VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

2001. 01. 31.
Budapest
2023/2024
meccs
Időmérő
47
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/04/0610 - 12
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/08/1816 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1711 - 9
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/125 - 13
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/267 - 10
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/172 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1815 - 11
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/1310 - 18
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/246 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget S.E.2023/11/194 - 9
Soproni VSE - Ifi-serdülő2024/02/1114 - 12
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/1213 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - AVUS2023/10/0116 - 3
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0812 - 8
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/1516 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2916 - 9
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0511 - 10
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/285 - 9
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0313 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár VK2024/03/1021 - 7
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/0712 - 9
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2113 - 7
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - YBL WPC2023/08/0318 - 5
MVLC - Egri Vízilabda Klub2023/08/0410 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/219 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2428 - 2
OSC Kft. - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2810 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/065 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1722 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/11/199 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/05/1813 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1811 - 20
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC-Zugló2024/02/2512 - 6
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/1711 - 8
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/0510 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Poseidon VSE2023/11/0517 - 4
Oázis SC - HETE2023/11/2618 - 5
ELTE BEAC - Polo Academy Sport Club2023/12/0315 - 10
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/02/178 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - MVLC2023/09/307 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0414 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/06/0812 - 5
Budafóka XXII SE - MATE-GEAC-MSA2024/06/085 - 10
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Budafóka XXII SE2024/06/088 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2024/05/252 - 14
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVSK II. - Csabai Csirkefogók VK2024/04/207 - 6
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/0816 - 1
Játékvezető
106
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Pécsi VSK2023/09/1610 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - TVSE Vízilabda Kft2023/10/1813 - 6
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/0211 - 8
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2024/03/3017 - 11
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/08/1810 - 13
BVSC-Zugló - KSI2023/08/1821 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/10/077 - 15
Oázis SC - YBL WPC2023/12/1312 - 19
Neptun VSC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/2412 - 9
YBL WPC - OSC Kft.2024/03/2312 - 12
Oázis SC - Neptun VSC2024/05/189 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/10/0115 - 11
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/0817 - 12
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/154 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2922 - 8
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0520 - 13
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/284 - 18
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0320 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár VK2024/03/1014 - 10
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/0711 - 9
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/215 - 10
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2112 - 13
OSC VSE - Vasas Sport Club2024/05/1912 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2424 - 3
OSC Kft. - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2816 - 1
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1713 - 14
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/1211 - 12
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2620 - 8
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/177 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1810 - 6
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/1318 - 8
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/248 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/2810 - 15
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/216 - 16
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/2420 - 3
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2023/11/1910 - 3
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1113 - 7
OSC Kft. - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/288 - 6
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/126 - 13
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/08/109 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Tatabánya VSE2023/08/210 - 5
KSI SE - OSC VSE2023/08/3019 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1722 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/0114 - 3
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/089 - 12
Cívis Póló VSE - Kaposvár VK2023/10/155 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2925 - 3
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0517 - 4
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/122 - 8
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/265 - 4
Cívis Póló VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/12/1712 - 13
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/285 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/2810 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0312 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kaposvár VK2024/03/108 - 12
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/138 - 6
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/245 - 11
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/0717 - 6
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/2122 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Sportliget SE2023/11/194 - 11
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/110 - 0
Szentesi VK - Győri VSE2024/05/129 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2023/11/195 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Győri VSE2024/02/1822 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2024/02/2520 - 7
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/173 - 26
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2024/05/252 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/05/257 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/066 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1831 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2024/02/2516 - 3
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/1710 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1713 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC-Zugló2023/11/1919 - 8
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/0611 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1715 - 10
