VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1987. 01. 29.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
58
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/04/0610 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/286 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - Soproni VSE2023/10/297 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/075 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Soproni VSE2023/10/294 - 14
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/248 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/289 - 17
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/074 - 16
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/2415 - 6
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/148 - 11
FTC Utánpótlás - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2023/10/1428 - 1
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft.2023/10/156 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - Poseidon VSE2023/10/1513 - 20
Semmelweis VKS - Szent István Polo2023/10/2923 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2023/11/253 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/2529 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/09/302 - 15
Budafóka XXII SE - Sportliget Sport Egyesület2023/09/3021 - 0
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2023/09/309 - 13
Százhalombatta - OSC VSE2023/09/3013 - 5
OSC Kft. - BVSC2023/10/2812 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE I.2023/10/282 - 23
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/10/286 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2023/09/237 - 14
MATE-GEAC-MSA - MVLC2023/09/235 - 13
YBL WPC - MVLC2023/09/2312 - 13
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/1414 - 4
BVSC-Zugló II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/11/182 - 8
KIS-PINGVIN SE - KÓPÉ ÚVSE II.2023/11/1816 - 1
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/03/023 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/05/040 - 15
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/05/0416 - 1
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/05/044 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/038 - 10
PSN Zrt. - KSI SE2024/02/0310 - 15
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Semmelweis VKS2024/02/250 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi VSE2024/02/250 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2024/02/250 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - baby2024/06/020 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - PSN Zrt.2024/06/020 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/06/020 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2024/02/040 - 0
AVUS - PSN Zrt.2024/02/040 - 0
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/02/040 - 0
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/02/040 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Cápa VK2023/12/1613 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Soproni VSE2023/12/1613 - 5
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Mohács 22023/12/0218 - 3
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2023/12/027 - 7
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2024/02/244 - 5
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/245 - 14
PSN Zrt. - AVUS2024/02/249 - 7
Új-Hullám SE - Velencei-tavi UVE2024/03/2310 - 5
Balaton VK - Soproni VSE2024/03/2310 - 5
Soproni VSE - Cápa VK2024/03/233 - 18
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/05/266 - 16
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/05/264 - 9
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2024/05/267 - 15
Időmérő
40
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/072 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Hódmezővásárhelyi VSC2024/03/2421 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/2815 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Soproni VSE2023/10/294 - 17
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/146 - 22
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Új-Hullám SE2023/10/1512 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/11/253 - 18
MGM 2009 - BVSC2023/11/257 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/09/3032 - 2
YBL WPC II. - UVSE II.2023/09/309 - 22
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2023/09/305 - 9
BVSC - KIS-PINGVIN SE2023/09/3018 - 7
KSI SE - YBL WPC2023/10/2814 - 9
OSC VSE - BVSC2023/10/288 - 12
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/2815 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/09/237 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - Cívis Póló VSE2023/09/2317 - 4
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/09/231 - 6
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/143 - 12
FTC Utánpótlás - Kópé UVSE2023/10/1418 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/11/1810 - 4
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/11/182 - 17
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/024 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2024/03/026 - 6
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/05/045 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/05/0416 - 1
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/05/047 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/02/038 - 5
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Cápa VK2023/12/168 - 3
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Kaposvár Vízilabda Klub2023/12/020 - 15
Velencei-tavi UVE - Mohács 22023/12/020 - 15
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/2412 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/2413 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/249 - 4
Cápa VK - Mohács 22024/03/2317 - 2
Velencei-tavi UVE - Mohács 22024/03/231 - 16
Új-Hullám SE - Balaton VK2024/03/234 - 16
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/05/2616 - 1
Balaton Vízilabda Klub - AVUS2024/05/2613 - 6
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/2611 - 5
2022/2023
meccs
Játékvezető
80
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Tatabányai Vízmű SE2023/01/289 - 15
Ceglédi VSE - YBL WPC2023/04/019 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0628 - 5
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2022/11/1314 - 16
AVUS - Kaposvár VK2023/04/2315 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/02/1914 - 15
AVUS - Kaposvár VK2023/04/239 - 8
Győri VSE - Oázis SC2023/05/219 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0614 - 8
III. kerületi TVE - Százhalombatta2022/11/1311 - 6
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/02/198 - 20
BVSC - PSN Zrt.2023/04/228 - 13
Győri VSE - Oázis SC2023/05/2110 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Fehérvár Vízilabda SE2022/09/1826 - 4
Győri VSE - FTC Utánpótlás2022/12/115 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/1815 - 4
Győri VSE - FTC Utánpótlás2022/12/1111 - 25
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - FTC2022/10/094 - 14
Sportliget S.E. - BVSC2022/10/0913 - 8
RETR-O-SC Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/275 - 0
Sportliget S.E. - WP Brothers SE2022/11/2722 - 3
MAFC-BME-INFINITYN - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/0512 - 15
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2023/03/1220 - 5
BVSC - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/03/1219 - 8
Oázis Sport Club 2. - Semmelweis VKS2023/03/196 - 19
MAFC-BME-INFINITYN - WP Brothers SE2023/03/1916 - 14
2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - MAFC-INFINITYN2023/01/157 - 13
ASI DSE - ELTE BEAC2023/01/1515 - 10
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2022/09/1015 - 1
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC Kft.2022/09/1010 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/04/221 - 6
Vasas Sport Club - BVSC2023/04/226 - 17
OSC VSE - Oázis SC2023/04/2224 - 4
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/06/0312 - 2
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2023/06/039 - 15
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/12/1013 - 1
YBL WPC - BVSC2022/12/108 - 8
KSI SE - BVSC2023/02/118 - 10
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/02/119 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Mom Sport YBL - BVSC2022/11/194 - 10
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/02/048 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC-Telekom Waterpolo2023/02/0418 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1111 - 6
KSI SE - BVSC2023/03/118 - 13
YBL WPC - Pilisvörösvár2023/06/1720 - 5
Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás II. - UVSE I.2022/09/031 - 18
UVSE I. - KSI SE2022/09/0314 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - OSC VSE2022/09/243 - 11
PSN Zrt. - MVLC2022/09/2415 - 6
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2022/10/0817 - 2
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/10/083 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/10/224 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2022/10/2221 - 10
BVSC-Zugló II - Kópé UVSE2022/12/178 - 13
Pilisvörösvár - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/12/175 - 8
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/01/218 - 14
OSC VSE - BVSC-Zugló2023/01/2110 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/03/041 - 10
Pilisvörösvár - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/03/044 - 8
Aquaworm Kft - KIS-PINGVIN SE2023/03/1812 - 9
OSC VSE II. - Polo Academy Sport Club2023/03/1818 - 7
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2023/05/1311 - 5
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/05/137 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/05/207 - 14
KSI SE - PSN Zrt.2023/05/2014 - 5
Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/08/2711 - 11
III. Kerületi TVE - FTC Utánpótlás2022/08/270 - 37
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/10/156 - 4
Oázis SC - Új-Hullám SE B2022/10/1518 - 3
KSI SE - BVSC2023/04/158 - 4
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/153 - 13
Új-Hullám SE B - Sportsziget SE2023/06/173 - 5
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Pápai SE2023/02/187 - 8
Győri VSE - PSN Zrt.2023/02/1811 - 15
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű SE2023/02/1814 - 11
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - AVUS2023/03/251 - 12
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2023/03/256 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/03/258 - 4
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2022/10/020 - 15
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2022/10/024 - 16
Időmérő
67
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - MVLC2022/10/1914 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - KSI2022/11/0510 - 10
MVLC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/01/189 - 9
Kaposvár - MVLC2023/02/0414 - 8
Pécsi VSK - Szentesi VK2023/02/119 - 9
Szolnoki Dózsa - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/04/127 - 3
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/04/1512 - 6
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - POLO Sport Club2023/05/2011 - 3
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - III. kerületi TVE2022/10/2214 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - DVSE2022/10/225 - 23
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2022/11/0513 - 11
Oázis SC - DVSE2022/11/198 - 22
Angyalföldi Sportiskola DSE - DVSE2022/12/177 - 8
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2022/11/116 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/02/1911 - 8
Győri VSE - Oázis SC2023/05/2110 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0620 - 2
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2022/11/1316 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/04/239 - 8
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - SZVPS2022/09/0314 - 3
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/09/1820 - 1
Győri VSE - FTC Vízilabda Utánpótlás2022/12/111 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - III.Kerületi TVE2022/11/2712 - 12
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2023/03/1215 - 6
Oázis SC - Sportliget S.E.2023/03/199 - 16
2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Oázis SC2023/01/158 - 20
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Oázis SC2022/09/1014 - 9
FTC Utánpótlás - KSI SE2022/09/106 - 18
Sportliget SE - OSC Kft.2023/04/228 - 9
BVSC - KSI SE2023/06/0310 - 7
OSC VSE - Sportliget SE2023/06/0320 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2022/12/1018 - 8
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/02/118 - 5
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/197 - 9
YBL WPC - BVSC2023/02/0412 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - OSC Kft.2023/03/1110 - 7
Sportliget Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/175 - 12
Budapesti Brandi Jenő Gyermek II. Fiú (2009) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2022/09/035 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - KSI SE2022/09/2414 - 11
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2022/09/243 - 1
Kópé UVSE - VÁGTA Multisport Club2022/10/089 - 12
KIS-PINGVIN SE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/10/089 - 3
UVSE II. - Százhalombatta2022/10/2217 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Oázis SC2022/10/2213 - 5
YBL WPC II. - VÁGTA Multisport Club2022/12/1711 - 10
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2022/12/1716 - 6
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/219 - 5
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/03/045 - 13
VÁGTA Multisport Club - Kópé UVSE2023/03/044 - 11
MATE-GEAC-MSA - Százhalombatta2023/03/188 - 2
III. Kerületi TVE - Oázis SC2023/03/183 - 7
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Kft2023/05/1312 - 19
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/05/138 - 17
Százhalombatta - KIS-PINGVIN SE2023/05/1311 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE I2023/05/202 - 17
BVSC-Zugló - YBL WPC2023/05/208 - 3
Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE I2022/08/276 - 12
MVLC - BVSC-Zugló2022/08/275 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/10/1513 - 10
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/176 - 3
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis Nonprofit Kft2023/02/1817 - 9
Oázis Nonprofit Kft - Pápai SE2023/02/186 - 21
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2023/03/2512 - 10
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/257 - 3
Kaposvár Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/03/258 - 5
PSN Zrt. - AVUS2023/04/236 - 12
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Soproni VSE2022/10/0215 - 0
2021/2022
meccs
Játékvezető
4
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2022/06/0513 - 4
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2022/06/050 - 0
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Oázis SC2022/06/120 - 0
Ceglédi VSE - SOTE VKS2022/06/120 - 0
Időmérő
1
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2022/06/058 - 9