VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1946. 02. 17.
Budakeszi
2023/2024
meccs
Ellenőr
186
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/09/1611 - 7
PannErgy-MVLC-Miskolc - BVSC-Zugló2023/09/198 - 10
Egri Vízilabda Kft. - A-Híd VasasPlaket2023/10/0414 - 15
KSI - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/284 - 16
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/11/0411 - 9
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/11/2610 - 14
BVSC-Zugló - Pécsi VSK2023/12/0218 - 9
BVSC-Zugló - Kaposvár2024/03/0220 - 10
Pécsi VSK - KSI2024/04/0616 - 5
OSC VSE - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/2012 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár2024/04/2714 - 6
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2023/09/3012 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/10/288 - 15
BVSC-Zugló - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/1620 - 9
TVSE Vízilabda Kft - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/304 - 13
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2024/04/2417 - 8
UVSE Kft. - FTC2024/05/0512 - 6
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/08/2712 - 13
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/09/036 - 11
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2023/11/1112 - 13
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/11/1812 - 12
Tatabányai Vízmű SE - ASI DSE2023/11/259 - 8
Neptun VSC - Oázis SC2023/12/0914 - 17
Eszterházy SC - Neptun VSC2024/02/0320 - 9
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/02/179 - 12
Neptun VSC - Ceglédi VSE2024/05/0412 - 14
Eszterházy SC - AVUS2024/05/2510 - 8
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - KSI SE2024/02/246 - 3
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - ELTE BEAC2023/10/147 - 24
Semmelweis VKS - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/1422 - 1
ELTE BEAC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1417 - 6
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/1413 - 12
Semmelweis VKS - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1417 - 7
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2024/03/239 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2321 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2314 - 6
Csongrád Városi Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/2317 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/10/1510 - 7
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0511 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/12/1715 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2718 - 9
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/01/284 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1815 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0315 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2024/03/136 - 10
KSI SE - OSC VSE2024/03/247 - 12
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/1413 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/286 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget S.E.2023/09/2411 - 7
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0816 - 3
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2918 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - OSC Kft.2023/12/1016 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Százhalombatta2024/02/1126 - 5
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/1014 - 13
Ifi-serdülő - Budafóka XXII. SE2024/04/2113 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/10/1512 - 7
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0518 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Vasas Sport Club2023/12/1716 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Cívis Póló VSE2024/01/2712 - 5
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/01/2813 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1810 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0314 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - FTC Utánpótlás2024/03/1311 - 12
KSI SE - OSC VSE2024/03/249 - 7
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/1416 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2812 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget SE2023/09/2423 - 2
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/084 - 10
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2930 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC Kft.2023/12/109 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Százhalombatta2024/02/1129 - 4
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/104 - 12
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2119 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/08/0929 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Tatabánya VSE2023/08/210 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/2311 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/10/1520 - 2
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0516 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/12/1710 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/01/2725 - 3
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/01/285 - 26
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/2810 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/03/0312 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/03/1310 - 5
KSI SE - OSC VSE2024/03/249 - 7
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/04/149 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2816 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Sportliget SE2023/09/2416 - 3
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/086 - 9
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2917 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - OSC Kft.2023/12/1010 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Százhalombatta2024/02/1119 - 6
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2024/03/104 - 12
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/2114 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0132 - 3
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda SE2023/10/2229 - 7
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/297 - 14
KSI SE - BVSC2023/11/129 - 10
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/1911 - 5
KSI SE - Győri VSE2023/12/0323 - 9
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/044 - 15
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2024/03/1710 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0718 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0127 - 5
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/2218 - 4
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2920 - 8
KSI SE - BVSC2023/11/1210 - 3
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1913 - 5
KSI SE - Győri VSE2023/12/0317 - 4
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/042 - 21
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2024/03/176 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0718 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0119 - 8
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/228 - 20
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2923 - 7
KSI SE - BVSC-Zugló2023/11/1215 - 2
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1923 - 5
KSI SE - Győri VSE2023/12/0317 - 11
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/041 - 21
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2024/03/177 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/076 - 10
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - Budapesti Honvéd2024/02/2511 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/11/058 - 10
Oázis Sport Club 2. - Ozorai-Hullámtörők SC2023/11/1212 - 8
Oázis SC - III.Kerületi TVE2023/11/1212 - 12
Oázis SC - HETE2023/11/2618 - 5
Szent István Polo - Oázis Sport Club 2.2023/12/0311 - 11
Oázis Sport Club 2. - BVSC2023/12/1010 - 17
Oázis SC - ELTE BEAC2024/02/187 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - BVSC2024/02/1813 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - FTC2024/02/185 - 20
Oázis Sport Club 2. - YBL JUNIOR2024/03/108 - 14
Oázis SC - YBL WPC2024/03/1011 - 12
MAFC-BME-INFINITYN - Új-Hullám SE2024/04/2120 - 13
Ozorai-Hullámtörők SC - YBL JUNIOR2024/04/215 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/02/248 - 13
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/245 - 5
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/02/248 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC II.2024/02/2416 - 3
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/1316 - 8
FTC Utánpótlás - YBL WPC II.2024/04/1313 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/1330 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/03/096 - 17
MGM 2009 - Vasas Sport Club2024/03/094 - 14
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/03/098 - 12
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0926 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/12/097 - 6
UVSE I. - YBL WPC2023/12/0910 - 3
KSI SE - Sport és Szabadidő Kft2023/12/0915 - 5
YBL WPC - OSC Kft.2024/04/275 - 13
KSI SE - UVSE I.2024/04/274 - 8
BVSC - OSC Kft.2024/04/274 - 4
YBL WPC II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/06/019 - 16
MATE-GEAC-MSA - BVSC2024/06/0114 - 5
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2024/06/019 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Százhalombatta2023/09/2315 - 0
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - UVSE II.2023/09/2315 - 7
Oázis SC - Sportliget Sport Egyesület2023/09/2315 - 0
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/09/236 - 9
Százhalombatta - Oázis SC2023/09/234 - 19
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2023/09/2315 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2023/10/144 - 19
KSI SE - BVSC2023/10/148 - 8
OSC VSE - PSN Zrt.2023/10/1416 - 1
OSC VSE II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/1814 - 11
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/11/188 - 3
BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE II.2024/03/0218 - 3
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2024/03/0219 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - OSC VSE II2023/10/073 - 8
KIS-PINGVIN SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0716 - 5
Kistarcsa - OSC VSE II2023/10/076 - 7
Sport és Szabadidő Kft - KIS-PINGVIN SE2023/10/075 - 13
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Latorca2023/10/0713 - 7
Sport és Szabadidő Kft - Kistarcsa2023/10/0713 - 8
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - II. ker Sport és Szabadidő Kft2024/02/107 - 8
Pápai SE - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/02/106 - 5
Velence PLUS - Pápai SE2024/02/1013 - 3
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2024/02/1015 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/251 - 32
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2023/11/255 - 13
Velencei-tavi UVE - Cápa VK2023/11/253 - 23
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/11/256 - 3
Soproni VSE - Cápa VK2023/11/2510 - 8
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Gyöngyösi Alligátorok VC - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2024/05/2510 - 5
Kópé UVSE - Zempléni Vízilabda Klub2024/05/2510 - 8
Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub - Gyöngyösi Alligátorok VC2024/05/256 - 19
2022/2023
meccs
Ellenőr
64
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Endo Plus Service-Honvéd2023/04/123 - 11
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/04/1512 - 6
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2023/04/1912 - 13
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Kft.2023/04/2210 - 10
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2023/05/0311 - 4
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló2023/05/179 - 7
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/05/1911 - 12
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - FTC2023/05/1612 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Egri Vízilabda Klub2023/04/0218 - 10
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/167 - 10
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2310 - 7
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/269 - 15
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/1320 - 19
KSI SE - BVSC2023/05/1315 - 8
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/149 - 13
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/06/049 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/163 - 16
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2312 - 1
OSC VSE - UVSE I.2023/04/269 - 4
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/144 - 17
Oázis SC - UVSE II.2023/06/046 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Egri Vízilabda Klub2023/04/0210 - 9
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/169 - 8
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/236 - 9
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/267 - 8
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/148 - 10
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/06/049 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/04/166 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/04/3012 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/04/168 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3020 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/05/289 - 15
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/05/289 - 7
SZNVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/04/169 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3022 - 15
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/0513 - 6
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/0513 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2023/04/267 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/299 - 12
UVSE II. - MVLC2023/04/296 - 13
FTC Utánpótlás II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/2916 - 4
MVLC - FTC Utánpótlás II.2023/05/0615 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Aquaworm Kft2023/04/016 - 14
MATE-GEAC-MSA - Polo Academy Sport Club2023/04/0110 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - Sport és Szabadidő Kft2023/04/2210 - 12
Egri Vízilabda Klub - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/2217 - 2
KSI SE II. - UVSE II.2023/04/226 - 5
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/06/1015 - 6
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/06/1713 - 11
Aquaworm Kft - MATE-GEAC-MSA2023/06/177 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/152 - 12
OSC VSE II - Sportsziget SE2023/04/152 - 8
Új-Hullám SE B - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/04/155 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/05/069 - 11
SOTE VKS - OSC VSE2023/05/063 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/05/065 - 8
Kistarcsa - Új-Hullám SE B2023/05/069 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - SOTE VKS2023/05/276 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/2710 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - OSC VSE2023/05/274 - 7
KSI SE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/104 - 13
Kópé UVSE - PSN Zrt.2023/06/105 - 5
PSN Zrt. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/06/1010 - 7