VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1972. 12. 18.
Pomáz
2023/2024
meccs
Játékvezető
118
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - Endo Plus Service-Honvéd2023/09/1310 - 16
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/09/1620 - 14
Pécsi VSK - OSC VSE2023/09/277 - 20
A-Híd VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/09/3016 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - OSC VSE2023/10/079 - 15
Kaposvár - Pécsi VSK2023/10/1412 - 12
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/10/288 - 18
UVSE Vízilabda Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/11/049 - 8
Kaposvár - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/11/1115 - 14
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/11/2610 - 14
BVSC-Zugló - FTC2024/03/167 - 16
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2315 - 10
FTC - A-Híd VasasPlaket2024/03/2815 - 12
A-Híd VasasPlaket - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/0617 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/04/1311 - 11
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/269 - 8
Kaposvár - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0311 - 25
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/05/0814 - 11
PannErgy-MVLC-Miskolc - Egri Vízilabda Kft.2024/05/156 - 9
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/05/1817 - 14
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - III. kerületi TVE2023/10/2111 - 16
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Kft.2023/11/2210 - 14
FTC - Egri Vízilabda Kft.2024/03/0216 - 8
UVSE Kft. - FTC2024/03/3015 - 9
FTC - BVSC-Zugló2024/04/2016 - 9
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/2410 - 7
Szegedi Vízilabda Egylet - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/05/1210 - 5
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - DVSE2023/11/0412 - 9
Neptun VSC - Oázis SC2023/12/0914 - 17
YBL WPC - PTE-PEAC2024/04/1311 - 13
OSC Kft. - Ceglédi VSE2024/05/1112 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Békéscsaba - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/279 - 13
Invictus SC - Békéscsaba2024/04/275 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi Üdülőközpont2024/04/2712 - 24
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/017 - 10
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0817 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/10/158 - 7
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/294 - 11
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0520 - 13
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/1211 - 8
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1019 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0315 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/1019 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2024/04/148 - 9
OSC VSE - Vasas Sport Club2024/05/1912 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/108 - 10
SZVPS II - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/1517 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/039 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0321 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2416 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1721 - 5
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0812 - 8
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/299 - 14
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0511 - 10
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/129 - 6
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2911 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/118 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0314 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/225 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/217 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/1014 - 11
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/1113 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szentesi VK2023/09/1015 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/0311 - 9
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/1021 - 19
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szentesi VK2023/07/2712 - 5
YBL WPC - Cívis Póló VSE2023/08/029 - 12
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/08/1124 - 9
FTC Utánpótlás - AVUS2023/08/2914 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1712 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/0111 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/10/157 - 18
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2917 - 5
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1016 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/118 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/106 - 4
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/2210 - 21
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2024/04/144 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/217 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/156 - 12
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/1015 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/248 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2023/10/222 - 19
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/2514 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/103 - 22
TVSE Vízilabda Kft II - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/2420 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/105 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Egri Vízilabda Klub2023/10/221 - 34
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/258 - 12
TVSE Vízilabda Kft IV - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/247 - 8
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - ZF-Eger2024/02/039 - 19
FTC Komjádi Kupa - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/0314 - 13
PannErgy-MVLC-Miskolc - DVSE2024/02/0321 - 7
Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS2024/02/0413 - 18
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd2024/02/2426 - 27
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - YBL WPC2023/10/0113 - 11
HETE - Sportliget S.E.2023/10/018 - 15
FTC - Poseidon VSE2023/11/0517 - 4
BVSC - OSC Kft.2023/12/038 - 11
Ozorai-Hullámtörők SC - III.Kerületi TVE2023/12/035 - 28
Poseidon VSE - YBL WPC2023/12/1010 - 18
Szent István Polo - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/0312 - 9
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2024/04/1416 - 6
Új-Hullám SE - Oázis SC2024/04/1410 - 13
III.Kerületi TVE - WPBSE2024/04/2120 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/108 - 12
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/1015 - 11
BVSC - OSC VSE2024/03/097 - 7
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2024/03/098 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0218 - 6
MVLC - III. Kerületi TVE2023/12/0216 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/11/049 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
ASI-VASAS - MATE-GEAC-MSA2023/12/0910 - 8
KIS-PINGVIN SE - Kópé UVSE2023/12/0910 - 12
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/0816 - 1
Időmérő
36
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi Üdülőközpont - PTE-PEAC2024/04/2716 - 8
Invictus SC - PTE-PEAC2024/04/275 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1720 - 4
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2912 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/1113 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2024/03/2217 - 15
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/219 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/103 - 21
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/016 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/10/157 - 13
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1019 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/107 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2024/04/149 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/1516 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2412 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/089 - 12
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/10/294 - 21
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0517 - 4
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/1210 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/03/0312 - 1
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - YBL WPC2023/09/1012 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/12/037 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2023/10/222 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/2512 - 6
TVSE Vízilabda Kft III - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/2423 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/1010 - 3
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
ZF-Eger - FTC Komjádi Kupa2024/02/0315 - 10
Szentes - OSC VSE 2024/02/047 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - OSC VSE2024/02/103 - 16
KSI SE - Vasas Sport Club2024/03/0916 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - MVLC2023/12/0213 - 17
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0214 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/0423 - 4
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0418 - 3
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/10/084 - 17
Gólbíró
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/0612 - 9
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2024/04/139 - 11
2022/2023
meccs
Játékvezető
73
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Kaposvár2022/11/1913 - 16
Egri Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/01/1815 - 11
Kaposvár - BVSC-Zugló2023/01/2110 - 16
Szentesi VK - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/02/018 - 11
Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket2023/02/0411 - 10
Kaposvár - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/02/1111 - 11
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/02/1516 - 14
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/02/229 - 19
A-Híd VasasPlaket - Egri Vízilabda Kft.2023/03/1817 - 12
Szolnoki Dózsa - Pécsi VSK2023/04/0116 - 7
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/04/0417 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - MVLC2023/04/0810 - 10
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Endo Plus Service-Honvéd2023/04/226 - 11
Kaposvár - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/05/028 - 9
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/1816 - 8
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/05/1911 - 12
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló2023/05/2113 - 14
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Szentesi VK2022/11/2317 - 7
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/034 - 6
BVSC - III. kerületi TVE2023/03/2412 - 4
III. kerületi TVE - BVSC2023/05/0411 - 12
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/05/069 - 8
FTC - UVSE Kft.2023/05/139 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - Invictus SC2022/11/2613 - 19
Eszterházy SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/02/1810 - 5
OSC Kft. - YBL WPC2023/03/2511 - 11
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/087 - 8
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2022/12/179 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Egri Vízilabda Klub2022/11/2014 - 9
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2022/11/2012 - 19
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/11/275 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/12/0422 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/12/1113 - 12
Egri Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2023/02/058 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/195 - 17
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/03/1411 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 7
SZVPS II - III. Kerületi TVE2023/03/199 - 13
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2023/03/269 - 11
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0211 - 9
OSC VSE - PSN Zrt.2023/04/3010 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1216 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Egri Vízilabda Klub2022/11/2024 - 4
Sportliget SE - III. Kerületi TVE2022/11/2011 - 18
Egri Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2023/02/0513 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/1214 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/1910 - 15
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/196 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 4
SZVPS II - III. Kerületi TVE2023/03/196 - 21
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2023/03/2612 - 9
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0213 - 7
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/04/2716 - 3
OSC VSE - PSN Zrt.2023/04/3017 - 12
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/05/2615 - 7
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/05/2617 - 2
PSN Zrt. - UVSE I.2023/05/2614 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/11/2716 - 3
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/12/1119 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/125 - 10
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/1914 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/03/146 - 11
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/04/264 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/045 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/043 - 23
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - YBL WPC2023/02/194 - 25
OSC Kft. - Ozorai-Faterpolo VSE2023/04/0217 - 6
YBL WPC - Oázis Sport Club 2.2023/04/3019 - 10
Poseidon VSE - 1427 JSMA2023/04/3014 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/03/256 - 9
BVSC - UVSE I.2023/03/259 - 10
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - PSN Zrt.-PVSK2023/02/0811 - 10
BVSC - Szegedi VPS2023/03/2616 - 18
Időmérő
21
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/129 - 6
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2023/02/1917 - 13
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/04/2618 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/11/2719 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/12/0420 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/12/117 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/03/146 - 15
KSI SE - OSC VSE2023/05/2612 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Egri Vízilabda Klub2022/11/208 - 4
Sportliget SE - III. kerületi TVE2022/11/2013 - 14
Egri Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2023/02/0510 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/02/197 - 18
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 15
SZVPS II - III. kerületi TVE2023/03/1911 - 9
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2023/03/269 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0218 - 6
OSC VSE - PSN Zrt.2023/04/3015 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/044 - 28
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Poseidon VSE2022/11/2012 - 16
Hegyvidék-YBL - BVSC2023/04/3015 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE2023/03/257 - 12