Következő mérkőzések
 Férfi OB I/B
4. forduló
KSI SE 16/10
Neptun VSC 10:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Kun György, Füzesi Zsolt
Eszterházy SC 16/10
ASI 11:00
Eger-Bitskey - Jv: Bujka János, Kovács Soma
Ceglédi VSE 16/10
AVUS 11:00
Cegléd - Jv: Vörös Viktor, Juhász Tibor
TVSE 16/10
Kanizsa Vízil. Kft. 11:00
Tatabánya - Jv: Kiss Attila, Kevi Tamás
VIWA-második.ker 16/10
Invictus SC 11:00
Nyéki I. - 33m-es - Jv: Ercse Norbert, Truszka Levente Vilmos
Fehérvár VS kft. 16/10
HVSC 17:30
Székesfehérvár - Jv: Duray András, Győri Attila
Oázis SC 16/10
YBL WPC 18:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Homonnai Dániel, Tordai Gábor
 Férfi OB II
2. forduló
CPVSE 16/10
GyAVC 09:00
Gyöngyös - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
SZVTK 16/10
SZUVTE BT 10:00
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
2. forduló
DVSE 16/10
Aquatics Waterpolo 10:00
Gyöngyös - Jv: Bors Dorottya,
2. forduló
KVE 16/10
Békéscsaba 11:00
Kecskemét - Jv: Orosz László,
2. forduló
CPVSE 16/10
Ceglédi Lamantinok 11:00
Gyöngyös - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Fehérvár VSE 16/10
KVSE 11:00
Székesfehérvár - Jv: Duray András,
2. forduló
Váci VSE 16/10
Poseidon VSE 11:30
Kőér u. - Jv: Vogel Gábor,
2. forduló
SZVTK 16/10
Invictus Sc 12:00
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
2. forduló
Egri Vízmű SC 16/10
GyAVC 12:00
Gyöngyös - Jv: Bors Dorottya,
2. forduló
Balaton VK 16/10
Győri VSE - Uni Győr 12:00
Székesfehérvár - Jv: Győri Attila,
2. forduló
BFSE 16/10
Dunakanyar Waterpolo 12:30
Kőér u. - Jv: Sikter Richárd,
2. forduló
Csongrád 16/10
SZUVTE BT 13:00
Kecskemét - Jv: Orosz László,
2. forduló
DVSE 16/10
Ceglédi Lamantinok 13:00
Gyöngyös - Jv: Rubos Károly,
2. forduló
Fehérvár VSE 16/10
Soproni VSE 13:00
Székesfehérvár - Jv: Duray András,
2. forduló
Erzsébeti SMTK 16/10
Váci VSE 13:30
Kőér u. - Jv: Vogel Gábor,
2. forduló
KVE 16/10
Invictus Sc 14:00
Kecskemét - Jv: Pásztor Antal,
2. forduló
Egri Vízmű SC 16/10
Aquatics Waterpolo 14:00
Gyöngyös - Jv: Bors Dorottya,
2. forduló
PTE-PEAC 16/10
KVSE 14:00
Székesfehérvár - Jv: Győri Attila,
2. forduló
Poseidon VSE 16/10
Dunakanyar Waterpolo 14:30
Kőér u. - Jv: Sikter Richárd,
2. forduló
MAFC-INFINITYN 16/10
SE SK 15:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Bereczki Miklós,
2. forduló
Csongrád 16/10
Békéscsaba 15:00
Kecskemét - Jv: Orosz László,
2. forduló
Balaton VK 16/10
Soproni VSE 15:00
Székesfehérvár - Jv: Duray András,
2. forduló
BFSE 16/10
Erzsébeti SMTK 15:30
Kőér u. - Jv: Vogel Gábor,
2. forduló
PTE-PEAC 16/10
Győri VSE - Uni Győr 16:00
Székesfehérvár - Jv: Győri Attila,
2. forduló
Új-Hullám SE 16/10
Sportliget 16:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Pagács Sándor,
ELTE-BEAC 16/10
MAFC-INFINITYN 17:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Bereczki Miklós,
SE SK 16/10
Sportliget 18:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Pagács Sándor,
Új-Hullám SE 16/10
ELTE-BEAC 19:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Bereczki Miklós,
 BENU Férfi Magyar Kupa
1. forduló
BVSC-Zugló 16/10
OSC ÚJBUDA 00:00
Szőnyi út - Jv: ,
2. forduló
FTC Telekom 16/10
Tigra-ZF-Eger 16:30
Népliget - Jv: Tóth Sándor, Berki András
 Leány Gyermek II.