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2024/05/056 - 7
Győri VSE - KSI SE2024/05/055 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/05/058 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/11/1223 - 13
Poseidon VSE - ELTE BEAC2023/11/2612 - 12
Oázis Sport Club 2. - FTC2023/11/266 - 14
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/12/0310 - 8
YBL JUNIOR - Semmelweis VKS2023/12/0310 - 13
III.Kerületi TVE - ELTE BEAC2024/03/1014 - 9
Oázis SC - Sportliget S.E.2024/04/219 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2024/04/2818 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2024/02/1712 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/1713 - 14
OSC VSE - FTC Utánpótlás2024/04/0612 - 7
OSC Kft. - KSI SE2024/04/064 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/0612 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - III. Kerületi TVE2023/09/3010 - 12
YBL WPC II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/09/3016 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/048 - 15
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/02/044 - 14
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE II.2024/05/1810 - 19
YBL WPC II. - BVSC2024/06/085 - 12
BVSC - YBL WPC II.2024/06/0819 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - BVSC2023/11/2210 - 3
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/255 - 2
UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/2513 - 2
Balaton Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2024/05/255 - 8
UVSE - PSN Zrt.2024/05/253 - 4
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sugovica Vízilabda Sportegyesület - Erzsébeti SMTK2024/04/209 - 26
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/087 - 19
Titkár
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/0512 - 9
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/08/1810 - 11
Gólbíró
1
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/09/036 - 11
2022/2023
meccs
Játékvezető
62
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/05/174 - 10
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Erzsébeti SMTK - Invictus SC2023/04/1510 - 15
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2023/04/1510 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Invictus SC2023/04/159 - 8
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2023/05/0612 - 9
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/05/0617 - 11
Ceglédi VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/05/0610 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1618 - 6
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/2613 - 10
KSI SE - BVSC2023/05/1315 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/143 - 23
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1413 - 0
SZVPS II - III. Kerületi TVE2023/03/196 - 21
Szentesi VK - Kaposvár VK2023/04/028 - 16
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/168 - 10
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/236 - 7
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/2616 - 2
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 8
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/05/2617 - 2
KSI SE - OSC VSE2023/05/2612 - 7
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - UVSE I2023/06/043 - 18
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/048 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - Győri Vízisport Egyesület2023/06/048 - 7
UVSE I - OSC VSE2023/06/0412 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1424 - 2
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 15
SZVPS II - III. kerületi TVE2023/03/1911 - 9
Szentesi VK - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/04/0210 - 5
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/04/209 - 11
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/230 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/129 - 6
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/03/266 - 19
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/307 - 15
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/05/289 - 7
SZNVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1222 - 3
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/269 - 13
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/307 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - III.Kerületi TVE2023/03/128 - 22
Hegyvidék-YBL - MAFC-BME-INFINITYN2023/03/127 - 14
RETR-O-SC Sport Egyesület - Oázis Sport Club 2.2023/03/2612 - 13
BVSC - Szent István Polo2023/03/2615 - 13
Sportliget S.E. - MAFC-BME-INFINITYN2023/03/269 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/318 - 5
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC-Telekom Waterpolo - OSC VSE2023/04/018 - 9
BVSC - Sportliget SE2023/04/016 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/03/188 - 16
OSC VSE - PSN Zrt.2023/03/187 - 4
FTC Utánpótlás - UVSE I2023/05/202 - 17
KSI SE - PSN Zrt.2023/05/2014 - 5
BVSC-Zugló - YBL WPC2023/05/208 - 3
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club2023/04/2211 - 10
Zempléni Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2023/04/228 - 4
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club - Jászberényi vidrák2023/04/2223 - 1
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Sport és Szabadidő Kft2023/05/218 - 7
Sport és Szabadidő Kft - MATE-GEAC-MSA2023/05/216 - 11
Zempléni Vízilabda Klub - Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club2023/05/2118 - 9
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club - Zempléni Vízilabda Klub2023/05/217 - 20
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/0711 - 8
Győri Vízisport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/076 - 9
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/05/071 - 9
Időmérő
32
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - SZVTK OBII.2023/03/1110 - 15
Erzsébeti SMTK - Békéscsaba2023/04/1512 - 15
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2023/05/069 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1411 - 5
SZVPS II - III. Kerületi TVE2023/03/199 - 13
Szentesi VK - Kaposvár VK2023/04/027 - 9
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/2312 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 4
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/05/2615 - 7
PSN Zrt. - UVSE I.2023/05/2614 - 5
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Győri Vízisport Egyesület2023/06/045 - 3
AVUS - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/047 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1612 - 5
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/267 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/305 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1218 - 9
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/03/269 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/05/289 - 15
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Poseidon VSE2023/03/1214 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/018 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/1814 - 4
YBL WPC - UVSE I2023/03/185 - 15
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2023/05/207 - 14
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Jászberényi vidrák - Szent István Polo2023/04/222 - 30
Cívis Póló VSE - MVLC2023/04/229 - 21
MVLC - Zempléni Vízilabda Klub2023/04/2214 - 8
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub - Aquaworm Kft2023/05/2111 - 9
Aquaworm Kft - Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub2023/05/2117 - 11
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - AVUS2023/05/078 - 8
Kaposvár Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/072 - 9
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/05/074 - 8