Versenycentrum - Közreműködői adatlap  
Név: Schlosser Jenő
Születési dátum: 0000-00-00
Város: Budaörs
Szezon Meccs
  2021/2022
     Ellenőr 289
       E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2021/09/11  13-8
          Genesys OSC-Újbuda - Kaposvári VK  2021/11/03  17-11
          Szolnoki Dózsa - METALCOM SZENTES  2021/12/15  20-9
          Szolnoki Dózsa - SZEGEDI VE  2022/01/15  21-5
          AHID-VasasPlaket - UVSE Hunguest H.  2022/02/12  18-6
       Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          HVSC - Eszterházy SC  2021/10/09  8-10
          TVSE - KSI SE  2021/11/06  10-20
          YBL WPC - Eszterházy SC  2021/11/20  8-13
          VIWA-második.ker - KSI SE  2022/02/19  9-19
          Oázis SC - Neptun VSC  2022/02/26  13-12
          Kanizsa Vízil. Kft. - HVSC  2022/03/19  14-10
          HVSC - KSI SE  2022/04/13  8-17
          Fehérvár VS kft. - Eszterházy SC  2022/04/23  14-21
       Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Egri Vízmű SC - DVSE  2021/09/18  14-10
          GyAVC - Ceglédi Lamantinok  2021/09/18  7-19
          DVSE - CPVSE  2021/09/18  5-19
          Aquatics Waterpolo - GyAVC  2021/09/18  21-8
          Egri Vízmű SC - CPVSE  2021/09/18  14-12
          Aquatics Waterpolo - Ceglédi Lamantinok  2021/09/18  18-11
          MAFC-INFINITYN - SE SK  2021/10/16  9-15
          Új-Hullám SE - Sportliget  2021/10/16  8-13
          ELTE-BEAC - MAFC-INFINITYN  2021/10/16  14-8
          SE SK - Sportliget  2021/10/16  23-5
          Új-Hullám SE - ELTE-BEAC  2021/10/16  8-25
          Váci VSE - Dunakanyar Waterpolo  2021/11/13  5-20
          Dunakanyar Waterpolo - Erzsébeti SMTK  2021/11/13  20-8
          Váci VSE - BFSE  2021/11/13  15-9
          Poseidon VSE - Váci VSE  2021/12/04  6-11
          Dunakanyar Waterpolo - BFSE  2021/12/04  17-6
          Váci VSE - Erzsébeti SMTK  2021/12/04  18-11
          Dunakanyar Waterpolo - Poseidon VSE  2021/12/04  19-10
          Erzsébeti SMTK - BFSE  2021/12/04  7-16
          KVE - Aquatics Waterpolo  2022/03/19  11-13
          KVSE - Poseidon VSE  2022/03/19  15-10
          KVE - ELTE-BEAC  2022/03/19  11-15
          Aquatics Waterpolo - Poseidon VSE  2022/03/19  17-14
          KVSE - ELTE-BEAC  2022/03/19  9-11
          Sportliget - Békéscsaba  2022/04/23  7-17
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/04/23  11-9
          Sportliget - DVSE  2022/04/23  12-17
          Fehérvár VSE - Békéscsaba  2022/04/23  13-17
          BFSE - DVSE  2022/04/23  19-9
          Egri Vízmű SC - ELTE-BEAC  2022/05/28  3-15
          ELTE-BEAC - Győri VSE - Uni Győr  2022/05/28  17-14
          BFSE - Egri Vízmű SC  2022/05/28  0-5
          BFSE - Győri VSE - Uni Győr  2022/05/28  0-5
          Erzsébeti SMTK - Balaton VK  2022/06/11  9-19
          SZVTK - Invictus Sc  2022/06/11  7-17
          Erzsébeti SMTK - SZVTK  2022/06/11  11-11
          Invictus Sc - Balaton VK  2022/06/11  13-9
       Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - KESI  2021/08/11  20-5
          KESI - YBL WPC  2021/08/13  6-8
          Kaposvári VK - AVUS  2021/08/18  10-12
          SZVPS - PannErgy-Miskolc  2021/09/04  12-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/09/26  6-27
          KSI SE - Kaposvári VK  2021/09/26  21-2
          Győri VSE - KVSE  2021/10/03  13-7
          Soproni VSE - Győri VSE  2021/10/10  15-14
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2021/10/17  4-17
          Polo Academy Bp - Fehérvár VSE  2021/10/31  5-17
          YBL WPC - Győri VSE  2021/11/21  22-6
          Győri VSE - UVSE II.  2021/11/28  4-20
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2021/12/05  13-16
          PannErgy-Miskolc - TVSE  2021/12/12  15-6
          TVSE - BFSE  2021/12/19  16-7
          TVSE - Ceglédi VSE  2022/02/20  17-5
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/02/27  8-14
          Honvéd - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/06  8-13
          SZVPS - KSI SE  2022/03/09  8-18
          TVSE - UVSE II.  2022/03/27  11-5
          Győri VSE - Polo Academy Bp  2022/04/03  7-11
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2022/05/15  10-6
          TVSE - Békéscsaba  2022/05/22  24-2
          PannErgy-Miskolc - Fehérvár VSE  2022/05/29  17-8
          Győri VSE - Váci VSE  2022/06/05  11-8
       Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - KESI  2021/08/11  20-8
          KESI - YBL WPC  2021/08/13  10-6
          Kaposvári VK - AVUS  2021/08/18  10-8
       BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/09/26  8-18
          KSI SE - Kaposvári VK  2021/09/26  13-8
          Győri VSE - KVSE  2021/10/03  19-6
          Soproni VSE - Győri VSE  2021/10/10  11-7
          Legrand Szentes - BVSC-Zugló  2021/10/17  10-18
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2021/10/27  13-10
          Polo Academy Bp - Fehérvár VSE  2021/10/31  8-12
          Aquaworm Waterpolo - Százhalombattai VSE.  2021/11/07  11-13
          YBL WPC - Győri VSE  2021/11/21  17-10
          Győri VSE - UVSE II.  2021/11/28  2-17
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2021/12/05  9-15
          PannErgy-Miskolc - TVSE  2021/12/12  11-7
          TVSE - BFSE  2021/12/19  18-5
          POLO Sport Club OBs - ASI DSE  2022/02/13  6-18
          TVSE - Ceglédi VSE  2022/02/20  13-4
          POLO Sport Club OBs - CVK  2022/02/27  12-9
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/02/27  7-16
          Honvéd - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/06  6-8
          SZVPS - KSI SE  2022/03/09  12-8
          TVSE - UVSE II.  2022/03/27  11-6
          Győri VSE - Polo Academy Bp  2022/04/03  9-11
          III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo  2022/05/08  9-12
          ASI DSE - CVK  2022/05/08  22-4
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2022/05/15  11-12
          TVSE - Békéscsaba  2022/05/22  20-5
          PannErgy-Miskolc - Fehérvár VSE  2022/05/29  12-15
          Győri VSE - Váci VSE  2022/06/05  23-6
       Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - KESI  2021/08/11  9-8
          KESI - YBL WPC  2021/08/13  6-8
          Blamax-Kaposvári VK - AVUS  2021/08/18  11-13
       BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportliget - PannErgy-Miskolc  2021/09/26  5-21
          KSI SE - Kaposvári VK  2021/09/26  34-2
          Győri VSE - KVSE  2021/10/03  9-8
          Soproni VSE - Győri VSE  2021/10/10  9-8
          LEGRAND SZENTES - BVSC-Zugló  2021/10/17  4-10
          Aquaworm Waterpolo - III. KER. TVE  2021/10/27  13-15
          Polo Academy Bp - Fehérvár VSE  2021/10/31  2-24
          Aquaworm Waterpolo - Százhalombattai VSE  2021/11/07  15-5
          YBL WPC - Győri VSE  2021/11/21  5-10
          Győri VSE - UVSE II.  2021/11/28  10-5
          Szolnoki Dózsa - UVSE I.  2021/12/05  14-13
          KESI - SZVPS  2021/12/08  9-12
          PannErgy-Miskolc - TVSE  2021/12/12  7-18
          TVSE - BFSE  2021/12/19  25-4
          POLO Sport Club OBgy - ASI DSE  2022/02/13  11-18
          TVSE - Ceglédi VSE  2022/02/20  23-9
          POLO Sport Club OBgy - CVK  2022/02/27  14-10
          BFSE - Fehérvár VSE  2022/02/27  8-14
          Honvéd - PSN Zrt. Sportiskola  2022/03/06  18-16
          TVSE - UVSE II.  2022/03/27  21-9
          Győri VSE - Polo Academy Bp  2022/04/03  25-4
          III. KER. TVE - Aquaworm Waterpolo  2022/05/08  9-6
          ASI DSE - CVK  2022/05/08  22-9
          Fehérvár VSE - Ceglédi VSE  2022/05/15  13-6
          TVSE - Békéscsaba  2022/05/22  26-4
          PannErgy-Miskolc - Fehérvár VSE  2022/05/29  8-15
          Győri VSE - Váci VSE  2022/06/05  20-5
       Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LEGRAND SZENTES - KESI  2022/05/07  3-11
          Szolnoki Dózsa - Csongrád-Koelner  2022/05/07  22-6
          CPVSE - KESI  2022/05/07  7-12
          Szolnoki Dózsa - LEGRAND SZENTES  2022/05/07  14-11
          Csongrád-Koelner - CPVSE  2022/05/07  3-24
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - OSC Vízilabda Kft.  2021/09/19  6-24
          RETR-O-SC - V-VVSE  2021/09/26  12-10
          Sportliget - HETE  2021/09/26  18-8
          Sunday Boys - 1427 JSMA  2021/11/07  6-17
          1427 JSMA - Jog-Ászok VSK  2021/11/21  6-16
          YBL WPC - Sportliget  2021/11/21  8-12
          HETE - Komplex PSE  2021/12/12  10-16
          V-VVSE - OSC Vízilabda Kft.  2022/02/27  6-15
          Sunday Boys - Komplex PSE  2022/03/20  10-21
          Sunday Boys - RETR-O-SC  2022/04/24  7-18
          Ozorai-Faterpolo VSE - Komplex PSE  2022/05/08  5-14
          Sunday Boys - HETE  2022/05/22  12-16
          Sunday Boys - BVSC-Zugló Heavy  2022/05/29  4-13
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohacs IFI - Honvéd  2021/11/20  0-5
          Oázis SC - Vasas SC  2021/12/01  13-11
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/12/02  7-14
          OSC ÚJBUDA - OSC ÚJBUDA 2.  2021/12/16  13-5
          Mohacs IFI - KSI SE  2022/03/05  3-26
          Oázis SC - FTC-Telekom  2022/03/05  8-11
          Vasas SC - Vasas II.  2022/03/05  9-14
          Oázis SC - Honvéd  2022/04/02  14-10
          KSI SE - FTC-Telekom  2022/04/02  8-6
          OSC ÚJBUDA - Vasas SC  2022/04/02  12-7
          OSC ÚJBUDA 2. - Vasas II.  2022/04/02  10-13
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - FTC-Telekom  2021/11/13  7-6
          Sportliget - Honvéd II.  2021/11/13  2-17
          Vasas II. - YBL WPC  2021/11/13  4-7
          Vasas SC - FTC-Telekom  2022/04/30  11-11
          Oázis SC - Sportliget  2022/04/30  23-11
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          VUA - BVSC-Zugló  2021/09/25  2-14
          OSC ÚJBUDA 1. - KSI SE  2021/09/25  7-11
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 1.  2022/02/19  7-12
          VUA - OSC ÚJBUDA 2.  2022/02/19  8-22
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-VASAS II. - VUA  2021/12/11  9-10
          Aquaworm - POLO SC Bp.II. 2008  2021/12/11  8-9
          KESI - Sportliget  2022/01/29  12-11
          OSC ÚJBUDA 2. - ASI-VASAS  2022/01/29  5-20
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - UVSE III.  2021/09/11  17-2
          Oxigén 2009 - Százhalombattai VSE  2021/09/11  9-8
          YBL WPC - Honvéd  2021/12/18  11-14
          Váci VSE - BVSC-Zugló II.  2021/12/18  6-12
          OSC Vízilabda Kft. - KÓPÉ ÚVSE  2021/12/18  1-16
          OSC ÚJBUDA 1. - FTC-Telekom  2022/02/05  8-8
          KSI SE - PSN Zrt. Sportiskola  2022/02/05  18-6
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2022/02/05  4-12
          TVSE - Ceglédi VSE  2022/03/27  8-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sportsziget SE - Oázis SC  2021/11/27  0-15
          Százhalombattai VSE. - ASI-MSA  2021/11/27  4-19
       2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PSN Zrt.-PVSK - Vasas SC  2022/02/22  16-11
       DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Mohacs Ifi - PSN Zrt. Sportiskola  2021/10/02  4-17
          DFVE - Százhalombattai VSE.  2021/10/02  13-11
          PSN Zrt. Sportiskola - Százhalombattai VSE.  2021/10/02  16-9
          DFVE - Mohacs Ifi  2021/10/02  8-12
       DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PÁPAI SE - Velence Plus A  2021/11/06  3-4
          TVSE - Velence PLus B  2021/11/06  26-2
          PÁPAI SE - VTUVE  2021/11/06  13-5
          AVUS - Velence Plus A  2021/11/06  31-1
          TVSE - VTUVE  2021/11/06  40-0
          AVUS - Velence PLus B  2021/11/06  18-3
       DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Balaton VK  2022/05/14  12-8
          PSN Zrt. Sportiskola - KVK Gyermek III.  2022/05/14  5-9
          GYŐRI VSE-Gyerek III - Balaton VK  2022/05/14  8-8
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2022/05/14  3-7
          GYŐRI VSE-Gyerek III - KVK Gyermek III.  2022/05/14  5-11
       DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - GYŐRI VSE - Baby  2021/10/24  
          TVSE - Új-Hullám SE  2021/10/24  
          GYŐRI VSE - Baby - Soproni VSE  2021/10/24  
          AVUS - Új-Hullám SE  2021/10/24  
          Soproni VSE - TVSE  2021/10/24  
          GYŐRI VSE - Baby - TVSE  2021/11/14  
          AVUS - Soproni VSE  2021/11/14  
          GYŐRI VSE - Baby - Új-Hullám SE  2021/11/14  
          AVUS - TVSE  2021/11/14  
          Soproni VSE - Új-Hullám SE  2021/11/14  
       E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tigra-ZF-Eger  2021/10/29  17-10
          GYVSE-UNI GYŐR - SZNVE SZTE  2021/11/10  9-10
          GYVSE-UNI GYŐR - Tigra-ZF-Eger  2021/11/27  4-18
          TVSE Kft. - FTC-Telekom  2022/01/19  4-17
          III. KER. TVE - VALDOR SZENTES  2022/01/22  9-10
          BVSC-Zugló - III. KER. TVE  2022/01/29  13-7
          III. KER. TVE - FTC-Telekom  2022/02/09  4-16
          VALDOR SZENTES - TVSE Kft.  2022/03/12  17-7
          TVSE Kft. - BVSC-Zugló  2022/03/18  4-17
          III. KER. TVE - SZNVE SZTE  2022/04/06  12-5
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          POLO Sport Club UP - ASI DSE  2021/12/11  16-9
          III. Ker. TVE - PTE-PEAC  2022/03/26  25-2
          III. Ker. TVE - MAFC-INFINITYN  2022/03/26  11-5
          Balaton VKFT - UVSE  2022/03/28  5-21
          PTE-PEAC - UVSE  2022/04/09  1-31
          Balaton VKFT - PTE-PEAC  2022/04/09  10-2
          UVSE - MAFC-INFINITYN  2022/04/09  17-4
          III. Ker. TVE - Balaton VKFT  2022/04/09  22-2
          MAFC-INFINITYN - PTE-PEAC  2022/04/30  5-0
          MAFC-INFINITYN - Balaton VKFT  2022/04/30  7-3
          PTE-PEAC - III. Ker. TVE  2022/04/30  0-5
       BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. KER. TVE - Tigra-ZF-Eger  2021/09/19  17-8
          Győri VSE - TVSE Kft.  2021/10/03  4-10
          Szentes - Tigra-ZF-Eger  2021/10/17  11-5
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2021/10/24  22-4
          TVSE Kft. - POLO Sport Club ifj  2021/11/14  14-8
          Győri VSE - POLO Sport Club ifj  2021/11/28  11-9
          TVSE Kft. - Győri VSE  2021/12/19  14-6
          Győri VSE - FTC-Telekom  2022/01/30  7-14
          POLO Sport Club ifj - TVSE Kft.  2022/02/13  10-19
          Fehérvár VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  7-21
          TVSE Kft. - Szentes  2022/03/27  11-10
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/04/03  3-5
          III. KER. TVE - FTC-Telekom  2022/04/10  8-9
          TVSE Kft. - III. KER. TVE  2022/04/24  15-8
          TVSE Kft. - KSI SE  2022/04/27  10-5
          III. KER. TVE - Tigra-ZF-Eger  2022/05/08  4-7
          III. KER. TVE - Győri VSE  2022/05/14  9-4
          Fehérvár VSE - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/14  3-20
          SZNVE IF - Győri VSE  2022/05/14  6-7
       BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2021/09/19  17-10
          Győri VSE - TVSE Kft.  2021/10/03  11-9
          Szentes - Tigra-ZF-Eger  2021/10/17  17-10
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2021/10/24  16-2
          TVSE Kft. - POLO Sport Club serd  2021/11/14  9-8
          Győri VSE - POLO Sport Club serd  2021/11/28  9-11
          TVSE Kft. - Győri VSE  2021/12/19  16-8
          Győri VSE - FTC-Telekom  2022/01/30  11-13
          Fehérvár VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  5-19
          TVSE Kft. - Szentes  2022/03/27  15-16
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/04/03  7-5
          KESI - FTC-Telekom  2022/04/10  10-17
          TVSE Kft. - KESI  2022/04/24  17-4
          TVSE Kft. - KSI SE  2022/04/27  3-14
          KESI - Genesys OSC-Újbuda  2022/05/06  8-16
       BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Tigra-ZF-Eger  2021/09/19  8-4
          Győri VSE - TVSE Kft.  2021/10/03  7-10
          Szentes - Tigra-ZF-Eger  2021/10/17  15-7
          Győri VSE - Fehérvár VSE  2021/10/24  21-8
          TVSE Kft. - POLO Sport Club gy  2021/11/14  16-10
          Győri VSE - POLO Sport Club gy  2021/11/28  15-7
          TVSE Kft. - Győri VSE  2021/12/19  8-18
          Győri VSE - FTC-Telekom  2022/01/30  10-15
          Fehérvár VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/03/13  3-19
          TVSE Kft. - Szentes  2022/03/27  3-10
          Győri VSE - Tigra-ZF-Eger  2022/04/03  9-10
          KESI - FTC-Telekom  2022/04/10  4-13
          TVSE Kft. - KESI  2022/04/24  15-12
          TVSE Kft. - KSI SE  2022/04/27  5-18
       BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oázis SC - SZENTES  2022/02/26  7-28
          Oázis SC - SZENTES  2022/02/26  6-24
          KSI SE - DFVE  2022/04/14  12-9
          KSI SE - DFVE  2022/04/14  12-13
          FTC-Telekom - SZENTES  2022/05/21  11-7
          FTC-Telekom - SZENTES  2022/05/21  12-2
  2020/2021
     Ellenőr 243
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DVSE  2020/09/11  23-7
          Szolnoki Dózsa - METALCOM SZENTES  2020/09/19  16-9
          OSC ÚJBUDA - KSI SE  2020/10/14  21-8
          DVSE - PannErgy-Miskolc  2020/10/30  8-12
          PannErgy-Miskolc - KSI SE  2020/11/04  15-10
          OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2020/11/07  14-10
          TVSE Vízilabda Kft - UVSE Hunguest Hotels  2021/01/30  9-13
       Osztályozó
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Neptun VSC - Tatabányai Vízmű SE  2021/06/12  9-8
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC - Oázis SC  2020/09/26  18-6
          ASI DSE - Kanizsa Vízilabda Kf  2020/10/03  7-15
          Oázis SC - Neptun VSC  2020/10/31  14-6
          FVSE - Eszterházy SC  2020/12/12  14-21
          AVUS - Kanizsa Vízilabda Kf  2021/02/20  5-5
          Kanizsa Vízilabda Kf - HVSC  2021/03/27  7-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FVSE - Balaton VK  2020/09/12  11-4
          Győri VSE - Tatabánya  2020/09/12  2-9
          Soproni VSE - PTE-PEAC  2020/09/12  5-16
          Tatabánya - Balaton VK  2020/09/12  16-4
          PTE-PEAC - FVSE  2020/09/12  7-4
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/09/12  10-5
          Invictus SC - Csongrád  2020/10/17  16-13
          SZUVTE BT - Békéscsaba  2020/10/17  15-8
          HVSC - Invictus SC  2020/10/17  8-13
          Csongrád - SZVTK  2020/10/17  14-9
          HVSC - SZUVTE BT  2020/10/17  10-12
          SZVTK - Békéscsaba  2020/10/17  12-12
          Győri VSE - Tatabánya  2020/12/11  6-12
          SOTE VKS - DVSE  2021/03/20  8-11
          Tatabánya - Csongrád  2021/03/20  10-12
          DVSE - Tatabánya  2021/03/20  9-8
          SOTE VKS - Csongrád  2021/03/20  10-12
          Invictus SC - Váci VSE  2021/04/10  10-6
          PTE-PEAC - Egri Vízmű SC.  2021/04/10  14-10
          Egri Vízmű SC. - Invictus SC  2021/04/10  13-12
          PTE-PEAC - Váci VSE  2021/04/10  14-7
          BFSE - MEAFC-Miskolc  2021/04/24  9-19
          Erzsébeti SMTK - HVSC  2021/04/24  12-7
          Soproni VSE - HVSC  2021/04/24  11-9
          Erzsébeti SMTK - MEAFC-Miskolc  2021/04/24  9-21
          BFSE - Erzsébeti SMTK  2021/05/15  10-5
          Győri VSE - MEAFC-Miskolc  2021/05/15  4-20
          Soproni VSE - Erzsébeti SMTK  2021/05/15  10-9
          Soproni VSE - MEAFC-Miskolc  2021/05/15  9-15
          FVSE - Balaton VK  2021/06/05  11-9
          Balaton VK - KVE  2021/06/05  11-12
          KVE - FVSE  2021/06/05  11-12
       BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/02  16-4
          BVSC-Zugló - PVSK Mecsek Füszért  2020/08/02  14-4
          UVSE HUnguest Hotels - TVSE Vízilabda Kft  2020/08/08  13-8
          PVSK Mecsek Füszért - Kaposvári VK  2020/08/08  11-9
          BVSC-Zugló - PannErgy-Miskolc  2020/08/12  12-9
       Lemhényi Dezső Országos Vízilabda Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Happy Hippos  2020/07/15  7-21
          YBL WPC - POLO Sport Club ifj  2020/07/29  37-2
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - FTC-Telekom  2020/09/24  4-17
          FVSE - KESI  2020/10/04  15-12
          KESI - KVSE  2020/10/11  19-16
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  9-17
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2020/10/31  14-11
          KVSE - Tatabánya  2020/11/08  6-15
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  10-6
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-ZF-Eger  2021/03/21  16-15
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/04/11  16-15
          Győri VSE - POLO Sport Club OBi  2021/04/18  22-1
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-Kaposvári VK  2021/04/25  11-10
          FTC-Telekom - BVSC-Zugló  2021/04/30  18-7
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/05/02  12-7
          AVUS - PannErgy-Miskolc  2021/05/09  13-9
          KVSE - HVSC  2021/05/16  9-8
          Oázis SC - YBL WPC  2021/05/21  9-10
          Győri VSE - AQUA SE  2021/05/23  2-19
       Vízvári György Országos Vízilabda Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/07/15  14-6
          YBL WPC - POLO Sport Club serd  2020/07/29  23-1
          UVSE Hunguest Hotels - KSI SE  2020/08/06  11-16
          PSN Zrt. - LEGRAND SZENTES  2020/08/06  15-8
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta VSE. - Sportliget  2020/09/20  17-14
          FVSE - KESI  2020/10/04  14-13
          AVUS - FTC-Telekom  2020/10/08  7-10
          KESI - KVSE  2020/10/11  22-6
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  8-11
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2020/10/31  28-6
          KVSE - Tatabánya  2020/11/08  4-31
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  7-6
          ASI DSE - Sportliget  2021/01/17  7-6
          CVK - ASI DSE  2021/01/24  7-13
          Soproni VSE - ASI DSE  2021/02/07  12-7
          CVK - Sportliget  2021/02/21  10-13
          Balaton VK - Százhalombatta VSE.  2021/02/21  16-8
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-ZF-Eger  2021/03/21  11-12
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/03/28  6-8
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/04/11  10-11
          Győri VSE - POLO Sport Club OBs  2021/04/18  16-1
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/04/25  14-9
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/05/02  12-18
          AVUS - PannErgy-Miskolc  2021/05/09  8-5
          KVSE - HVSC  2021/05/16  10-13
          Százhalombatta VSE. - Aquaworm Göd  2021/05/19  11-15
          Oázis SC - YBL WPC  2021/05/21  7-8
          Győri VSE - AQUA SE  2021/05/23  14-8
          Soproni VSE - Százhalombatta VSE.  2021/05/30  10-9
       Szívós István Országos Vízilabda Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/07/15  16-8
          YBL WPC - POLO Sport Club gy  2020/07/29  16-4
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Százhalombatta - Sportliget  2020/09/20  25-9
          AVUS - FTC-Telekom  2020/09/24  5-22
          FVSE - KESI  2020/10/04  6-15
          KESI - KVSE  2020/10/11  22-12
          Váci VSE - Ceglédi VSE  2020/10/18  17-19
          Oázis SC - Koelner-Csongrád  2020/10/31  14-17
          KVSE - Tatabánya  2020/11/08  4-20
          Győri VSE - KVSE  2020/12/13  8-7
          ASI DSE - Sportliget  2021/01/17  30-2
          CVK - ASI DSE  2021/01/24  8-21
          Soproni VSE - ASI DSE  2021/02/07  4-9
          CVK - Sportliget  2021/02/21  16-13
          Balaton VK - Százhalombatta  2021/02/21  19-9
          PSN Zrt. Sportiskola - Tigra-ZF-Eger  2021/03/21  12-8
          Soproni VSE - Balaton VK  2021/03/28  7-11
          AVUS - OSC ÚJBUDA  2021/04/08  10-12
          PannErgy-Miskolc - Szolnoki Dózsa  2021/04/11  13-16
          Győri VSE - POLO Sport Club OBgy  2021/04/18  8-5
          PannErgy-Miskolc - BLAMAX-KAPOSVÁRI VK  2021/04/25  12-8
          PannErgy-Miskolc - LEGRAND SZENTES  2021/05/02  12-13
          AVUS - PannErgy-Miskolc  2021/05/09  13-10
          KVSE - HVSC  2021/05/16  16-2
          Százhalombatta - Aquaworm Göd  2021/05/19  10-17
          Oázis SC - YBL WPC  2021/05/21  4-15
          Győri VSE - AQUA SE  2021/05/23  11-6
          Soproni VSE - Százhalombatta  2021/05/30  14-6
       Délkeleti Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Erzsébeti SMTK - SVSE IFI  2021/05/08  13-6
          Szentes Üdülőközpont - Szolnoki Dózsa  2021/05/08  5-22
          Szentes Üdülőközpont - SVSE IFI  2021/05/08  9-21
          Erzsébeti SMTK - Szolnoki Dózsa  2021/05/08  8-17
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Sunday Boys - Ozorai-Faterpolo VSE  2020/09/20  5-7
          SOTE VKS - Jog-Ászok VSK  2020/10/11  17-6
          SOTE VKS - Sunday Boys  2020/10/27  22-9
          OSC Kft. - Jog-Ászok VSK  2020/10/30  22-10
          Sunday Boys - MAFC-BME-INFINITYN  2020/11/22  13-19
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2021/02/14  17-21
          1427 JSMA - Sunday Boys  2021/02/18  14-12
          OSC Kft. - KPSE  2021/03/17  17-12
          Sunday Boys - KPSE  2021/03/21  11-21
          Sunday Boys - HETE  2021/03/28  12-16
          KPSE - Ozorai-Faterpolo VSE  2021/04/11  18-9
          ELTE-BEAC - Sunday Boys  2021/05/20  17-9
          Sunday Boys - Oázis SC 2  2021/05/25  8-17
          OSC Kft. - MAFC A-TEAM  2021/06/06  17-3
       Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2002)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2020/10/26  19-7
          OSC ÚJBUDA 1. - Honvéd  2020/10/26  18-3
          Oázis SC - BVSC-Zugló  2020/10/26  8-10
          Komplex - FTC-Telekom  2020/10/26  0-5
          KPSE - Vasas SC  2020/10/26  7-19
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Vasas SC  2020/09/26  15-6
          FTC-Telekom - OSC ÚJBUDA 1.  2020/09/26  11-19
          KSI SE - Oázis SC  2020/09/26  16-6
          II. ker Spor - YBL WPC  2020/11/07  4-9
          Kölyökpóló Suli - Ceglédi VSE  2020/11/07  8-15
          OSC ÚJBUDA 2. - Sportliget  2020/11/07  12-8
          Vasas SC - Honvéd  2020/12/05  5-12
          Oázis SC - FTC-Telekom  2020/12/05  14-17
       Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI DSE - Honvéd  2020/10/03  9-14
          VUA - OSC ÚJBUDA 2.  2020/10/03  0-9
          POLO SC Bp06 Penguin - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/03  7-12
          SZVPS - Oázis SC  2020/10/03  12-21
          UVSE Hunguest H. - KSI SE  2020/10/03  12-15
          Vasas SC - BVSC-Zugló  2020/10/03  8-20
          KSI SE - Oázis SC  2020/12/12  20-10
          Vasas SC - SZVPS  2020/12/12  11-13
          ASI DSE - POLO SC Bp06 Penguin  2020/12/12  11-10
          BVSC-Zugló - OSC ÚJBUDA 2.  2021/05/22  13-3
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          YBL WPC II. - POLO SC Bp2007  2021/04/17  8-6
          OSC ÚJBUDA 2. - Ceglédi VSE  2021/04/17  4-5
          UVSE Hunguest H. - ASI-VASAS  2021/04/17  13-7
          POLO SC Bp2007 - Ceglédi VSE  2021/04/17  9-7
          OSC ÚJBUDA 2. - ASI-VASAS  2021/04/17  5-20
          YBL WPC II. - UVSE Hunguest H.  2021/04/17  4-13
       Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Oxigén - Honvéd II.  2021/05/13  9-13
          BVSC-Zugló II - Aquaworm  2021/05/22  3-12
       Komjádi Béla Vízilabda Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          METALCOM SZENTES - Tatabánya  2021/01/27  12-11
       Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE - Oázis SC  2020/10/24  20-5
          FTC-Telekom - Százhalombattai VSE.  2020/10/24  16-1
          Ceglédi VSE - UVSE Hunguest H. I.  2020/10/24  5-16
          KESI - OSC ÚJBUDA 1.  2020/10/24  1-16
          Tigra-ZF-Eger - FTC-Telekom  2020/11/21  3-11
          BVSC-Zugló - KSI SE  2020/11/21  13-10
          UVSE Hunguest H. I. - OSC ÚJBUDA 1.  2020/11/21  12-3
          Ceglédi VSE - KESI  2020/11/21  15-0
          Százhalombattai VSE. - Oázis SC  2020/11/21  3-14
          Sportliget - Százhalombattai VSE.  2021/05/05  11-8
          OSC ÚJBUDA 1. - UVSE Hunguest H. I.  2021/05/22  5-14
          Tigra-ZF-Eger - Honvéd  2021/05/22  13-2
          Százhalombattai VSE. - KESI  2021/05/29  18-6
          KÓPÉ ÚVSE - SE VK  2021/05/29  7-4
          UVSE Hunguest H. II. - BFSE  2021/05/29  17-2
          OSC ÚJBUDA 2. - VUK Kistarcsa  2021/05/29  4-6
          Sportliget - VSD  2021/05/29  19-7
       Budapesti Baby I. Bajnokság (2010)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Hunguest H. II. - FTC-Telekom  2020/10/18  
          UVSE Hunguest H. I. - KSI SE  2020/10/18  
          SE VK - Oázis SC  2020/10/18  
          BFSE - BVSC-Zugló  2020/10/18  
       E.ON Női OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tigra-ZF-Eger - HUNGERIT SZENTES  2021/02/13  12-12
          HUNGERIT SZENTES - FTC Telekom  2021/03/13  7-16
       OLIMPIAI Kupa 2021.
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZEGED SZTE - Tigra-ZF-Eger  2021/01/12  12-15
          III. Ker. TVE - SZEGED SZTE  2021/01/20  10-11
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Győri VSE - HVSC  2021/02/06  15-9
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2021/02/06  8-17
          HVSC - UVSE Hunguest H.  2021/02/06  5-21
          ASI DSE - BVSC-Zugló  2021/02/06  14-21
          OSC ÚJBUDA - HVSC  2021/03/17  8-5
       BENU Női Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE Vízilabda Kft - ZF-Eger  2020/07/28  2-13
          ZF-Eger - FTC Telekom  2020/08/04  15-14
          TVSE Vízilabda Kft - FTC Telekom  2020/08/24  2-13
          TVSE Vízilabda Kft - BHSE  2020/09/08  14-9
       Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  16-17
          DFVE - UVSE Hunguest H.  2020/11/15  8-15
          Tatabánya - UVSE Hunguest H.  2020/11/22  7-6
          Győri VSE - POLO Sport Club ifj  2020/12/13  4-18
          Győri VSE - OSC ÚJBUDA  2021/04/01  7-12
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/05/07  7-9
       Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  14-9
          KESI - UVSE Hunguest H.  2020/10/11  5-31
          BVSC-Zugló - SZNVESE  2020/10/25  18-3
          DFVE - UVSE Hunguest H.  2020/11/15  7-14
          Tatabánya - UVSE Hunguest H.  2020/11/22  10-26
          Győri VSE - POLO Sport Club serd  2020/12/13  3-10
          FVSE - KESI  2021/01/31  16-9
          Győri VSE - Alföld  2021/02/14  9-7
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/03/14  8-9
          Győri VSE - KESI  2021/04/18  8-4
          KSI SE - BVSC-Zugló  2021/04/28  5-9
          DFVE - BVSC-Zugló  2021/05/07  4-9
       Ernst Ágnes Leány Gyermek Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - DFVE  2020/08/28  11-15
          BVSC-Zugló - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/28  16-10
          FTC-Telekom - POLO SC gyerm Kupa  2020/08/28  18-14
          DFVE - BVSC-Zugló  2020/08/28  13-9
       Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - Tatabánya  2020/09/27  17-8
          KESI - UVSE Hunguest H.  2020/10/11  7-34
          BVSC-Zugló - SZNVEGY  2020/10/25  33-3
          DFVE - UVSE Hunguest H.  2020/11/15  10-13
          Tatabánya - UVSE Hunguest H.  2020/11/22  13-15
          Győri VSE - POLO Sport Club gy  2020/12/13  7-14
          FVSE - KESI  2021/01/31  12-15
          Győri VSE - Alföld  2021/02/14  14-13
          KSI SE - OSC ÚJBUDA  2021/03/14  19-14
          Győri VSE - KESI  2021/04/18  21-6
  2019/2020
     Ellenőr 172
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Honvéd  2019/09/07  9-11
          FTC Telekom - Tatabánya  2019/09/18  21-9
          DVSE - FTC Telekom  2019/10/05  9-20
          AVUS - VasasPlaket  2019/11/02  10-10
          BVSC-Zugló - Honvéd  2019/11/15  9-11
          DVSE - UVSE Hunguest Hotels  2019/11/27  10-13
          BVSC-Zugló - Kaposvári VK  2020/02/08  12-5
          DVSE - PannErgy-MVLC-Miskol  2020/02/29  5-15
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy SC - Dunakanyar Waterpolo  2019/09/28  15-9
          DVSE - Oázis SC  2019/10/05  14-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Nagykanizsa  2019/10/19  5-17
          TVSE - Vasas SC  2019/10/26  9-20
          A-HID OSC ÚJBUDA - HVSC  2019/11/16  5-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2020/02/01  10-12
          BVSC-Zugló - Neptun VSC  2020/02/08  14-8
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Váci VSE - SE VK  2019/09/21  6-9
          Erzsébeti SMTK - MAFC-BME  2019/09/21  10-9
          Váci VSE - KPSE  2019/09/21  15-9
          Erzsébeti SMTK - Poseidon VSE  2019/09/21  7-14
          SE VK - Sportliget  2019/09/21  15-7
          MAFC-BME - KPSE  2019/09/21  10-6
          Sportliget - Poseidon VSE  2019/09/21  10-8
          Egri Vízmű SC - DVSE  2020/02/22  14-9
          PannErgy-MVLC-Miskol - GyAVC  2020/02/22  33-2
          MEAFC-Miskolc - Lamantinok  2020/02/22  15-10
          DVSE - Jászberényi Felnőtt  2020/02/22  31-4
          Lamantinok - GyAVC  2020/02/22  18-5
          PannErgy-MVLC-Miskol - Egri Vízmű SC  2020/02/22  13-8
          Jászberényi Felnőtt - MEAFC-Miskolc  2020/02/22  1-23
       BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Honvéd  2019/10/26  16-5
       Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/08  13-2
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/08  13-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Legrand Szentes  2019/09/22  6-11
          Honvéd - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  7-13
          KESI - Honvéd  2019/09/29  16-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  5-6
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  15-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/02/02  13-15
          TVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/09  16-7
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2020/02/16  10-11
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2020/02/16  17-5
          BVSC-Zugló - CPVSE  2020/03/04  10-5
          Honvéd - Kaposvári VK  2020/03/08  15-4
       Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Kaposvári VK  2019/08/24  15-4
          Kaposvári VK - TVSE  2019/08/24  6-14
          TVSE - AVUS  2019/08/24  9-15
          CPVSE - ZF-Eger  2019/09/20  7-15
          KSI SE - Kaposvári VK  2019/09/20  32-5
          ZF-Eger - KSI SE  2019/09/20  2-14
          Kaposvári VK - CPVSE  2019/09/20  9-14
          KESI - honvéd  2019/09/29  7-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  8-6
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  10-19
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/11/03  7-8
          Győri VSE - POLO Sport Club OBs  2019/11/17  11-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/02/02  9-10
          TVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/09  14-5
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2020/02/16  10-6
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2020/02/16  10-6
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-3
          honvéd - Kaposvári VK  2020/03/08  5-7
       Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          FTC-Telekom - PSN Zrt. Sportiskola  2019/09/08  20-11
          Vasas SC - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/09/08  18-12
          Honvéd - UVSE Hunguest Hotels  2019/09/22  8-16
          A-HID OSC ÚJBUDA - Legrand Szentes  2019/09/22  21-6
          KESI - Honvéd  2019/09/29  18-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - AVUS  2019/10/06  15-8
          CVSE - Swietelsky Békéscsab  2019/10/27  16-8
          Soproni VSE - Győri VSE  2019/11/03  12-13
          Győri VSE - POLO Sport Club OBgy  2019/11/17  8-11
          A-HID OSC ÚJBUDA - ZF-Eger  2020/02/02  25-8
          TVSE - Vidám Vízilovak  2020/02/09  9-1
          UVSE Hunguest Hotels - FTC-Telekom  2020/02/16  8-6
          UVSE Hunguest Hotels - YBL WPC  2020/02/16  10-7
          Győri VSE - Soproni VSE  2020/03/01  8-7
          Honvéd - Kaposvári VK  2020/03/08  4-10
       Dél-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Békéscsaba - B.Sport-KÓPÉ ÚVSE  2020/01/25  7-9
          DMTK-KVSE - HVSC  2020/01/25  8-15
          B.Sport-KÓPÉ ÚVSE - CRISUL  2020/01/25  6-11
          Spartak Szabadka - Szolnoki Dózsa  2020/01/25  10-6
       Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Százhalombattai VSE  2019/10/19  14-3
          KSI SE - FTC-Telekom  2019/10/19  10-12
          Oázis SC - YBL WPC I.  2019/10/19  12-9
       Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Vasas I. - SZVPS  2019/11/30  12-13
          YBL WPC I. - UVSE II.  2019/11/30  18-1
          Budafóka - POLO SC BP2006 A  2019/11/30  1-28
          Honvéd-Érd - FTC-Telekom II.  2019/11/30  4-8
          FTC-Telekom II. - YBL WPC I.  2019/12/14  8-13
          POLO SC BP2006 A - Honvéd-Érd  2019/12/14  12-3
          UVSE II. - ASI-Vasas I.  2019/12/14  2-32
          SZVPS - Budafóka  2019/12/14  30-1
          Honvéd-Érd - UVSE II.  2020/03/07  18-7
          ASI-Vasas II. - VUA  2020/03/07  13-4
          Aquaworm Waterpolo - Budafóka  2020/03/07  20-3
       2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - HVSC  2020/01/18  23-7
          TVSE - Szolnoki Dózsa  2020/01/18  6-13
          HVSC - Oázis SC  2020/01/18  9-12
          Szolnoki Dózsa - AVUS  2020/01/18  8-11
          Oázis SC - TVSE  2020/01/18  10-9
       DVL Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          AVUS - Velence Plus I  2019/11/02  24-3
          Soproni VSE - Oázis Nonprofit Kft  2019/11/02  14-3
          CVK - AVUS  2019/11/02  4-18
          Velence Plus I - KVSE  2019/11/02  8-7
          CVK - Soproni VSE  2019/11/02  2-22
          KVSE - Oázis Nonprofit Kft  2019/11/02  8-7
       DVL Gyermek III. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Balaton VK  2019/11/09  5-7
          Mohács 3 - KVSE  2019/11/09  1-25
          BUSC - Fehérvár VSE  2019/11/09  2-17
          KVSE - Balaton VK  2019/11/09  6-12
          Mohács 3 - BUSC  2019/11/09  1-21
          Új-Hullám S.E. - Soproni VSE  2019/12/07  3-27
          Győri VSE - Váci VSE  2019/12/07  17-5
          Új-Hullám S.E. - Győri VSE  2019/12/07  0-24
          Váci VSE - Soproni VSE  2019/12/07  11-27
          PSN Zrt. I. - Blamax-Kaposvári VK  2020/02/15  3-17
          DFVE leány - Váci VSE  2020/02/15  2-17
          KVSE - PSN Zrt. I.  2020/02/15  17-2
          Blamax-Kaposvári VK - DFVE leány  2020/02/15  23-2
          Váci VSE - KVSE  2020/02/15  8-4
       DVL Baby II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Blamax-Kaposvár VíK - PSN Zrt. Sportiskola  2019/10/13  
          AVUS - DFVE-TOPO  2019/10/13  
          TVSE - Blamax-Kaposvár VíK  2019/10/13  
          Váci VSE - KVSE  2019/10/13  
          PSN Zrt. Sportiskola - AVUS  2019/10/13  
          KVSE - TVSE  2019/10/13  
          DFVE-TOPO - Váci VSE  2019/10/13  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          LFÁ-ZF-Eger - Hungerit Szentes  2019/09/28  8-7
          Tatabánya - SZEGED SZTE  2019/10/09  7-8
          LFÁ-ZF-Eger - DUE-Maarsk Graphics  2019/10/12  5-12
          BVSC-Zugló Diapolo - Tatabánya  2019/11/15  11-3
          FTC Telekom - BHSE  2020/02/15  20-10
          BHSE - SZEGED SZTE  2020/03/11  9-19
       Női OB I. - bajnokságon kívül
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE Margitsziget - FTC  2019/11/29  12-12
       Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          III. kerületi TVE - FTC Telekom  2019/11/30  6-9
          ASI DSE - DSC-SI  2019/11/30  12-1
          III. kerületi TVE - PTE-PEAC  2019/11/30  34-2
          FTC Telekom - DSC-SI  2019/11/30  25-1
          BVSC-Zugló - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/07  7-15
          LFÁ-ZF-Eger - HVSC  2020/03/07  14-7
          A-HID OSC ÚJBUDA - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/07  9-14
          LFÁ-ZF-Eger - BVSC-Zugló  2020/03/07  12-7
       Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZNVEIF - DFVE  2019/10/20  4-21
          TVSE - POLO Sport Club ifj  2019/11/10  14-6
          Győri VSE - III. kerületi TVE  2019/11/17  18-10
          TVSE - FTC-Telekom  2019/11/24  10-3
          FTC-Telekom - DFVE  2019/12/14  11-10
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/12/20  10-3
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2020/02/02  7-16
          TVSE - SZNVEIF  2020/02/09  23-5
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  10-30
       Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Ceglédi Lány  2019/09/29  13-7
          SZNVESE - DFVE  2019/10/20  4-14
          TVSE - POLO Sport Club serd  2019/11/10  13-2
          Győri VSE - III. kerületi TVE  2019/11/17  28-6
          TVSE - FTC-Telekom  2019/11/24  9-10
          Fehérvár VSE - Csongrád  2019/12/08  12-20
          FTC-Telekom - DFVE  2019/12/14  13-12
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/12/20  5-14
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2020/02/02  11-19
          TVSE - SZNVESE  2020/02/09  22-11
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  6-23
       Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KESI - Ceglédi Lány  2019/09/29  2-10
          SZNVEGY - DFVE  2019/10/20  7-11
          TVSE - POLO Sport Club gy  2019/11/10  12-2
          Győri VSE - KSI-Százhalombatta  2019/11/17  5-12
          TVSE - FTC-Telekom  2019/11/24  5-6
          Fehérvár VSE - Csongrád  2019/12/08  4-17
          FTC-Telekom - DFVE  2019/12/14  8-9
