VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1989. 08. 19.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
124
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Egri Vízilabda Kft.2023/10/149 - 5
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/10/288 - 18
OSC VSE - FTC2023/12/0214 - 17
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/05/0212 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0813 - 12
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/05/1214 - 9
A-Híd VasasPlaket - FTC2024/05/2114 - 21
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2024/03/0216 - 8
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/169 - 8
FTC - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/0318 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - AVUS2023/09/238 - 17
Neptun VSC - Tatabányai Vízmű SE2024/05/118 - 10
ELTE BEAC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/1512 - 9
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVTK OBII. - MAFC-INFINITYN2023/12/098 - 5
SZUVTE BT - Békéscsaba2023/12/0911 - 8
Szentesi Üdülőközpont - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/12/0910 - 9
MATE-GEAC-MSA - ELTE BEAC2024/05/1112 - 15
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Semmelweis VKS2024/05/1113 - 19
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1514 - 8
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1921 - 3
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 8
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1011 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/219 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/036 - 5
Sportliget S.E. - Váci Vízilabda SE2024/04/2824 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1517 - 5
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1911 - 8
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 6
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1014 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/217 - 15
PSN Zrt. - BVSC2024/05/1212 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1212 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/036 - 21
Sportliget SE - Váci Vízilabda SE2024/04/2821 - 22
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1520 - 5
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1914 - 2
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 11
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/108 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/217 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/05/268 - 17
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/2611 - 8
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/05/2612 - 10
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/266 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/033 - 15
Sportliget SE - Váci Vízilabda SE2024/04/2812 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2023/10/0811 - 19
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/2620 - 19
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2818 - 9
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/044 - 15
POLO Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2024/02/1832 - 5
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/1720 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2023/10/086 - 16
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/2613 - 15
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2822 - 7
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/042 - 21
POLO Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2024/02/1821 - 8
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2024/03/1715 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC-Zugló2023/10/084 - 15
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/11/268 - 14
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2825 - 6
POLO Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/041 - 21
POLO Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2024/02/1810 - 11
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2024/03/1721 - 8
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/04/2125 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/218 - 12
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - FTC Utánpótlás2024/04/211 - 21
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/06/0115 - 13
TVSE Vízilabda Kft V - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/06/018 - 9
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - TVSE Vízilabda Kft V2024/06/016 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - MAFC-BME-INFINITYN2023/10/0812 - 17
FTC - Semmelweis VKS2023/10/1511 - 9
FTC - OSC Kft.2023/11/1914 - 9
Poseidon VSE - ELTE BEAC2023/11/2612 - 12
Oázis Sport Club 2. - FTC2023/11/266 - 14
HETE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/02/1115 - 10
FTC - HETE2024/03/2124 - 6
HETE - ELTE BEAC2024/04/079 - 12
Polo Academy Sport Club - Semmelweis VKS2024/04/076 - 23
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2024/02/1712 - 4
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/02/178 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/1713 - 14
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/095 - 9
OSC Kft. - BVSC2024/03/095 - 16
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/03/0912 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/2713 - 8
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/279 - 21
OSC VSE - OSC Kft.2024/04/278 - 3
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - OSC Kft.2023/11/117 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2023/11/113 - 27
III. Kerületi TVE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/1112 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0216 - 11
YBL WPC II. - MVLC2023/12/0213 - 17
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/039 - 14
FTC Utánpótlás - YBL WPC2024/02/0312 - 11
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/02/034 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/12/165 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/168 - 4
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/169 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/0610 - 5
KSI SE - OSC VSE2024/04/0610 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/069 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE II.2023/11/126 - 6
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/02/101 - 15
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/02/108 - 9
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/102 - 10
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/03/023 - 9
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0211 - 7
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/03/0218 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - Latorca2023/10/080 - 0
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/10/080 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Vágta2023/10/080 - 0
Latorca - Vasas Sport Club2023/10/080 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20132023/11/050 - 0
Vágta - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/11/050 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Latorca2023/11/050 - 0
Vasas Sport Club - Vágta2023/11/050 - 0
Ceglédi VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/100 - 0
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/12/100 - 0
Semmelweis VKS - FTC Utánpótlás2023/12/100 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/12/100 - 0
FTC Utánpótlás - Oázis SC2023/12/100 - 0
Ceglédi VSE - Semmelweis VKS2023/12/100 - 0
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csabai Csirkefogók VK - Erzsébeti SMTK2024/04/2012 - 3
MVSK II. - Újszilvás2024/04/2019 - 4
Időmérő
2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/108 - 3
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Győri VSE2024/04/068 - 16
2022/2023
meccs
Titkár
117
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Pécsi VSK2022/10/1917 - 5
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2022/10/2212 - 6
UVSE Vízilabda Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2023/02/115 - 15
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/02/229 - 19
KSI - FTC2023/03/187 - 16
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/03/189 - 7
A-Híd VasasPlaket - Szentesi VK2023/03/2913 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/04/193 - 15
FTC - OSC VSE2023/05/169 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC2022/11/2313 - 8
FTC - SZNVE2023/02/0424 - 7
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/02/1814 - 9
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1313 - 14
Egri Vízilabda Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/05/1710 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2022/10/0113 - 7
OSC Kft. - Eszterházy SC2022/11/127 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - Tatabányai Vízmű SE2023/03/2516 - 7
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/209 - 14
Új-Hullám SE - Erzsébeti SMTK2023/05/205 - 10
Új-Hullám SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/208 - 11
Polo Academy Sport Club - Erzsébeti SMTK2023/05/2015 - 11
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - KSI2022/11/1113 - 3
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2022/10/0913 - 3
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2022/10/125 - 13
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/2716 - 2
Aquaworm Waterpolo Göd - Budafóka XXII. SE2022/10/300 - 13
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2022/11/278 - 13
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0410 - 4
KSI SE - BVSC2023/02/1217 - 11
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/196 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - YBL WPC2023/03/2611 - 18
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/143 - 23
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2022/10/099 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2022/10/126 - 18
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/279 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Budafóka XXII. SE2022/10/307 - 3
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2022/11/2717 - 11
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0424 - 5
KSI SE - BVSC2023/02/129 - 7
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/197 - 16
UVSE II. - YBL WPC2023/03/2617 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2022/10/0910 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2022/10/122 - 23
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/2710 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - Budafóka XXII. SE2022/10/3012 - 7
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2022/11/2718 - 12
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0424 - 2
KSI SE - BVSC2023/02/1213 - 9
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/193 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - YBL WPC2023/03/2615 - 12
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0212 - 9
KSI SE - Szentesi VK2023/03/129 - 12
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2023/04/237 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0217 - 6
KSI SE - Szentesi VK2023/03/1211 - 8
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2023/04/2314 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/11/0217 - 12
KSI SE - Szentesi VK2023/03/1216 - 8
POLO Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/2317 - 16
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Hegyvidék-YBL2022/10/0213 - 13
1427 JSMA - Ozorai-Faterpolo VSE2022/10/026 - 10
Semmelweis VKS - OSC Kft.2023/03/1210 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - FTC Utánpótlás2023/03/255 - 7
BVSC - OSC VSE2023/03/259 - 5
YBL WPC - KSI SE2023/03/257 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/05/068 - 11
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/065 - 23
Vasas Sport Club - OSC Kft.2023/05/066 - 13
OSC VSE - KSI SE2023/06/1013 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - BVSC2023/06/1011 - 14
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - OSC Kft.2023/06/101 - 23
Oázis SC - YBL WPC II.2023/06/1017 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Vasas Sport Club2023/06/103 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - OSC VSE2023/05/128 - 14
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Mom Sport YBL2022/10/089 - 5
Vasas Sport Club - BVSC2022/10/0818 - 3
Sportliget SE - FTC-Telekom Waterpolo2022/10/085 - 7
YBL WPC - Oázis SC2022/10/0813 - 5
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/10/224 - 16
Mom Sport YBL - Oázis SC2022/10/225 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - OSC VSE II2022/11/1214 - 4
III. kerületi TVE - Kistarcsa2022/11/127 - 16
KIS-PINGVIN SE - Sportsziget SE2022/11/1213 - 4
BVSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/118 - 4
SOTE VKS - KSI SE2023/04/116 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/112 - 11
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2023/01/2918 - 19
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/10/300 - 0
BVSC-Zugló - UVSE II.2022/10/300 - 0
Kópé UVSE - Oázis SC2022/10/300 - 0
BVSC-Zugló - Váci Vízilabda SE2022/11/060 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Vágta2022/11/060 - 0
Kópé UVSE - SOTE VKS2022/11/060 - 0
Latorca - Oázis SC2022/11/060 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/04/223 - 11
Iron WP - Velence Plus2023/04/2211 - 4
Iron WP - Pápai SE2023/04/2212 - 6
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Velence Plus2023/04/226 - 15
Velence Plus - Iron WP2023/06/032 - 15
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/06/036 - 11
Velence Plus - Pápai SE2023/06/039 - 6
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Iron WP2023/06/033 - 24
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/03/045 - 16
PSN Zrt. - Pápai SE2023/03/0414 - 8
Győri VSE - Oázis Nonprofit Kft2023/03/0424 - 5
Tatabányai Vízmű SE - Pápai SE2023/03/0412 - 11
PSN Zrt. - Oázis Nonprofit Kft2023/03/0425 - 4
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Iron WP2023/02/0420 - 5
Kaposvár Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/0410 - 2
Iron WP - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/044 - 9
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/02/049 - 18
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/10/018 - 2
Kaposvár Vízilabda Klub - PSN Zrt.2022/10/019 - 2
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - PSN Zrt.2022/10/018 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2022/10/017 - 8
Időmérő
7
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Egri Vízilabda Kft.2023/03/1817 - 12
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - TVSE Vízilabda Kft2022/10/1517 - 4
UVSE Kft. - SZNVE2023/02/1718 - 5
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Ceglédi VSE2023/01/2811 - 16
Neptun VSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/285 - 20
AVUS - DVSE2023/02/117 - 13
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI - A-Híd VasasPlaket2022/11/096 - 17