VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1954. 01. 16.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
94
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/09/1619 - 7
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Eszterházy SC2023/10/0711 - 11
Ceglédi VSE - AVUS2023/11/1111 - 9
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE2023/11/184 - 13
KSI SE - FTC2024/03/169 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/154 - 11
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/039 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - III. Kerületi TVE2023/10/0826 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget S.E.2023/10/1417 - 7
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/1213 - 11
AQUA SE Nyíregyháza - SZVPS II2023/11/1910 - 19
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/1516 - 14
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/034 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - III. Kerületi TVE2023/10/0820 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2023/10/1422 - 0
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/124 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - SZVPS II2023/11/1913 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/155 - 12
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/037 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/10/0814 - 1
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2023/10/1413 - 8
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/128 - 9
AQUA SE Nyíregyháza - SZVPS II2023/11/1910 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2611 - 10
Fehérvár Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/03/100 - 28
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - MVLC2024/06/028 - 5
AVUS - UVSE I2024/06/021 - 16
PSN Zrt. - KSI SE2024/06/024 - 14
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2024/06/025 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/269 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - III. kerületi TVE2024/03/107 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/263 - 23
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/1043 - 2
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft V2024/04/2012 - 4
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/209 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/2011 - 14
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - TVSE Vízilabda Kft V2024/04/208 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - III.Kerületi TVE2024/02/117 - 11
ELTE BEAC - FTC2024/04/146 - 15
YBL WPC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/1421 - 8
YBL JUNIOR - III.Kerületi TVE2024/04/149 - 15
III.Kerületi TVE - Sportliget S.E.2024/05/0515 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/10/288 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/283 - 16
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/10/287 - 11
MVLC - OSC Kft.2023/11/117 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2023/11/113 - 27
III. Kerületi TVE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/1112 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/11/253 - 18
BVSC - FTC Utánpótlás2023/11/253 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/2529 - 4
MGM 2009 - BVSC2023/11/257 - 8
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/164 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/1610 - 14
BVSC - FTC Utánpótlás2023/12/168 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - UVSE I.2024/04/068 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/09/236 - 8
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/09/2311 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/234 - 15
Kópé UVSE - Egri Vízilabda Klub2023/09/234 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2023/09/2312 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/09/2312 - 8
Sportsziget SE - OSC VSE II.2023/11/184 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sport és Szabadidő Kft2023/11/186 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2023/12/174 - 16
BVSC - OSC VSE2023/12/179 - 14
Sportsziget SE - BVSC-Zugló II2024/05/047 - 14
KÓPÉ ÚVSE II. - KIS-PINGVIN SE2024/05/041 - 16
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/05/046 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE2023/11/086 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Latorca2024/04/067 - 14
III. kerületi TVE - OSC VSE II2024/04/064 - 6
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/05/2513 - 3
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/2518 - 3
FTC Utánpótlás - UVSE2024/05/256 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Egri VizilabdaKlub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/03/240 - 0
Ceglédi VSE - OSC VSE2024/03/240 - 0
Budafóka XXII. SE - Vasas Sport Club2024/03/240 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/10/073 - 19
Cápa VK - Velencei-tavi UVE2023/10/0738 - 3
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/0719 - 2
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2023/10/0734 - 2