          ZF-Eger - FTC-Telekom  2019/12/20  5-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - YORDO SZENTES  2020/02/02  10-15
          TVSE - SZNVEGY  2020/02/09  7-16
          Győri VSE - UVSE Hunguest Hotels  2020/03/01  7-19
  2018/2019
     Ellenőr 184
       E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/01/26  4-15
          PannErgy-MVLC-Miskol - DVSE  2019/02/09  12-8
          KSI - VasasPlaket  2019/03/06  8-12
          Szolnoki Dózsa - BHSE  2019/03/09  17-6
          Kaposvári VK - Metalcom Szentes  2019/04/17  7-5
          DVSE - BHSE  2019/05/15  13-12
       Férfi OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár VSE - Dunakanyar Waterpolo  2018/12/15  17-18
          Fehérvár VSE - Swietelsky Bcsaba  2019/02/02  9-10
          EKE SC - BHSE  2019/02/16  7-9
          A-HID OSC ÚJBUDA - Kaposvári VK  2019/02/16  6-10
          BHSE - FTC Telekom  2019/02/23  9-11
          EKE SC - KVSE  2019/03/02  8-12
          Szolnoki Dózsa - EKE SC  2019/03/09  4-15
          EKE SC - Swietelsky Bcsaba  2019/04/06  7-7
          YBL WPC - Vasas SC  2019/04/12  17-9
          Neptun VSC - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/28  18-9
          Ceglédi VSE - Neptun VSC  2019/05/11  11-10
          BVSC-Zugló - KVSE  2019/05/23  15-6
       Férfi OB II Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kecskeméti VE - Balaton VK-Pápa  2019/03/30  10-8
          GyAVC - PVSE  2019/03/30  5-17
          PVSE - Balaton VK-Pápa  2019/03/30  16-8
          Kecskeméti VE - GyAVC  2019/03/30  8-8
          GYŐRI VSE - Vízilo  2019/04/13  4-12
          Ceglédi VSE - Bertók Szentes  2019/04/13  8-9
          Bertók Szentes - Vízilo  2019/04/13  8-8
          GYŐRI VSE - Ceglédi VSE  2019/04/13  12-11
          Balaton VK-Pápa - PVSE  2019/04/28  1-16
          GyAVC - Kecskeméti VE  2019/04/28  9-18
          Balaton VK-Pápa - GyAVC  2019/04/28  14-15
          Kecskeméti VE - PVSE  2019/04/28  10-13
          PVSK-PTE ÁOK - MAFC-BME  2019/05/25  12-6
          Kecskeméti VE - PVSE  2019/05/25  7-3
          MAFC-BME - PVSE  2019/05/25  9-9
          Kecskeméti VE - PVSK-PTE ÁOK  2019/05/25  11-7
          Balaton VK-Pápa - Fehérvár VSE  2019/06/01  6-10
          SZVTK - Erzsébeti SMTK  2019/06/01  12-7
          Balaton VK-Pápa - GyAVC  2019/06/01  5-7
          Fehérvár VSE - Erzsébeti SMTK  2019/06/01  7-5
          GyAVC - SZVTK  2019/06/01  6-13
       BENU Fiú Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  6-9
          HVSC - UVSE Hunguest H. II.  2018/12/02  13-9
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  14-11
          PSN Zrt. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/03  12-20
          AVUS - FTC-Telekom  2019/02/17  6-8
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vízilovak  2019/02/24  14-8
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  5-7
          KESI - HVSC  2019/03/22  6-14
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/24  14-5
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  4-16
          UVSE Hunguest H. II. - HVSC  2019/04/10  6-9
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  18-6
          UVSE Hunguest H. II. - Kaposvári VK  2019/06/02  6-10
          KSI SE - UVSE Hunguest H. I.  2019/06/08  9-10
       BENU Fiú Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  11-10
          HVSC - UVSE Hunguest H. II.  2018/12/02  1-21
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  14-12
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  16-7
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-11
          PSN Zrt. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/03  13-9
          AVUS - FTC-Telekom  2019/02/17  5-12
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vízilovak  2019/02/24  9-5
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  4-7
          KESI - HVSC  2019/03/22  21-8
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/24  12-4
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  9-5
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  3-10
          UVSE Hunguest H. II. - Kaposvári VK  2019/06/02  5-10
       BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - Fehérvár VSE  2018/11/25  16-9
          HVSC - UVSE Hunguest H. II.  2018/12/02  4-24
          UVSE Hunguest H. II. - YBL WPC  2018/12/16  12-4
          KSI SE - LEGRAND SZENTES  2019/01/23  17-4
          Százhalombatta - BFSE  2019/01/27  19-13
          PSN Zrt. - PannErgy-MVLC-Miskol  2019/02/03  14-5
          AVUS - FTC-Telekom  2019/02/17  5-22
          A-HID OSC ÚJBUDA - Vízilovak  2019/02/24  16-4
          KVSE - GYŐRI VSE  2019/03/03  1-14
          Cápa VK - Sportliget S.E.  2019/03/03  1-23
          Balaton VK - POLO Sport Club  2019/03/03  12-7
          VVSE - ASI DSE  2019/03/03  7-9
          Market-Vasas - BVSC-Zugló  2019/03/10  7-13
          KESI - HVSC  2019/03/22  17-7
          FTC-Telekom - ZF-Eger  2019/03/24  10-7
          Ceglédi VSE - TVSE  2019/03/31  8-10
          TVSE - Dunakanyar Waterpolo  2019/05/12  4-8
          UVSE Hunguest H. II. - Kaposvári VK  2019/06/02  17-7
       Dél-keleti Gyermek II. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - Szegedi VPS  2019/05/18  15-3
          Crisul - Szentes  2019/05/18  10-6
          Vkv - Szolnoki Dózsa  2019/05/18  9-13
          Szentes - BVSC-Zugló  2019/05/18  7-11
          Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS  2019/05/18  11-5
          Vkv - Crisul  2019/05/18  9-11
       Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Jog-Ászok VSK - Sunday Boys  2019/03/19  14-10
          Octopus SE - Vízilovak  2019/03/24  10-9
          Sunday Boys - 1427 VSE  2019/04/02  8-5
          Sunday Boys - Jog-Ászok VSK  2019/04/30  15-17
          MESE - Sunday Boys  2019/05/02  23-13
          Ozorai-Faterpolo VSE - Sunday Boys  2019/05/16  16-6
          Sunday Boys - ELTE-BEAC  2019/05/21  9-18
       Kőnigh György Gyermek 2007 Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          KSI SE I. - BHSE-ÉRD  2018/12/13  12-3
          BHSE-ÉRD - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/01  6-11
       2018. évi Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TVSE - AVUS  2018/12/21  10-17
       Észak-keleti Gyermek I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - PannErgy-MVLC  2019/02/09  5-27
          SK HORNETS Kosice - AQUA SE  2019/02/09  21-6
          AQUA SE - ZF-Eger  2019/02/09  21-7
          PannErgy-MVLC - SK HORNETS Kosice  2019/02/09  16-12
       DVL Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Balaton VK - BHSE-Dorog  2018/12/15  10-10
          Fehérvár VSE - Mohács 1  2018/12/15  20-4
          BHSE-Dorog - Mohács 1  2018/12/15  16-0
          Balaton VK - Fehérvár VSE  2018/12/15  8-20
       DVL Gyermek IV. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE-TOPO I (leány) - Soproni VSE  2019/03/24  6-10
          Fehérvár VSE - POLO SC DVL2007  2019/03/24  4-2
          Soproni VSE - Kanizsa VSE  2019/03/24  8-1
          POLO SC DVL2007 - DFVE-TOPO I (leány)  2019/03/24  10-2
          Kanizsa VSE - Fehérvár VSE  2019/03/24  2-7
          DFVE-TOPO I (leány) - Kanizsa VSE  2019/04/14  3-6
          Soproni VSE - Fehérvár VSE  2019/04/14  5-4
          Kanizsa VSE - POLO SC DVL2007  2019/04/14  7-6
          Fehérvár VSE - DFVE-TOPO I (leány)  2019/04/14  11-4
          POLO SC DVL2007 - Soproni VSE  2019/04/14  8-3
       DVL Baby I. Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - DFVE-TOPO  2019/03/03  
          III. Kerületi TVE - Sportliget  2019/03/03  
          DFVE-TOPO - Soproni VSE  2019/03/03  
          GYŐRI VSE - Kaposvári VK  2019/03/03  
          Soproni VSE - Sportliget  2019/03/03  
          GYŐRI VSE - III. Kerületi TVE  2019/03/03  
       Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DUE-Maarsk Graphic - RB - Tatabánya  2018/12/19  14-4
          Hungerit Szentes - ZF-Eger  2019/02/20  9-10
          RB - Tatabánya - Szeged SZTE  2019/02/23  6-6
          ZF-Eger - BHSE  2019/03/02  12-4
          Hungerit Szentes - UVSE Hunguest Hotels  2019/03/13  5-21
          RB - Tatabánya - BHSE  2019/03/23  7-5
          ZF-Eger - Szeged SZTE  2019/04/06  9-7
          ZF-Eger - Hungerit Szentes  2019/04/27  8-5
