VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1997. 02. 11.
Székesfehérvár
2023/2024
meccs
Időmérő
38
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Ceglédi VSE2023/11/049 - 11
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/11/2513 - 15
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - ASI DSE2023/12/1611 - 8
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Oázis SC2024/02/1012 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád Városi Vízilabda SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2321 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/017 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 10
AVUS - OSC VSE2023/12/0311 - 16
Kaposvár VK - BVSC2024/03/034 - 21
Kaposvár VK - OSC VSE2024/03/1310 - 12
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/1413 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1211 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/185 - 19
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/249 - 11
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2023/11/1910 - 8
Győri VSE - YBL WPC2024/02/108 - 5
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/1014 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/079 - 6
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2023/08/108 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - KSI SE2023/10/151 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0718 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/0212 - 3
MATE-GEAC-MSA - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/0210 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/04/066 - 5
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/063 - 18
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2024/04/064 - 1
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csabai Csirkefogók VK - Erzsébeti SMTK2024/04/2012 - 3
Sugovica Vízilabda Sportegyesület - Erzsébeti SMTK2024/04/209 - 26
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2023/11/2521 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/11/2519 - 4
Pápai SE - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/03/097 - 6
Iron WP - Cápa VK2024/03/099 - 8
Cápa VK - Pápai SE2024/03/0912 - 11
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2024/02/0326 - 1
Soproni VSE - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/033 - 34
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - AVUS2024/02/2512 - 1
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2024/02/259 - 2
Kaposvár Vízilabda Klub - Balaton Vízilabda Klub2024/02/255 - 14
Játékvezető
68
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Metalcom Szentes2023/09/1520 - 6
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/12/0520 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - FTC2024/02/2810 - 22
FTC - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/0318 - 7
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2024/04/132 - 16
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Ceglédi VSE2023/09/2313 - 12
AVUS - Tatabányai Vízmű SE2023/10/1413 - 8
AVUS - Oázis SC2023/11/0414 - 5
AVUS - ASI DSE2023/11/1811 - 7
Oázis SC - ASI DSE2024/03/0211 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Eszterházy SC2024/04/1310 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2024/03/239 - 10
Egri Vízmű Sport Club - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2314 - 6
Csongrád Városi Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/2317 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/1810 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/244 - 6
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2023/11/1911 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget S.E.2023/11/2616 - 5
Győri VSE - YBL WPC2024/02/104 - 18
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/1017 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/0711 - 4
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/016 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 11
AVUS - OSC VSE2023/12/036 - 23
Kaposvár VK - BVSC2024/03/036 - 19
Kaposvár VK - OSC VSE2024/03/134 - 17
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/147 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/11/128 - 9
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget SE2023/11/2619 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/0111 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/0512 - 5
AVUS - OSC VSE2023/12/036 - 7
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/183 - 26
Kaposvár VK - BVSC2024/03/037 - 26
Kaposvár VK - OSC VSE2024/03/1310 - 12
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/142 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/2410 - 4
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1217 - 5
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2023/11/198 - 5
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget SE2023/11/267 - 8
Győri VSE - YBL WPC2024/02/1010 - 7
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/1020 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/0722 - 2
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0718 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - KSI SE2023/10/157 - 19
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - KSI SE2023/10/1516 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/076 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
WPBSE - MAFC-BME-INFINITYN2024/04/149 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/029 - 5
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC2024/03/024 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/063 - 3
BVSC - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/04/0612 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/04/068 - 5
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Újszilvás - Túri Fullánkok2024/04/200 - 0
MVSK II. - Újszilvás2024/04/2019 - 4
Túri Fullánkok - Sugovica Vízilabda Sportegyesület2024/04/200 - 0
MVSK II. - Csabai Csirkefogók VK2024/04/207 - 6
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Balaton Vízilabda Klub2023/11/254 - 6
Velence Plus - Cápa VK2023/11/256 - 10
Velence Plus - Mohács 12024/03/095 - 3
Mohács 1 - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/03/096 - 12
Velence Plus - Iron WP2024/03/091 - 9
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/0312 - 9
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/0316 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2024/02/0313 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/256 - 12
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/02/2510 - 10
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/251 - 16
2022/2023
meccs
Játékvezető
69
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - KSI2023/02/1516 - 6
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - POLO Sport Club2023/05/2011 - 3
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2023/02/017 - 16
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/03/2120 - 2
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - SZUVTE BT2023/03/1112 - 12
Váci Vízilabda SE - ELTE BEAC2023/03/1116 - 14
MAFC-INFINITYN - SZVTK OBII.2023/05/060 - 0
Csongrád Városi Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2023/05/0611 - 23
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Szentesi VK2022/11/1010 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - AVUS2022/10/307 - 10
Ifi-serdülő - III. Kerületi TVE2022/12/1110 - 9
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1814 - 7
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/129 - 13
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/057 - 10
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 11
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/2613 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1216 - 7
Győri VSE - MVLC2023/06/046 - 19
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/093 - 25
