Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Vermes Balázs
Születési dátum: 1997-05-04
Város: Budapest
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 34
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Lokomotív - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/09/19  18-11
          BVSC-Zugló Heavy - Sportliget  2021/09/19  4-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2021/09/26  17-6
          ASI - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/09/26  8-12
          Komplex PSE - RETR-O-SC  2021/10/03  11-7
          ASI - 1427 JSMA  2021/10/10  19-10
          Ozorai-Faterpolo VSE - Jog-Ászok VSK  2021/10/10  9-17
          Jog-Ászok VSK - ASI  2021/10/17  6-12
          RETR-O-SC - 1427 JSMA  2022/03/27  6-12
          BVSC-Zugló Heavy - Oázis SC II.  2022/03/27  10-11
          Jog-Ászok VSK - Sportliget  2022/04/03  6-19
          Komplex PSE - OSC Vízilabda Kft.  2022/04/10  10-11
       2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - HETE  2022/01/30  32-7
          TVSE - BVSC-Zugló Heavy  2022/01/30  21-9
          ASI - Sportliget  2022/01/30  11-8
          BVSC-zugló Lokomotív - Oázis SC  2022/01/30  17-10
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - OSC ÚJBUDA 2.  2021/12/16  13-5
          Vasas II. - Mohacs IFI  2022/02/19  18-4
          Honvéd - Vasas SC  2022/02/19  9-10
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd I. - YBL WPC II.  2021/09/25  10-14
          Honvéd I. - POLO SC Bp.Serd 2005  2021/12/16  26-4
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2021/12/16  9-13
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - FTC-Telekom  2022/01/23  8-10
          UVSE - Iron waterpolo  2022/01/23  44-1
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  20-2
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  2-4
          Oázis SC - KESI  2022/02/12  13-2
          BVSC-Zugló - YBL WPC I.  2022/02/12  11-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Oxigén  2021/10/02  15-6
          ASI-MSA - Oázis SC  2021/10/02  22-7
          UVSE II. - Sportsziget SE  2021/10/02  15-0
          UVSE II. - VUK Kistarcsa  2022/01/15  19-4
          VUK Kistarcsa - ASI-MSA  2022/01/29  2-17
          BVSC-Zugló - KSI SE  2022/04/23  5-11
     Titkár 74
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Masters - OSC Vízilabda Kft.  2021/10/17  15-5
          1427 JSMA - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/10/17  6-17
          MAFC-BME - BVSC-Zugló Heavy  2021/11/14  13-13
          Komplex PSE - YBL WPC  2021/11/28  4-12
          SE SK - Sportliget  2022/04/24  8-13
          Jog-Ászok VSK - BVSC-Zugló Lokomotív  2022/05/25  4-16
          Ozorai-Faterpolo VSE - HETE  2022/05/29  12-15
          RETR-O-SC - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/06/12  13-11
          MAFC-BME - SE SK  2022/06/12  7-6
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Honvéd  2022/05/25  18-7
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - Vasas II.  2021/10/16  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - YBL WPC  2021/10/16  10-3
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2021/10/26  8-5
          KSI SE - YBL WPC  2021/10/26  19-8
          OSC ÚJBUDA 2. - Fehérvár VSE  2021/10/26  5-10
          VUA - OSC ÚJBUDA 1.  2021/12/04  2-21
          YBL WPC - POLO SC Bp.I. 2007  2021/12/04  10-3
          UVSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/12/04  11-4
          KSI SE - OSC ÚJBUDA 1.  2022/03/05  10-8
          FTC-Telekom - POLO SC Bp.I. 2007  2022/03/05  12-6
          Fehérvár VSE - UVSE  2022/03/05  9-9
          UVSE - YBL WPC  2022/04/02  10-7
          OSC ÚJBUDA 1. - Fehérvár VSE  2022/04/02  7-6
          OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2022/04/02  6-13
          Fehérvár VSE - BVSC-Zugló  2022/06/08  3-8
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom II. - KESI  2021/12/11  27-8
          ASI-VASAS - Oázis SC  2021/12/11  17-9
          UVSE - BVSC-Zugló  2022/01/25  10-7
          Tigra-Zf-Eger - OSC Vízilabda Kft.  2022/02/26  19-2
          YBL WP C II. - KESI  2022/02/26  7-4
          Sportliget - Oázis SC  2022/02/26  11-11
          OSC ÚJBUDA 1. - ASI-VASAS  2022/04/30  14-6
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2022/04/30  7-8
          KSI SE - Ceglédi VSE  2022/04/30  21-6
          YBL WPC I. - UVSE  2022/04/30  10-16
          Oxigén 2008 - POLO SC Bp.II. 2008  2022/06/11  7-11
          ASI-VASAS II. - OSC ÚJBUDA 2.  2022/06/11  5-18
          VUA - Kópé Úvse  2022/06/11  6-10
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombattai VSE - UVSE III.  2021/10/09  3-13
          Oxigén 2009 - VUA  2021/10/09  9-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Aquaworm  2021/10/09  12-4
          Oxigén 2009 - FTC-Telekom leány  2021/11/20  3-12
          Százhalombattai VSE - Aquaworm  2021/11/20  11-5
          UVSE II. - FTC-Telekom leány  2022/04/23  2-2
          KESI - YBL WPC  2022/04/23  4-7
          Sportliget - UVSE III.  2022/04/23  9-3
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUK Kistarcsa - Százhalombattai VSE.  2021/11/13  16-6
          ASI-MSA - Sportsziget SE  2021/11/13  15-0
          Oázis SC - Oxigén  2021/11/13  16-1
          Sportsziget SE - Oázis SC  2021/11/27  0-15
          Százhalombattai VSE. - ASI-MSA  2021/11/27  4-19
          Százhalombattai VSE. - Oxigén  2022/01/29  17-5
          UVSE II. - Oázis SC  2022/01/29  12-6
          UVSE I. - KSI SE  2022/03/26  13-12
          SE SK - BVSC-Zugló  2022/03/26  12-7
          Tigra-Zf-Eger - Váci VSE  2022/03/26  20-5
          PSN Zrt. Sportiskola - FTC-Telekom  2022/03/26  8-9
          Oázis SC - ASI-MSA  2022/04/09  4-19
          KESI - BFSE  2022/04/09  10-15
          OSC ÚJBUDA 1. - Honvéd  2022/04/09  12-2
          UVSE II. - KSI SE II.  2022/04/09  7-5
          KSI SE II. - BFSE  2022/05/28  7-11
          ASI-MSA - KESI  2022/05/28  15-0
          UVSE II. - OSC ÚJBUDA 1.  2022/05/28  2-15
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - FTC-Telekom  2022/02/06  
          KÓPÉ ÚVSE - Ceglédi VSE  2022/02/06  
          SE SK - UVSE  2022/02/06  
          SE SK - OSC ÚJBUDA  2022/02/20  
          UVSE - Oázis SC  2022/02/20  
          UVSE II. - KSI SE II.  2022/02/20  
          Honvéd - KSI SE  2022/02/20  
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Új-Hullám SE - Mohacs Baby  2022/02/13  
          GYŐRI VSE - Baby - DFVE  2022/02/13  
          Soproni VSE - CVK  2022/02/13  
  2020/2021
     Titkár 7
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - DVSE  2020/11/07  11-12
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO SC Bp06 Penguin - ASI DSE  2021/05/16  11-11
          OSC ÚJBUDA 2. - Honvéd  2021/05/16  3-13
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - Honvéd II.  2020/10/25  13-16
          ASI-Kistarcsa - FTC-Telekom leány  2020/10/25  4-0
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2008  2020/10/25  8-5
          Polo Academy Bp - III. Ker. TVE  2020/10/25  5-11
     Időmérő 15
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta VSE. - ASI DSE  2020/11/08  15-11
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - ASI DSE  2020/11/08  8-18
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ozorai-Faterpolo VSE - SOTE VKS  2020/11/29  10-19
          KPSE - 1427 JSMA  2021/05/16  15-7
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Komplex - KPSE  2021/03/27  9-14
          Sportliget - Vasas SC  2021/03/27  5-14
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd II. - KSI leány  2021/04/10  9-10
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2021/04/17  3-16
          KÓPÉ ÚVSE - Százhalombattai VSE.  2021/04/17  11-7
          SE VK - KESI  2021/04/17  16-1
          VUK Kistarcsa - UVSE Hunguest H. II.  2021/04/17  4-8
          Sportliget - VUK Kistarcsa  2021/05/01  13-8
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES  2020/10/10  22-7
