VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1997. 05. 30.
Nagykovácsi
2023/2024
meccs
Játékvezető
90
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - SZVPS II2023/11/1910 - 19
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/107 - 9
Ifi-serdülő - SZVPS II2024/03/0310 - 11
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/219 - 25
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/129 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1721 - 6
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/0511 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - III. Kerületi TVE2023/09/2416 - 11
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/089 - 3
YBL WPC - Balaton Vízilabda Klub2023/11/1219 - 6
AQUA SE Nyíregyháza - SZVPS II2023/11/1913 - 12
Balaton Vízilabda Klub - III. Kerületi TVE2023/12/0318 - 9
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/185 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/1715 - 5
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/218 - 27
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/2811 - 6
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/126 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1725 - 6
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/056 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - III. kerületi TVE2023/09/2419 - 11
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/088 - 3
YBL WPC - Balaton Vízilabda Klub2023/11/1218 - 10
Balaton Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/12/037 - 13
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/1015 - 14
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/183 - 15
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2024/03/0313 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/178 - 7
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/04/2115 - 16
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/2816 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2023/10/2210 - 11
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - MVLC2024/06/028 - 5
PSN Zrt. - KSI SE2024/06/024 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2023/10/2218 - 9
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/269 - 13
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/079 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/263 - 23
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1821 - 6
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/04/068 - 16
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/0715 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - BVSC2023/11/1214 - 13
Sportliget S.E. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/128 - 14
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - KSI SE2024/04/136 - 17
MVLC - OSC VSE2024/04/136 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/147 - 5
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/10/144 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - MGM 20092023/10/0716 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - BVSC2023/10/077 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/048 - 12
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0423 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/02/045 - 15
KSI SE - OSC VSE2024/04/0610 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/069 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2023/09/2317 - 2
YBL WPC II. - KÓPÉ ÚVSE II.2023/09/239 - 5
BVSC-Zugló II - KIS-PINGVIN SE2023/09/239 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/11/184 - 11
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/187 - 5
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/182 - 5
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/024 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2024/03/026 - 6
KÓPÉ ÚVSE II. - YBL WPC II.2024/04/207 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KÓPÉ ÚVSE II.2024/04/2015 - 0
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/206 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Kistarcsa2023/11/0415 - 2
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2023/11/047 - 15
ASI-VASAS - SOTE VKS2023/12/0911 - 7
MATE-GEAC-MSA - SOTE VKS2023/12/0910 - 8
Kistarcsa - OSC VSE II2024/02/179 - 3
Latorca - OSC VSE II2024/02/1711 - 9
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/01/280 - 0
Vasas Sport Club - Latorca2024/01/280 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/01/280 - 0
Vágta - Vasas Sport Club2024/01/280 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvári VK BABY - PSN Zrt.2023/10/010 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Mohacs Baby2023/10/010 - 0
Mohacs Baby - PSN Zrt.2023/10/010 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvári VK BABY2023/10/010 - 0
Kaposvári VK BABY - Soproni VSE2024/04/140 - 0
Soproni VSE - Mohacs Baby2024/04/140 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Mohacs Baby2024/04/140 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/3013 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Velence PLUS2023/09/3017 - 5
Velence PLUS - II. ker Sport és Szabadidő Kft2024/02/107 - 8
Velence PLUS - Pápai SE2024/02/1013 - 3
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/291 - 16
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/2914 - 13
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/05/2616 - 1
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/05/2613 - 6
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/2611 - 5
Időmérő
51
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2023/10/0710 - 17
Neptun VSC - ASI DSE2023/11/118 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1718 - 6
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/0511 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - III. Kerületi TVE2023/09/2411 - 10
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/087 - 9
YBL WPC - Ifi-serdülő2023/11/1214 - 7
Ifi-serdülő - III. Kerületi TVE2023/12/0320 - 15
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/1814 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/179 - 13
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/2813 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/105 - 7
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2024/03/0310 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - SZVPS II2023/11/1910 - 6
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2024/05/128 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2611 - 10
Győri VSE - Szentesi VK2024/04/072 - 12
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - UVSE I2024/06/021 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1814 - 8
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2023/10/2214 - 16
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - YBL WPC2023/11/126 - 18
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - OSC Kft.2024/04/1317 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/10/144 - 18
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/072 - 22
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/079 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/02/042 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/0610 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KÓPÉ ÚVSE II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/230 - 15
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/239 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/234 - 19
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kópé UVSE2023/11/1811 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/182 - 10
FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/11/1816 - 1
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/03/023 - 11
KIS-PINGVIN SE - BVSC-Zugló II2024/04/206 - 4
Sportsziget SE - KIS-PINGVIN SE2024/04/206 - 6
YBL WPC II. - Sportsziget SE2024/04/2013 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/0410 - 8
Oázis SC - Kópé UVSE2023/12/093 - 8
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/12/099 - 2
Váci Vízilabda Sport Egyesület - III. kerületi TVE2024/02/1715 - 0
Kistarcsa - Sport és Szabadidő Kft2024/02/172 - 13
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Velence PLUS2023/09/304 - 10
Ifi-serdülő - Pápai SE2023/09/3024 - 5
Pápai SE - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/02/106 - 5
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/02/1015 - 6
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/10/299 - 15
Cápa VK - Balaton Vízilabda Klub2023/10/298 - 19
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/05/266 - 16
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/05/264 - 9
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2024/05/267 - 15
2022/2023
meccs
Időmérő
30
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Szentesi VK2023/04/196 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Neptun VSC2023/05/0614 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/1618 - 7
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2310 - 7
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/038 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/1510 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - KSI SE II.2023/01/2110 - 3
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - MVLC2023/01/2116 - 2
Egri Vízilabda Klub - UVSE II.2023/02/188 - 6
KSI SE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/02/188 - 9
Aquaworm Kft - III. Kerületi TVE2023/04/0615 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/255 - 13
KSI SE II. - Egri Vízilabda Klub2023/03/252 - 9
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Erzsébeti SMTK2022/10/227 - 11
Győri VSE - Pápai SE2022/10/2211 - 6
Velence Plus - Tatabányai Vízmű SE2022/11/192 - 21
Velence Plus - Balaton Vízilabda Klub2022/11/192 - 22
Iron WP - Balaton Vízilabda Klub2022/11/196 - 21
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/11/263 - 15
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/11/262 - 21
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Kft - BUSC2022/10/0810 - 9
BUSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/10/087 - 23
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Iron WP2023/02/0420 - 5
Iron WP - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/044 - 9
Balaton Vízilabda Kft - Mohacs 32023/03/189 - 15
BUSC - Balaton Vízilabda Kft2023/03/1811 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Iron WP2023/04/2211 - 2
Kaposvár Vízilabda Klub - Iron WP2023/04/2214 - 2
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - AVUS2023/02/114 - 18
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/02/118 - 4
Játékvezető
41
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/1616 - 9
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2312 - 1
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/169 - 0
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/236 - 9
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/037 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - YBL WPC II.2023/04/1511 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Oázis SC2023/04/158 - 16
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/214 - 12
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/01/2112 - 11
MVLC - Sport és Szabadidő Kft2023/02/1811 - 12
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/04/069 - 7
OSC VSE II. - MATE-GEAC-MSA2023/04/063 - 13
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - PSN Zrt.2023/03/2510 - 6
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Vágta2023/04/020 - 0
Ceglédi VSE - Budafóka XXII. SE2023/04/020 - 0
BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/020 - 0
FTC Utánpótlás - Egri VizilabdaKlub2023/04/020 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/12/110 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - baby2022/12/110 - 0
Kanizsa VSE - Blamax-Kaposvár Baby I.2023/03/260 - 0
Soproni VSE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/260 - 0
Cápa VK - Soproni VSE2023/03/260 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/02/190 - 0
AVUS - Balaton Vízilabda Klub2023/02/190 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - AVUS2023/03/120 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2023/03/120 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Pápai SE2022/10/2217 - 1
Soproni VSE - Erzsébeti SMTK2022/10/2216 - 9
Iron WP - Cápa VK2022/11/1910 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Cápa VK2022/11/1922 - 2
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Nonprofit Kft - Balaton Vízilabda Klub2022/11/267 - 12
Oázis Nonprofit Kft - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/11/261 - 25
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/10/085 - 19
Balaton Vízilabda Kft - Iron WP2022/10/082 - 15
Kaposvár Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/0410 - 2
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/049 - 18
Mohacs 3 - BUSC2023/03/1817 - 9
Kaposvár Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/2213 - 2
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/2213 - 8
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/02/1119 - 6
Győri Vízisport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/1110 - 8
2021/2022
meccs
Időmérő
7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2022/04/307 - 8
YBL WPC - UVSE I.2022/04/3010 - 16
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - KSI SE2022/02/1916 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/05/142 - 17
OSC VSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/05/147 - 6
Sportsziget SE - OSC VSE II2022/05/281 - 15
Százhalombatta - POLO Sport Club2022/05/285 - 4
Játékvezető
7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/04/3014 - 6
KSI SE - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/04/3021 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2022/02/196 - 6
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/02/196 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/149 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE II.2022/05/1410 - 3
Oxigén Úszósuli - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/05/283 - 4