E.ON OB I: győzött a Szolnok Szegeden, Nagy Ádám visszatért

2021. október 5. 15:02

Csak az utolsó negyedben tudott „kozmetikázni” az eredményen a Szeged a bajnoki címvédő ellen.

Hosszabb sérülése után térhetett vissza a Szolnok csapatába Nagy Ádám. Történetesen ő szerezte a meccs első gólját a szegedi Tiszavirág Sportuszodában. Egyet még hozzátett később, csapatában összesen öten dupláztak.

A Szolnok már a nagyszünetre jelentős előnyt dolgozott ki, 8-2-re vezetett, ezt még három góllal megtoldotta a zárónegyed előtt. Az utolsó játékrészt ezzel együtt 5-1-re nyerte a Szeged, Sánta Dániel három gólt is szerzett ebben a nyolc percben.

A vége 13-8, a Dózsa javára, amellyel a szolnokiak továbbra is 100 százalékosak.