Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
25. forduló
VIWA-második.ker 22/05
Neptun VSC 19:30
Hajós 33m-es - Jv: Csizmadia Zsolt, Bujka János
 BENU Fiú Ifjúsági Bajnokság
13. forduló
KVSE 0
SZVPS II 3
Nagykanizsa - Jv: Duray András, Varga Márk
13. forduló
Fehérvár VSE 22/05
Oázis SC 11:15
Székesfehérvár - Jv: Baracskai Vidor, Győri Attila
Dunakanyar Waterpolo 22/05
Ceglédi VSE 12:30
Leányfalu - Jv: Donauer Márk dr., Kenéz György ifj.
13. forduló
Polo Academy Bp 22/05
Sportliget 13:00
Kőér u. - Jv: Kollarics Gábor, Bors Dorottya
13. forduló
UVSE II. 22/05
PannErgy-Miskolc 13:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Csizmadia Zsolt, Rubos Károly
TVSE 22/05
Békéscsaba 13:45
Tatabánya - Jv: Kiss Attila, Sajben Nikolett
13. forduló
Balaton VK 22/05
Váci VSE 14:30
Balatonfűzfő - Jv: Csutorás Bence, Pagács Sándor
Győri VSE 22/05
AQUA SE 15:30
Aqua SK Győr - Jv: Varga Csenge, Kuncz László ifj.
Soproni VSE 22/05
HVSC 15:45
Sopron - Jv: Veilandics Zoltán, Pintér János
 BENU Fiú Serdülő Bajnokság
13 forduló
Polo Academy Bp 9
Sportliget 6
Kőér u. - Jv: Bors Dorottya, Tóth Zsombor
13. forduló
Fehérvár VSE 0
Oázis SC 0
Székesfehérvár - Jv: Császár Attila, Baracskai Vidor
Dunakanyar Waterpolo 22/05
Ceglédi VSE 11:15
Leányfalu - Jv: Rapavi Bence, Donauer Márk dr.
13 forduló
KVSE 22/05
SZVPS II 11:30
Nagykanizsa - Jv: Varga Márk, Varga Zsolt
13. forduló
UVSE II. 22/05
PannErgy-Miskolc 12:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Bujka János, Csizmadia Zsolt
TVSE 22/05
Békéscsaba 12:30
Tatabánya - Jv: Csutorás Barna, Kiss Attila
13 forduló
Balaton VK 22/05
Váci VSE 13:15
Balatonfűzfő - Jv: Csapliczky Zsolt, Csutorás Bence
Győri VSE 22/05
AQUA SE 14:15
Aqua SK Győr - Jv: Balogh Zoltán, Varga Csenge
Soproni VSE 22/05
HVSC 14:30
Sopron - Jv: Kovács István Gergely, Veilandics Zoltán
 BENU Fiú Gyermek Bajnokság
13. forduló
KVSE 15
SZVPS II 5
Nagykanizsa - Jv: Varga Zsolt, Duray András
13. forduló
Dunakanyar Waterpolo 12
Ceglédi VSE 11
Leányfalu - Jv: Kenéz György ifj., Rapavi Bence
3. forduló
SZVPS 4
Szolnoki Dózsa 8
Szolnok - Jv: Kevi Tamás, Vörös Viktor
13. forduló
UVSE II. 22/05
PannErgy-Miskolc 11:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Rubos Károly, Bujka János
TVSE 22/05
Békéscsaba 11:00
Tatabánya - Jv: Sajben Nikolett, Csutorás Barna
13. forduló
Polo Academy Bp 22/05
Sportliget 11:30
Kőér u. - Jv: Tóth Zsombor, Kollarics Gábor
3. forduló
Genesys OSC-Újbuda 22/05
BVSC-Zugló 12:00
Szolnok - Jv: Csanádi Zsolt, Fejős Róbert
13. forduló
Balaton VK 22/05
Váci VSE 12:00
Balatonfűzfő - Jv: Pagács Sándor, Csapliczky Zsolt
13. forduló
Fehérvár VSE 22/05
Oázis SC 12:30
Székesfehérvár - Jv: Győri Attila, Császár Attila
13. forduló
Győri VSE 22/05
AQUA SE 13:00
Aqua SK Győr - Jv: Kuncz László ifj., Balogh Zoltán
Soproni VSE 22/05
HVSC 13:00
Sopron - Jv: Pintér János, Kovács István Gergely
3. forduló
Vasas SC 22/05
FTC-Telekom 14:00
Szolnok - Jv: Vörös Viktor, Fejős Róbert
UVSE I. 22/05
KSI SE 16:00
Szolnok - Jv: Csanádi Zsolt, Kevi Tamás
 BENU Leány Serdülő Országos
3. forduló
Genesys OSC-Újbuda 22/05
TVSE Kft. 15:00
Hajós A. fedett - Jv: Bereczki Miklós, Vogel Gábor
DFVE 22/05
BVSC-Zugló 16:30
Hajós A. fedett - Jv: Fodor Rajmund, Petik András
FTC-Telekom 22/05
Szentes 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Vogel Gábor, Bereczki Miklós