1. forduló
DFVE 16/10
TVSE Kft. 12:00
Dunaújváros - Jv: Irmes Máté Benedek, Baracskai Vidor
Tigra-ZF-Eger 16/10
FTC-Telekom 13:00
Eger-Bitskey - Jv: Bujka János, Kovács Soma
10. forduló
DFVE 16/10
TVSE Kft. 13:30
Dunaújváros - Jv: Baracskai Vidor, Irmes Máté Benedek
1. forduló
BVSC-Zugló 16/10
KSI SE 14:00
Szőnyi út - Jv: Fekete Dávid, Varga Csenge
10. forduló
Tigra-ZF-Eger 16/10
FTC-Telekom 15:00
Eger-Bitskey - Jv: Kovács Soma, Bujka János
BVSC-Zugló 16/10
KSI SE 16:00
Szőnyi út - Jv: Varga Csenge, Fekete Dávid
1. forduló
UVSE 16/10
Oázis SC 17:00
Kőér u. - Jv: Vogel Gábor, Sikter Richárd
10. forduló
UVSE 16/10
Oázis SC 18:30
Kőér u. - Jv: Sikter Richárd, Vogel Gábor
 Délkeleti Serdülő Bajnokság
1. forduló
Invictus SC 16/10
SVSE Baja Serdülő Cs 11:00
Martfű - Jv: Kádár József ifj., Monostori Péter Döme
Koelner-Csongrád 16/10
Szolnoki Dózsa 12:15
Martfű - Jv: Kádár József ifj., László Gábor
Invictus SC 16/10
Ceglédi VSE 13:30
Martfű - Jv: László Gábor, Monostori Péter Döme
SVSE Baja Serdülő Cs 16/10
Szolnoki Dózsa 14:45
Martfű - Jv: Kádár József ifj., László Gábor
Ceglédi VSE 16/10
Koelner-Csongrád 16:00
Martfű - Jv: Kádár József ifj., Monostori Péter Döme
 Délkeleti Gyermek III. Bajnokság
1. forduló
Invictus SC 16/10
SZVPS 10:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Mihály Máté,
Békéscsaba 16/10
Szolnoki Dózsa 11:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Mihály Máté,
LEGRAND SZENTES 16/10
Invictus SC 12:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Piti László,
Szolnoki Dózsa 16/10
Csongrád 13:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Piti László,
CPVSE 16/10
Békéscsaba 14:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Mihály Máté,
Csongrád 16/10
LEGRAND SZENTES 15:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Piti László,
SZVPS 16/10
CPVSE 16:30
Tiszavirág uszoda, Szeged - Jv: Mihály Máté,
 Budapesti Serdülő Bajnokság (200
3. forduló
OSC Vízilabda Kft. 16/10
Honvéd II. 00:00
ELMARAD - Jv: ,
Sportliget 16/10
Vasas II. 12:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Várkonyi Gabriella, Perédi Péter
OSC ÚJBUDA 2. 16/10
YBL WPC 13:00
Szőnyi út 50-es sátor - Jv: Várkonyi Gabriella, Császár Attila
3. forduló
Oázis SC 16/10
Vasas SC 16:30
Komjádi - Jv: Petik András, Sajben Nikolett
OSC ÚJBUDA 1. 16/10
POLO SC Bp.Serd 2005 17:30
Komjádi - Jv: Sajben Nikolett, Csapliczky Zsolt
BVSC-Zugló 16/10
YBL WPC II. 18:30
Komjádi - Jv: Petik András, Varga Csenge
II. ker Sport Kft. 16/10
Honvéd I. 19:30
Komjádi - Jv: Petik András, Sipos Dávid
 Budapesti Gyermek II. Bajnokság
4. forduló
YBL WP C II. 16/10
BVSC-Zugló II. 10:00
Szőnyi út - Jv: Fekete Dávid,
ASI-VASAS II. 16/10
Honvéd 11:00
Szőnyi út - Jv: Fekete Dávid,
3. forduló
FTC-Telekom 16/10
BVSC-Zugló 11:30
Komjádi - Jv: Zelki Soma,
4. forduló
Aquaworm 16/10
BFSE 12:00
Szőnyi út - Jv: Király Rita,
3. forduló
OSC Vízilabda Kft. 16/10
OSC ÚJBUDA 1. 12:45
Komjádi - Jv: Szentkereszti Gabriella,
4. forduló
VUA 16/10
Oxigén 2008 13:00
Szőnyi út - Jv: Torda Péter ifj.,
3. forduló
KSI SE 16/10
UVSE 14:00
Komjádi - Jv: Zelki Soma,
Tigra-Zf-Eger 16/10
YBL WPC I. 15:15
Komjádi - Jv: Szentkereszti Gabriella,
3. forduló
Kópé Úvse 16/10
Oázis SC 15:30
Hajós A. fedett - Jv: Fodor Rajmund,
KESI 16/10
OSC ÚJBUDA 2. 16:45
Hajós A. fedett - Jv: Fodor Rajmund,
Ceglédi VSE 16/10
Sportliget 18:00
Hajós A. fedett - Jv: Fodor Rajmund,
FTC-Telekom II. 16/10
ASI-VASAS 19:15
Hajós A. fedett - Jv: Fodor Rajmund,
 Budapesti Gyermek IV. Bajnokság
3. forduló
Százhalombattai VSE. 16/10
UVSE II. 11:00
Százhalombatta - Jv: Kendeházi Máté,
3. forduló
FTC-Telekom 16/10
Váci VSE 11:00
Népliget - Jv: Pszota János,
3. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 16/10
POLO SC Bp.IV. 2010 12:00
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
Honvéd 16/10
VUA 12:00
Népliget - Jv: Kuncz László ifj.,
3. forduló
Sportsziget SE 16/10
VUK Kistarcsa 12:15
Százhalombatta - Jv: Gérnyi Tamás,
3. forduló
BVSC-Zugló 16/10
BFSE 13:00
Népliget - Jv: Pszota János,
3. forduló
OSC ÚJBUDA 1. 16/10
SE SK 13:15
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Füzesi Zsolt,
3. forduló
Oxigén 16/10
ASI-MSA 13:30
Százhalombatta - Jv: Kendeházi Máté,
3. forduló
KSI SE II. 16/10
OSC ÚJBUDA 2. 14:00
Népliget - Jv: Kuncz László ifj.,
3. forduló
KESI 16/10
UVSE I. 14:30
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Homonnai Dániel,
KSI SE 16/10
Tigra-Zf-Eger 15:45
Széchy T. u. Margitsz. - Jv: Tordai Gábor,
 DVL Gyermek I. Bajnokság
1. forduló
TVSE 16/10
Új-Hullám SE 09:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Nóvé Gyula,
GYŐRI VSE-Gyermek I 16/10
Soproni VSE 10:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Horváth József,
1. forduló
KVK Gyermek I 16/10
PSN Zrt. Sportiskola 11:00
Kaposvár - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
1. forduló
Soproni VSE/B 16/10
TVSE 11:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
DFVE 16/10
Oázis Kft 12:00
Kaposvár - Jv: Török Viktor,
1. forduló
GYŐRI VSE-Gyermek I 16/10
Új-Hullám SE 12:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Horváth József,
1. forduló
PSN Zrt. Sportiskola 16/10
KVSE 13:00
Kaposvár - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
1. forduló
Soproni VSE 16/10
Soproni VSE/B 13:00
Nipl Stefánia uszoda, Dorog - Jv: Nóvé Gyula,
1. forduló
Balaton VK 16/10
Fehérvár VSE 13:00
Érd - Jv: Surányi László,
1. forduló
KVK Gyermek I 16/10
Oázis Kft 14:00
Kaposvár - Jv: Török Viktor,
1. forduló
Pápai Se 16/10
Erzsébeti SMTK 14:00
Érd - Jv: Varga Zsolt,
1. forduló
KVSE 16/10
DFVE 15:00
Kaposvár - Jv: Szentgyörgyi Krisztián,
1. forduló
Balaton VK 16/10
Busc 15:00
Érd - Jv: Surányi László,
Pápai Se 16/10
AVE VE 16:00
Érd - Jv: Varga Zsolt,
Fehérvár VSE 16/10
Busc 17:00
Érd - Jv: Surányi László,
AVE VE 16/10
Erzsébeti SMTK 18:00
Érd - Jv: Varga Zsolt,

Kitüntetéseket adtak át olimpiai bronzérmes válogatottjaink tagjainak

BENU Magyar Kupa: FTC- és Vasas-előny a negyeddöntőben

Női U20-as vb: a bronzéremért játszhat a magyar válogatott

Női U20-as vb: bravó lányok - a legjobb négy között!

Férfi BENU Kupa: kezdődnek a negyeddöntők!

Bíró Attila és Märcz Tamás szerződését is meghosszabbította az MVLSZ elnöksége

thomasbreitling sport

MVLSZ TV

Női junior vb: a bronzéremért játszhat a magyar válogatott

E.ON Férfi OB I

PVSK- Mecsek Füszért - Honvéd

2021. okt. 30. 20:00

Női U20-as vb, Netanya, 2021.10.08.
Film készül a Kemény-korszak 12 évéről (Fotók: Kovács Anikó)
Közreműködők, egyesületek
Bizottságok