Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Kiss Dániel
Születési dátum: 2002-01-09
Város: Békéscsaba
Szezon Meccs
  2021/2022
     Időmérő 11
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - Fehérvár VS kft.  2021/11/06  12-11
          VIWA-második.ker - KSI SE  2022/02/19  9-19
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          RETR-O-SC - Oázis SC II.  2021/12/19  6-7
          SE SK - ASI  2022/02/13  16-19
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - Oázis SC  2021/12/04  10-14
          Vasas II. - OSC ÚJBUDA  2021/12/04  6-8
          Mohacs IFI - BVSC-Zugló  2022/03/30  10-22
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - UVSE  2021/10/30  8-16
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/10/30  19-4
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - FTC-Telekom  2022/05/25  6-5
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club UP - ASI DSE  2022/03/26  13-10
     Titkár 202
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - Genesys OSC-Újbuda  2021/10/22  7-12
          AHID-VasasPlaket - PannErgy-Miskolc  2021/11/03  12-9
          Genesys OSC-Újbuda - AHID-VasasPlaket  2021/11/24  11-11
          Genesys OSC-Újbuda - DVSE-Master Good  2021/11/29  11-7
          AHID-VasasPlaket - Kaposvári VK  2021/12/18  8-9
          Genesys OSC-Újbuda - SZEGEDI VE  2022/01/08  16-8
          Genesys OSC-Újbuda - UVSE Hunguest H.  2022/01/29  14-7
          AHID-VasasPlaket - METALCOM SZENTES  2022/02/02  12-3
          Genesys OSC-Újbuda - PVSK- Mecsek Füszért  2022/02/12  16-11
          Genesys OSC-Újbuda - FTC Telekom  2022/03/05  10-10
          Genesys OSC-Újbuda - Honvéd  2022/03/16  13-6
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - VIWA-második.ker  2021/10/02  18-5
          YBL WPC - Neptun VSC  2021/10/02  14-7
          Ceglédi VSE - Eszterházy SC  2021/12/04  11-9
          Ceglédi VSE - Neptun VSC  2021/12/11  18-6
          VIWA-második.ker - YBL WPC  2022/02/05  9-12
          VIWA-második.ker - Oázis SC  2022/02/12  11-6
          VIWA-második.ker - Eszterházy SC  2022/03/19  12-10
          VIWA-második.ker - Ceglédi VSE  2022/04/02  16-11
          VIWA-második.ker - AVUS  2022/04/23  8-16
          YBL WPC - VIWA-második.ker  2022/05/28  13-9
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - Poseidon VSE  2021/09/18  5-14
          Dunakanyar Waterpolo - Váci VSE  2021/09/18  15-11
          Poseidon VSE - BFSE  2021/09/18  11-9
          Erzsébeti SMTK - Dunakanyar Waterpolo  2021/09/18  5-18
          BFSE - Váci VSE  2021/09/18  22-8
          Győri VSE - Uni Győr - KVSE  2021/11/13  5-8
          PTE-PEAC - Soproni VSE  2021/11/13  20-4
          Fehérvár VSE - Győri VSE - Uni Győr  2021/11/13  8-15
          Balaton VK - KVSE  2021/11/13  7-13
          Fehérvár VSE - PTE-PEAC  2021/11/13  4-20
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/11/13  8-11
          MAFC-INFINITYN - Dunakanyar Waterpolo  2022/02/26  6-11
          Győri VSE - Uni Győr - CPVSE  2022/02/26  7-14
          SZUVTE BT - Dunakanyar Waterpolo  2022/02/26  12-11
          CPVSE - MAFC-INFINITYN  2022/02/26  11-9
          SZUVTE BT - Győri VSE - Uni Győr  2022/02/26  12-15
          GyAVC - Ceglédi Lamantinok  2022/06/11  6-22
          Soproni VSE - Új-Hullám SE  2022/06/11  11-7
          GyAVC - Soproni VSE  2022/06/11  4-23
          Új-Hullám SE - Ceglédi Lamantinok  2022/06/11  14-14
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/10/10  19-7