          DUE-Maarsk Graphic - UVSE Hunguest Hotels  2019/04/30  5-9
       Női OB I/B Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló - III. Kerületi TVE  2018/12/01  4-14
          POLO Sport Club Utp - A-HID OSC ÚJBUDA  2018/12/01  7-18
          Bánki VSE - BVSC-Zugló  2018/12/01  5-19
          A-HID OSC ÚJBUDA - III. Kerületi TVE  2018/12/01  9-19
          Bánki VSE - POLO Sport Club Utp  2018/12/01  9-10
          Bánki VSE - III. Kerületi TVE  2019/01/12  0-32
          A-HID OSC ÚJBUDA - BVSC-Zugló  2019/01/12  6-14
          III. Kerületi TVE - POLO Sport Club Utp  2019/01/12  17-10
          A-HID OSC ÚJBUDA - Bánki VSE  2019/01/12  26-5
          POLO Sport Club Utp - BVSC-Zugló  2019/01/12  7-20
          ASI DSE - Bánki VSE  2019/05/05  
          Bánki VSE - DSC-SI  2019/05/05  
          DSC-SI - ASI DSE  2019/05/05  
       BENU Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/11/25  11-8
          FTC-Telekom - SZNVEIF  2018/12/09  5-7
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  8-19
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  14-5
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  14-9
          DFVE - POLO Sport Club  2019/05/05  6-13
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  9-12
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  4-21
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  14-6
          UVSE Hunguest Hotels - POLO Sport Club  2019/06/02  6-10
       BENU Leány Serdülő Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/11/25  6-4
          FTC-Telekom - SZNVES  2018/12/09  16-4
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  6-13
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  21-6
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  12-4
          DFVE - POLO Sport Club  2019/05/05  15-13
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  19-3
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  6-10
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  15-5
       BENU Leány Gyermek Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          A-HID OSC ÚJBUDA - FTC-Telekom  2018/11/25  9-6
          FTC-Telekom - SZNVEGY  2018/12/09  10-8
          ZF-Eger - UVSE Hunguest Hotels  2018/12/12  6-17
          DFVE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/02/24  6-5
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/03/31  6-5
          HVSC - KESI  2019/03/31  0-13
          KESI - Fehérvár VSE  2019/03/31  10-5
          CeglédAlap - HVSC  2019/03/31  10-0
          GYŐRI VSE - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/04/14  5-8
          DFVE - POLO Sport Club  2019/05/05  10-7
          RB - Tatabánya - A-HID OSC ÚJBUDA  2019/05/12  14-15
          RB - Tatabánya - UVSE Hunguest Hotels  2019/05/16  7-19
          UVSE Hunguest Hotels - ZF-Eger  2019/05/19  23-3
          HVSC - KESI  2019/05/26  0-13
          Fehérvár VSE - CeglédAlap  2019/05/26  12-12
          KESI - Fehérvár VSE  2019/05/26  12-5
          CeglédAlap - HVSC  2019/05/26  8-2
  2009/2010
     Gólbíró 1
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/11/22  14-13
     Időmérő 21
       Theodora Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC- Zugló - Szeged Beton   2009/10/04  6-12
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Tipo VSC - Hírös VSE  2009/10/03  13-7
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  9-10
          CVSE - Szentesi VK  2009/09/20  7-16
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  4-13
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  12-9
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  11-10
          CVSE - Vasas-MVM  2009/10/11  5-9
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  16-3
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  7-7
          ZF-Eger - SZVPS  2009/10/25  7-11
          Szentesi VK - CVSE  2009/11/01  8-9
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UVSE I. - ZF-Eger  2009/10/03  15-8
          OSC - Szolnok  2009/10/18  2-42
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  26-3
          Szentes - KESI  2009/12/13  5-4
          Csongrád - BVSC- Zugló  2009/12/13  9-8
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Budafóka XXII. k - PVSK  2009/11/25  6-13
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kanizsa Vízilabd - Pápa SE-Termál  2009/10/17  14-9
          MAFC SCH - Kecskeméti SI  2009/10/31  13-9
          Kertészeti EAC - MAFC SCH  2009/10/31  8-12
     Játékvezető 41
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          TEVA VasasPlaket - OSC - Opus-Via  2009/10/14  15-8
          FTC Fisher Klíma - Pécsi Vízmű PVSK  2009/10/28  15-7
          BVSC- Zugló - OSC - Opus-Via  2009/11/14  10-8
          FTC Fisher Klíma - Szentesi VK  2009/12/04  15-7
          Pécsi Vízmű PVSK - UNIQA-UTE  2009/12/06  7-7
          Domino Honvéd - OSC - Opus-Via  2009/12/12  17-7
       Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Bánki VSE - KSI SE  2009/09/19  7-15
          KVSE - MAFC  2009/10/10  6-5
          Egri Vízmű Sport - EKF SC  2009/10/24  12-18
          Tatabányai Vízmű - Hírös VSE  2009/10/31  12-9
          Tatabányai Vízmű - Tipo VSC  2009/11/15  9-8
          Angyalföldi Spor - SZVPS  2009/11/21  9-6
       Országos Fiú Ifjúsági Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          CVSE - Vasas-MVM  2009/10/11  2-14
          OSC - Szolnok  2009/10/18  5-12
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  9-6
          ZF-Eger - SZVPS  2009/10/25  9-7
          Szentesi VK - CVSE  2009/11/01  11-5
          Szentesi VK - Hírös VSE  2009/12/13  13-5
       Országos Fiú Serdülő Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  11-10
          CVSE - Szentesi VK  2009/09/20  14-10
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  9-15
          OSC - Szolnok  2009/10/18  11-8
          Szentesi VK - Hírös VSE  2009/12/13  19-2
       Országos Fiú Gyermek Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          SZVPS - ZF-Eger  2009/09/13  6-7
          CVSE - Szentes  2009/09/20  5-12
          CVSE - BVSC- Zugló  2009/09/27  3-13
          CVSE - Vasas-MVM  2009/10/11  2-14
          UVSE II. - FPSE  2009/10/18  21-9
          ZF-Eger - OSC  2009/10/23  26-3
          ZF-Eger - SZVPS  2009/10/25  7-3
          Szentes - CVSE  2009/11/01  9-5
       Komjádi Kupa 2009
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Újpest Vízilabda - Budafóka XXII. k  2009/11/25  19-4
          PVSK - Újpest Vízilabda  2009/11/25  11-15
          FTC Vízilabda Ut - DOMINO HONVÉD  2009/12/09  4-15
       Férfi OB II Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Fehérvár PSE - Soproni Vízilabd  2009/10/17  15-8
          Tatabányai Vízmű - Fehérvár PSE  2009/10/17  12-9
          SzolnokiRozmárok - SVSE Baja  2009/10/31  13-9
       Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC-Zugló Diap. - DF-DVCSH  2009/11/14  8-13
          Héraklész II. - Honvéd ELTE POLO  2009/11/28  9-10
          DF-DVCSH - Angyalföldi SI  2009/11/28  20-2
       Theodora Női Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DFVE - BVSC- Zugló  2009/11/22  11-8
  2008/2009
     Gólbíró 2
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          DOMINO Honvéd - ZF-Eger  2009/05/01  5-10
          TEVA VasasPlaket - ZF-Eger  2009/05/22  7-8
     Játékvezető 124
       Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - Szeged Beton VE  2008/10/04  8-10
          PVSK - Fehérvár PSE  2008/10/23  14-8
          Szolnok - Szeged Beton VE  2008/10/25  6-10
          ZF-Eger - BVSC  2008/11/08  14-11
          BVSC - Szolnok  2008/11/15  13-9
          TEVA VasasPlaket - DOMINO Honvéd  2008/11/16  12-8
          FTC - ZF-Eger  2008/12/05  8-6
          Szeged Beton VE - PVSK  2008/12/06  7-8
          TEVA VasasPlaket - UNIQA-UTE  2008/12/20  12-10
          Szolnok - TEVA VasasPlaket  2009/01/10  7-16
          UNIQA-UTE - OSC  2009/01/24  13-8
          DOMINO Honvéd - Szentesi VK  2009/01/31  13-5
          ZF-Eger - Szeged Beton VE  2009/02/11  14-10
          PVSK - FTC  2009/02/21  10-9
          OSC - Fehérvár PSE  2009/02/28  6-6
          TEVA VasasPlaket - Szeged Beton VE  2009/03/13  9-9
          Szentesi VK - PVSK  2009/03/27  6-13
