VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1999. 01. 03.
Érd
2023/2024
meccs
Időmérő
35
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1714 - 11
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0817 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - OSC Kft.2023/12/1016 - 6
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0417 - 22
Ifi-serdülő - Sportliget S.E.2024/03/2414 - 7
Ifi-serdülő - Budafóka XXII. SE2024/04/2113 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2024/05/2610 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/198 - 27
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2710 - 6
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/114 - 23
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/1416 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - OSC Kft.2023/10/294 - 9
Balaton Vízilabda Klub - III. Kerületi TVE2023/12/0318 - 9
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/286 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/09/246 - 20
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/059 - 10
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0316 - 9
Cívis Póló VSE - AVUS2024/03/106 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/157 - 16
Váci Vízilabda SE - MVLC2023/11/261 - 22
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2024/02/189 - 10
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/0713 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/1811 - 3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Szent István Polo2023/12/1019 - 9
Poseidon VSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/076 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/09/231 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/2530 - 1
BVSC - KSI SE2024/03/095 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/10/2811 - 17
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2024/03/026 - 16
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/04/205 - 8
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/207 - 9
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2024/04/2013 - 8
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/087 - 19
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/10/293 - 16
Játékvezető
64
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/09/244 - 21
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/0511 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/196 - 17
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2716 - 4
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/114 - 12
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0315 - 16
Cívis Póló VSE - AVUS2024/03/107 - 12
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/1413 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/158 - 24
Dunaújvárosi Főiskola VE - OSC Kft.2023/10/296 - 17
Váci Vízilabda SE - MVLC2023/11/262 - 25
Ifi-serdülő - III. Kerületi TVE2023/12/0320 - 15
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2024/02/1819 - 10
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/076 - 17
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/288 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1713 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/09/247 - 15
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0812 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/0513 - 7
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/0311 - 20
Cívis Póló VSE - AVUS2024/03/1012 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/1513 - 3
Váci Vízilabda SE - MVLC2023/11/268 - 27
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC Kft.2023/12/109 - 10
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/045 - 25
III. Kerületi TVE - Váci Vízilabda SE2024/02/1820 - 19
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2024/03/248 - 12
Budafóka XXII. SE - SZVPS II2024/04/073 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2119 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - MVLC2024/05/268 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/173 - 7
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/089 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/199 - 21
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2716 - 1
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/117 - 21
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/149 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - OSC Kft.2023/10/295 - 13
Balaton Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/12/037 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - OSC Kft.2023/12/1010 - 6
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0410 - 17
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2024/03/245 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2114 - 13
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/2816 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2024/05/2615 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/1824 - 1
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/185 - 37
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/09/2311 - 7
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2023/09/2314 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - KSI SE2023/11/252 - 28
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2024/03/096 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/0910 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Budafóka XXII SE2023/10/2821 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/026 - 4
BVSC - OSC VSE2024/03/029 - 11
Kópé UVSE - MVLC2024/04/205 - 16
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/2016 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/04/205 - 10
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - Vágta2023/12/100 - 0
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2024/02/250 - 0
OSC VSE - FTC Utánpótlás III.2024/02/250 - 0
Budafóka XXII. SE - BVSC-Zugló2024/02/250 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/10/084 - 17
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/2914 - 2
Titkár
1
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Valdor Szentes2024/04/2813 - 11
2022/2023
meccs
Időmérő
40
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2023/05/0612 - 9
Ceglédi VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/05/0610 - 11
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Invictus SC2023/05/2013 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - OSC Kft.2022/10/3011 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2022/11/2712 - 15
Ceglédi VSE - MVLC2022/12/048 - 20
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2022/12/1822 - 7
MVLC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/03/1917 - 14
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2611 - 6
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2022/09/2520 - 9
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 7
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/236 - 7
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/143 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2022/10/0211 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1312 - 18
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/204 - 24
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2023/03/0518 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/04/0212 - 11
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1619 - 1
Fehérvár Vízilabda SE - OSC VSE2023/06/0310 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2023/02/1211 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/03/1211 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2022/10/1631 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC-Zugló2022/11/069 - 6
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/115 - 33
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2023/04/160 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/01/076 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/01/0715 - 2
OSC VSE II. - Aquaworm Kft2023/01/214 - 10
Százhalombatta - Oázis SC2023/01/216 - 5
VÁGTA Multisport Club - YBL WPC II.2023/04/0111 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/04/014 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2022/10/297 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Kópé UVSE2022/10/293 - 14
Sportsziget SE - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/06/102 - 12
III. kerületi TVE - Új-Hullám SE B2023/06/108 - 4
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/05/275 - 5
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/272 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/274 - 10
Játékvezető
64
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2023/05/069 - 13
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/05/0617 - 11
Soproni VSE - Invictus SC2023/05/2015 - 11
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Békéscsaba2023/05/2016 - 10
Soproni VSE - Békéscsaba2023/05/208 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Sportliget SE2022/09/2512 - 8
Ifi-serdülő - Győri VSE2022/10/0217 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1323 - 2
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/2016 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2023/03/058 - 16
III. Kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1613 - 10
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/2312 - 5
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/148 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2022/10/0213 - 16
Dunakanyar Waterpolo - OSC Kft.2022/10/304 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/138 - 3
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/208 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2022/11/2734 - 35
Ceglédi VSE - MVLC2022/12/049 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2022/12/1832 - 1
Dunaújvárosi Főiskola VE - Százhalombatta2023/03/0516 - 6
MVLC - UVSE II.2023/03/1913 - 11
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/267 - 11
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/2113 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Sportliget SE2022/09/255 - 10
Dunakanyar Waterpolo - OSC Kft.2022/10/3016 - 19
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2022/11/2714 - 7
Ceglédi VSE - MVLC2022/12/0415 - 4
Tatabányai Vízmű SE - Sportliget SE2022/12/1813 - 4
MVLC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/03/193 - 10
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2617 - 6
III. kerületi TVE - SZVPS II2023/04/1612 - 5
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/230 - 5
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2023/05/144 - 16
Angyalföldi SI DSE - OSC Kft.2023/05/219 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - OSC VSE2022/10/1634 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2022/11/0613 - 9
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/1110 - 20
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/02/124 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/03/129 - 12
OSC VSE - SZNVE T&N2023/06/036 - 4
Egri Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2023/06/039 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2022/10/1631 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2022/11/0613 - 7
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/1111 - 13
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2023/04/0210 - 5
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/04/1624 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/02/1216 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC-Zugló2023/03/128 - 6
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/04/0216 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2023/04/1613 - 17
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC-Zugló II2023/01/076 - 4
Polo Academy Sport Club - KIS-PINGVIN SE2023/01/2112 - 9
MATE-GEAC-MSA - III. Kerületi TVE2023/01/2112 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Pilisvörösvár2023/04/014 - 3
Kópé UVSE - BVSC-Zugló II2023/04/0113 - 10
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2022/10/2911 - 10
OSC VSE II - Kistarcsa2023/06/106 - 8
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - baby2022/12/180 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat2022/10/090 - 0
Kaposvári Vízilabda Klub Baby II - 1. számú csapat - PSN Zrt.2022/10/090 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/276 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/275 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/05/278 - 7
2021/2022
meccs
Játékvezető
29
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - Csongrád Városi Vízilabda SE2022/04/2316 - 13
SOTE VKS - Egri Vízmű Sport Club2022/04/2318 - 10
Váci Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2022/04/2315 - 17
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2022/03/0622 - 3
OSC VSE - FTC Utánpótlás2022/03/139 - 12
SZVPS II - AQUA SE Nyíregyháza2022/04/0324 - 6
Győri VSE - Soproni VSE2022/04/246 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Csabai Csirkefogók VK2022/05/0823 - 7
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2022/05/2212 - 8
Sportliget SE - Győri VSE2022/05/299 - 10
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/02/277 - 16
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2022/03/0633 - 8
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/03/2712 - 9
Ceglédi VSE - Csabai Csirkefogók VK2022/04/1026 - 1
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2022/05/2214 - 12
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/02/278 - 14
OSC VSE - FTC Utánpótlás2022/03/1311 - 8
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/03/272 - 15
SZVPS II - AQUA SE Nyíregyháza2022/04/034 - 15
Ceglédi VSE - Csabai Csirkefogók VK2022/04/1013 - 5
Győri VSE - Soproni VSE2022/04/2413 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Csabai Csirkefogók VK2022/05/0819 - 8
Sportliget Sport Egyesület - Győri VSE2022/05/298 - 19
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/2011 - 12
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/208 - 3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - OSC Kft.2022/02/276 - 15
Sportliget S.E. - YBL WPC2022/05/2918 - 9
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/122 - 13
Komárom VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/123 - 15
Időmérő
17
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - PTE-PEAC2022/04/239 - 13
PTE-PEAC - Csongrád Városi Vízilabda SE2022/04/2319 - 15
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/02/278 - 14
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/03/277 - 10
Ceglédi VSE - Csabai Csirkefogók VK2022/04/104 - 6
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Cápa VK2022/02/2712 - 9
OSC VSE - FTC Utánpótlás2022/03/134 - 6
SZVPS II - AQUA SE Nyíregyháza2022/04/0320 - 5
Győri VSE - Soproni VSE2022/04/247 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Csabai Csirkefogók VK2022/05/0816 - 6
Sportliget SE - Győri VSE2022/05/298 - 11
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2022/03/0611 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2022/05/2220 - 6
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/209 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME - ASI DSE2022/03/207 - 18
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohacs 1 - Komárom VSE2022/03/1221 - 6
Velence PLUS - Mohacs 12022/03/129 - 22