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  8-11
          Oázis SC - SZVPS II  2021/11/28  25-12
          Genesys OSC-Újbuda - CPVSE  2021/12/19  17-5
          Genesys OSC-Újbuda - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/27  9-8
          Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom  2022/03/13  9-12
          Genesys OSC-Újbuda - SZVPS  2022/04/10  11-13
          KSI SE - UVSE I.  2022/04/24  9-8
          Vasas SC - KSI SE  2022/04/27  3-14
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/30  10-12
          UVSE II. - Ceglédi VSE  2022/05/08  15-5
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/10/10  16-11
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  13-7
          Oázis SC - SZVPS II  2021/11/28  12-7
          Genesys OSC-Újbuda - CPVSE  2021/12/19  8-10
          Genesys OSC-Újbuda - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/27  6-3
          Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom  2022/03/13  4-6
          Genesys OSC-Újbuda - SZVPS  2022/04/10  4-11
          KSI SE - UVSE I.  2022/04/24  9-13
          Genesys OSC-Újbuda - Tigra-ZF-Eger  2022/04/30  16-4
          UVSE II. - Ceglédi VSE  2022/05/08  15-5
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - Békéscsaba  2021/10/10  7-12
          Sportliget - Békéscsaba  2021/10/31  10-16
          Oázis SC - SZVPS II  2021/11/28  17-5
          Genesys OSC-Újbuda - CPVSE  2021/12/19  21-7
          Genesys OSC-Újbuda - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/27  9-6
          Genesys OSC-Újbuda - FTC-Telekom  2022/03/13  11-8
          Genesys OSC-Újbuda - SZVPS  2022/04/10  17-11
          KSI SE - UVSE I.  2022/04/24  7-10
          Vasas SC - KSI SE  2022/04/27  7-12
          UVSE II. - Ceglédi VSE  2022/05/08  6-13
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ELTE-BEAC - YBL WPC  2021/09/19  9-7
          Jog-Ászok VSK - Oázis SC II.  2021/09/19  7-7
          1427 JSMA - FTC-Masters  2021/09/19  5-17
          OSC Vízilabda Kft. - 1427 JSMA  2021/09/26  10-11
          OSC Vízilabda Kft. - Oázis SC II.  2021/10/10  11-9
          ELTE-BEAC - MAFC-BME  2021/11/07  10-22
          YBL WPC - RETR-O-SC  2021/11/07  13-12
          1427 JSMA - SE SK  2021/11/14  8-23
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2021/11/14  20-4
          ELTE-BEAC - BVSC-Zugló Lokomotív  2021/12/12  6-19
          YBL WPC - SE SK  2021/12/12  6-14
          1427 JSMA - OSC Vízilabda Kft.  2021/12/12  7-16
          SE SK - Oázis SC  2022/02/20  10-11
          Oázis SC II. - BVSC-Zugló Heavy  2022/03/20  20-11
          Oázis SC - Jog-Ászok VSK  2022/03/20  20-10
          HETE - OSC Vízilabda Kft.  2022/03/27  8-13
          V-VVSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2022/03/27  17-13
          BVSC-Zugló Lokomotív - YBL WPC  2022/04/24  15-6
          BVSC-Zugló Heavy - OSC Vízilabda Kft.  2022/04/24  11-21
          SE SK - ELTE-BEAC  2022/05/29  18-8
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - OSC ÚJBUDA  2022/04/23  5-15
          Vasas SC - Oázis SC  2022/04/23  11-9
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/10/02  3-16
          Honvéd I. - BVSC-Zugló  2021/10/02  4-10
          POLO SC Bp.Serd 2005 - Oázis SC  2021/10/02  4-27
          Vasas SC - II. ker Sport Kft.  2021/10/02  14-3
          OSC ÚJBUDA 1. - YBL WPC II.  2022/03/19  23-2
          II. ker Sport Kft. - Vasas II.  2022/03/19  
          YBL WPC - II. ker Sport Kft.  2022/05/14  14-7
          Honvéd II. - POLO SC Bp.Serd 2005  2022/05/14  21-3
          OSC ÚJBUDA 2. - Vasas II.  2022/05/14  9-7
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - OSC ÚJBUDA 1.  2021/10/30  13-11
          Iron waterpolo - KSI SE  2021/10/30  0-5
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/19  7-12
          VUA - OSC ÚJBUDA 2.  2022/02/19  8-22
          KSI SE - Iron waterpolo  2022/04/02  38-0
          POLO SC Bp.I. 2007 - VUA  2022/04/02  8-9
          OSC ÚJBUDA 1. - VUA  2022/06/01  18-3
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Aquaworm - BVSC-Zugló II.  2021/09/04  22-7
          ASI-VASAS II. - Oxigén 2008  2021/09/04  5-14
          BFSE - Honvéd  2021/09/04  18-4
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/10/16  7-6
          OSC Vízilabda Kft. - OSC ÚJBUDA 1.  2021/10/16  0-20
          KSI SE - UVSE  2021/10/16  10-14
          Tigra-Zf-Eger - YBL WPC I.  2021/10/16  3-4
          BVSC-Zugló II. - ASI-VASAS II.  2021/10/28  20-2
          Oxigén 2008 - YBL WP C II.  2021/10/28  2-4
          POLO SC Bp.II. 2008 - VUA  2021/10/28  21-1
          Honvéd - Aquaworm  2021/10/28  6-9
          KSI SE - Tigra-Zf-Eger  2021/11/27  20-4
          FTC-Telekom - YBL WPC I.  2021/11/27  9-6
          OSC Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló  2021/11/27  0-23
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE  2021/11/27  9-13
          Oázis SC - OSC Vízilabda Kft.  2022/04/30  19-4
          FTC-Telekom II. - YBL WP C II.  2022/04/30  11-8
          KESI - Tigra-Zf-Eger  2022/04/30  2-14
          Sportliget - BFSE  2022/04/30  12-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - Ceglédi VSE  2021/09/11  9-1
          KSI SE - TVSE  2021/09/11  19-4
          Tigra-Zf-Eger - UVSE I.  2021/09/11  4-9
          Oázis SC - OSC Vízilabda Kft.  2021/09/11  17-2
          BVSC-Zugló II. - YBL WPC  2021/09/11  6-10
          Aquaworm - FTC-Telekom leány  2021/09/25  8-1
          VUA - OSC ÚJBUDA 2.  2021/09/25  0-15
          UVSE III. - Oxigén 2009  2021/09/25  16-7
          FTC-Telekom leány - VUA  2021/09/25  8-0
          OSC ÚJBUDA 1. - Tigra-Zf-Eger  2021/11/20  11-1
          Ceglédi VSE - ASI DSE  2021/11/20  8-14
          TVSE - UVSE I.  2021/11/20  5-20
          YBL WPC - Honvéd  2021/12/18  11-14
          Váci VSE - BVSC-Zugló II.  2021/12/18  6-12
          OSC Vízilabda Kft. - KÓPÉ ÚVSE  2021/12/18  1-16
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2022/02/05  8-8
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/05  18-6
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2022/02/05  4-12
          UVSE III. - FTC-Telekom leány  2022/03/05  15-0
          KESI - UVSE II.  2022/03/05  5-18
          YBL WPC - OSC ÚJBUDA 2.  2022/03/05  3-11
          UVSE III. - KESI  2022/05/07  2-9
          VUA - Oázis SC  2022/05/07  2-9
          Aquaworm - OSC Vízilabda Kft.  2022/05/07  10-5
          Oxigén 2009 - BVSC-Zugló II.  2022/05/07  6-7
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE I.  2022/01/29  3-14
          POLO SC Bp.IV. 2010 - KESI  2022/01/29  10-5
          SE SK - Tigra-Zf-Eger  2022/01/29  5-8
          PSN Zrt. Sportiskola - KSI SE  2022/01/29  2-7
          BVSC-Zugló - PSN Zrt. Sportiskola  2022/04/09  5-12
          Tigra-Zf-Eger - UVSE I.  2022/04/09  5-7
          KSI SE - SE SK  2022/04/09  10-4
          Váci VSE - FTC-Telekom  2022/04/09  5-20
       Északkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-Miskolc - KSKDVK  2022/03/12  33-1
          PannErgy-Miskolc - Zempléni VK  2022/03/12  15-11
          Zempléni VK - KSKDVK  2022/03/12  13-4
          GyAVC - MEAFC-Miskolc  2022/03/12  1-18
          Szent István Polo - Kópé-B.Sport  2022/03/12  5-13
          Kópé-B.Sport - GyAVC  2022/03/12  15-2
          MEAFC-Miskolc - Szent István Polo  2022/03/12  21-3
       Északkeleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vágta MSC - KSKDVK  2022/05/21  4-4
          MATE-GEAC-MSA - Zempléni VK  2022/05/21  19-4
          KSKDVK - Vágta MSC  2022/05/21  6-7
          Zempléni VK - MATE-GEAC-MSA  2022/05/21  1-10
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - GYVSE-UNI GYŐR  2022/01/15  24-3
          UVSE Hunguest H. - DFVE  2022/01/19  16-13
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - ASI DSE  2022/01/15  23-10
          DFVE - POLO Sport Club UP  2022/03/26  17-10
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/26  8-15
          HVSC - Genesys OSC-Újbuda  2022/03/26  3-16
          POLO Sport Club UP - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/11  11-12
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  21-7
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/10/03  5-12
          Genesys OSC-Újbuda - KSI SE  2021/10/17  5-10
          Genesys OSC-Újbuda - BVSC-Zugló  2021/12/12  4-15
          Genesys OSC-Újbuda - III. KER. TVE  2022/02/04  2-18
          Genesys OSC-Újbuda - SZNVE IF  2022/02/13  16-10
          TVSE Kft. - BVSC-Zugló  2022/03/06  9-8
          KSI SE - POLO Sport Club ifj  2022/05/08  18-9
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  9-4
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/10/03  7-10
          Genesys OSC-Újbuda - KSI SE  2021/10/17  5-8
          Genesys OSC-Újbuda - BVSC-Zugló  2021/12/12  9-7
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2022/02/04  16-15
          Genesys OSC-Újbuda - SZNVE SE  2022/02/13  21-6
          TVSE Kft. - BVSC-Zugló  2022/03/06  5-12
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Genesys OSC-Újbuda  2021/09/26  10-3
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/10/03  10-7
          Genesys OSC-Újbuda - KSI SE  2021/10/17  0-16
          Genesys OSC-Újbuda - BVSC-Zugló  2021/12/12  5-15
          Genesys OSC-Újbuda - KESI  2022/02/04  9-19
          Genesys OSC-Újbuda - SZNVE GY  2022/02/13  10-7
          TVSE Kft. - BVSC-Zugló  2022/03/06  3-8
  2020/2021
     Időmérő 30
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - KSI SE  2020/09/30  17-9
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VIWA-második.ker - Neptun VSC  2020/10/03  16-5
          AVUS - FVSE  2020/11/07  16-7
          VIWA-második.ker - HVSC  2020/11/21  10-10
          VIWA-második.ker - Ceglédi VSE  2021/04/10  16-10
          VIWA-második.ker - FVSE  2021/04/15  15-12
          ASI DSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/05/08  15-11
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2020/10/11  7-10
          Sportliget - ASI DSE  2020/10/18  15-10
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Aquaworm Göd  2020/10/11  8-9
          Sportliget - ASI DSE  2020/10/18  6-27
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          1427 JSMA - SOTE VKS  2020/10/04  6-15
          Jog-Ászok VSK - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/10/04  13-7
          KPSE - YBL WPC  2020/11/29  8-15
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - VUA  2021/05/15  10-12
          ASI-VASAS II: - Honvéd  2021/05/15  7-17
          Aquaworm - Váci VSE  2021/05/15  10-10
          Iron WP - ASI-VASAS II:  2021/05/15  5-27
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. Ker. TVE - Polo Academy Bp  2021/04/24  9-4
          FTC-Telekom leány - VUA  2021/04/24  16-1
          BFSE - FTC-Telekom leány  2021/05/08  0-3
          VUA - YBL WPC II.  2021/05/08  2-16
          KÓPÉ ÚVSE II. - III. Ker. TVE  2021/05/08  1-13
          POLO SC Bp2008 - Polo Academy Bp  2021/05/08  3-2
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VSD - BFSE  2021/05/01  18-6
          KESI - VSD  2021/05/01  10-16
          Százhalombattai VSE. - BFSE  2021/05/01  16-1
          UVSE Hunguest H. II. - SE VK  2021/05/01  5-4
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  23-4
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - KESI  2020/10/04  33-4
     Segédtitkár 4
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - YBL WPC  2020/07/22  6-7
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - YBL WPC  2020/07/22  3-21
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - YBL WPC  2020/07/22  7-20
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC Zugló - BHSE női OB.I  2020/09/26  27-5
     Titkár 126
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Szolnoki Dózsa  2020/10/24  6-15
          FTC-Telekom - Honvéd  2020/11/20  13-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/11  10-13
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2020/11/08  15-8
          OSC ÚJBUDA - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/04/18  17-16
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/11  19-18
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2020/11/08  12-9
          OSC ÚJBUDA - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/04/18  15-8
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - PSN Zrt. Sportiskola  2020/10/11  12-11
          Oázis SC - Ceglédi VSE  2020/11/08  15-6
          OSC ÚJBUDA - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/04/18  13-7
       Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - Szolnoki Dózsa  2021/05/16  8-5
          Békéscsaba - Legrand Szentes  2021/05/16  6-10
          SZVPS - Legrand Szentes  2021/05/16  8-13
          Békéscsaba - Szolnoki Dózsa  2021/05/16  2-12
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC Kft. - Oázis SC 2  2020/10/11  7-16
          SOTE VKS - Oázis SC 2  2020/11/08  15-8
          RETR-O-SC - ASI DSE  2021/02/14  7-6
          Oázis SC 2 - 1427 JSMA  2021/02/14  12-4
          Oázis Sc - Jog-Ászok VSK  2021/02/14  16-9
          ASI DSE - Sportliget  2021/04/11  8-11
          1427 JSMA - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/05/02  6-8
          Jog-Ászok VSK - Oázis Sc  2021/05/02  9-12
       Délkeleti Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          MVSK - Gyula  2020/12/06  6-14
          SZVPS - Békéscsaba  2020/12/06  7-2
          Csongrád - MVSK  2020/12/06  16-1
          Gyula - SZVPS  2020/12/06  1-16
          Legrand Szentes - Szentes Lány  2020/12/06  15-3
          Csongrád - Szolnoki Dózsa  2020/12/06  1-9
          Békéscsaba - Legrand Szentes  2020/12/06  2-11
          Szolnoki Dózsa - Szentes Lány  2020/12/06  9-5
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/31  3-7
          BVSC-Zugló - Komplex  2020/10/31  16-7
          FTC-Telekom - KPSE  2020/10/31  15-4
          Sportliget - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/31  5-20
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Vasas SC - II. ker Spor  2021/04/17  9-2
          Sportliget - Kölyökpóló Suli  2021/04/17  15-7
          OSC ÚJBUDA 2. - Honvéd  2021/04/17  4-10
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 1. - SZVPS  2020/10/17  15-6
          OSC ÚJBUDA 2. - POLO SC Bp06 Penguin  2020/10/17  6-9
          BVSC-Zugló - ASI DSE  2020/10/17  18-3
          Honvéd - VUA  2020/10/17  11-1
          KSI SE - Vasas SC  2020/10/17  29-4
          Oázis SC - UVSE Hunguest H.  2020/10/17  11-18
          OSC ÚJBUDA 2. - BVSC-Zugló  2021/01/30  2-25
          POLO SC Bp06 Penguin - Honvéd  2021/01/30  4-5
          SZVPS - ASI DSE  2021/01/30  4-11
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - UVSE Hunguest H.  2020/10/10  13-9
          Honvéd - YBL WPC I.  2020/10/10  9-16
          Váci VSE - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/10  2-29
          KSI SE - YBL WPC I.  2020/10/10  14-9
          Váci VSE - UVSE Hunguest H.  2020/10/10  7-30
          Honvéd - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/10  6-23
          YBL WPC I. - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/21  8-10
          KSI SE - Váci VSE  2020/11/21  42-2
          UVSE Hunguest H. - Honvéd  2020/11/21  10-10
          YBL WPC I. - Váci VSE  2020/12/19  38-6
          OSC ÚJBUDA 1. - Honvéd  2020/12/19  19-4
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/12/19  3-8
          VUA - Új-Hullám SE  2021/02/06  21-4
          Váci VSE - Iron WP  2021/02/06  25-2
          Aquaworm - ASI-VASAS II:  2021/02/06  12-9
          Honvéd - Váci VSE  2021/02/06  33-4
          Új-Hullám SE - Aquaworm  2021/02/06  1-21
          Iron WP - VUA  2021/02/06  1-25
          ASI-VASAS - UVSE Hunguest H.  2021/03/06  2-17
          Ceglédi VSE - YBL WPC II.  2021/03/06  9-7
          ASI-VASAS - POLO SC Bp2007  2021/03/06  12-7
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. - PSN Zrt. Sportiskola  2020/11/28  15-8
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom I.  2020/11/28  6-9
          Ceglédi VSE - KSI SE  2020/11/28  5-10
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/28  9-7
          POLO SC Bp2008 - Aquaworm  2020/12/12  6-15
          FTC-Telekom leány - YBL WPC II.  2020/12/12  5-5
          III. Ker. TVE - Honvéd II.  2020/12/12  7-12
          Polo Academy Bp - ASI-Kistarcsa  2020/12/12  5-16
          Honvéd II. - FTC-Telekom leány  2020/12/12  3-8
          Váci VSE - Aquaworm  2021/02/13  10-10
          MVLC-Miskolc - ASI-Kistarcsa  2021/02/13  8-9
          BVSC-Zugló II - Honvéd II.  2021/02/13  4-7
          Oxigén - KSI leány  2021/02/13  2-7
          YBL WPC II. - KÓPÉ ÚVSE II.  2021/04/24  15-2
          BFSE - POLO SC Bp2008  2021/04/24  5-8
          VUA - BFSE  2021/04/24  4-6
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - VSD  2020/12/05  9-2
          SE VK - UVSE Hunguest H. II.  2020/12/05  8-13
          KÓPÉ ÚVSE - BFSE  2020/12/05  15-0
          Honvéd - VUK Kistarcsa  2020/12/05  15-8
          Sportliget - ASI-MSA  2020/12/05  3-18
          BFSE - OSC ÚJBUDA 2.  2021/02/20  3-17
          Százhalombattai VSE. - SE VK  2021/02/20  13-5
          VSD - VUK Kistarcsa  2021/02/20  3-11
          UVSE Hunguest H. II. - Sportliget  2021/02/20  10-8
          KESI - KÓPÉ ÚVSE  2021/02/20  2-12
          KESI - VUK Kistarcsa  2021/03/20  6-11
          Sportliget - KÓPÉ ÚVSE  2021/03/20  11-4
          Százhalombattai VSE. - VSD  2021/03/20  17-3
          BFSE - SE VK  2021/03/20  1-14
          OSC ÚJBUDA 1. - Oázis SC  2021/05/22  14-10
          Oázis SC - KSI SE  2021/05/22  1-16
          Ceglédi VSE - FTC-Telekom  2021/05/22  7-12
          ASI-MSA - BVSC-Zugló  2021/05/22  9-15
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BFSE - KSI SE  2020/11/29  
          UVSE Hunguest H. II. - Oázis SC  2020/11/29  
          BVSC-Zugló - FTC-Telekom  2020/11/29  
          UVSE Hunguest H. I. - OSC ÚJBUDA  2020/11/29  
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2021/04/11  
          Oázis SC - FTC-Telekom  2021/04/11  
          UVSE Hunguest H. I. - BVSC-Zugló  2021/06/06  
          UVSE Hunguest H. II. - BFSE  2021/06/06  
          SE VK - FTC-Telekom  2021/06/06  
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/06/06  
       Dunántúli Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/11/07  5-18
          PÁPAI SE - AVUS  2020/11/07  2-16
          Soproni VSE - AVUS  2020/11/07  3-13
          PÁPAI SE - Győri VSE  2020/11/07  5-9
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest Hotels - HUNGERIT SZENTES  2020/10/10  22-7
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/22  5-14
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/22  3-14
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/04/18  10-4
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/11/22  5-10
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2021/04/18  12-21
       Budapesti Sipos Edit Gyermek II. Leány Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - KSI-Százhalombatta  2020/10/03  13-9
          DFVE - Oxigén-ASI  2020/10/03  19-6
          BVSC-Zugló - Oázis SC  2020/10/03  19-1
          DFVE - KSI-Százhalombatta  2020/10/03  9-14
  2018/2019
     Segédtitkár 3
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Vasas SC  2018/12/15  7-18
          Swietelsky Bcsaba - Kaposvári VK  2019/03/09  9-10
          Swietelsky Bcsaba - Szolnoki Dózsa  2019/03/30  8-10
     Titkár 6
       Dél-keleti Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Crisul - Gyula  2018/11/24  
          Szentes lány - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  
          ZF-Eger - AQUA SE  2018/11/24  
          Crisul - Szentes lány  2018/11/24  
          AQUA SE - Szolnoki Dózsa  2018/11/24  
          Gyula - ZF-Eger  2018/11/24  
  2017/2018
     Titkár 30
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - DVSE  2017/10/21  14-13
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DVSE - PROG  2017/11/11  7-13
          Szentes - Szegedi VPS I:  2017/11/11  7-11
          SPA-PRO - ZF-Eger  2017/11/11  10-11
          Szolnoki Dózsa - DVSE  2017/11/11  17-9
          Szentes - ZF-Eger  2017/11/11  9-3
          Szegedi VPS I: - SPA-PRO  2017/11/11  21-7
          PROG - Szolnoki Dózsa  2017/11/11  15-13
          PROG - SPA-PRO  2017/11/12  24-2
          Szegedi VPS I: - ZF-Eger  2017/11/12  17-9
          Szolnoki Dózsa - Szentes  2017/11/12  8-10
          DVSE - SPA-PRO  2017/11/12  13-4
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS I:  2017/11/12  7-11
          DVSE - ZF-Eger  2017/11/12  10-9
          PROG - Szentes  2017/11/12  14-7
          Szegedi VPS I: - PROG  2018/02/18  11-7
          Szegedi VPS I: - DVSE  2018/02/18  25-8
          SPA-PRO - Szolnoki Dózsa  2018/02/18  4-23
          ZF-Eger - PROG  2018/02/18  11-16
          SPA-PRO - Szentes  2018/02/18  8-28
       Vidék bajnokság gyerek IV.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szegedi VPS II: - Szentes B  2018/03/10  6-5
          Dinamo Orade - Békéscsaba  2018/03/10  5-1
          HVSC - Szegedi VPS II:  2018/03/10  16-3
          Szentes B - Dinamo Orade  2018/03/10  5-10
          HVSC - Békéscsaba  2018/03/10  12-5
          Dinamo Orade - HVSC  2018/03/11  3-6
          Békéscsaba - Szentes B  2018/03/11  12-3
          Szegedi VPS II: - Dinamo Orade  2018/03/11  5-10
          Szentes B - HVSC  2018/03/11  3-8
          Békéscsaba - Szegedi VPS II:  2018/03/11  11-4
     Segédtitkár 10
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Swietelsky Bcsaba - Szolnoki Dózsa  2017/10/14  12-8
          Swietelsky Bcsaba - Dunakanyar  2018/03/03  18-8
          Swietelsky Bcsaba - ASI DSE  2018/03/17  18-10
          Swietelsky Bcsaba - Vasas SC  2018/04/28  8-9
          Swietelsky Bcsaba - UVSE  2018/05/05  14-15
          Swietelsky Bcsaba - BVSC-Zugló  2018/06/06  16-12
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű - KVSE  2018/03/24  10-13
          Vidám Vizilovak - Békéscsaba  2018/03/24  16-7
          KVSE - Békéscsaba  2018/03/24  11-5
          Vidám Vizilovak - Egri Vízmű  2018/03/24  7-6
     Időmérő 2
       Vidék bajnokság gyerek III.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes - DVSE  2018/02/18  8-8
          ZF-Eger - Szolnoki Dózsa  2018/02/18  7-10
  2016/2017
     Segédtitkár 1
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - ASI DSE  2017/05/27  16-17
     Időmérő 4
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Váci VSE  2016/12/18  14-7
          Békéscsaba - AQUA SE  2017/03/05  11-7
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - Váci VSE  2016/12/18  14-16
          Békéscsaba - AQUA SE  2017/03/05  12-9
     Titkár 26
       Vidék bajnokság gyerek II.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szentes A - Cs Crisul 2  2017/04/29  5-15
          Szegedi VPS - ZF-Eger  2017/04/29  6-15
          BVSC-Zugló - Sp.Prozivka  2017/04/29  24-1
          Cs Crisul 2 - Szegedi VPS  2017/04/29  17-9
          BVSC-Zugló - Szentes A  2017/04/29  22-3
          Sp.Prozivka - ZF-Eger  2017/04/29  9-16
       Vidék bajnokság gyerek I.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dynamo Ungvár - CS Crisul  2017/02/04  5-7
          Szegedi VPS - Szentes  2017/02/04  3-6
          Zrenjanin - Szegedi VPS  2017/02/04  9-3
          Szentes - Dynamo Ungvár  2017/02/04  6-13
          CS Crisul - Zrenjanin  2017/02/04  25-5
       Vidék bajnokság ifjúsági
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PannErgy-MVLC - Szentes Üdülőközpont  2017/03/04  17-8
          Békéscsaba - Hungerit Vízisportot  2017/03/04  21-2
          Szentes Üdülőközpont - SVSE  2017/03/04  12-5
          Hungerit Vízisportot - PannErgy-MVLC  2017/03/04  1-20
          SVSE - Békéscsaba  2017/03/04  2-22
          Szentes Üdülőközpont - Békéscsaba  2017/04/01  9-20
          PannErgy-MVLC - SVSE  2017/04/01  17-8
          Hungerit Vízisportot - Szentes Üdülőközpont  2017/04/01  6-19
          Békéscsaba - PannErgy-MVLC  2017/04/01  21-6
          SVSE - Hungerit Vízisportot  2017/04/01  6-4
          Békéscsaba - Szentes Üdülőközpont  2017/05/13  8-5
          SVSE - PannErgy-MVLC  2017/05/13  4-13
          Szentes Üdülőközpont - Hungerit Vízisportot  2017/05/13  13-3
          PannErgy-MVLC - Békéscsaba  2017/05/13  6-16
          Hungerit Vízisportot - SVSE  2017/05/13  2-5
19. FINA Világbajnokság: HUN-NED 13-12(Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: HUN-ITA 10-11 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok