VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1989. 01. 24.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
87
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI2023/11/0416 - 10
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - FTC2024/04/0610 - 15
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - DVSE2023/10/077 - 15
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/288 - 10
Eszterházy SC - PTE-PEAC2023/10/289 - 6
YBL WPC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/11/1810 - 10
Ceglédi VSE - Neptun VSC2023/11/2514 - 8
OSC Kft. - PTE-PEAC2024/02/0314 - 9
Oázis SC - DVSE2024/04/2710 - 18
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - POLO Sport Club2024/02/109 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - ELTE BEAC2023/12/095 - 14
Tatabányai Vízmű SE - ELTE BEAC2023/12/097 - 14
Győri VSE - ELTE BEAC2024/03/237 - 14
MATE-GEAC-MSA - SZVTK OBII.2024/03/238 - 7
Győri VSE - SZVTK OBII.2024/03/234 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Sportliget S.E.2024/05/1218 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/118 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Sportliget SE2024/05/122 - 11
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft II2024/03/174 - 18
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2024/05/252 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2024/05/257 - 11
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/06/013 - 16
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/06/013 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft III2024/03/175 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - YBL JUNIOR2023/10/0111 - 16
MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE2023/10/0118 - 8
BVSC - Új-Hullám SE2023/10/1512 - 8
Ozorai-Hullámtörők SC - Poseidon VSE2023/10/1513 - 20
BVSC - Semmelweis VKS2023/11/058 - 22
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2023/11/0510 - 15
YBL WPC - Sportliget S.E.2023/11/199 - 11
YBL JUNIOR - Új-Hullám SE2023/11/1920 - 4
ELTE BEAC - Polo Academy Sport Club2023/12/0315 - 10
YBL JUNIOR - Semmelweis VKS2023/12/0310 - 13
RETR-O-SC Sport Egyesület - YBL JUNIOR2023/12/106 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - FTC2023/12/107 - 19
YBL WPC - Polo Academy Sport Club2024/02/1117 - 5
YBL JUNIOR - Poseidon VSE2024/02/1116 - 8
YBL WPC - Oázis Sport Club 2.2024/03/0314 - 5
YBL JUNIOR - OSC Kft.2024/03/0312 - 13
RETR-O-SC Sport Egyesület - Semmelweis VKS2024/03/104 - 20
Ozorai-Hullámtörők SC - BVSC2024/03/105 - 7
WPBSE - Oázis Sport Club 2.2024/03/249 - 8
Semmelweis VKS - Poseidon VSE2024/03/2420 - 11
Oázis Sport Club 2. - Új-Hullám SE2024/04/079 - 9
Oázis SC - WPBSE2024/04/0714 - 9
ELTE BEAC - FTC2024/04/146 - 15
YBL WPC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/04/1421 - 8
MAFC-BME-INFINITYN - Új-Hullám SE2024/04/2120 - 13
Ozorai-Hullámtörők SC - YBL JUNIOR2024/04/215 - 12
RETR-O-SC Sport Egyesület - Oázis Sport Club 2.2024/04/2812 - 11
Sportliget S.E. - MAFC-BME-INFINITYN2024/04/2824 - 17
Oázis Sport Club 2. - Poseidon VSE2024/05/0517 - 7
Oázis SC - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/05/0511 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC VSE2023/10/144 - 18
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/10/147 - 5
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/108 - 12
OSC Kft. - OSC VSE2024/02/103 - 16
KSI SE - BVSC2024/02/1712 - 8
OSC Kft. - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/179 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1110 - 3
OSC VSE - YBL WPC2023/11/117 - 8
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/12/0210 - 5
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/028 - 6
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0215 - 3
III. Kerületi TVE - YBL WPC II.2024/02/036 - 8
MVLC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0316 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/0418 - 14
BVSC - OSC VSE2024/02/048 - 13
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/05/049 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2024/05/0412 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2023/09/305 - 9
BVSC - KIS-PINGVIN SE2023/09/3018 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2024/04/277 - 20
UVSE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/278 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE II.2023/11/126 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/11/184 - 10
UVSE I - PSN Zrt.2023/11/1815 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE I2024/03/020 - 15
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/0212 - 7
KSI SE - BVSC2024/03/0217 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/208 - 15
UVSE I - KSI SE2024/04/2013 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/11/2510 - 3
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/11/253 - 18
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - MAFC-BME-INFINITYN2024/01/149 - 10
Oázis SC - BVSC2024/01/1417 - 4
Időmérő
31
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Semmelweis VKS2023/12/098 - 14
Semmelweis VKS - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0919 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0910 - 10
MATE-GEAC-MSA - ELTE BEAC2024/03/2314 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Sportliget SE2024/05/129 - 13
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - TVSE Vízilabda Kft IV2024/03/170 - 23
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Hullámtörők SC - Semmelweis VKS2023/10/014 - 25
MAFC-BME-INFINITYN - OSC Kft.2023/10/156 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - OSC Kft.2023/11/059 - 15
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/12/0310 - 8
ELTE BEAC - Oázis Sport Club 2.2024/02/1116 - 5
MAFC-BME-INFINITYN - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/1011 - 17
YBL JUNIOR - III.Kerületi TVE2024/04/149 - 15
Új-Hullám SE - III.Kerületi TVE2024/04/2811 - 23
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/10/144 - 7
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/1015 - 11
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/02/1718 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - KSI SE2023/11/114 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/027 - 6
YBL WPC - Vasas Sport Club2023/12/0212 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2024/02/037 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2024/02/0411 - 6
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/047 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2023/09/309 - 13
Százhalombatta - OSC VSE2023/09/3013 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/275 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/04/2712 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/11/186 - 11
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/203 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/255 - 5
SOTE VKS - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/11/258 - 18
2022/2023
meccs
Időmérő
21
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2022/11/0411 - 16
III. kerületi TVE - Százhalombatta2022/11/1311 - 6
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0424 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/02/2613 - 5
ELTE BEAC - BVSC2023/04/1613 - 10
2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - ASI DSE2023/01/228 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2023/03/1810 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - BVSC2022/12/108 - 8
BVSC - YBL WPC2023/02/2513 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/04/298 - 13
UVSE I. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/2915 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2023/01/078 - 9
BVSC-Zugló - UVSE I2023/02/1810 - 11
PSN Zrt. - KSI SE2023/03/045 - 12
Pilisvörösvár - VÁGTA Multisport Club2023/04/066 - 4
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/04/069 - 7
FTC Utánpótlás - YBL WPC2023/04/224 - 2
Egri Vízilabda Klub - Sport és Szabadidő Kft2023/06/176 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/1710 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Új-Hullám SE B2023/01/1415 - 3
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2023/05/204 - 6
Játékvezető
89
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - OSC VSE2023/02/226 - 14
Szolnoki Dózsa - Pécsi VSK2023/04/0116 - 7
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2023/05/139 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Hódmezővásárhelyi VSC2022/10/0119 - 17
Neptun VSC - YBL WPC2022/12/038 - 17
Eszterházy SC - Neptun VSC2023/02/0413 - 5
Eszterházy SC - Invictus SC2023/03/048 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2022/11/045 - 23
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2022/11/1314 - 16
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0410 - 4
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2022/11/0411 - 21
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2022/11/1316 - 8
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0424 - 5
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2022/09/189 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
1427 JSMA - YBL WPC2022/11/276 - 13
Poseidon VSE - ELTE BEAC2022/11/277 - 13
Semmelweis VKS - Sportliget S.E.2022/12/1113 - 9
Ozorai-Faterpolo VSE - WP Brothers SE2023/02/1913 - 20
III.Kerületi TVE - FTC2023/02/193 - 6
ELTE BEAC - MAFC-BME-INFINITYN2023/02/269 - 15
Hegyvidék-YBL - Oázis Sport Club 2.2023/02/2615 - 10
III.Kerületi TVE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1611 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - Poseidon VSE2023/03/1912 - 12
YBL WPC - OSC Kft.2023/04/1612 - 9
Hegyvidék-YBL - FTC2023/04/164 - 13
Poseidon VSE - Oázis SC2023/04/1613 - 16
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2023/04/2311 - 12
Sportliget S.E. - III.Kerületi TVE2023/05/146 - 8
FTC - Semmelweis VKS2023/05/1411 - 8
2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - YBL JUNIOR2023/01/2215 - 9
Tatabányai Vízmű SE - BVSC2023/01/2220 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - KSI SE2022/10/154 - 13
OSC VSE - YBL WPC2022/10/1511 - 6
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/1511 - 6
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/12/1013 - 1
OSC VSE - FTC Utánpótlás2022/12/1018 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - OSC VSE2023/02/257 - 14
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/02/2510 - 10
YBL WPC - BVSC2023/05/208 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/05/2013 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Sportliget SE2023/03/1820 - 10
KSI SE - OSC Kft.2023/03/1815 - 7
BVSC - OSC VSE2023/03/186 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE I.2023/04/156 - 11
BVSC - FTC Utánpótlás2023/04/155 - 9
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/2912 - 10
OSC Kft. - BVSC2023/04/298 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - Polo Academy Sport Club2022/10/0813 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC II.2022/10/089 - 6
Sport és Szabadidő Kft - Aquaworm Kft2022/10/081 - 16
KSI SE - YBL WPC2022/10/308 - 4
PSN Zrt. - UVSE I2022/10/303 - 13
MVLC - Egri Vízilabda Klub2022/10/300 - 10
OSC VSE - BVSC-Zugló2022/10/307 - 3
Angyalföldi Sportiskola DSE - Százhalombatta2022/11/1913 - 5
Oázis SC - FTC Utánpótlás2022/11/193 - 18
KSI SE II. - UVSE II.2022/11/192 - 3
Százhalombatta - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/195 - 17
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/0716 - 4
YBL WPC - OSC VSE2023/01/073 - 12
UVSE I - PSN Zrt.2023/01/0714 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC2023/02/185 - 4
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/02/1817 - 2
KSI SE - OSC VSE2023/02/188 - 7
UVSE I - FTC Utánpótlás2023/03/0412 - 7
YBL WPC - BVSC-Zugló2023/03/043 - 9
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/049 - 2
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/04/062 - 11
BVSC-Zugló II - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/04/068 - 6
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/04/226 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/04/2213 - 8
KSI SE - UVSE I2023/04/224 - 10
KSI SE II. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/174 - 12
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/06/179 - 11
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2022/11/128 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/11/1212 - 4
BVSC - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/11/1217 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Kistarcsa2023/01/148 - 13
Sportsziget SE - OSC VSE II2023/01/148 - 5
OSC VSE - SOTE VKS2023/02/1116 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - KSI SE2023/02/117 - 7
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/02/1112 - 9
MATE-GEAC-MSA - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/05/064 - 3
KIS-PINGVIN SE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/061 - 14
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Oázis SC2023/05/063 - 4
Budapesti honvéd Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/05/206 - 6
Kistarcsa - III. kerületi TVE2023/06/117 - 16
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/112 - 17
Velencei-tavi UVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/111 - 16
2021/2022
meccs
Játékvezető
20
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/11/2411 - 12
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2022/02/0213 - 9
DVSE - Szentesi VK2022/02/1213 - 9
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2022/02/197 - 12
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2022/03/058 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/1613 - 6
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC2021/11/2712 - 13
TVSE Vízilabda Kft - GYŐRI VÍZISPORT KFT2022/02/097 - 8
UVSE Kft. - FTC2022/03/1911 - 8
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2021/11/2127 - 9
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2021/11/2116 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME - Váci Vízilabda SE2021/11/2820 - 12
1427 JSMA - Sunday Boys2022/03/0615 - 7
Jog-Ászok VSK - FTC2022/03/067 - 16
ELTE BEAC - SOTE VKS2022/03/2010 - 16
1427 JSMA - RETR-O-SC Sport Egyesület2022/03/2011 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - UVSE II.2021/11/209 - 17
PSN Zrt. - OSC VSE2022/02/196 - 6
UVSE I - KSI SE2022/02/1916 - 5
2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Komjádi Kupa - PSN Zrt.2022/03/1413 - 11
Időmérő
2
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2021/11/2124 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/02/196 - 5