Cápa VK - Győri Vízisport Egyesület2023/10/079 - 19
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Új-Hullám SE2024/04/2714 - 4
Cápa VK - Mohács 22024/04/2715 - 3
Új-Hullám SE - Velencei-tavi UVE2024/04/2720 - 5
Mohács 2 - Balaton VK2024/04/275 - 15
Velencei-tavi UVE - Cápa VK2024/04/271 - 16
Balaton VK - Soproni VSE2024/04/2713 - 5
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - MGM 20092023/12/0211 - 4
Gyöngyösi Alligátorok VC - MGM 20092023/12/023 - 33
MVLC - Kópé UVSE2023/12/0225 - 2
Gyöngyösi Alligátorok VC - Kópé UVSE2023/12/0210 - 13
2022/2023
meccs
Ellenőr
102
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - DVSE2022/10/225 - 23
Invictus SC - OSC Kft.2022/12/0319 - 8
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Invictus SC2023/03/258 - 11
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/01/313 - 10
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - Semmelweis VKS2022/11/1711 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/09/2523 - 9
Kaposvár VK - KSI SE2022/10/028 - 14
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/1614 - 9
Angyalföldi SI DSE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/0618 - 9
Szentesi VK - Szolnoki Dózsa2022/11/208 - 16
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2022/12/1810 - 22
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/02/2616 - 9
AQUA SE Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/02/2612 - 6
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/057 - 10
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/198 - 6
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/0225 - 4
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda SE2022/09/2513 - 5
Kaposvár VK - KSI SE2022/10/025 - 12
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/169 - 11
Angyalföldi SI DSE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/0610 - 2
Szentesi VK - Szolnoki Dózsa2022/11/207 - 18
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2022/12/185 - 15
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/02/269 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/02/2610 - 3
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/0516 - 7
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/199 - 3
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/0211 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/09/2510 - 12
Blamax-Kaposvár Gyermek - KSI SE2022/10/021 - 26
Egri Vízilabda Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/1611 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/2620 - 6
Angyalföldi SI DSE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/0611 - 15
Szentesi VK - Szolnoki Dózsa2022/11/209 - 19
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2022/12/189 - 18
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/02/266 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/02/269 - 16
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/0513 - 5
Soproni VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/1914 - 6
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/029 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda SE2022/09/2517 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/2523 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/2532 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Semmelweis VKS2022/10/1612 - 18
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2022/10/1611 - 16
Oázis Sport Club 2. - III.Kerületi TVE2022/11/136 - 23
Oázis SC - 1427 JSMA2022/11/1312 - 11
RETR-O-SC Sport Egyesület - BVSC2022/11/1311 - 4
YBL WPC - Ozorai-Faterpolo VSE2023/03/2617 - 9
Hegyvidék-YBL - III.Kerületi TVE2023/03/269 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - Oázis Sport Club 2.2023/04/1616 - 11
RETR-O-SC Sport Egyesület - MAFC-BME-INFINITYN2023/04/1611 - 9
Sportliget S.E. - III.Kerületi TVE2023/04/167 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/10/019 - 2
YBL WPC - Oázis SC2022/10/0113 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/10/018 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/284 - 17
Vasas Sport Club - YBL WPC II.2023/01/2810 - 9
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Oázis SC2023/01/283 - 14
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Mom Sport YBL2022/12/1713 - 2
Vasas Sport Club - OSC VSE2022/12/1722 - 8
FTC-Telekom Waterpolo - KSI SE2022/12/172 - 20
BVSC - Oázis SC2022/12/178 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Vágta Multisport Club2022/10/2925 - 2
BVSC - Sportliget Sport Egyesület2022/10/298 - 10
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2022/10/2910 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Polo Academy Sport Club2022/10/0813 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC II.2022/10/089 - 6
Sport és Szabadidő Kft - Aquaworm Kft2022/10/081 - 16
KSI SE - YBL WPC2022/10/308 - 4
PSN Zrt. - UVSE I2022/10/303 - 13
MVLC - Egri Vízilabda Klub2022/10/300 - 10
OSC VSE - BVSC-Zugló2022/10/307 - 3
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/01/218 - 14
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/219 - 5
OSC VSE - BVSC-Zugló2023/01/2110 - 8
III. Kerületi TVE - KIS-PINGVIN SE2023/04/016 - 12
Százhalombatta - OSC VSE II.2023/04/019 - 3
YBL WPC - PSN Zrt.2023/04/017 - 2
UVSE I - OSC VSE2023/04/018 - 5
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0112 - 4
KSI SE - BVSC-Zugló2023/04/014 - 4
Polo Academy Sport Club - III. Kerületi TVE2023/06/0313 - 8
OSC VSE II. - Oázis SC2023/06/033 - 15
Százhalombatta - Aquaworm Kft2023/06/0315 - 4
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2023/06/032 - 3
KSI SE II. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/174 - 12
Egri Vízilabda Klub - Sport és Szabadidő Kft2023/06/176 - 10
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/06/179 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/1710 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Új-Hullám SE2022/09/1715 - 0
SOTE VKS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/09/171 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/09/173 - 17
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/03/1112 - 6
PSN Zrt. - Kópé UVSE2023/03/1112 - 3
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE II.2023/03/115 - 5
Kistarcsa - III. kerületi TVE2023/06/117 - 16
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2022/10/090 - 0
Blamax-Kaposvár Baby II. - PSN Zrt.2022/10/090 - 0
Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat - PSN Zrt.2022/10/090 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Blamax-Kaposvár Baby II.2022/10/090 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/112 - 17
Velencei-tavi UVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/111 - 16
2021/2022
meccs
Ellenőr
54
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Neptun VSC2022/04/0911 - 11
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - POLO Sport Club2022/03/2617 - 10
BVSC - OSC VSE2022/03/268 - 15
Hódmezővásárhelyi VSC - OSC VSE2022/03/263 - 16
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - MVLC2022/04/034 - 21
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Csabai Csirkefogók VK2022/05/0823 - 7
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - MVLC2022/04/039 - 16
Százhalombatta - Angyalföldi SI DSE2022/04/1016 - 13
Cápa VK - POLO Sport Club2022/04/2410 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Csabai Csirkefogók VK2022/05/0816 - 6
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - MVLC2022/04/038 - 17
Százhalombatta - Angyalföldi SI DSE2022/04/108 - 16
Cápa VK - POLO Sport Club2022/04/248 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Csabai Csirkefogók VK2022/05/0819 - 8
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - KSI SE2022/03/2716 - 8
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - KSI SE2022/03/2712 - 14
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - KSI SE2022/03/276 - 12
BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Oázis SC2022/03/2531 - 7
Egri Vízilabda Klub - Oázis SC2022/03/2528 - 15
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - OSC Kft.2022/03/278 - 13
Váci Vízilabda SE - Ozorai-Faterpolo VSE2022/03/2717 - 13
Váci Vízilabda SE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2022/04/2415 - 12
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2022/06/1213 - 11
MAFC-BME - SOTE VKS2022/06/127 - 6
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Mohacs 12022/05/0723 - 3
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/0721 - 6
Oázis SC - OSC VSE 2.2022/05/0717 - 5
Mohacs 1 - Vasas Sport Club2022/05/075 - 34
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2022/04/0210 - 7
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/04/027 - 6
OSC VSE 2. - BVSC2022/04/026 - 13
KSI SE - Iron waterpolo2022/04/0238 - 0
POLO Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/04/028 - 9
FTC Utánpótlás - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/06/119 - 7
KSI SE - POLO Sport Club2022/06/1120 - 6
OSC VSE - YBL WPC2022/06/1110 - 5
Iron waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/06/113 - 32
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - FTC Utánpótlás II.2022/04/0910 - 20
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit KFT.2022/04/0910 - 8
Egri Vízilabda Klub - Oázis SC2022/04/093 - 10
YBL WPC II. - Sportliget Sport Egyesület2022/04/093 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/04/3011 - 11
Angyalföldi Sportiskola II. - Oxigén Úszósuli2022/04/304 - 8
OSC VSE 2. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/04/3014 - 8
POLO Sport Club - BVSC2022/04/309 - 3
Kópé UVSE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/04/308 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - FTC Utánpótlás II.2022/04/232 - 2
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - YBL WPC2022/04/234 - 7
Sportliget Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2022/04/239 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/03/1210 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/1221 - 8
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/1215 - 0
Oázis SC - KSI SE II.2022/03/124 - 7
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/03/190 - 0