VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1944. 09. 28.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
138
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2023/10/2513 - 14
UVSE Kft. - III. kerületi TVE2024/03/2022 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Ceglédi VSE2023/09/1610 - 10
Eszterházy SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/09/307 - 8
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/288 - 10
Eszterházy SC - PTE-PEAC2023/10/289 - 6
YBL WPC - DVSE2023/11/0412 - 9
YBL WPC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/11/1810 - 10
Oázis SC - Eszterházy SC2023/12/0214 - 15
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/037 - 10
OSC Kft. - Oázis SC2024/02/2410 - 8
OSC Kft. - Neptun VSC2024/03/028 - 7
YBL WPC - OSC Kft.2024/03/2312 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - OSC Kft.2024/04/139 - 12
Ceglédi VSE - Eszterházy SC2024/04/2713 - 9
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - MAFC-INFINITYN2024/02/1017 - 5
FTC - UVSE2024/04/287 - 12
UVSE - MAFC-INFINITYN2024/05/1218 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/0511 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1917 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/286 - 17
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/03/1014 - 18
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0714 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2120 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/108 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2424 - 3
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/0114 - 15
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/2911 - 14
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2627 - 14
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0312 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0321 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/0513 - 7
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/199 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/2815 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/03/1012 - 13
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/0716 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2124 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szentesi VK2023/09/1015 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2420 - 3
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/0110 - 12
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/299 - 17
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2626 - 8
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0311 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - YBL WPC2023/08/1525 - 7
FTC Utánpótlás - AVUS2023/08/2914 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/059 - 10
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1913 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/289 - 17
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/03/106 - 11
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/108 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár VK2024/04/2115 - 4
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/05/268 - 17
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/2611 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - YBL WPC2023/09/1012 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2428 - 2
III. kerületi TVE - OSC Kft.2023/10/013 - 17
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/2914 - 10
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2617 - 8
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/034 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 11
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/04/148 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1814 - 8
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/148 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1821 - 6
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/04/068 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/1413 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/0114 - 6
Új-Hullám SE - ELTE BEAC2023/10/299 - 19
Sportliget S.E. - BVSC2023/10/2917 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2023/11/197 - 9
ELTE BEAC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/11/198 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - Poseidon VSE2023/12/0310 - 7
BVSC - Oázis SC2024/02/1110 - 23
Új-Hullám SE - Semmelweis VKS2024/02/115 - 8
Szent István Polo - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/0312 - 9
FTC - BVSC2024/04/0727 - 3
III.Kerületi TVE - WPBSE2024/04/2120 - 8
Szent István Polo - YBL WPC2024/05/0510 - 19
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2024/02/1010 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2024/02/107 - 9
Vasas Sport Club - OSC Kft.2024/02/106 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1110 - 3
Vasas Sport Club - KSI SE2023/11/114 - 13
OSC VSE - YBL WPC2023/11/117 - 8
YBL WPC - KSI SE2023/12/029 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/027 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/0423 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/11/049 - 19
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0418 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/0610 - 5
KSI SE - OSC VSE2024/04/0610 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/069 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/237 - 17
Budafóka XXII SE - MATE-GEAC-MSA2024/03/234 - 10
BVSC - YBL WPC II.2024/03/239 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/11/184 - 10
BVSC - OSC VSE2023/11/186 - 11
UVSE I - PSN Zrt.2023/11/1815 - 0
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/12/165 - 8
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2023/12/1610 - 5
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/1614 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2024/03/026 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/026 - 4
BVSC - OSC VSE2024/03/029 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/2010 - 7
BVSC - UVSE I2024/04/206 - 16
KSI SE - OSC VSE2024/04/2012 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2024/05/0411 - 4
BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE II.2024/05/0410 - 2
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2024/05/0414 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Latorca2023/11/2513 - 5
Sport és Szabadidő Kft - OSC VSE II2023/11/2511 - 3
Kistarcsa - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/253 - 9
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/12/094 - 4
UVSE - OSC VSE2023/12/097 - 14
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/096 - 12
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/01/276 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Egri Vízilabda Klub2024/01/276 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/270 - 15
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/01/2710 - 9
Oázis SC - SOTE VKS2024/02/174 - 12
Kópé UVSE - MATE-GEAC-MSA2024/02/179 - 10
Oázis SC - ASI-VASAS2024/02/173 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/092 - 17
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - BVSC2024/03/094 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/03/097 - 12
OSC VSE - KSI SE2024/05/1111 - 11
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2024/05/115 - 2
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/1119 - 11
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2024/03/240 - 0
BVSC-Zugló - Semmelweis VKS2024/03/240 - 0
FTC Utánpótlás - Latorca2024/03/240 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - AVUS2023/12/104 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/12/109 - 16
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2023/12/1011 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - AVUS2023/12/106 - 17
2022/2023
meccs
Ellenőr
112
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Egri Vízilabda Kft.2023/02/1111 - 4
KSI - FTC2023/03/187 - 16
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - POLO Sport Club2023/05/2011 - 3
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - FTC2023/02/015 - 11
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2023/02/2210 - 6
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/0413 - 11
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - YBL WPC2022/12/038 - 17
YBL WPC - Invictus SC2022/12/1010 - 8
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2022/12/1711 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/01/2113 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - Invictus SC2023/02/1810 - 9
Oázis SC - YBL WPC2023/02/2510 - 13
Tatabányai Vízmű SE - Invictus SC2023/03/169 - 18
Eszterházy SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/03/2413 - 9
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/0112 - 15
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/04/159 - 14
Neptun VSC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/04/2215 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2022/11/278 - 13
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Dózsa2022/12/017 - 11
Sportliget SE - OSC Kft.2022/12/048 - 13
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/12/1110 - 5
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/02/2616 - 6
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/1920 - 6
III. Kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0211 - 9
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2023/04/1620 - 6
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/2321 - 8
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2023/05/1211 - 12
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/05/1214 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2022/11/2717 - 11
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Dózsa2022/12/015 - 16
Sportliget SE - OSC Kft.2022/12/042 - 19
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/12/1110 - 16
III. Kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1812 - 18
UVSE II. - Győri VSE2023/02/2615 - 4
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/197 - 6
III. Kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0224 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2023/04/1612 - 9
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/2314 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2022/11/2718 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Dózsa2022/12/010 - 5
Sportliget SE - OSC Kft.2022/12/0411 - 4
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/12/118 - 23
III. kerületi TVE - Dunakanyar Waterpolo2022/12/1811 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/02/2617 - 10
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/197 - 6
III. kerületi TVE - Budafóka XXII. SE2023/04/0215 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2023/04/168 - 15
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/04/209 - 11
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/237 - 12
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/05/1914 - 11
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/05/1914 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/02/0518 - 5
Szentesi VK - OSC VSE2023/02/1916 - 6
KSI SE - Szentesi VK2023/03/129 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/02/0515 - 23
Szentesi VK - OSC VSE2023/02/1917 - 13
KSI SE - Szentesi VK2023/03/1211 - 8
BVSC - POLO Sport Club2023/05/079 - 7
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2022/12/0320 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2022/12/0316 - 8
TVSE Vízilabda Kft V - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/158 - 10
TVSE Vízilabda Kft V - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/04/158 - 17
TVSE Vízilabda Kft V - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/083 - 18
TVSE Vízilabda Kft V - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/084 - 25
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - POLO Sport Club2023/02/0523 - 2
Szentesi VK - OSC VSE2023/02/1919 - 6
KSI SE - Szentesi VK2023/03/1216 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - WP Brothers SE2022/11/2018 - 6
1427 JSMA - MAFC-BME-INFINITYN2022/11/2010 - 11
Hegyvidék-YBL - Sportliget S.E.2022/11/205 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/02/120 - 5
Szent István Polo - III.Kerületi TVE2023/02/264 - 8
Semmelweis VKS - OSC Kft.2023/03/1210 - 11
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/03/1913 - 10
III.Kerületi TVE - WP Brothers SE2023/04/0217 - 8
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2023/04/2311 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/259 - 7
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - YBL WPC II.2023/02/253 - 26
Városgazda Utánpótlás Akadémia - OSC Kft.2023/02/254 - 14
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Sportliget SE2022/12/1715 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - YBL WPC2023/03/2010 - 6
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/04/195 - 13
Vasas Sport Club - KSI SE2023/05/134 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Mom Sport YBL2023/05/1322 - 0
Sportliget SE - Oázis SC2023/05/134 - 15
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/05/130 - 16
BVSC - FTC-Telekom Waterpolo2023/05/136 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta Multisport Club - MATE-GEAC-MSA2023/01/215 - 16
Pilisvörösvár - Sportliget Sport Egyesület2023/01/210 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/0411 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE II.2023/03/0412 - 3
Sport és Szabadidő Kft - Egri Vízilabda Klub2023/03/048 - 13
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MVLC2023/03/047 - 10
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/05/243 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - KSI SE II.2023/06/0312 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE II.2023/06/0314 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/11/2619 - 4
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/261 - 10
Egri Vízilabda Klub - BVSC2022/11/2612 - 10
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/12/179 - 6
SOTE VKS - BVSC2023/01/286 - 21
KSI SE - OSC VSE2023/01/285 - 3
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/288 - 5
KSI SE II. - Kópé UVSE2023/01/285 - 6
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - KSI SE2023/03/115 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - BVSC2023/03/1111 - 4
FTC Utánpótlás - SOTE VKS2023/03/1110 - 3
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/03/2514 - 5
BVSC - FTC Utánpótlás2023/03/256 - 12
SOTE VKS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/03/257 - 8
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/06/033 - 9