VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1995. 04. 15.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
62
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/09/1610 - 15
A-Híd VasasPlaket - UVSE Vízilabda Kft.2023/09/1613 - 7
KSI - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/0214 - 12
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2024/03/0211 - 9
KSI - UVSE Vízilabda Kft.2024/03/238 - 10
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - DVSE2024/04/2710 - 18
ASI DSE - Tatabányai Vízmű SE2024/05/0415 - 14
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/1317 - 10
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/138 - 5
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/1313 - 13
MAFC-INFINITYN - Váci Vízilabda SE2024/04/1315 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1019 - 5
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/056 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2421 - 11
Sportliget S.E. - YBL WPC2023/10/012 - 9
Sportliget S.E. - Soproni VSE2023/10/297 - 11
Sportliget S.E. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/11/056 - 17
YBL WPC - Ifi-serdülő2023/11/1214 - 7
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/245 - 16
YBL WPC - Győri VSE2024/04/0712 - 11
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/2812 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Ceglédi VSE2024/06/0212 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1019 - 7
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/05/056 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2436 - 1
Sportliget SE - YBL WPC2023/10/014 - 19
Sportliget SE - Soproni VSE2023/10/294 - 14
Sportliget SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/056 - 13
YBL WPC - Balaton Vízilabda Klub2023/11/1219 - 6
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/2419 - 12
YBL WPC - Győri VSE2024/04/076 - 7
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Ceglédi VSE2024/06/0214 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1016 - 3
Vasas Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/057 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2411 - 8
Sportliget SE - YBL WPC2023/10/015 - 12
Sportliget SE - Soproni VSE2023/10/294 - 17
Sportliget SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/11/056 - 12
YBL WPC - Balaton Vízilabda Klub2023/11/1218 - 10
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/2416 - 14
YBL WPC - Győri VSE2024/04/074 - 7
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 20
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Ceglédi VSE2024/06/0212 - 4
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Kapovári Vízilabda Klub2024/02/0419 - 12
PSN Zrt.-PVSK - Vasas Sport Club2024/02/0410 - 20
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - MAFC-BME-INFINITYN2024/05/1215 - 4
Sportliget S.E. - Ozorai-Hullámtörők SC2024/05/1218 - 6
Új-Hullám SE - HETE2024/05/1214 - 10
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/04/069 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092024/04/069 - 17
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/0613 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - YBL WPC II.2024/03/2318 - 4
BVSC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/237 - 17
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC II.2024/04/2712 - 8
Budafóka XXII SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2714 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/04/209 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/04/2014 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2016 - 11
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/05/2515 - 2
III. kerületi TVE - Latorca2024/05/2510 - 12
Sport és Szabadidő Kft - Kistarcsa2024/05/2511 - 4
2022/2023
meccs
Titkár
75
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - Szolnoki Dózsa2022/12/037 - 11
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2022/12/039 - 7
KSI - BVSC-Zugló2022/12/109 - 15
A-Híd VasasPlaket - Pécsi VSK2023/01/1821 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - MVLC2023/01/2116 - 12
UVSE Vízilabda Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/01/288 - 9
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/02/017 - 9
FTC - Szolnoki Dózsa2023/02/019 - 4
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/02/1118 - 2
FTC - BVSC-Zugló2023/02/1117 - 11
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - BVSC2023/01/257 - 9
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Neptun VSC2022/09/248 - 6
Neptun VSC - OSC Kft.2022/10/0811 - 12
Oázis SC - Invictus SC2022/10/085 - 18
YBL WPC - Ceglédi VSE2022/11/265 - 12
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE2022/09/1713 - 8
POLO Sport Club - OSC VSE2022/09/1710 - 8
BVSC - MAFC-INFINITYN2022/09/1719 - 3
UVSE - OSC VSE2022/09/1716 - 8
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2022/11/2313 - 6
FTC - BVSC2022/11/2516 - 12
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - BVSC2022/11/1211 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/258 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2022/11/2710 - 5