UVSE 22/05
KSI SE 19:30
Hajós A. fedett - Jv: Petik András, Fodor Rajmund
 Budapesti Felnőtt Bajnokság
11. forduló
RETR-O-SC 22/05
OSC Vízilabda Kft. 16:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Tordai Gábor, Sikter Richárd
BVSC-Zugló Heavy 22/05
Ozorai-Faterpolo VSE 17:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Sikter Richárd, Rubos Károly
13. forduló
Sportliget 22/05
FTC-Masters 18:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Tordai Gábor, Rubos Károly
16. forduló
ELTE-BEAC 22/05
ASI 18:00
Komjádi - Jv: Füzesi Zsolt, Tóth Zsombor
11. forduló
Komplex PSE 22/05
Oázis SC II. 18:00
Hajós 33m-es - Jv: Bujka János, Csizmadia Zsolt
V-VVSE 22/05
1427 JSMA 18:00
Kőér u. - Jv: Donauer Márk dr., Győri Attila
18. forduló
YBL WPC 22/05
ASI 19:00
Komjádi - Jv: Tóth Zsombor, Füzesi Zsolt
11. forduló
Sunday Boys 22/05
HETE 19:00
Budafok - Jv: Varga Márk, Kiss Attila
 Budapesti Baby I. Bajnokság (201
12. forduló
UVSE 22/05
FTC-Telekom 10:00
Hajós 33m-es - Jv: Czirbus Dorottya,
UVSE II. 22/05
Ceglédi VSE 11:00
Hajós 33m-es - Jv: Czirbus Dorottya,
Oázis SC 22/05
KSI SE II. 12:00
Hajós 33m-es - Jv: Komorócki Máté Tamás,
Honvéd 22/05
BVSC-Zugló 13:00
Hajós 33m-es - Jv: Komorócki Máté Tamás,
Honvéd - Érd 22/05
BFSE 14:00
Hajós 33m-es - Jv: Paupa Bálint,
SE SK 22/05
KÓPÉ ÚVSE 15:00
Hajós 33m-es - Jv: Paupa Bálint,
OSC ÚJBUDA 22/05
KSI SE 16:00
Hajós 33m-es - Jv: Paupa Bálint,
 DVL Baby I. Bajnokság
5. forduló
DFVE 0
CVK 0
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Molnár Balázs,
GYŐRI VSE - Baby 22/05
Mohacs Baby 11:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Wagner Viktor József,
Soproni VSE 22/05
Új-Hullám SE 12:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Molnár Balázs,
5. forduló
TVSE 22/05
KVSE 12:45
Nagykanizsa - Jv: Krasznai Rudolf,
5. forduló
CVK 22/05
GYŐRI VSE - Baby 13:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Wagner Viktor József,
5. forduló
Balaton VK 22/05
KVK Baby I. 13:35
Nagykanizsa - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
5. forduló
Mohacs Baby 22/05
Soproni VSE 14:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Molnár Balázs,
5. forduló
AVUS 22/05
Fehérvár VSE 14:25
Nagykanizsa - Jv: Krasznai Rudolf,
5. forduló
Új-Hullám SE 22/05
DFVE 15:00
Ajka, Kristályfürdő - Jv: Wagner Viktor József,
5. forduló
KVK Baby I. 22/05
PSN Zrt. Sportiskola 15:15
Nagykanizsa - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
Fehérvár VSE 22/05
TVSE 16:05
Nagykanizsa - Jv: Krasznai Rudolf,
Balaton VK 22/05
PSN Zrt. Sportiskola 16:55
Nagykanizsa - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
KVSE 22/05
AVUS 17:45
Nagykanizsa - Jv: Krasznai Rudolf,

Märcz Tamás kihirdette világbajnoki keretét

E.ON NŐI ÉS FÉRFI VÍZILABDA OB I: Nemzetközi viszonylatban is nívós sorozat

E.ON Férfi OB I: 24. alkalommal bajnok a Ferencváros

19. FINA Vb: 30 nap múlva rajt, elindult a jegyértékesítés

Bajnokok Ligája: az FTC játssza a nyitónap főmeccsét Belgrádban

A lányoknál az UVSE nyerte az ifibajnokságot

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Vári Attila, az MVLSZ elnöke 30 nappal a 19. FINA Világbajnokság előtt

KSI feljutás, 2022.05.19. (Fotók: Kovács Anikó)
E.ON OB I, DÖNTŐ: Genesys-OSC Újbuda-FTC Telekom 7-15 (Fotó: Derencsényi István)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok