VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1957. 07. 07.
Budaörs
2023/2024
meccs
Ellenőr
172
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - Egri Vízilabda Kft.2023/09/1310 - 8
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/09/1610 - 15
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - A-Híd VasasPlaket2023/09/278 - 17
OSC VSE - UVSE Vízilabda Kft.2023/09/3015 - 6
Kaposvár - Pécsi VSK2023/10/1412 - 12
KSI - Pécsi VSK2023/10/219 - 8
Kaposvár - BVSC-Zugló2023/11/059 - 13
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/089 - 12
Endo Plus Service-Honvéd - OSC VSE2023/12/0610 - 10
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2024/03/0212 - 12
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0813 - 12
FTC - OSC VSE2024/05/0919 - 10
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/05/1214 - 9
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/05/1817 - 14
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2023/10/0410 - 11
GYŐRI VÍZISPORT KFT - TVSE Vízilabda Kft2023/10/253 - 7
FTC - UVSE Kft.2023/10/2812 - 8
Egri Vízilabda Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/3016 - 7
III. kerületi TVE - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/3013 - 8
Valdor Szentes - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/04/2410 - 5
Szegedi Vízilabda Egylet - TVSE Vízilabda Kft2024/04/277 - 6
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2023/08/1813 - 5
PannErgy-MVLC-Miskolc - Endo Plus Service-Honvéd2023/08/187 - 19
UVSE Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/08/1811 - 15
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/09/2913 - 13
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - YBL WPC2023/12/0214 - 14
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Oázis SC2024/02/1012 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/02/1718 - 12
PTE-PEAC - ASI DSE2024/02/2419 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/02/289 - 13
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/03/2314 - 6
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE2023/12/0212 - 13
POLO Sport Club - BVSC2024/02/244 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVTK OBII. - Szentesi Üdülőközpont2023/11/1111 - 7
MAFC-INFINITYN - Békéscsaba2023/11/1110 - 7
SZUVTE BT - SZVTK OBII.2023/11/1111 - 11
MAFC-INFINITYN - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/11/1112 - 11
Békéscsaba - Szentesi Üdülőközpont2023/11/117 - 12
Csongrád Városi Vízilabda SE - SZUVTE BT2023/11/119 - 12
MATE-GEAC-MSA - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/06/0819 - 10
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2024/06/0810 - 7
MATE-GEAC-MSA - Semmelweis VKS2024/06/088 - 12
ELTE BEAC - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/06/0817 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1714 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0812 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/10/158 - 7
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/058 - 6
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/12/038 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 23
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/2710 - 13
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/286 - 23
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/1810 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0320 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/0514 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/05/1714 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/05/1710 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - YBL WPC2023/09/086 - 8
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2421 - 11
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2023/10/0116 - 30
SZVPS II - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/1517 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - OSC Kft.2023/10/296 - 17
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1221 - 15
Budafóka XXII. SE - MVLC2023/12/1011 - 25
OSC Kft. - Sportliget S.E.2024/02/1116 - 6
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/219 - 25
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/2813 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1713 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0811 - 4
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/10/157 - 13
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/055 - 13
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/12/038 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/176 - 22
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/278 - 18
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/284 - 16
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/185 - 19
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0313 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/057 - 13
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/1113 - 15
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/118 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/086 - 7
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2436 - 1
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2023/10/015 - 29
SZVPS II - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/1516 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - OSC Kft.2023/10/294 - 9
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/129 - 25
Budafóka XXII. SE - MVLC2023/12/106 - 27
OSC Kft. - Sportliget SE2024/02/1117 - 8
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/218 - 27
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/2811 - 6
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/08/097 - 19
Tatabánya VSE - PSN Zrt.2023/08/1111 - 21
Tatabánya VSE - Kaposvár VK2023/08/1615 - 24
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/173 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/087 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2023/10/157 - 18
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/0511 - 6
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/12/039 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/1710 - 18
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/01/279 - 13
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/2816 - 12
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/183 - 26
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Vasas Sport Club2024/03/0312 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/058 - 13
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2024/05/259 - 15
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/257 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szentesi VK2023/09/086 - 10
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2411 - 8
Százhalombatta - Tatabányai Vízmű SE2023/10/0113 - 11
SZVPS II - Hódmezővásárhelyi VSC2023/10/156 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - OSC Kft.2023/10/295 - 13
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1210 - 12
Budafóka XXII. SE - MVLC2023/12/105 - 17
OSC Kft. - Sportliget SE2024/02/117 - 6
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/04/2115 - 16
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2024/04/2816 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/226 - 28
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/03/2428 - 4
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/221 - 34
FTC Vízilabda Utánpótlás - Győri VSE2024/03/2417 - 2
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/05/199 - 14
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/196 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/2211 - 19
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/0313 - 17
Kapovári Vízilabda Klub - PSN Zrt.-PVSK2024/02/0311 - 19
Budapesti Honvéd - BVSC2024/02/1417 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/109 - 20
WPBSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/02/118 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/2316 - 9
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/03/2311 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Vasas Sport Club2024/03/236 - 21
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - OSC Kft.2023/11/047 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/11/047 - 16
Vasas Sport Club - BVSC2023/11/046 - 10
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0418 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2024/02/0411 - 6
BVSC - OSC VSE2024/02/048 - 13
OSC VSE - FTC Utánpótlás2024/05/048 - 7
KSI SE - BVSC2024/05/046 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/049 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/3011 - 2
BVSC - YBL WPC2023/09/309 - 11
KSI SE - UVSE I.2023/09/309 - 12
YBL WPC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/309 - 3
BVSC - KSI SE2023/09/308 - 7
UVSE I. - OSC Kft.2023/09/309 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2023/09/238 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportsziget SE2023/09/2317 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2023/09/232 - 5
Sportsziget SE - III. Kerületi TVE2023/09/236 - 21
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2023/09/2312 - 1
Aquaworm Waterpolo Göd - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/09/2314 - 10
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Oázis SC2023/10/078 - 21
Kópé UVSE - MATE-GEAC-MSA2023/10/070 - 5
Budapesti honvéd Sportegyesület II - ASI-VASAS2023/10/077 - 7
Oázis SC - Kópé UVSE2023/10/072 - 8
Budapesti honvéd Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/10/0716 - 1
ASI-VASAS - MATE-GEAC-MSA2023/10/079 - 16
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás III. - Vágta2024/03/240 - 0
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2024/03/240 - 0
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csabai Csirkefogók VK - Erzsébeti SMTK2024/04/2012 - 3
MVSK II. - Újszilvás2024/04/2019 - 4
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Cápa VK2024/06/014 - 5
Pápai SE - Velence Plus2024/06/0113 - 7
Iron WP - Mohács 12024/06/0122 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/2910 - 8
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/2914 - 2
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/10/293 - 16
Észak-keleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kópé UVSE2024/02/2515 - 0
AQUA leány - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/257 - 12
AQUA leány - Kópé UVSE2024/02/2517 - 6
Vasas Sport Club - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/2515 - 6
2022/2023
meccs
Ellenőr
78
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2023/04/017 - 15
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - MVLC2023/04/0810 - 10
A-Híd VasasPlaket - FTC2023/04/129 - 15
Endo Plus Service-Honvéd - MVLC2023/04/1922 - 8
MVLC - Kaposvár2023/04/2210 - 11
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/05/0311 - 6
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/05/0712 - 10
FTC - OSC VSE2023/05/169 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2023/05/176 - 8
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/2115 - 12
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - III. kerületi TVE2023/03/2412 - 4
SZNVE - TVSE Vízilabda Kft2023/04/287 - 5
FTC - UVSE Kft.2023/05/139 - 7
FTC - UVSE Kft.2023/05/2012 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Invictus SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/05/068 - 7
Békéscsaba - Soproni VSE2023/05/0610 - 7
Invictus SC - Békéscsaba2023/05/0613 - 9
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Soproni VSE2023/05/067 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2611 - 6
Szentesi VK - Kaposvár VK2023/04/027 - 9
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/1610 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2023/04/2311 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/303 - 16
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/05/1419 - 8
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/049 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/267 - 11
Szentesi VK - Kaposvár VK2023/04/028 - 16
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/167 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2023/04/239 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE I.2023/04/305 - 15
YBL WPC - UVSE II.2023/05/1410 - 11
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/046 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/2617 - 6
Szentesi VK - Blamax-Kaposvár Gyermek2023/04/0210 - 5
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/161 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2023/04/2311 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/308 - 16
YBL WPC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/05/1410 - 6
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/0413 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/03/199 - 12
Fehérvár Vízilabda SE - SZNVE T&N2023/04/239 - 16
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/073 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2023/03/1916 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/04/237 - 12
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft III2023/05/279 - 14
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/279 - 15
KSI SE - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/05/2713 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/05/2724 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2023/03/193 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/04/2315 - 10
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/0720 - 14
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/04/116 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC Kft.2023/04/118 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/119 - 14
FTC Utánpótlás - BVSC2023/04/159 - 10
OSC VSE - YBL WPC2023/04/1517 - 1
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/04/1522 - 9
FTC Utánpótlás - YBL WPC2023/04/1515 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/04/0613 - 9
KSI SE - OSC VSE2023/04/067 - 8
Oázis SC - Sportliget SE2023/04/069 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/04/158 - 4
Oázis SC - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/159 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/04/298 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/2912 - 10
OSC Kft. - BVSC2023/04/298 - 18
UVSE I. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/2915 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/06/035 - 7
Pilisvörösvár - Kópé UVSE2023/06/033 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BVSC-Zugló II2023/06/036 - 6
VÁGTA Multisport Club - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/06/032 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/253 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2023/03/253 - 5
KIS-PINGVIN SE - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/03/251 - 6
Sportsziget SE - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/06/102 - 12
OSC VSE II - Kistarcsa2023/06/106 - 8
III. kerületi TVE - Új-Hullám SE B2023/06/108 - 4
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - FTC Komjádi Kupa2023/03/239 - 14