          ZF-Eger - Szentesi VK  2009/04/04  20-7
          Szeged Beton VE - FTC  2009/04/18  5-7
          FTC - TEVA VasasPlaket  2009/05/03  7-13
          Szolnok - Fehérvár PSE  2009/05/09  10-7
          PVSK - Szeged Beton VE  2009/05/16  9-10
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ZF-Eger - BVSC  2008/09/19  18-11
          PVSK - Fehérvár PSE  2008/09/19  8-6
          Fehérvár PSE - ZF-Eger  2008/09/20  8-19
          ZF-Eger - PVSK  2008/09/20  10-8
          Szentesi VK - ZF-Eger  2008/09/27  9-13
       Férfi OB I/B Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Csabai Csfogók - Tipo VSC  2008/09/27  7-11
          Neptun VSC - Tipo VSC  2008/10/04  7-12
          KSI SE - ASI-Vasas  2008/10/11  12-20
          Egri Vízmű SC - Tipo VSC  2008/10/18  9-7
          Neptun VSC - Egri Vízmű SC  2008/11/01  12-7
          Egri Vízmű SC - YBL WPC  2008/11/08  10-14
          Tipo VSC - Neptun VSC  2008/11/22  13-14
          Bertók SC - Tipo VSC  2008/11/29  9-12
          Bertók SC - Neptun VSC  2009/03/27  12-19
          Egri Vízmű SC - Bertók SC  2009/04/04  12-10
          Kanizsa VSE - Ceglédi VSE  2009/05/02  10-12
          Tatabányai VSE - Hírös VSE  2009/05/09  11-10
          Kaposvári VK - Neptun VSC  2009/05/16  9-11
          Tipo VSC - Kaposvári VK  2009/05/30  9-10
          Ceglédi VSE - Kaposvári VK  2009/06/20  15-11
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  8-9
          UTE - KinderSp-PVSK  2008/10/05  26-5
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  3-13
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  11-6
          Szegedi VPS - Szentesi VK  2008/10/26  12-7
          BVSC - Honvéd  2008/11/30  8-9
          KSI SE - FTC  2009/03/22  11-11
          ZF-Eger - FTC  2009/05/10  21-14
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  7-20
          ZF-Eger - Szegedi VPS  2009/05/30  9-6
          BVSC - Vasas  2009/05/31  8-12
          UTE - FTC  2009/06/07  13-10
          KSI SE - UTE  2009/06/10  8-8
          Honvéd - Szentesi VK  2009/06/13  24-4
          Szolnok - KSI SE  2009/06/14  11-12
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  4-14
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  19-3
          UTE - II. - FTC  2008/11/02  7-9
          Hírös VSE - Kaposvári VK  2008/11/09  7-6
          Budafóka SE - Hódmezővh. VSC  2008/11/22  6-7
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-12
          FTC - UTE - II.  2009/03/29  7-4
          KinderSp-PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/05  15-9
           Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  16-5
          ZF-Eger - FTC  2009/05/10  9-10
          BVSC - UTE - II.  2009/05/17  8-11
          UTE - I. - Vasas  2009/05/24  10-2
          ZF-Eger - Kaposvári VK  2009/05/30  13-8
          BVSC - Vasas  2009/05/31  2-10
          UTE - II. - BVSC  2009/06/07  7-10
           Honvéd - UTE - II.  2009/06/13  29-11
          Szolnok - KSI SE  2009/06/14  8-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  11-9
          UTE - I. - KinderSp-PVSK  2008/10/05  17-7
          Szegedi VPS - Szentesi VK  2008/10/26  12-7
          UTE - II. - FTC  2008/11/02  10-11
          Kecskeméti SI - Kaposvári VK  2008/11/09  9-9
          Budafóka SE - Hódmezővh. VSC  2008/11/22  15-7
          Kecskeméti SI - FTC  2008/11/23  5-6
          BVSC - Honvéd  2008/11/30  9-7
          KSI SE - FTC  2009/03/22  13-3
          FTC - UTE - II.  2009/03/29  13-6
          KinderSp-PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/05  13-6
          Honvéd - Hódmezővh. VSC  2009/04/19  14-4
          BVSC - Szentesi VK  2009/05/17  10-7
          Szentesi VK - Honvéd  2009/05/23  8-8
          UTE - I. - Vasas  2009/05/24  9-8
          KSI SE - BVSC  2009/05/29  10-6
          Fehérvár PSE - Csongrád VSE  2009/06/06  5-21
          UTE - I. - FTC  2009/06/07  17-5
          KSI SE - UTE - I.  2009/06/10  11-10
       Komjádi Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnok - Honvéd  2008/12/02  7-6
          ZF-Eger - BVSC  2008/12/21  10-9
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szolnoki Vízilab  2009/03/01  11-6
          SZVPS - UTE  2009/03/01  12-9
          KSI SE - Ferencvárosi Tor  2009/03/08  11-10
          UTE - Budapesti Honvéd  2009/03/08  4-7
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Ferencvárosi Tor - Hódmezővásárhely  2009/02/28  16-6
          ZF-Eger - Ceglédi Vasutas   2009/02/28  9-12
          Ferencvárosi Tor - Ceglédi Vasutas   2009/02/28  14-8
          Vasas - Budapesti Honvéd  2009/03/07  16-9
          KSI SE - Ferencvárosi Tor  2009/03/07  5-7
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          PVSK - Hódmezővh. VSC  2009/04/11  5-6
          Szegedi VPS - Diósgyőri VSC  2009/04/11  7-5
          Diósgyőri VSC - PVSK  2009/04/11  6-5
          Hírös Sport SI - Kertészeti EAC  2009/06/06  9-7
          AQUA SE - Szolnok  2009/06/06  0-5
          Kertészeti EAC - AQUA SE  2009/06/06  5-0
       Vodafone Női OB I Osztályú Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          UTE - Szentesi VK  2008/10/11  8-8
          ZF-Eger - BVSC  2008/10/18  8-10
          BVSC - Honvéd  2008/11/01  4-16
          DF ELCO DV - UTE  2008/11/05  13-8
          Honvéd - Héraklész  2008/11/10  12-7
          DF ELCO DV - Honvéd  2008/11/19  10-9
          Héraklész - UTE  2009/03/14  5-11
          BVSC - UTE  2009/05/13  5-9
       Női magyar kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Dunaújvárosi FVE - ZF-Eger  2008/11/22  9-8
          BVSC - Héraklész  2008/11/22  15-11
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Honvéd - BVSC  2009/03/29  6-12
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Dunaújváros VSI  2008/12/14  9-9
          Honvéd - BVSC  2009/03/29  8-5
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - Dunaújváros VSI  2008/12/14  25-17
     Időmérő 31
       Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          BVSC - PVSK  2008/09/20  9-9
          Fehérvár PSE - BVSC  2008/09/20  14-13
       Fiú Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hírös VSE - Kaposvári VK  2008/11/09  14-3
          Hírös VSE - FTC  2008/11/23  5-13
          BVSC - Szentesi VK  2009/05/17  17-12
          UTE - Vasas  2009/05/24  8-8
       Fiú Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
           Honvéd - ZF-Eger  2008/09/21  11-4
          Szegedi VPS - Szentesi VK  2008/10/26  10-10
          BVSC - Honvéd  2008/11/30  3-10
          KSI SE - FTC  2009/03/22  10-10
          Szentesi VK - Fehérvár PSE  2009/05/23  21-7
          UTE - I. - FTC  2009/06/07  7-7
          KSI SE - UTE - I.  2009/06/10  7-8
       Fiú Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Kaposvári VK - KSI SE  2008/10/12  9-20
          Vasas - Szegedi VPS  2008/10/19  12-4
          ZF-Eger - UTE - II.  2009/05/30  7-3
          BVSC - Vasas  2009/05/31  9-10
          UTE - II. - Szolnok  2009/06/07  7-8
          Szolnok - Csongrád VSE  2009/06/14  7-9
       Lemhényi Dezső Országos Ifjúsági Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szolnoki Vízilab - SZVPS  2009/03/01  6-12
       Vízvári György Országos Serdülő Kupa
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Hódmezővásárhely - ZF-Eger  2009/02/28  6-10
       Férfi OB II Osztályú Országos PIROS
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Eszterházy FSC - Váci SE  2009/04/11  8-3
          Hódmezővh. VSC - Eszterházy FSC  2009/04/11  3-9
          Váci SE - Szegedi VPS  2009/04/11  3-14
          Fehércápák - VUK Miskolc  2009/06/06  5-6
          VUK Miskolc - Hírös Sport SI  2009/06/06  6-6
          Szolnok - Fehércápák  2009/06/06  7-3
       Leány Ifjúsági Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          ASI-Honvéd - Dunaújváros VSI  2008/12/14  4-9
       Leány Serdülő Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Szeged - Villanó Fókák  2008/10/26  16-13
          Villanó Fókák - Szentesi VK  2008/11/09  8-23
       Leány Gyermek Országos
MérkőzésDátum Eredmény Pontszám
          Honvéd - BVSC   2009/03/29  17-14
19. FINA Világbajnokság: HUN-BRA 20-6 (Fotók: Derencsényi István)
19. FINA Világbajnokság: ITA-HUN 10-9 (Fotók: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok