.  2021/10/16  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC  2021/10/16  10-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2021/10/26  
          KSI SE - YBL WPC  2021/10/26  
          OSC ÚJBUDA 2. - Fehérvár VSE  2021/10/26  
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - UVSE III.  2021/10/09  3-13
          Oxigén 2009 - VUA  2021/10/09  9-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm  2021/10/09  12-4
  Budapesti Gyermek II. Bajnokság
     Időmérő 2
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          Jog-Ászok VSK - ASI  2021/10/17  6-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Oxigén  2021/10/02  15-6
          ASI-MSA - Oázis SC  2021/10/02  22-7
          UVSE II. - Sportsziget SE  2021/10/02  15-0
  Budapesti Gyermek III. Bajnokság
     Titkár 3
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/17  15-5
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/10/17  6-17
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Vasas II.  2021/10/16  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC  2021/10/16  10-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2021/10/26  
          KSI SE - YBL WPC  2021/10/26  
          OSC ÚJBUDA 2. - Fehérvár VSE  2021/10/26  
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - UVSE III.  2021/10/09  3-13
          Oxigén 2009 - VUA  2021/10/09  9-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm  2021/10/09  12-4
  Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
     Időmérő 3
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          Jog-Ászok VSK - ASI  2021/10/17  6-12
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-14
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Oxigén  2021/10/02  15-6
          ASI-MSA - Oázis SC  2021/10/02  22-7
          UVSE II. - Sportsziget SE  2021/10/02  15-0

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa

2021. nov. 13. 14:30

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok