VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1971. 10. 11.
Tárnok
2023/2024
meccs
Titkár
124
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/284 - 16
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/10/289 - 11
FTC - BVSC-Zugló2023/10/2813 - 9
Endo Plus Service-Honvéd - Metalcom Szentes2023/12/0216 - 5
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2024/04/0614 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/10/1110 - 20
TVSE Vízilabda Kft - III. kerületi TVE2023/11/226 - 15
GYŐRI VÍZISPORT KFT - UVSE Kft.2024/02/281 - 22
TVSE Vízilabda Kft - Egri Vízilabda Kft.2024/03/165 - 14
TVSE Vízilabda Kft - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/237 - 9
TVSE Vízilabda Kft - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/304 - 13
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2024/04/132 - 16
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/240 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - FTC2024/04/270 - 0
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - III. kerületi TVE2023/09/2915 - 12
FTC - UVSE Kft.2023/11/1112 - 13
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Egri Vízilabda Kft.2023/08/2517 - 7
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/09/026 - 9
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/09/036 - 11
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/1618 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/09/2313 - 12
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/10/077 - 15
Tatabányai Vízmű SE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/1610 - 6
Tatabányai Vízmű SE - AVUS2024/03/0211 - 7
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2024/03/138 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2314 - 15
Tatabányai Vízmű SE - PTE-PEAC2024/04/039 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Eszterházy SC2024/04/1310 - 12
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2024/04/1911 - 10
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Semmelweis VKS2023/09/167 - 17
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/168 - 14
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/09/1611 - 8
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1612 - 10
ELTE BEAC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/1626 - 4
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - ELTE BEAC2023/10/147 - 24
Semmelweis VKS - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/1422 - 1
ELTE BEAC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1417 - 6
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/1413 - 12
Semmelweis VKS - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1417 - 7
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű SE2024/02/2412 - 9
Váci Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2024/02/245 - 14
Tatabányai Vízmű SE - MAFC-INFINITYN2024/02/2410 - 17
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Váci Vízilabda SE2024/02/2417 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1917 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2023/10/0116 - 30
Százhalombatta - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/1513 - 19
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1221 - 15
Százhalombatta - OSC Kft.2023/12/037 - 26
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/02/1816 - 15
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2416 - 9
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0610 - 8
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2024/04/2123 - 24
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/199 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2023/10/015 - 29
Százhalombatta - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/154 - 37
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/129 - 25
Százhalombatta - OSC Kft.2023/12/032 - 27
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/02/1817 - 6
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/107 - 19
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2412 - 7
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0617 - 7
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2024/04/2110 - 14
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2023/09/0210 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/09/028 - 7
BVSC - KSI SE2023/09/0313 - 14
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/09/036 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1913 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2023/10/0113 - 11
Százhalombatta - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/158 - 13
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1210 - 12
Százhalombatta - OSC Kft.2023/12/039 - 10
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2024/02/1825 - 6
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/248 - 7
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0613 - 15
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2024/04/2113 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2611 - 10
TVSE Vízilabda Kft II - Győri VSE2024/02/0417 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/269 - 13
TVSE Vízilabda Kft III - Győri VSE2024/02/0410 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/263 - 23
TVSE Vízilabda Kft IV - Győri VSE2024/02/046 - 18
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - KSI SE2024/04/205 - 18
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - BVSC-Zugló2024/04/204 - 11
Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub - KSI SE2024/04/203 - 31
Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub - BVSC-Zugló2024/04/202 - 27
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - Vasas Sport Club2024/02/2514 - 15
Szegedi VPS - Budapesti Honvéd2024/02/2511 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2023/11/197 - 9
ELTE BEAC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/11/198 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2023/10/144 - 19
KSI SE - BVSC2023/10/148 - 8
OSC VSE - PSN Zrt.2023/10/1416 - 1
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/108 - 11
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/02/105 - 4
Kópé UVSE - MVLC2024/02/108 - 13
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/02/104 - 8
MVLC - FTC Utánpótlás2024/02/108 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2024/02/1010 - 12
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/080 - 0
Semmelweis VKS - Ceglédi VSE2023/10/080 - 0
Oázis SC - FTC Utánpótlás2023/10/080 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Semmelweis VKS2023/10/080 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/10/080 - 0
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/10/080 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budafóka XXII. SE2023/11/050 - 0
FTC Utánpótlás III. - OSC VSE2023/11/050 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - BVSC-Zugló2023/11/050 - 0
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Balaton VK I2023/11/1824 - 1
Kaposvár VK - Iron waterpolo2023/11/186 - 6
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1815 - 7
Soproni VSE - Balaton VK I2023/11/1828 - 2
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1815 - 9
Iron waterpolo - Soproni VSE2023/11/182 - 13
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Mohács 22023/12/0218 - 3
Velencei-tavi UVE - Kaposvár Vízilabda Klub2023/12/020 - 15
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2023/12/027 - 7
Velencei-tavi UVE - Mohács 22023/12/020 - 15
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - AVUS2023/12/104 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/12/109 - 16
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2023/12/1011 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - AVUS2023/12/106 - 17
2022/2023
meccs
Titkár
123
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Egri Vízilabda Kft.2022/11/0510 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2022/12/1710 - 11
FTC - OSC VSE2023/01/179 - 8
FTC - A-Híd VasasPlaket2023/01/2110 - 5
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/04/018 - 9
FTC - OSC VSE2023/05/169 - 8
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - POLO Sport Club2023/05/2011 - 3
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - UVSE Kft.2022/10/194 - 19
TVSE Vízilabda Kft - GYŐRI VÍZISPORT KFT2022/10/227 - 6
TVSE Vízilabda Kft - III. kerületi TVE2022/11/238 - 8
TVSE Vízilabda Kft - FTC2022/12/039 - 22
TVSE Vízilabda Kft - SZNVE2022/12/1010 - 11
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2023/02/017 - 16
TVSE Vízilabda Kft - BVSC2023/02/188 - 17
TVSE Vízilabda Kft - Egri Vízilabda Kft.2023/03/0111 - 20
TVSE Vízilabda Kft - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/185 - 15
TVSE Vízilabda Kft - Szentesi VK2023/03/2511 - 14
TVSE Vízilabda Kft - SZNVE2023/05/032 - 12
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2022/10/1514 - 13
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2022/10/229 - 9
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2022/11/108 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2022/11/128 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/199 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/12/108 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/02/1112 - 7
Tatabányai Vízmű SE - Invictus SC2023/03/169 - 18
Tatabányai Vízmű SE - Eszterházy SC2023/04/0114 - 12
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/04/159 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Neptun VSC2023/05/0614 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Invictus SC - Békéscsaba2023/03/1113 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2023/03/1112 - 15
Invictus SC - Erzsébeti SMTK2023/03/1111 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Erzsébeti SMTK2023/03/1115 - 9
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2023/06/107 - 15
PTE-PEAC - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/06/1017 - 7
ELTE BEAC - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/06/1011 - 8
PTE-PEAC - Semmelweis VKS2023/06/1016 - 9
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2022/10/087 - 19
FTC - Egri Vízilabda Kft.2022/12/1612 - 10
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2022/12/165 - 14
FTC - UVSE Kft.2022/12/179 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/0912 - 8
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2022/10/164 - 17
Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/10/2710 - 13
Százhalombatta - Győri VSE2022/10/3015 - 16
Tatabányai Vízmű SE - Ifi-serdülő2022/11/0218 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1323 - 2
Százhalombatta - Ifi-serdülő2022/11/2711 - 9
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1110 - 20
Százhalombatta - Sportliget SE2023/02/1914 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Ifi-serdülő2023/03/0516 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/03/1915 - 9
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/0225 - 4
Százhalombatta - AQUA SE Nyíregyháza2023/04/1618 - 11
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1412 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2714 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/093 - 25
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2022/10/162 - 32
Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/10/272 - 30
Százhalombatta - Győri VSE2022/10/305 - 24
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/11/0218 - 5
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/138 - 3
Százhalombatta - Balaton Vízilabda Klub2022/11/279 - 19
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1117 - 7
Százhalombatta - Sportliget SE2023/02/1914 - 17
Kanizsa Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/059 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/03/1915 - 5
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/0211 - 17
Százhalombatta - AQUA SE Nyíregyháza2023/04/1610 - 25
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/146 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/2719 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/096 - 11
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2022/10/164 - 17
Százhalombatta - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/10/278 - 20
Százhalombatta - Győri VSE2022/10/3010 - 18
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/11/0218 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2022/11/1312 - 18
Százhalombatta - Balaton Vízilabda Klub2022/11/279 - 11
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1111 - 7
Százhalombatta - Sportliget SE2023/02/199 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/03/0524 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/03/1912 - 18
Százhalombatta - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/029 - 8
Százhalombatta - AQUA SE Nyíregyháza2023/04/1614 - 8
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2316 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - AQUA SE Nyíregyháza2023/05/1417 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - YBL WPC2023/05/275 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Győri VSE2022/11/0212 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2022/11/0613 - 9
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Győri VSE2022/11/0210 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2022/11/0613 - 7
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft V - KSI SE2022/12/030 - 25
TVSE Vízilabda Kft V - KSI SE2022/12/033 - 25
TVSE Vízilabda Kft V - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/158 - 10
TVSE Vízilabda Kft V - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/158 - 17
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Győri VSE2022/11/026 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC-Zugló2022/11/069 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/04/2214 - 11
BVSC - Mom Sport YBL2023/04/226 - 10
KSI SE - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/229 - 3
Mom Sport YBL - Sportliget SE2023/04/224 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE I2023/05/202 - 17
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/05/207 - 14
KSI SE - PSN Zrt.2023/05/2014 - 5
BVSC-Zugló - YBL WPC2023/05/208 - 3
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - baby2023/02/120 - 0
AVUS - PSN Zrt.2023/02/120 - 0
Mohacs Baby - Tatabányai Vízmű SE2023/02/120 - 0
Győri VSE - PSN Zrt.2023/02/120 - 0
Mohacs Baby - baby2023/02/120 - 0
AVUS - Győri VSE2023/02/120 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/12/101 - 16
Velencei-tavi UVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/12/101 - 16
Velence Plus - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/12/101 - 16
Velencei-tavi UVE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/12/102 - 17
PSN Zrt. - Győri Vízisport Egyesület2023/05/284 - 7
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/2812 - 9
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/286 - 2
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2023/05/286 - 10
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/2810 - 6
Kaposvár Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 12
Időmérő
3
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/03/199 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2023/03/1916 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2023/03/193 - 7