Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Csendes Anna
Születési dátum: 2001-05-08
Város: Békéscsaba
Szezon Meccs
  DK Gyermek III.
     Titkár 5
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak - KESI  2019/12/01  5-10
          Békéscsaba - KESI B  2019/12/01  16-5
          CPVSE - Spartak  2019/12/01  18-8
          KESI B - KESI  2019/12/01  1-16
          CPVSE - Békéscsaba  2019/12/01  14-13
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - AQUA SE  2020/01/26  5-18
          Békéscsaba - Yordo Szentes  2020/01/26  21-7
          Csongrád - Szegedi VPS II  2020/01/26  0-5
          Békéscsaba - AQUA SE  2020/01/26  18-14
          HVSC - Szegedi VPS II  2020/01/26  6-8
          Csongrád - Yordo Szentes  2020/01/26  0-5
          HVSC - Gyula  2020/01/26  19-3
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-1
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-5
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-4
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-1
  DK Gyermek IV.
     Titkár 14
       Dél-keleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Spartak - KESI  2019/12/01  5-10
          Békéscsaba - KESI B  2019/12/01  16-5
          CPVSE - Spartak  2019/12/01  18-8
          KESI B - KESI  2019/12/01  1-16
          CPVSE - Békéscsaba  2019/12/01  14-13
       Dél-keleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Gyula - AQUA SE  2020/01/26  5-18
          Békéscsaba - Yordo Szentes  2020/01/26  21-7
          Csongrád - Szegedi VPS II  2020/01/26  0-5
          Békéscsaba - AQUA SE  2020/01/26  18-14
          HVSC - Szegedi VPS II  2020/01/26  6-8
          Csongrád - Yordo Szentes  2020/01/26  0-5
          HVSC - Gyula  2020/01/26  19-3
          Szegedi VPS II - Gyula  2020/03/08  30-1
          AQUA SE - Csongrád  2020/03/08  7-9
          Yordo Szentes - HVSC  2020/03/08  5-5
          Szegedi VPS II - Békéscsaba  2020/03/08  4-19
          AQUA SE - HVSC  2020/03/08  8-4
          Békéscsaba - Csongrád  2020/03/08  14-9
          Yordo Szentes - Gyula  2020/03/08  22-1

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

E.ON Férfi OB I

AHID-VasasPlaket - Szolnoki Dózsa

2021. nov. 13. 14:30

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.17.
Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok