VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1984. 03. 12.
Budakalász
2023/2024
meccs
Játékvezető
49
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Neptun VSC2024/04/1313 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Egri Vízmű Sport Club2024/04/139 - 14
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Balaton Vízilabda Klub2024/04/1310 - 15
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2024/04/1313 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/154 - 11
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/1211 - 8
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/2612 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/2310 - 15
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2417 - 4
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/0114 - 15
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/0813 - 11
Ifi-serdülő - Dunakanyar Waterpolo2023/10/2913 - 8
Ifi-serdülő - Győri VSE2023/11/0513 - 12
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1911 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0422 - 6
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0610 - 8
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/1425 - 24
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/1516 - 14
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/2619 - 8
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1110 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/235 - 15
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/0110 - 12
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/0812 - 9
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/105 - 7
Angyalföldi SI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/039 - 24
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2427 - 2
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0617 - 7
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/146 - 19
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/1210 - 16
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1117 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2435 - 1
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/10/299 - 16
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2023/11/052 - 24
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1916 - 5
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/1015 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0423 - 2
Angyalföldi SI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/0312 - 8
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2418 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/11/1919 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1925 - 2
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/03/0310 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - POLO Sport Club2024/03/030 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Hullámtörők SC2023/10/0818 - 7
Új-Hullám SE - Szent István Polo2023/10/085 - 14
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2024/03/0315 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - FTC Utánpótlás2024/03/2312 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/2317 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2024/03/2310 - 5
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - baby2023/11/050 - 0
Időmérő
24
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/03/0215 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád Városi Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/1323 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1112 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/107 - 9
Angyalföldi SI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/0317 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2413 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/129 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2429 - 3
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/10/2912 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2023/11/054 - 14
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1912 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0412 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/155 - 12
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/269 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/237 - 16
III. kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/013 - 17
Ceglédi VSE - Szentesi VK2023/10/087 - 11
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0613 - 15
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/142 - 22
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2024/03/034 - 19
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1917 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/0114 - 6
Sportliget S.E. - FTC2023/10/086 - 17
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/2311 - 7
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/1813 - 9
2022/2023
meccs
Játékvezető
78
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - Tatabányai Vízmű SE2022/12/0316 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - DVSE2022/12/177 - 8
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Invictus SC2023/01/218 - 18
Oázis SC - Ceglédi VSE2023/01/2811 - 16
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/02/0411 - 13
DVSE - Neptun VSC2023/02/2522 - 7
Ceglédi VSE - Eszterházy SC2023/04/1515 - 14
OSC Kft. - Ceglédi VSE2023/04/2212 - 13
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - Soproni VSE2022/09/177 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - PTE-PEAC2022/09/176 - 17
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2022/09/179 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Tatabányai Vízmű SE2022/10/096 - 16
Soproni VSE - Dunakanyar Waterpolo2022/10/1611 - 4
KSI SE - Cívis Póló VSE2022/10/3025 - 2
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ifi-serdülő2022/11/1318 - 8
III. Kerületi TVE - Győri VSE2022/11/2710 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/02/1911 - 9
AVUS - Kaposvár VK2023/02/267 - 6
MVLC - Tatabányai Vízmű SE2023/04/0214 - 4
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2310 - 6
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Vasas Sport Club2023/04/307 - 10
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/06/049 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Cívis Póló VSE2022/10/3022 - 5
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/069 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/12/0420 - 6
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1812 - 18
AVUS - Kaposvár VK2023/02/2612 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1915 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/1621 - 4
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Vasas Sport Club2023/04/309 - 8
Oázis SC - UVSE II.2023/06/046 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Tatabányai Vízmű SE2022/10/097 - 13
Soproni VSE - Dunakanyar Waterpolo2022/10/1628 - 4
Blamax-Kaposvár Gyermek - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/0614 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/1311 - 5
III. kerületi TVE - Győri VSE2022/11/275 - 10
III. kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/02/197 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1910 - 7
MVLC - Tatabányai Vízmű SE2023/04/025 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/162 - 15
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2310 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - OSC VSE2022/10/0221 - 5
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2022/11/2015 - 4
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/1110 - 20
III. kerületi TVE - SZNVE T&N2023/03/2614 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - OSC VSE2022/10/0225 - 8
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/10/099 - 23
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/044 - 28
III. kerületi TVE - SZNVE2023/03/2622 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/04/166 - 24
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/10/0913 - 36
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2022/11/2031 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/043 - 23
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/115 - 33
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/04/1615 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - III.Kerületi TVE2022/10/099 - 23
RETR-O-SC Sport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2023/03/1220 - 5
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2023/03/1215 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/03/2616 - 11
BVSC - YBL WPC2023/04/025 - 15
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/208 - 5
YBL WPC II. - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/05/2026 - 3
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC Kft.2022/10/1513 - 6
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/1515 - 6
Sportliget Sport Egyesület - BVSC2023/05/069 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Pilisvörösvár2023/05/0610 - 2
Pilisvörösvár - BVSC2023/05/061 - 23
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Kft - YBL WPC II.2022/09/1016 - 1
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Oázis SC2023/02/252 - 5
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2023/02/254 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/05/206 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - Kópé UVSE2023/05/209 - 5
Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2011) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/09/041 - 20
FTC Utánpótlás - BVSC2022/09/049 - 8
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Jászberényi vidrák2023/03/2530 - 4
Zempléni Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club2023/03/2514 - 11
Szent István Polo - Cívis Póló VSE2023/03/254 - 16
Időmérő
42
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Szolnoki Dózsa2023/01/219 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - KSI2023/04/0812 - 9
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Balaton Vízilabda Klub2022/09/176 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2022/09/177 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2022/09/1710 - 12
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Egri Vízilabda Kft.2022/11/1213 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/069 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/12/0422 - 10
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Polo Academy Sport Club2023/03/1915 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/1618 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Tatabányai Vízmű SE2022/10/094 - 20
Soproni VSE - Dunakanyar Waterpolo2022/10/165 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/1317 - 7
III. Kerületi TVE - Győri VSE2022/11/2712 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE II.2023/02/1910 - 5
MVLC - Tatabányai Vízmű SE2023/04/024 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2312 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Cívis Póló VSE2022/10/3023 - 1
AVUS - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/02/269 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Vasas Sport Club2023/04/3011 - 12
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/06/049 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/10/0912 - 19
Fehérvár Vízilabda SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/045 - 16
Fehérvár Vízilabda SE - POLO Sport Club2023/04/168 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2022/11/2017 - 6
POLO Sport Club - Szentesi VK2022/12/1111 - 13
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - OSC VSE2022/10/0211 - 23
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - SZNVE2023/03/2623 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - Sportliget S.E.2022/10/0212 - 15
BVSC - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/03/1219 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/209 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE I.2022/10/158 - 9
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC2023/05/0625 - 4
Vágta Multisport Club - Sportliget Sport Egyesület2023/05/067 - 14
Városgazda Utánpótlás Akadémia - MATE-GEAC-MSA2023/05/063 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2022/09/107 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/09/104 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/02/2512 - 4
PSN Zrt. - KSI SE II.2023/05/205 - 10
Budapesti Kuncz László Gyermek IV. Fiú (2011) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/09/049 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2022/09/045 - 2
2021/2022
meccs
Időmérő
22
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2022/03/058 - 10
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Poseidon VSE2022/02/269 - 6
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - ELTE BEAC2022/02/267 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2022/02/2613 - 9
ELTE BEAC - Győri VSE2022/05/2817 - 14
Budafóka XXII. ker. SE - Győri VSE2022/05/280 - 5
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/02/2015 - 9
AQUA SE Nyíregyháza - Soproni VSE2022/02/274 - 17
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2022/04/248 - 19
Győri VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/089 - 3
Győri VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/2213 - 4
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2022/03/2014 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2022/03/2716 - 15
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - FTC Utánpótlás2022/04/108 - 9
Délkeleti Területi Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Koelner-Csongrád - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2022/02/197 - 16
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - POLO Sport Club2022/03/2610 - 13
OSC VSE 2. - BVSC2022/03/268 - 5
Oxigén Úszósuli - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/04/0910 - 6
BVSC - Kópé UVSE2022/04/0916 - 7
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Erzsébeti SMTK - Blamax-Kaposvár Gyermek2022/04/027 - 10
BUSC - Blamax-Kaposvár Gyermek2022/04/0211 - 14
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Győri Vízisport Egyesület2022/05/088 - 5
Játékvezető
34
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Tatabányai Vízmű SE2022/02/1912 - 6
OSC Kft. - Ceglédi VSE2022/04/0216 - 11
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Angyalföldi SI DSE2022/04/2313 - 6
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/02/2613 - 8
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Poseidon VSE2022/02/268 - 17
Egri Vízmű Sport Club - ELTE BEAC2022/05/283 - 15
Budafóka XXII. ker. SE - Egri Vízmű Sport Club2022/05/280 - 5
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - OSC VSE2022/02/137 - 11
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2022/03/2023 - 10
Ifi-serdülő - Győri VSE2022/03/2711 - 12
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2022/04/2412 - 21
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2022/04/3010 - 12
Győri VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/084 - 11
Győri VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/2219 - 6
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/02/2010 - 5
AQUA SE Nyíregyháza - Soproni VSE2022/02/277 - 21
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2022/03/2013 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Győri VSE2022/03/2718 - 7
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2022/04/3016 - 4
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/02/2012 - 9
AQUA SE Nyíregyháza - Soproni VSE2022/02/279 - 4
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2022/04/249 - 13
Győri VSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/0820 - 1
Győri VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/229 - 7
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Vízilabda Utánpótlás2022/04/1010 - 17
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2022/04/104 - 13
Délkeleti Területi Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. - Sugovica Vízilabda Sportegyesület2022/02/198 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/262 - 14
Angyalföldi Sportiskola II. - Aquaworm Waterpolo Göd2022/03/268 - 20
Aquaworm Waterpolo Göd - OSC VSE 2.2022/04/0913 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola II.2022/04/0915 - 6
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BUSC - Győri VSE2022/04/0210 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2022/04/0221 - 5
Erzsébeti SMTK - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/04/0210 - 7