VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1991. 01. 16.
Fót
2023/2024
meccs
Titkár
121
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Pécsi VSK2023/09/1610 - 8
KSI - Metalcom Szentes2023/09/238 - 10
OSC VSE - FTC2023/12/0214 - 17
Endo Plus Service-Honvéd - A-Híd VasasPlaket2024/03/0212 - 12
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/03/3114 - 11
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2024/03/0216 - 8
UVSE Kft. - FTC2024/03/3015 - 9
BVSC-Zugló - III. kerületi TVE2024/04/1012 - 8
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/08/2521 - 11
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2023/09/2916 - 7
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Ceglédi VSE2023/09/1610 - 10
Neptun VSC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/11/1812 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVTK OBII. - ELTE BEAC2024/02/249 - 9
MATE-GEAC-MSA - Győri VSE2024/02/2414 - 10
ELTE BEAC - Győri VSE2024/02/2416 - 12
SZVTK OBII. - MATE-GEAC-MSA2024/02/248 - 14
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/2710 - 9
Csongrád Városi Vízilabda SE - Egri Vízmű Sport Club2024/04/2719 - 10
Egri Vízmű Sport Club - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/279 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2024/04/2713 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/01/2813 - 7
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/03/0312 - 8
OSC VSE - Vasas Sport Club2024/05/1912 - 11
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1917 - 18
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1914 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/01/2812 - 8
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/03/0311 - 4
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1913 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/286 - 10
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/03/0315 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/194 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Fehérvár Vízilabda SE2023/10/0834 - 2
BVSC - POLO Sport Club2023/11/2617 - 6
KSI SE - Győri VSE2023/12/0323 - 9
BVSC - Fehérvár Vízilabda SE2023/12/1031 - 2
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/0823 - 3
BVSC - POLO Sport Club2023/11/2621 - 4
KSI SE - Győri VSE2023/12/0317 - 4
BVSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1023 - 2
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1010 - 5
FTC Vízilabda Utánpótlás - Szentesi VK2024/05/199 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/0829 - 10
BVSC-Zugló - POLO Sport Club2023/11/2614 - 7
KSI SE - Győri VSE2023/12/0317 - 11
BVSC-Zugló - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/109 - 6
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 16
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kapovári Vízilabda Klub2024/02/0319 - 10
PSN Zrt.-PVSK - BVSC2024/02/0314 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - YBL JUNIOR2023/11/269 - 8
Szent István Polo - Oázis Sport Club 2.2023/12/0311 - 11
RETR-O-SC Sport Egyesület - Új-Hullám SE2024/02/1815 - 7
Oázis Sport Club 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1811 - 16
Oázis SC - ELTE BEAC2024/02/187 - 8
ELTE BEAC - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/2420 - 11
YBL WPC - MAFC-BME-INFINITYN2024/03/2418 - 9
YBL JUNIOR - Oázis SC2024/03/249 - 18
RETR-O-SC Sport Egyesület - Oázis Sport Club 2.2024/04/2812 - 11
Sportliget S.E. - MAFC-BME-INFINITYN2024/04/2824 - 17
Új-Hullám SE - III.Kerületi TVE2024/04/2811 - 23
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1110 - 3
Vasas Sport Club - KSI SE2023/11/114 - 13
OSC VSE - YBL WPC2023/11/117 - 8
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/1316 - 8
FTC Utánpótlás - YBL WPC II.2024/04/1313 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/1330 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2024/04/0612 - 7
OSC Kft. - KSI SE2024/04/064 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/0612 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/048 - 12
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/02/042 - 16
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0423 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/02/045 - 15
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC II.2024/02/2414 - 10
BVSC - MATE-GEAC-MSA2024/02/243 - 17
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Budafóka XXII SE2024/02/249 - 12
YBL WPC II. - MATE-GEAC-MSA2024/02/242 - 14
BVSC - YBL WPC2024/06/0111 - 7
Sport és Szabadidő Kft - OSC Kft.2024/06/018 - 15
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2024/06/014 - 11
Polo Academy Sport Club - OSC VSE2024/06/014 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/1811 - 3
Cívis Póló VSE - MATE-GEAC-MSA2023/11/185 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - MVLC2023/11/1811 - 11
BVSC - UVSE I2024/02/101 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/02/103 - 17
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/109 - 10
UVSE I - OSC VSE2024/02/1019 - 4
KIS-PINGVIN SE - BVSC-Zugló II2024/04/206 - 4
KÓPÉ ÚVSE II. - YBL WPC II.2024/04/207 - 6
Sportsziget SE - KIS-PINGVIN SE2024/04/206 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KÓPÉ ÚVSE II.2024/04/2015 - 0
YBL WPC II. - Sportsziget SE2024/04/2013 - 14
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/206 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - SOTE VKS2023/10/079 - 7
Egri Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/10/0712 - 5
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/10/073 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/10/0716 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Egri Vízilabda Klub2023/10/0713 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/10/076 - 6
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Balaton Vízilabda Klub2023/11/042 - 9
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/11/045 - 10
SOTE VKS - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/042 - 14
Budapesti honvéd Sportegyesület II - MATE-GEAC-MSA2023/11/257 - 6
ASI-VASAS - Oázis SC2023/11/2511 - 3
III. kerületi TVE - Kópé UVSE2023/11/254 - 18
ASI-VASAS - SOTE VKS2023/12/0911 - 7
Oázis SC - Kópé UVSE2023/12/093 - 8
MATE-GEAC-MSA - SOTE VKS2023/12/0910 - 8
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/12/099 - 2
ASI-VASAS - MATE-GEAC-MSA2023/12/0910 - 8
KIS-PINGVIN SE - Kópé UVSE2023/12/0910 - 12
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/01/276 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Egri Vízilabda Klub2024/01/276 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/01/270 - 15
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/01/2710 - 9
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta - Oázis SC2024/04/210 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - FTC Utánpótlás III.2024/04/210 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Vágta2024/04/210 - 0
Oázis SC - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2024/04/210 - 0
Időmérő
3
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/09/138 - 15
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2024/04/0614 - 9
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/05/1817 - 14
2022/2023
meccs
Titkár
53
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - MVLC2022/10/1914 - 8
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/01/148 - 11
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - BVSC2022/11/1615 - 9
UVSE Kft. - FTC2023/03/187 - 9
FTC - UVSE Kft.2023/05/2012 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/11/127 - 8
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/1011 - 14
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI SE2022/10/0111 - 7
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Invictus SC2022/11/1123 - 6
BVSC - FTC2022/11/236 - 11
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2022/12/0912 - 10
A-Híd VasasPlaket - FTC2022/12/099 - 13
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - III. kerületi TVE2022/11/117 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - BVSC2023/05/149 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2023/05/149 - 15
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/08/2911 - 4
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/08/2914 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/05/207 - 12
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/05/208 - 12
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/05/209 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2023/05/2016 - 8
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/08/2924 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - KSI SE2022/11/124 - 15
Oázis SC - BVSC2022/11/123 - 17
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/1212 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/01/1419 - 1
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2022/12/037 - 12
BVSC - FTC Utánpótlás2022/12/036 - 6
Vasas Sport Club - Sportliget SE2022/12/0320 - 4
OSC VSE - OSC Kft.2022/12/0311 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC-Telekom Waterpolo - FTC Utánpótlás2023/06/037 - 7
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/033 - 13
Mom Sport YBL - Vasas Sport Club2023/06/034 - 15
KSI SE - BVSC2023/06/0324 - 2
OSC VSE - Sportliget SE2023/06/0312 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/11/2611 - 2
Pilisvörösvár - Sportliget Sport Egyesület2022/11/261 - 12
MATE-GEAC-MSA - Vágta Multisport Club2022/11/2618 - 2
BVSC - Sportliget Sport Egyesület2023/02/1113 - 8
YBL WPC - MATE-GEAC-MSA2023/02/115 - 3
YBL WPC - BVSC2023/02/114 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC2023/02/185 - 4
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/02/1817 - 2
BVSC-Zugló - UVSE I2023/02/1810 - 11
KSI SE - OSC VSE2023/02/188 - 7
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Kft2023/05/1312 - 19
OSC VSE II. - III. Kerületi TVE2023/05/1311 - 5
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2023/05/138 - 17
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2023/05/137 - 5
Százhalombatta - KIS-PINGVIN SE2023/05/1311 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2022/10/296 - 7
III. kerületi TVE - OSC VSE II2022/10/293 - 18
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2022/10/299 - 13
Időmérő
1
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Neptun VSC2022/09/248 - 6
2021/2022
meccs
Titkár
54
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/09/249 - 9
A-Híd VasasPlaket - BVSC2021/10/2210 - 7
OSC VSE - Kaposvár2021/11/0317 - 11
OSC VSE - Egri Vízilabda Kft.2021/11/1317 - 9
FTC - BVSC2021/11/237 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szentesi VK2021/12/1813 - 11
FTC - Kaposvár2022/01/0722 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MVLC2022/01/1114 - 9
UVSE Vízilabda Kft. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/01/157 - 14
FTC - Szolnoki Dózsa2022/01/2410 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Pécsi VSK2022/02/026 - 7
FTC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/016 - 5
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/01/1916 - 13
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/04/0818 - 17
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Hódmezővásárhelyi VSC2021/12/1119 - 9
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - SZUVTE BT2022/06/1116 - 22
Csongrád Városi Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2022/06/1112 - 10
Váci Vízilabda SE - Csongrád Városi Vízilabda SE2022/06/1112 - 24
MAFC-INFINITYN - SZUVTE BT2022/06/1115 - 11
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo2021/09/1115 - 7
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Szentesi VK2021/08/195 - 6
Oázis SC - Kaposvár VK2021/08/2411 - 8
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo2021/09/1116 - 9
Fiú Serdülő Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2021/08/1917 - 8
Oázis SC - Kaposvár VK2021/08/245 - 10
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Dunakanyar Waterpolo2021/09/1120 - 6
Fiú Gyermek Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - OSC VSE2021/08/198 - 11
Oázis SC - Blamax-Kaposvár Gyermek2021/08/2412 - 14
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - BVSC2022/04/279 - 5
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2022/04/277 - 3
2022. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - Oázis SC2022/01/2910 - 11
Tatabányai Vízmű SE - BVSC-Zugló II2022/01/295 - 14
BVSC - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2022/01/2910 - 10
ASI DSE - ELTE BEAC2022/01/2915 - 11
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas SC II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/02/0510 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - BVSC2022/04/0913 - 4
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/04/0910 - 7
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - YBL WPC2022/04/098 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE2022/04/099 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - FTC Utánpótlás2021/12/180 - 15
PSN Zrt. - Sportliget Sport Egyesület2021/12/1814 - 7
UVSE II. - BVSC-Zugló2021/12/183 - 18
OSC Kft. - Oázis SC2022/03/051 - 12
Százhalombatta - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/03/0515 - 0
VSD - Oxigén Úszó és Sportsuli2022/03/059 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/05/0712 - 11
Kópé UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/05/076 - 19
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2022/05/076 - 13
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2021/12/118 - 16
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/12/111 - 16
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Mohacs 12021/11/279 - 8
Mohacs 1 - Dunaújvárosi Főiskola VE2021/11/278 - 18
Százhalombatta - PSN Zrt.2021/11/277 - 20
Dunaújvárosi Főiskola VE - PSN Zrt.2021/11/2710 - 21
Időmérő
4
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Oázis SC2022/03/0513 - 5
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Dunakanyar Waterpolo2021/11/135 - 20
Dunakanyar Waterpolo - Erzsébeti SMTK2021/11/1320 - 8
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. ker. SE2021/11/1315 - 9
2020/2021
meccs
Időmérő
11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - POLO Sport Club2021/04/178 - 6
OSC VSE II. - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2021/04/174 - 5
UVSE I. - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/04/1713 - 7
Iron Waterpolo - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/05/290 - 32
Angyalföldi Sportiskola II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2021/05/295 - 9
Új-Hullám SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2021/05/298 - 17
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Kft - Budapesti Honvéd Sportegyesület2021/05/089 - 13
MVLC - Oxigén Úszó és Sportsuli2021/05/088 - 5
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/05/087 - 20
BVSC-Zugló II - KSI SE II.2021/05/081 - 15
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE II.2021/05/086 - 4
Titkár
3
E.ON Férfi OB I Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - OSC VSE2021/05/1316 - 14
FTC - BVSC2021/05/2010 - 9
Férfi OB I/B Osztályú Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Hódmezővásárhelyi VSC2021/05/159 - 9