VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1956. 06. 23.
Ráckeve
2023/2024
meccs
Ellenőr
191
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Pécsi VSK2023/09/1610 - 8
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket2023/10/2211 - 10
Pécsi VSK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/045 - 15
PannErgy-MVLC-Miskolc - UVSE Vízilabda Kft.2023/11/259 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/1610 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - TVSE Vízilabda Kft2023/10/0322 - 8
Szegedi Vízilabda Egylet - Valdor Szentes2024/03/025 - 8
FTC - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/0318 - 7
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - A-Híd VasasPlaket2023/08/279 - 23
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/2311 - 10
Neptun VSC - YBL WPC2023/09/309 - 13
AVUS - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1413 - 8
Neptun VSC - OSC Kft.2023/10/1416 - 16
PTE-PEAC - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1810 - 7
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - DVSE2023/12/0218 - 11
PTE-PEAC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/12/0914 - 11
AVUS - YBL WPC2024/02/2413 - 8
Neptun VSC - DVSE2024/03/237 - 11
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - BVSC2023/10/1414 - 17
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/1311 - 16
Szentesi Üdülőközpont - Invictus SC2024/04/1316 - 10
PTE-PEAC - Békéscsaba2024/04/1313 - 9
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/1311 - 9
Békéscsaba - Szentesi Üdülőközpont2024/04/1311 - 18
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2710 - 9
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2024/04/2719 - 10
Egri Vízmű Sport Club - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/279 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2024/04/2713 - 7
SZVTK OBII. - SZUVTE BT2024/05/114 - 6
Soproni VSE - Győri VSE2024/05/1115 - 15
Soproni VSE - SZUVTE BT2024/05/116 - 9
SZVTK OBII. - Győri VSE2024/05/116 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/09/244 - 21
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/0112 - 10
BVSC - Cívis Póló VSE2023/10/0822 - 1
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/0813 - 5
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/1211 - 8
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2612 - 1
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/037 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/1113 - 7
Cívis Póló VSE - AVUS2024/03/107 - 12
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/246 - 11
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/072 - 12
AVUS - Cívis Póló VSE2024/04/1421 - 9
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2812 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/099 - 10
Szentesi VK - Oázis SC2023/10/1511 - 10
III. Kerületi TVE - YBL WPC2023/11/1918 - 20
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/268 - 10
Sportliget S.E. - Ifi-serdülő2023/12/1011 - 10
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3114 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/1811 - 9
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2024/03/034 - 12
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2114 - 7
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/1213 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2024/05/2610 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/09/247 - 15
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/018 - 7
BVSC - Cívis Póló VSE2023/10/0817 - 4
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/088 - 6
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/129 - 6
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2613 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/0311 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/118 - 3
Cívis Póló VSE - AVUS2024/03/1012 - 10
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/248 - 11
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/075 - 10
AVUS - Cívis Póló VSE2024/04/147 - 8
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/289 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/0924 - 23
Szentesi VK - Oázis SC2023/10/1517 - 5
III. Kerületi TVE - YBL WPC2023/11/197 - 16
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/269 - 12
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/104 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3113 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/1813 - 7
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2024/03/031 - 18
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2117 - 5
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/126 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - MVLC2024/05/268 - 11
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/08/099 - 17
BVSC - OSC VSE2023/08/2315 - 8
KSI SE - OSC VSE2023/08/3019 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/09/246 - 20
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/016 - 10
BVSC - Cívis Póló VSE2023/10/0825 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/0813 - 6
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/11/1210 - 16
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2616 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/032 - 24
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/12/089 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/118 - 10
Cívis Póló VSE - AVUS2024/03/106 - 11
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/245 - 11
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/074 - 16
AVUS - Cívis Póló VSE2024/04/1410 - 8
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2817 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/092 - 15
Szentesi VK - Oázis SC2023/10/1521 - 3
III. kerületi TVE - YBL WPC2023/11/193 - 13
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/269 - 7
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/1011 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Dunakanyar Waterpolo2024/01/3111 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/188 - 13
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2024/03/0310 - 7
Győri VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2112 - 6
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/129 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2024/05/2615 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/1528 - 5
Szegedi Vizipóló Suli - III. kerületi TVE2023/10/298 - 14
TVSE Vízilabda Kft II - Győri VSE2024/02/0417 - 5
Fehérvár Vízilabda SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/177 - 17
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/278 - 17
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2024/04/217 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/1527 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - III. kerületi TVE2023/10/293 - 21
TVSE Vízilabda Kft III - Győri VSE2024/02/0410 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1713 - 16
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft III2024/04/2110 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/1521 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/2933 - 3
TVSE Vízilabda Kft IV - Győri VSE2024/02/046 - 18
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2024/03/1716 - 13
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2024/05/056 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/0510 - 12
Győri VSE - KSI SE2024/05/055 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/05/058 - 7
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/0315 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2024/02/0316 - 10
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2024/02/0311 - 18
Budapesti Honvéd - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/02/0316 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - MAFC-BME-INFINITYN2023/11/1918 - 5
OSC Kft. - Szent István Polo2023/11/2614 - 7
HETE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/02/1115 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/09/309 - 13
KSI SE - YBL WPC2023/09/3011 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/09/3013 - 8
Vasas Sport Club - YBL WPC2023/10/286 - 13
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/2813 - 10
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2814 - 5
FTC Utánpótlás - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2418 - 2
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2024/02/244 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/09/2311 - 7
BVSC - OSC VSE2023/09/231 - 11
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2023/09/2314 - 4
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/108 - 12
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/1015 - 11
OSC Kft. - OSC VSE2024/02/103 - 16
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/02/1718 - 8
KSI SE - BVSC2024/02/1712 - 8
OSC Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/179 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/12/165 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/168 - 4
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/169 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Budafóka XXII SE2023/10/2821 - 5
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/10/2811 - 17
OSC Kft. - BVSC2024/03/238 - 4
YBL WPC - KSI SE2024/03/235 - 7
OSC Kft. - UVSE I.2024/03/236 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/04/202 - 14
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2024/04/2011 - 3
Sport és Szabadidő Kft - Százhalombatta2024/04/2017 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/05/0410 - 6
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2024/05/044 - 14
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2024/05/048 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - OSC VSE II.2024/05/046 - 8
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/05/0418 - 7
III. Kerületi TVE - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2024/05/0413 - 8
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132024/01/280 - 0
Vasas Sport Club - Latorca2024/01/280 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/01/280 - 0
Vágta - Vasas Sport Club2024/01/280 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2024/02/250 - 0
Semmelweis VKS - Oázis SC2024/02/250 - 0
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2024/02/250 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/030 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/12/030 - 0
Soproni VSE - AVUS2023/12/030 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/030 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/03/097 - 6
Velence Plus - Mohács 12024/03/095 - 3
Iron WP - Cápa VK2024/03/099 - 8
Mohács 1 - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/03/096 - 12
Cápa VK - Pápai SE2024/03/0912 - 11
Velence Plus - Iron WP2024/03/091 - 9
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Mohács 22024/04/069 - 16
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Balaton VK - Cápa VK2024/04/0617 - 4
Mohács 2 - Soproni VSE2024/04/065 - 14
Balaton VK - Velencei-tavi UVE2024/04/0615 - 0
Cápa VK - Új-Hullám SE2024/04/0617 - 2
2022/2023
meccs
Ellenőr
59
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - MVLC2023/05/0314 - 9
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/05/0513 - 23
AVUS - OSC Kft.2023/05/068 - 14
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2023/04/1510 - 11
Erzsébeti SMTK - Békéscsaba2023/04/1512 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Invictus SC2023/04/159 - 8
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/209 - 14
Új-Hullám SE - Erzsébeti SMTK2023/05/205 - 10
Új-Hullám SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/208 - 11
Polo Academy Sport Club - Erzsébeti SMTK2023/05/2015 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/04/236 - 10
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0713 - 5
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/1412 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Ceglédi VSE2023/05/2110 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/06/0414 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/04/234 - 12
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0714 - 15
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/147 - 11
UVSE II. - Ceglédi VSE2023/05/219 - 7
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/06/045 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/04/232 - 14
Ceglédi VSE - Győri VSE2023/05/0717 - 4
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/149 - 5
KSI SE - Vasas Sport Club2023/05/1915 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/05/1914 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Ceglédi VSE2023/05/217 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/06/0412 - 3
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/04/2313 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/237 - 20
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/2719 - 5
SZNVE - OSC VSE2023/05/2715 - 16
POLO Sport Club - Győri VSE2023/05/2713 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/2312 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - WP Brothers SE2023/04/2326 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/05/068 - 11
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/065 - 23
Vasas Sport Club - OSC Kft.2023/05/066 - 13
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - OSC Kft.2023/04/228 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/04/221 - 6
Vasas Sport Club - BVSC2023/04/226 - 17
OSC VSE - Oázis SC2023/04/2224 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC-Telekom Waterpolo - FTC Utánpótlás2023/06/037 - 7
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/033 - 13
Mom Sport YBL - Vasas Sport Club2023/06/034 - 15
KSI SE - BVSC2023/06/0324 - 2
OSC VSE - Sportliget SE2023/06/0312 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Egri Vízilabda Klub2023/05/136 - 7
Sport és Szabadidő Kft - KSI SE II.2023/05/1310 - 2
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/05/1311 - 19
UVSE II. - MVLC2023/05/135 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/05/067 - 3
OSC VSE II - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/05/064 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/05/079 - 7
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/1610 - 8
Kaposvár Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2023/04/1616 - 1
AVUS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/1610 - 6
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/04/167 - 4
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/1614 - 9
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/161 - 13