Férfi BENU Magyar Kupa: a négy között az FTC

2021. október 16. 17:51

Első csapatként a címvédő került be az elődöntőbe, miután a negyeddöntő második összecsapását is megnyerte az Eger ellen.

A pénteki 13-8-as idegenbeli mérkőzés után odahaza is igyekezett bizonyítani Varga Zsolt együttese. Igen ám, de az egriek nem feltartott kézzel érkeztek a fővárosba, Petrovai Márton legénysége Magyar Márton vezérletével sokáig agyon jól tartották magukat, a nagyszünetben 8-8 állt a táblán.

A Fradi a harmadik negyedet nagyon megnyomta, hat gólt is berámolt, így végül ezt a mérkőzést is biztosan húzta be végül három góllal. A hazaiaknák Varga Dénes négy góllal volt a legeredményesebb.

Férfi BENU Magyar Kupa
Negyeddöntő, 2. mérkőzés

FTC-Telekom Waterpolo-Tigra-ZF-Eger 16-13 (4-3, 4-5, 6-2, 2-3)
Gólszerzők: Varga D. 4, Vámos 3, Damonte 3, Jansik Sz. 2, Ubovic 2, Nyíri, Merkulov, ill. Magyar 5, Murisic 3, Baksa 2, Lőrincz B., Kovács G., Szalai
Továbbjutott: FTC, kettős győzelemmel