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2022/12/118 - 2
Aquaworm Waterpolo Göd - Ceglédi VSE2022/12/185 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/2513 - 3
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2022/11/2723 - 6
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2022/12/1111 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - Ceglédi VSE2022/12/185 - 22
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - BVSC2022/09/187 - 13
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/09/1810 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2022/09/189 - 14
BVSC - FTC Utánpótlás2022/09/1810 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/09/2515 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2022/11/2716 - 6
Vasas Sport Club - Blamax-Kaposvár Gyermek2022/12/1117 - 13
Aquaworm Waterpolo Göd - Ceglédi VSE2022/12/186 - 24
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szentesi VK2022/11/2014 - 13
FTC Utánpótlás - TVSE Vízilabda Kft II2022/12/047 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szentesi VK2022/11/206 - 11
FTC Vízilabda Utánpótlás - TVSE Vízilabda Kft III2022/12/0411 - 13
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Szentesi VK2022/11/2012 - 9
FTC Utánpótlás - TVSE Vízilabda Kft IV2022/12/0410 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Oázis SC2022/12/0422 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/01/1411 - 11
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Sportliget SE2022/11/198 - 3
Oázis SC - OSC VSE2022/11/195 - 23
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/199 - 9
BVSC - Vasas Sport Club2022/11/1914 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
II. ker Sport és Szabadidő Kft - KSI SE2022/10/080 - 0
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2023/01/2821 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Vágta Multisport Club2023/01/288 - 4
Sportliget Sport Egyesület - YBL WPC2023/01/287 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - Kópé UVSE2022/12/178 - 13
YBL WPC II. - VÁGTA Multisport Club2022/12/1711 - 10
Pilisvörösvár - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/12/175 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2022/12/1716 - 6
Százhalombatta - Polo Academy Sport Club2023/01/0710 - 6
III. Kerületi TVE - Aquaworm Kft2023/01/074 - 19
Oázis SC - KIS-PINGVIN SE2023/01/077 - 5
MATE-GEAC-MSA - OSC VSE II.2023/01/070 - 2
VÁGTA Multisport Club - Pilisvörösvár2023/01/285 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2023/01/149 - 8
BVSC - KSI SE2023/01/148 - 6
OSC VSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/01/1414 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
SOTE VKS - FTC Utánpótlás2022/10/090 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - BVSC-Zugló2022/10/090 - 0
UVSE II. - Ceglédi VSE2022/10/090 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budafóka XXII. SE2022/10/090 - 0
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/12/040 - 0
BVSC-Zugló - Kópé UVSE2023/01/220 - 0
Ceglédi VSE - FTC Utánpótlás2023/01/220 - 0
Váci Vízilabda SE - UVSE II.2023/01/220 - 0
Egri VizilabdaKlub - OSC VSE2023/01/220 - 0
2021/2022
meccs
Titkár
106
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Pécsi VSK2021/11/0313 - 7
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2021/11/139 - 5
A-Híd VasasPlaket - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2021/11/2710 - 4
FTC - OSC VSE2021/11/277 - 6
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2021/12/188 - 8
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2022/02/0213 - 9
BVSC - FTC2022/02/2611 - 14
BVSC - Szolnoki Dózsa2022/03/125 - 13
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - SZNVE SZTE2021/10/2918 - 5
BVSC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2021/11/0313 - 2
UVSE Kft. - TVSE Vízilabda Kft2022/01/2916 - 2
FTC - Szentesi VK2022/02/1216 - 10
BVSC - FTC2022/02/268 - 9
BVSC - UVSE Kft.2022/03/128 - 13
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2021/10/276 - 12
Neptun VSC - AVUS2021/10/308 - 17
YBL WPC - Hódmezővásárhelyi VSC2021/11/1313 - 8
ASI DSE - Neptun VSC2022/02/1216 - 10
YBL WPC - Oázis SC2022/03/0513 - 5
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - Váci Vízilabda SE2021/12/046 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Budafóka XXII. ker. SE2021/12/0417 - 6
Váci Vízilabda SE - Erzsébeti SMTK2021/12/0418 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Poseidon VSE2021/12/0419 - 10
Erzsébeti SMTK - Budafóka XXII. ker. SE2021/12/047 - 16
Békéscsaba - DVSE2022/03/1911 - 5
Fehérvár Vízilabda SE - Budafóka XXII. ker. SE2022/03/197 - 19
Békéscsaba - Sportliget SE2022/03/199 - 15
DVSE - Budafóka XXII. ker. SE2022/03/1913 - 18
Fehérvár Vízilabda SE - Sportliget SE2022/03/1910 - 17
Új-Hullám SE - Gyöngyösi Alligátorok VC2022/05/0722 - 6
Soproni VSE - Ceglédi VSE2022/05/0714 - 8
Ceglédi VSE - Gyöngyösi Alligátorok VC2022/05/0715 - 7
Új-Hullám SE - Soproni VSE2022/05/0710 - 10
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/09/2625 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Cívis Póló VSE2021/10/3117 - 3
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/11/0718 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szentesi VK2021/11/2113 - 8
Vasas Sport Club - BVSC2021/12/1915 - 17
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2022/02/137 - 12
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/02/2018 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/2022 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - AVUS2022/04/039 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2022/04/1015 - 17
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2022/04/244 - 7
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/09/2610 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Cívis Póló VSE2021/10/3114 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/11/0712 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szentesi VK2021/11/2114 - 7
III. Kerületi TVE - Aquaworm Waterpolo Göd2021/11/2810 - 9
Vasas Sport Club - BVSC2021/12/1910 - 12
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2022/02/1311 - 8
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/02/2010 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/03/2013 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - AVUS2022/04/0316 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - BVSC2022/04/105 - 9
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2022/04/247 - 12
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/09/2610 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Cívis Póló VSE2021/10/3124 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2021/11/078 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szentesi VK2021/11/2120 - 9
III. kerületi TVE - Aquaworm Waterpolo Göd2021/11/2812 - 7
Vasas Sport Club - BVSC2021/12/1910 - 15
Sportliget Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2022/02/1328 - 4
Polo Academy Sport Club - Váci Vízilabda SE2022/02/208 - 22
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - AVUS2022/04/0312 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2022/04/1016 - 7
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2022/04/2414 - 20
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2021/09/1912 - 7
POLO Sport Club - FTC Utánpótlás2021/10/0310 - 17
FTC Utánpótlás - TVSE Vízilabda Kft II2022/01/239 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2022/03/0615 - 3
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2021/09/1913 - 7
POLO Sport Club - FTC Vízilabda Utánpótlás2021/10/038 - 14
FTC Vízilabda Utánpótlás - TVSE Vízilabda Kft III2022/01/2312 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2022/03/0617 - 10
OSC VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/05/2117 - 18
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2022/05/216 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2022/05/2117 - 9
KSI SE - Szentesi VK2022/05/2116 - 7
OSC VSE - TVSE Vízilabda Kft III2022/05/2211 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - BVSC2022/05/2210 - 11
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2022/05/2216 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2022/05/2215 - 6
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2021/09/198 - 16
POLO Sport Club - FTC Utánpótlás2021/10/036 - 27
FTC Utánpótlás - TVSE Vízilabda Kft IV2022/01/2320 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2022/03/0611 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC-Zugló2022/04/1022 - 5
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - FTC2021/11/073 - 25
MAFC-BME - ELTE BEAC2022/02/0613 - 10
MAFC-BME - Jog-Ászok VSK2022/02/1318 - 10
ASI DSE - ELTE BEAC2022/03/0622 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - Váci Vízilabda SE2022/03/206 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - 1427 JSMA2022/04/0313 - 14
Komplex Póló Suli SE - 1427 JSMA2022/04/2410 - 8
Ozorai-Faterpolo VSE - Oázis Sport Club 2.2022/05/019 - 16
ELTE BEAC - Oázis SC2022/05/085 - 23
1427 JSMA - BVSC-Zugló II2022/05/0811 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - KSI SE2021/09/2512 - 11
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - OSC VSE2021/09/2512 - 17
Angyalföldi Sportiskola DSE - Egri Vízilabda Klub2021/09/258 - 3
Százhalombatta - OSC VSE 2.2021/12/1811 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/12/1812 - 2
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2022/05/220 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Ceglédi VSE2022/05/220 - 0
Oázis SC - KSI SE II.2022/05/220 - 0
Időmérő
6
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - KSI SE2021/10/173 - 26
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - KSI SE2021/10/176 - 18
POLO Sport Club - III. Kerületi TVE2021/11/147 - 13
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - KSI SE2021/10/175 - 36
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2021/11/145 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - FTC2022/05/1212 - 23
2020/2021
meccs
Titkár
1
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Komplex Póló Suli SE - Sunday Boys2021/06/2015 - 9