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén-ASI - Oázis SC  2021/04/10  14-4
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/04/10  2-6
     Segédtitkár 1
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - TVSE Vízilabda Kft  2020/10/10  16-6
  2018/2019
     Segédtitkár 3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/25  8-16
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/25  9-8
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - UVSE Hunguest H. II.  2018/11/25  15-8
  2017/2018
     Segédtitkár 2
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - DVSE  2017/10/21  14-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Kaposvári VK  2017/11/26  6-16
     Titkár 15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Dunakanyar  2018/03/03  18-8
          Swietelsky Bcsaba - ASI DSE  2018/03/17  18-10
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Koelner-Csongrád  2018/03/04  13-12
          Swietelsky Bcsaba - FVSE  2018/03/23  12-9
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Aeroprodukt Csongrád  2018/03/04  11-18
          Swietelsky Bcsaba - FVSE  2018/03/23  9-16
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Vestfrost-Csongrád  2018/03/04  14-7
          Swietelsky Bcsaba - FVSE  2018/03/23  9-10
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Invictus SC - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/12/02  14-3
          CSSV Cj - Békéscsaba  2017/12/02  6-4
          SVSE - Invictus SC  2017/12/02  1-25
          CSSV Cj - DMTK-KVSE AQUASPORT  2017/12/02  19-13
          Békéscsaba - SVSE  2017/12/02  9-6
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - DVSE  2018/02/18  8-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/02/18  7-10
     Időmérő 23
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Racionet Honvéd  2018/04/07  12-11
          Swietelsky Bcsaba - UVSE  2018/05/05  14-15
          Swietelsky Bcsaba - KVSE  2018/05/19  6-16
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Invictus SC  2018/05/12  4-7
          DMTK-KVSE AQUASPORT - SVSE  2018/05/12  8-21
          Invictus SC - CSSV Cj  2018/05/12  14-6
          DMTK-KVSE AQUASPORT - Békéscsaba  2018/05/12  3-25
          SVSE - CSSV Cj  2018/05/12  9-10
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/02/18  11-7
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/02/18  25-8
          SPA-PRO - Szolnoki Dózsa  2018/02/18  4-23
          ZF-Eger - PROG  2018/02/18  11-16
          SPA-PRO - Szentes  2018/02/18  8-28
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/03/10  6-5
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/03/10  5-1
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/03/10  16-3
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/03/10  5-10
          HVSC - Békéscsaba  2018/03/10  12-5
          Dinamo Orade - HVSC  2018/03/11  3-6
          Békéscsaba - Szentes B  2018/03/11  12-3
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/03/11  5-10
          Szentes B - HVSC  2018/03/11  3-8
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/03/11  11-4
  2016/2017
     Segédtitkár 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - EKF SC  2017/03/18  11-12
     Titkár 3
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/19  14-12
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/19  5-12
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - A-HID OSC ÚJBUDA  2017/03/19  5-20
     Időmérő 7
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - BVSC-Zugló  2017/03/04  15-11
          Békéscsaba - AVUS  2017/06/10  4-7
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II - DVSE  2017/02/11  7-2
          Békéscsaba - Sp.Prozivka  2017/02/11  2-5
          B.Sport - DVSE  2017/02/11  9-11
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2017/02/11  2-2
          Sp.Prozivka - B.Sport  2017/02/11  13-9
19. FINA Világbajnokság: HUN-ARG 23-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-GEO 18-14 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok