VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1973. 05. 17.
Tatabánya
2023/2024
meccs
Időmérő
60
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/0512 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - FTC2024/02/2810 - 22
TVSE Vízilabda Kft - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/309 - 7
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI - Egri Vízilabda Kft.2023/08/1810 - 13
Kaposvár - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/08/1914 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/06/0819 - 10
ELTE BEAC - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/06/0817 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0520 - 13
AVUS - BVSC2023/12/177 - 18
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/0114 - 11
OSC VSE - KSI SE2023/10/0811 - 10
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/199 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2617 - 5
AVUS - KSI SE2024/01/285 - 27
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/184 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - FTC Utánpótlás2024/03/1311 - 12
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/148 - 4
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/284 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Szentesi VK2023/11/268 - 18
Győri VSE - MVLC2024/03/2411 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1722 - 2
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/09/247 - 18
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/1510 - 21
PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/2910 - 12
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/127 - 12
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/039 - 8
PSN Zrt. - AVUS2023/12/109 - 11
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/01/277 - 9
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 11
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/108 - 5
Kaposvár VK - KSI SE2024/04/075 - 16
PSN Zrt. - BVSC2024/05/027 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/10/0114 - 7
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 20
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/155 - 28
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/12/098 - 17
FTC Vízilabda Utánpótlás - KSI SE2024/03/035 - 9
FTC Vízilabda Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1010 - 5
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/148 - 12
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt.-PVSK - BVSC2024/02/0314 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2023/10/0810 - 14
ELTE BEAC - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/11/198 - 5
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/11/049 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - PSN Zrt.2024/04/1311 - 3
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Soproni VSE2023/10/071 - 16
Iron WP - Soproni VSE2023/10/073 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/02/1717 - 3
Győri VSE - Soproni VSE2024/02/1713 - 1
PSN Zrt. - Soproni VSE2024/02/174 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/05/046 - 14
PSN Zrt. - Soproni VSE2024/05/047 - 11
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/05/0418 - 6
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kaposvár VK2024/02/106 - 18
Kaposvár VK - Soproni VSE2024/02/105 - 16
Iron waterpolo - Soproni VSE2024/05/252 - 16
PSN Zrt. - Balaton VK I2024/05/255 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Mohács 22023/12/0218 - 3
PSN Zrt. - Kaposvár Vízilabda Klub2023/12/027 - 7
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/268 - 6
Cápa VK - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/05/264 - 19
Játékvezető
149
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - Egri Vízilabda Kft.2023/09/1310 - 8
FTC - Metalcom Szentes2023/09/1520 - 6
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - A-Híd VasasPlaket2023/09/278 - 17
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/09/3013 - 9
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2023/10/043 - 20
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1414 - 13
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Metalcom Szentes2023/10/219 - 7
FTC - BVSC-Zugló2023/10/2813 - 9
UVSE Vízilabda Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/11/049 - 8
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Pécsi VSK2023/11/1810 - 7
PannErgy-MVLC-Miskolc - UVSE Vízilabda Kft.2023/11/259 - 10
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/12/0217 - 6
Endo Plus Service-Honvéd - OSC VSE2023/12/0610 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/03/0215 - 13
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2024/03/167 - 8
KSI - UVSE Vízilabda Kft.2024/03/238 - 10
A-Híd VasasPlaket - BVSC-Zugló2024/03/3114 - 11
Pécsi VSK - KSI2024/04/0616 - 5
BVSC-Zugló - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/1311 - 7
OSC VSE - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/2012 - 8
Egri Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/04/2610 - 9
FTC - A-Híd VasasPlaket2024/05/1813 - 7
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/10/1112 - 10
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Valdor Szentes2023/11/2210 - 8
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2024/03/0614 - 7
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2024/03/3017 - 11
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/036 - 14
FTC - UVSE Kft.2024/05/0810 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/05/128 - 12
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/08/1816 - 6
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/08/1810 - 11
Endo Plus Service-Honvéd - UVSE Vízilabda Kft.2023/08/1913 - 11
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/08/1910 - 10
BVSC-Zugló - FTC2023/08/269 - 15
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2023/11/1112 - 13
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Eszterházy SC2023/09/1614 - 19
PTE-PEAC - DVSE2023/09/2314 - 11
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - ASI DSE2023/12/1611 - 8
AVUS - Neptun VSC2024/02/108 - 5
Neptun VSC - DVSE2024/03/237 - 11
PTE-PEAC - Ceglédi VSE2024/05/2511 - 8
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2024/06/0810 - 7
MATE-GEAC-MSA - Semmelweis VKS2024/06/088 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1711 - 9
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/09/248 - 14
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/0114 - 17
OSC VSE - KSI SE2023/10/087 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/1514 - 16
PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/298 - 20
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/1213 - 11
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1917 - 13
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2621 - 3
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0315 - 4
PSN Zrt. - AVUS2023/12/1016 - 12
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/01/279 - 8
AVUS - KSI SE2024/01/289 - 16
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/1820 - 18
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 8
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1011 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2024/03/136 - 10
Kaposvár VK - KSI SE2024/04/076 - 19
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/147 - 12
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/289 - 13
PSN Zrt. - BVSC2024/05/0211 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1717 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/1810 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/10/016 - 21
SZVPS II - Szentesi VK2023/11/266 - 13
Győri VSE - MVLC2024/03/2410 - 19
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/2812 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1713 - 14
Kaposvár VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/09/244 - 17
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/1516 - 6
PSN Zrt. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/298 - 10
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0511 - 10
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/1210 - 9
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0322 - 3
PSN Zrt. - AVUS2023/12/1022 - 3
AVUS - BVSC2023/12/175 - 20
PSN Zrt. - Egri Vízilabda Klub2024/01/2711 - 7
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/03/0310 - 6
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/1014 - 8
Kaposvár VK - KSI SE2024/04/077 - 28
PSN Zrt. - BVSC2024/05/0214 - 9
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0514 - 5
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1113 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/10/014 - 20
Oázis SC - Soproni VSE2024/04/284 - 7
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2023/08/108 - 7
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/08/1124 - 9
Kaposvár VK - AVUS2023/08/259 - 17
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/3124 - 5
BVSC - KSI SE2023/09/0313 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/0114 - 9
OSC VSE - KSI SE2023/10/0811 - 12
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0517 - 4
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/1913 - 11
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2622 - 1
AVUS - BVSC2023/12/177 - 19
AVUS - KSI SE2024/01/284 - 10
AVUS - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/1810 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/03/1310 - 5
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/145 - 11
Vasas Sport Club - KSI SE2024/04/2814 - 6
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/056 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/05/2413 - 5
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/2419 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Szentesi VK2023/11/264 - 16
Győri VSE - MVLC2024/03/248 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - POLO Sport Club2023/12/094 - 30
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/0314 - 13
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 13
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/04/148 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/156 - 24
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/157 - 24
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/12/0916 - 8
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/0311 - 18
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/108 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/1413 - 14
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kapovári Vízilabda Klub2024/02/0319 - 10
Szegedi VPS - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/2411 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Poseidon VSE2023/11/0517 - 4
OSC Kft. - HETE2023/11/1218 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2023/11/197 - 9
FTC - Oázis SC2023/12/0318 - 9
OSC Kft. - Polo Academy Sport Club2024/05/0517 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/0423 - 4
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/0418 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - KSI SE2024/04/136 - 17
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - Oázis SC2024/02/030 - 5
FTC - III.Kerületi TVE2024/02/037 - 10
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/070 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Iron WP2023/10/0721 - 5
Győri VSE - Pápai SE2023/10/0723 - 1
Balaton Vízilabda Klub - Kaposvár VK2024/02/1714 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1710 - 12
Kaposvár VK - Győri VSE2024/02/174 - 13
Soproni VSE - Kaposvár VK2024/05/046 - 12
Kaposvár VK - Győri VSE2024/05/0410 - 10
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/05/0414 - 9
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton VK I - Iron waterpolo2024/02/103 - 19
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton VK I2024/02/1020 - 3
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/05/2510 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Kaposvár Vízilabda Klub2023/12/020 - 15
Velencei-tavi UVE - Mohács 22023/12/020 - 15
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/05/2614 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2024/05/2610 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2024/05/2615 - 6
Titkár
2
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - BVSC-Zugló2023/10/114 - 8
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - KSI2023/08/1821 - 7
2022/2023
meccs
Játékvezető
30
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2023/04/2714 - 13
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2023/05/0511 - 15
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2023/05/0712 - 10
OSC VSE - FTC2023/05/186 - 8
Kaposvár - Pécsi VSK2023/05/2315 - 16
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/05/0413 - 14
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Új-Hullám SE2023/05/0611 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Erzsébeti SMTK2023/05/068 - 13
Erzsébeti SMTK - Polo Academy Sport Club2023/05/067 - 14
Győri VSE - Váci Vízilabda SE2023/06/1010 - 15
Győri VSE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/06/1015 - 10
SZUVTE BT - Váci Vízilabda SE2023/06/1011 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/04/2614 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2023/04/309 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/05/1310 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2023/05/1412 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/04/264 - 12
Szolnoki Dózsa - OSC VSE2023/05/2711 - 10
BVSC - KSI SE2023/05/2713 - 8
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/05/279 - 8
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/05/2811 - 8
KSI SE - PSN Zrt.2023/05/287 - 10
BVSC - FTC Utánpótlás2023/05/287 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2023/04/307 - 16
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/05/1914 - 11
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/05/1914 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/05/1914 - 6
Szolnoki Dózsa - OSC VSE2023/05/2112 - 11
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/05/2110 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Mom Sport YBL - FTC Utánpótlás2023/05/214 - 13
Időmérő
9
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/05/0612 - 13
SZUVTE BT - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/06/1012 - 16
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - FTC Utánpótlás2023/04/309 - 10
Vasas Sport Club - UVSE I.2023/05/275 - 10
Szolnoki Dózsa - UVSE I.2023/05/288 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/04/2611 - 12
KSI SE - Vasas Sport Club2023/05/1915 - 6
BVSC - Vasas Sport Club2023/05/2110 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2113 - 7