VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1963. 02. 24.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
107
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - UVSE Vízilabda Kft.2023/09/1613 - 7
A-Híd VasasPlaket - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/09/3016 - 8
Egri Vízilabda Kft. - OSC VSE2023/10/2113 - 19
Pécsi VSK - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/10/289 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/03/0215 - 13
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/04/0610 - 12
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - BVSC-Zugló2023/10/114 - 8
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/259 - 16
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - KSI2023/08/1924 - 10
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/08/198 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/09/026 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Hódmezővásárhelyi VSC2023/09/237 - 5
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/10/0413 - 17
YBL WPC - AVUS2023/10/0711 - 9
OSC Kft. - PTE-PEAC2024/02/0314 - 9
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád Városi Vízilabda SE - Szentesi Üdülőközpont2023/10/1417 - 9
MAFC-INFINITYN - SZUVTE BT2023/10/149 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - Békéscsaba2023/10/1417 - 13
SZVTK OBII. - SZUVTE BT2023/10/1412 - 12
MAFC-INFINITYN - Szentesi Üdülőközpont2023/10/1413 - 10
SZVTK OBII. - Békéscsaba2023/10/1413 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1716 - 7
OSC VSE - BVSC2023/09/249 - 13
OSC VSE - KSI SE2023/10/087 - 6
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2914 - 5
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/0511 - 13
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/01/2813 - 7
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2911 - 10
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/02/1111 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Győri VSE2023/10/158 - 7
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/1814 - 9
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/1425 - 24
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/210 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1718 - 10
OSC VSE - BVSC2023/09/2414 - 6
OSC VSE - KSI SE2023/10/0811 - 10
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2911 - 4
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/0511 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/01/2812 - 8
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2910 - 11
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/02/119 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Győri VSE2023/10/158 - 12
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/185 - 8
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/146 - 19
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/210 - 0
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/08/109 - 17
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/124 - 36
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/1717 - 0
OSC VSE - BVSC2023/09/247 - 10
OSC VSE - KSI SE2023/10/0811 - 12
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2910 - 8
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/056 - 17
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/286 - 10
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2913 - 7
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/02/1119 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Győri VSE2023/10/155 - 13
Oázis SC - OSC Kft.2024/02/183 - 15
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/142 - 22
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/210 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - III. kerületi TVE2023/10/0132 - 3
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/10/0123 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0144 - 2
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/2411 - 7
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Egri VizilabdaKlub2023/09/0912 - 1
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - PSN Zrt.2023/09/093 - 5
Budafóka XXII. SE - AVUS2023/09/099 - 6
BVSC-Zugló - MVLC2023/09/096 - 2
AVUS - UVSE2023/09/095 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - WPBSE2023/10/069 - 20
OSC Kft. - Oázis SC2023/10/0810 - 14
WPBSE - BVSC2023/10/0819 - 5
Semmelweis VKS - HETE2023/10/0822 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL JUNIOR2023/10/1513 - 13
III.Kerületi TVE - Polo Academy Sport Club2023/10/1519 - 2
OSC Kft. - III.Kerületi TVE2023/10/2911 - 12
Semmelweis VKS - Szent István Polo2023/10/2923 - 6
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/210 - 0
Oázis Sport Club 2. - Semmelweis VKS2024/04/240 - 0
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2024/02/1712 - 4
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/02/178 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/1713 - 14
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - YBL WPC II.2024/02/036 - 8
MVLC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0316 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2024/02/037 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KSI SE2023/10/072 - 34
Budapesti Honvéd Sportegyesület - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/10/0719 - 7
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/10/078 - 6
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/048 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0414 - 7
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/02/044 - 14
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - BVSC2024/02/245 - 6
OSC Kft. - KSI SE2024/02/249 - 4
YBL WPC - Sport és Szabadidő Kft2024/02/2410 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/02/101 - 15
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/02/108 - 9
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/102 - 10
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/04/200 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Sport és Szabadidő Kft2024/04/200 - 0
Százhalombatta - OSC VSE II.2024/04/200 - 0
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - PSN Zrt.2023/10/117 - 6
KIS-PINGVIN SE - Kistarcsa2023/11/0415 - 2
OSC VSE II - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/0410 - 8
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2023/11/047 - 15
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/030 - 0
Soproni VSE - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2024/03/030 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2024/03/030 - 0
Soproni VSE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/030 - 0
2022/2023
meccs
Ellenőr
143
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/01/148 - 11
FTC - OSC VSE2023/01/179 - 8
Pécsi VSK - BVSC-Zugló2023/02/0410 - 12
OSC VSE - MVLC2023/02/1120 - 6
MVLC - A-Híd VasasPlaket2023/02/1511 - 17
Kaposvár - Pécsi VSK2023/02/2214 - 13
Szolnoki Dózsa - UVSE Vízilabda Kft.2023/03/2518 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/04/018 - 9
OSC VSE - FTC2023/04/0813 - 13
Szolnoki Dózsa - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/04/127 - 3
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2023/04/1518 - 8
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/04/2010 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/164 - 17
FTC - UVSE Kft.2023/01/2213 - 6
UVSE Kft. - FTC2023/03/187 - 9
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/05/069 - 8
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Kft.2023/05/0710 - 8
FTC - UVSE Kft.2023/05/139 - 7
BVSC - Szentesi VK2023/05/2012 - 5
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Ceglédi VSE2023/04/2212 - 13
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/03/1113 - 10
POLO Sport Club - UVSE2023/03/1115 - 7
MAFC-INFINITYN - OSC VSE2023/03/116 - 14
POLO Sport Club - MAFC-INFINITYN2023/03/1319 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - POLO Sport Club2023/06/0716 - 5
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2022/12/179 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Cívis Póló VSE2022/12/1111 - 6
OSC Kft. - Győri VSE2022/12/1113 - 6
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/02/055 - 0
Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club2023/02/1214 - 15
OSC VSE - BVSC2023/02/197 - 15
AVUS - Kaposvár VK2023/02/267 - 6
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/03/0512 - 7
Vasas Sport Club - KSI SE2023/03/1911 - 12
AVUS - Szentesi VK2023/04/1619 - 6
PSN Zrt. - BVSC2023/05/149 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2023/05/149 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Cívis Póló VSE2022/12/1120 - 4
OSC Kft. - Győri VSE2022/12/1116 - 11
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/02/0522 - 5
Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club2023/02/1210 - 15
OSC VSE - BVSC2023/02/197 - 11
AVUS - Kaposvár VK2023/02/2612 - 11
Tatabányai Vízmű SE - UVSE II.2023/03/0510 - 7
Vasas Sport Club - KSI SE2023/03/194 - 15
AVUS - Szentesi VK2023/04/1616 - 14
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/04/2716 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Cívis Póló VSE2022/12/1124 - 10
OSC Kft. - Győri VSE2022/12/116 - 10
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/02/0511 - 4
Cívis Póló VSE - Vasas Sport Club2023/02/128 - 17
OSC VSE - BVSC2023/02/1910 - 9
AVUS - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/02/269 - 7
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/03/057 - 13
Vasas Sport Club - KSI SE2023/03/195 - 14
AVUS - Szentesi VK2023/04/1616 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/0513 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2023/03/2614 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/04/021 - 24
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/0517 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2023/03/2619 - 17
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/025 - 22
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/05/065 - 21
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/05/067 - 22
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/06/036 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/06/0313 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/059 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2023/03/2616 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/029 - 21
Győri VSE - SZNVE2023/05/2127 - 7
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/217 - 13
OSC VSE - SZNVE2023/05/2113 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - ELTE BEAC2022/12/1112 - 6
OSC Kft. - Hegyvidék-YBL2023/02/195 - 8
Oázis Sport Club 2. - WP Brothers SE2023/03/0516 - 11
Oázis SC - Hegyvidék-YBL2023/03/059 - 10
WP Brothers SE - Oázis SC2023/03/127 - 15
ELTE BEAC - III.Kerületi TVE2023/03/128 - 22
YBL WPC - Poseidon VSE2023/03/1214 - 6
Hegyvidék-YBL - MAFC-BME-INFINITYN2023/03/127 - 14
1427 JSMA - Hegyvidék-YBL2023/03/197 - 18
1427 JSMA - Sportliget S.E.2023/04/028 - 19
WP Brothers SE - Szent István Polo2023/04/2812 - 8
RETR-O-SC Sport Egyesület - III.Kerületi TVE2023/04/304 - 17
Sportliget S.E. - FTC2023/04/307 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/01/1419 - 1
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - OSC Kft.2023/06/101 - 23
Oázis SC - YBL WPC II.2023/06/1017 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Vasas Sport Club2023/06/103 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Sportliget SE2022/12/0320 - 4
OSC VSE - OSC Kft.2022/12/0311 - 4
KSI SE - Vasas Sport Club2023/02/1814 - 7
FTC Utánpótlás - Oázis SC2023/02/1813 - 8
BVSC - OSC Kft.2023/02/185 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Sportliget SE2023/02/1814 - 11
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/03/0411 - 11
Oázis SC - KSI SE2023/03/043 - 15
Sportliget SE - BVSC2023/03/042 - 8
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/0416 - 6
FTC Utánpótlás - Sportliget SE2023/03/1820 - 10
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/03/1810 - 12
KSI SE - OSC Kft.2023/03/1815 - 7
BVSC - OSC VSE2023/03/186 - 9
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/05/1311 - 13
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1317 - 4
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/137 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/05/273 - 15
Oázis SC - BVSC2023/05/2716 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/02/114 - 7
BVSC - OSC Kft.2023/02/1115 - 4
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE I.2023/02/118 - 16
UVSE I. - FTC Utánpótlás2023/02/2510 - 2
OSC Kft. - KSI SE2023/02/257 - 7
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/02/2511 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2023/04/1515 - 7
MVLC - OSC VSE2023/04/1513 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - UVSE II.2023/04/159 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - KSI SE II.2023/01/2110 - 3
Sport és Szabadidő Kft - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/214 - 12
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/01/2112 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - MVLC2023/01/2116 - 2
KSI SE II. - Sport és Szabadidő Kft2023/04/018 - 9
UVSE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/0112 - 5
MVLC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/018 - 12
KSI SE II. - Egri Vízilabda Klub2023/04/012 - 16
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/04/226 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/04/2213 - 8
KSI SE - UVSE I2023/04/224 - 10
FTC Utánpótlás - YBL WPC2023/04/224 - 2
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2023/04/152 - 6
BVSC - SOTE VKS2023/04/2913 - 6
OSC VSE - KSI SE2023/04/299 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/297 - 2
OSC VSE - BVSC2023/05/209 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - SOTE VKS2023/05/208 - 2
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/05/206 - 14
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd2023/02/2817 - 14
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Blamax-Kaposvár Baby I.2023/04/230 - 0
Kanizsa VSE - Cápa VK2023/04/230 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/230 - 0
Kanizsa VSE - Soproni VSE2023/04/230 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2023/04/230 - 0
Blamax-Kaposvár Baby I. - Soproni VSE2023/04/230 - 0