Balaton Vízilabda Klub - UVSE II.2022/10/169 - 21
Kaposvár VK - Egri Vízilabda Klub2022/12/0415 - 5
Balaton Vízilabda Klub - III. Kerületi TVE2022/12/1114 - 7
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1814 - 10
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/0516 - 4
Százhalombatta - Sportliget SE2023/02/1914 - 17
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/0516 - 7
UVSE I. - Vasas Sport Club2023/04/0212 - 9
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2318 - 16
Győri VSE - MVLC2023/06/0411 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/096 - 11
Balaton Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/10/1612 - 20
Blamax-Kaposvár Gyermek - AVUS2022/10/3011 - 12
Blamax-Kaposvár Gyermek - Egri Vízilabda Klub2022/12/048 - 12
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/0520 - 6
Blamax-Kaposvár Gyermek - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/129 - 12
Százhalombatta - Sportliget SE2023/02/199 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/04/0215 - 5
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/267 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - SZNVE T&N2022/11/1322 - 13
Győri VSE - SZNVE T&N2023/03/1221 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/208 - 23
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - SZNVE2022/11/1311 - 18
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/202 - 43
Győri VSE - SZNVE2023/03/1226 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - OSC Kft.2022/11/2012 - 6
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Mohacs Baby2023/03/260 - 0
baby - PSN Zrt.2023/03/260 - 0
AVUS - baby2023/03/260 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Blamax-Kaposvár Baby II. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/040 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Sport és Szabadidő Kft2023/05/218 - 7
Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub - Aquaworm Kft2023/05/2111 - 9
Sport és Szabadidő Kft - MATE-GEAC-MSA2023/05/216 - 11
Aquaworm Kft - Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub2023/05/2117 - 11
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/04/294 - 12
Velence PLUS - Mohacs IFI2023/04/2912 - 4
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/05/1315 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/05/138 - 6
Kaposvár VK - Soproni VSE2023/05/1313 - 8
Balaton Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/06/035 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2023/06/038 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2023/06/0314 - 9
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Oázis Nonprofit Kft2022/10/1522 - 3
Oázis Nonprofit Kft - Tatabányai Vízmű SE2022/10/153 - 17
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Kft - BUSC2023/04/2211 - 7
Mohacs 3 - Balaton Vízilabda Kft2023/04/229 - 13
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2022/10/298 - 13
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2022/10/2913 - 8
Velence Plus - Soproni VSE2023/05/270 - 15
Cápa VK - Soproni VSE2023/05/271 - 15
Időmérő
37
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - ELTE BEAC2023/03/1120 - 7
PTE-PEAC - SZUVTE BT2023/03/1116 - 6
Csongrád Városi Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/0612 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - SZVTK OBII.2023/05/060 - 0
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - OSC Kft.2022/10/0912 - 8
Ifi-serdülő - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/10/168 - 13
Kaposvár VK - Egri Vízilabda Klub2022/12/0413 - 10
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/0517 - 11
Százhalombatta - Sportliget SE2023/02/1914 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/04/0213 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - AVUS2022/10/3013 - 8
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/1213 - 12
AVUS - Cívis Póló VSE2023/04/2616 - 2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - III. kerületi TVE2022/12/115 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/12/149 - 12
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2022/12/1819 - 8
AVUS - Cívis Póló VSE2023/03/0513 - 5
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/04/2316 - 8
Győri VSE - MVLC2023/06/048 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2022/11/205 - 21
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - SZNVE2022/11/1330 - 10
Győri VSE - SZNVE2023/03/1225 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Zempléni Vízilabda Klub - Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club2023/05/2118 - 9
Gyöngyösi Alligátorok Vízilabda Club - Zempléni Vízilabda Klub2023/05/217 - 20
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Mohacs IFI2023/04/2922 - 4
PSN Zrt. - Ifi-serdülő2023/04/297 - 18
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Tatabányai Vízmű SE2023/05/138 - 7
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű SE2023/05/135 - 23
PSN Zrt. - Soproni VSE2023/06/037 - 15
PSN Zrt. - Kaposvár VK2023/06/036 - 17
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2022/10/1511 - 13
Balaton Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/10/1510 - 10
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BUSC - Mohacs 32023/04/2214 - 13
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/10/2917 - 2
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/10/296 - 10
Velencei-tavi UVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/272 - 17
Cápa VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/276 - 15
2021/2022
meccs
Időmérő
14
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi SI DSE - PTE-PEAC2022/05/2923 - 3
Angyalföldi SI DSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/2915 - 9
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2022/03/1316 - 6
AVUS - PSN Zrt.2022/04/0912 - 18
AVUS - Kaposvár VK2022/04/2710 - 8
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/06/0520 - 4
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Váci Vízilabda SE2022/04/0315 - 14
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2022/02/2010 - 16
OSC VSE - PSN Zrt.2022/02/279 - 6
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2022/01/2211 - 15
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence PLUS - Mohacs 12022/01/293 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Mohacs 12022/01/2914 - 8
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - Mohács 22022/03/2618 - 10
DFVE - Mohács 22022/03/2631 - 1
Játékvezető
24
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2022/02/269 - 16
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/292 - 17
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2022/02/208 - 9
OSC VSE - PSN Zrt.2022/02/279 - 8
Sportliget SE - Váci Vízilabda SE2022/04/0317 - 9
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2022/02/209 - 10
OSC VSE - PSN Zrt.2022/02/276 - 3
BVSC - Vasas Sport Club2022/03/136 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2022/04/0314 - 8
AVUS - PSN Zrt.2022/04/097 - 9
AVUS - Kaposvár VK2022/04/275 - 8
Cápa VK - Százhalombatta2022/05/1512 - 24
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/06/0514 - 5
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2022/03/139 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2022/04/0311 - 6
Sportliget Sport Egyesület - Váci Vízilabda SE2022/04/0312 - 16
AVUS - PSN Zrt.2022/04/097 - 17
AVUS - Kaposvár VK2022/04/2710 - 13
Cápa VK - Százhalombatta2022/05/159 - 12
Soproni VSE - AQUA SE Nyíregyháza2022/06/0514 - 10
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Komárom VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/01/2912 - 9
Komárom VSE - Velence PLUS2022/01/299 - 4
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DFVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/03/2610 - 6
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/03/269 - 10