VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1998. 09. 24.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
139
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - TVSE Vízilabda Kft2023/10/0322 - 8
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/1225 - 10
GYŐRI VÍZISPORT KFT - BVSC-Zugló2023/10/1810 - 15
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - TVSE Vízilabda Kft2023/10/2820 - 10
GYŐRI VÍZISPORT KFT - UVSE Kft.2024/02/281 - 22
TVSE Vízilabda Kft - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/237 - 9
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/066 - 9
TVSE Vízilabda Kft - UVSE Kft.2024/04/132 - 16
Szegedi Vízilabda Egylet - TVSE Vízilabda Kft2024/04/277 - 6
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2314 - 15
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - MAFC-INFINITYN2023/11/1817 - 4
BVSC - UVSE2024/02/107 - 16
BVSC - FTC2024/05/119 - 5
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű SE2024/02/2412 - 9
Váci Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2024/02/245 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Váci Vízilabda SE2024/02/2417 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0113 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/119 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/10/084 - 17
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/1213 - 11
OSC Kft. - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2816 - 1
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0518 - 3
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/118 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2023/09/2410 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/10/083 - 11
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/124 - 10
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2812 - 7
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2024/04/2110 - 14
SZVPS II - III. Kerületi TVE2024/05/1218 - 13
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/08/124 - 36
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0112 - 3
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0516 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2023/09/2412 - 5
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2818 - 8
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2024/04/2113 - 7
OSC Kft. - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/2810 - 8
SZVPS II - III. kerületi TVE2024/05/1218 - 19
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft II2023/10/084 - 26
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2023/10/222 - 19
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/10/3110 - 20
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/1911 - 5
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2023/11/261 - 34
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0316 - 12
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/12/106 - 15
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1816 - 13
Győri VSE - FTC Utánpótlás2024/02/254 - 27
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/03/0311 - 14
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/03/2428 - 4
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/04/0711 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1722 - 7
BVSC - KSI SE2024/05/2412 - 7
BVSC - Szentesi VK2024/05/2613 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft III2023/10/0814 - 10
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2023/10/222 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/10/296 - 18
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/10/3111 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/262 - 23
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1812 - 9
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/03/0314 - 13
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/108 - 17
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft III2024/03/175 - 12
FTC Vízilabda Utánpótlás - Győri VSE2024/03/2417 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2024/03/2715 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/04/145 - 16
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1713 - 9
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/178 - 6
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2024/05/1713 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/05/1813 - 11
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2024/05/188 - 5
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/187 - 9
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2024/05/199 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/10/294 - 15
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/1923 - 5
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0310 - 13
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1015 - 10
Győri VSE - FTC Utánpótlás2024/02/2521 - 10
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/1016 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - TVSE Vízilabda Kft IV2024/03/170 - 23
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2024/03/278 - 13
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/04/0711 - 5
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/04/1412 - 7
Győri VSE - BVSC-Zugló2024/05/0311 - 3
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/05/0318 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/05/0313 - 8
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft V - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/276 - 8
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/01/276 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/06/0112 - 15
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC-Zugló2024/06/0110 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2024/06/026 - 21
FTC Utánpótlás - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/06/0211 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Poseidon VSE2024/03/0311 - 9
BVSC - III.Kerületi TVE2024/03/069 - 20
Poseidon VSE - Sportliget S.E.2024/03/1014 - 13
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/04/076 - 12
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/2116 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2024/04/2818 - 7
Oázis Sport Club 2. - Poseidon VSE2024/05/0517 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC Kft.2023/11/258 - 5
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/11/2517 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC Kft.2024/05/1119 - 4
BVSC - KSI SE2024/05/1116 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/09/3028 - 7
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/3011 - 10
OSC Kft. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/2816 - 5
MVLC - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/2829 - 6
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1110 - 3
Vasas Sport Club - KSI SE2023/11/114 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/12/161 - 21
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/12/162 - 18
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0418 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2024/02/0411 - 6
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/098 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2024/03/0913 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - BVSC2023/12/0911 - 4
YBL WPC II. - BVSC2023/12/0913 - 10
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/06/0812 - 5
Budafóka XXII SE - MATE-GEAC-MSA2024/06/085 - 10
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Budafóka XXII SE2024/06/088 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/09/236 - 8
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/09/2311 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/234 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - FTC Utánpótlás2023/09/2312 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2023/12/174 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1010 - 3
KSI SE - OSC VSE2024/02/1010 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2024/03/020 - 15
KSI SE - BVSC2024/05/0417 - 8
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0416 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/02/038 - 5
PSN Zrt. - KSI SE2024/02/0310 - 15
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/05/2518 - 3
FTC Utánpótlás - UVSE2024/05/256 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás III. - Vágta2024/03/240 - 0
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2024/03/240 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/12/0215 - 5
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/12/024 - 20
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Cápa VK2024/02/1112 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2024/02/1110 - 4
Időmérő
63
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Eszterházy SC2024/04/1310 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MAFC-INFINITYN2024/02/2410 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0511 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Ifi-serdülő2023/09/2418 - 6
MVLC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2820 - 6
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2024/04/2123 - 24
SZVPS II - III. Kerületi TVE2024/05/128 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/018 - 7
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/288 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/118 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/10/083 - 22
Angyalföldi SI DSE - Ceglédi VSE2023/11/128 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - BVSC2023/10/296 - 23
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft II2024/03/174 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2024/03/2717 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/04/148 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/1913 - 5
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/12/036 - 17
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/1010 - 18
Győri VSE - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/02/258 - 14
KSI SE - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/04/079 - 6
KSI SE - Szentesi VK2024/05/186 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/10/0828 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Egri Vízilabda Klub2023/10/221 - 34
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/10/3116 - 12
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/264 - 18
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1812 - 7
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2024/03/0310 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Klub2024/04/1715 - 10
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/038 - 3
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/01/277 - 22
TVSE Vízilabda Kft V - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/01/276 - 31
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/06/016 - 9
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/06/0214 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/11/058 - 10
Sportliget S.E. - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/03/0311 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/073 - 21
Oázis SC - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/05/0511 - 8
Polo Academy Sport Club - Oázis Sport Club 2.2024/05/126 - 16
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 7
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/05/117 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/09/304 - 16
YBL WPC II. - III. Kerületi TVE2023/10/289 - 3
OSC VSE - YBL WPC2023/11/117 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/1611 - 0
MGM 2009 - Vasas Sport Club2023/12/165 - 11
BVSC - OSC VSE2024/02/048 - 13
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/0911 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/0916 - 4
MATE-GEAC-MSA - Budafóka XXII SE2023/12/0911 - 3
YBL WPC II. - BVSC2024/06/085 - 12
BVSC - YBL WPC II.2024/06/0819 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Egri Vízilabda Klub2023/09/234 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/09/2312 - 8
BVSC - OSC VSE2023/12/179 - 14
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/0212 - 7
KSI SE - BVSC2024/03/0217 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2024/05/048 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/038 - 10
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/05/2513 - 3
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - Erzsébeti SMTK2023/12/022 - 24
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2023/12/026 - 9
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/119 - 8
Gólbíró
2
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Kft.2023/10/129 - 13
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
2022/2023
meccs
Időmérő
17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/2313 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/144 - 17
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - FTC Utánpótlás2023/06/048 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/06/0417 - 2
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft III2023/05/279 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/05/2724 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3022 - 15
Győri VSE - POLO Sport Club2023/05/2026 - 3
Egri Vízilabda Klub - TVSE Vízilabda Kft IV2023/05/214 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2116 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Vasas Sport Club2023/04/2910 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - OSC VSE2023/05/207 - 13
MATE-GEAC-MSA - Sportliget Sport Egyesület2023/06/107 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BVSC2023/06/101 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/06/035 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BVSC-Zugló II2023/06/036 - 6
BVSC-Zugló II - YBL WPC II.2023/06/1016 - 3
Játékvezető
29
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Szentesi VK2023/05/045 - 12
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/1311 - 13
Szentesi VK - BVSC2023/05/189 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/149 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/05/148 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/04/3012 - 7
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/073 - 11
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/06/0413 - 12
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/049 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3020 - 14
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/279 - 15
KSI SE - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/05/2713 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/0720 - 14
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/2033 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/05/209 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2023/05/2112 - 14
BVSC-Zugló - Szentesi VK2023/05/2112 - 6
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/05/0618 - 4
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/05/0622 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/04/2925 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/2919 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/05/2025 - 7
Vágta Multisport Club - YBL WPC2023/06/101 - 12
BVSC - Vágta Multisport Club2023/06/1023 - 1
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Sport és Szabadidő Kft2023/04/2210 - 12
Egri Vízilabda Klub - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/2217 - 2
KSI SE II. - UVSE II.2023/04/226 - 5
Pilisvörösvár - Kópé UVSE2023/06/033 - 10
VÁGTA Multisport Club - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/06/032 - 4