VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1966. 04. 18.
Budapest
2023/2024
meccs
Időmérő
98
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/139 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/09/1611 - 7
KSI - BVSC-Zugló2023/10/147 - 18
KSI - Pécsi VSK2023/10/219 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/10/2110 - 11
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/11/1117 - 7
KSI - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/11/2510 - 13
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/12/0520 - 9
BVSC-Zugló - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/1311 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/04/207 - 9
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0813 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Endo Plus Service-Honvéd2024/05/107 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2023/09/3012 - 6
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2023/10/0410 - 11
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2023/10/2513 - 14
FTC - III. kerületi TVE2023/11/0717 - 9
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szegedi Vízilabda Egylet2023/11/2218 - 7
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/138 - 16
TVSE Vízilabda Kft - Egri Vízilabda Kft.2024/03/165 - 14
III. kerületi TVE - Valdor Szentes2024/03/1610 - 8
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC-Zugló2024/03/2011 - 6
UVSE Kft. - FTC2024/03/3015 - 9
III. kerületi TVE - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/3013 - 8
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/0310 - 11
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2024/04/2015 - 7
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2024/04/2417 - 8
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/2712 - 13
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/259 - 9
Kaposvár - A-Híd VasasPlaket2023/08/279 - 23
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - YBL WPC2023/09/309 - 13
YBL WPC - AVUS2023/10/0711 - 9
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/10/288 - 10
Eszterházy SC - PTE-PEAC2023/10/289 - 6
Neptun VSC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/11/1812 - 12
Neptun VSC - Oázis SC2023/12/0914 - 17
Neptun VSC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/169 - 12
Oázis SC - AVUS2024/04/067 - 14
Neptun VSC - Ceglédi VSE2024/05/0412 - 14
YBL WPC - ASI DSE2024/05/1111 - 12
YBL WPC - Oázis SC2024/05/2516 - 12
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE2023/11/184 - 13
POLO Sport Club - MAFC-INFINITYN2024/04/2822 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 19
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - YBL WPC2023/11/055 - 26
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/219 - 25
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 11
PSN Zrt. - BVSC2024/05/1212 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1212 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - YBL WPC2023/11/056 - 19
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2024/04/218 - 27
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/2810 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - OSC VSE2024/05/259 - 15
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/257 - 8
BVSC - KSI SE2024/05/2516 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - YBL WPC2023/11/057 - 15
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/04/2115 - 16
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - III. kerületi TVE2024/03/100 - 28
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/278 - 17
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Egri Vízilabda Klub2024/06/0212 - 7
UVSE I - KSI SE2024/06/0217 - 9
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - III. kerületi TVE2024/03/107 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/1043 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - WPBSE2023/10/069 - 20
WPBSE - BVSC2023/10/0819 - 5
Poseidon VSE - III.Kerületi TVE2023/10/089 - 21
HETE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/1510 - 12
Poseidon VSE - HETE2023/10/2910 - 15
HETE - Polo Academy Sport Club2023/11/0515 - 4
WPBSE - YBL JUNIOR2023/11/126 - 12
Poseidon VSE - Szent István Polo2023/11/1213 - 17
Semmelweis VKS - YBL WPC2023/11/2616 - 11
BVSC - OSC Kft.2023/12/038 - 11
Ozorai-Hullámtörők SC - III.Kerületi TVE2023/12/035 - 28
HETE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/02/1115 - 10
OSC Kft. - YBL WPC2024/02/1810 - 14
III.Kerületi TVE - ELTE BEAC2024/03/1014 - 9
FTC - HETE2024/03/2124 - 6
HETE - ELTE BEAC2024/04/079 - 12
Polo Academy Sport Club - Semmelweis VKS2024/04/076 - 23
Angyalföldi Sportiskola DSE - HETE2024/04/1422 - 6
III.Kerületi TVE - WPBSE2024/04/2120 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2024/04/2818 - 7
III.Kerületi TVE - Sportliget S.E.2024/05/0515 - 9
WPBSE - FTC2024/05/127 - 16
Semmelweis VKS - III.Kerületi TVE2024/05/1213 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2023/11/113 - 27
III. Kerületi TVE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/1112 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/0423 - 7
MGM 2009 - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/043 - 19
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/066 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/255 - 2
UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/2513 - 2
ASI-VASAS - MATE-GEAC-MSA2023/12/0910 - 8
KIS-PINGVIN SE - Kópé UVSE2023/12/0910 - 12
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - BVSC2024/03/094 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/03/097 - 12
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2024/05/259 - 4
SOTE VKS - Oázis SC2024/05/2515 - 8
Titkár
1
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - FTC2024/04/0610 - 15
2022/2023
meccs
Időmérő
99
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2022/10/0810 - 10
KSI - MVLC2022/10/2210 - 14
MVLC - Szolnoki Dózsa2022/11/052 - 9
Kaposvár - Endo Plus Service-Honvéd2022/12/039 - 12
MVLC - Egri Vízilabda Kft.2022/12/175 - 13
FTC - UVSE Vízilabda Kft.2023/01/1312 - 5
Egri Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/01/148 - 7
Endo Plus Service-Honvéd - Szentesi VK2023/01/2113 - 4
KSI - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/02/257 - 18
A-Híd VasasPlaket - UVSE Vízilabda Kft.2023/02/2519 - 8
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket2023/03/259 - 14
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2023/04/2714 - 13
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2023/04/2811 - 7
Kaposvár - Pécsi VSK2023/05/077 - 5
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló2023/05/179 - 7
MVLC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/199 - 7
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2022/11/1913 - 4
III. kerületi TVE - Szentesi VK2022/12/106 - 10
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/12/164 - 17
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/03/0412 - 11
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2023/03/1810 - 17
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Kft.2023/03/228 - 10
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2023/04/0113 - 9
III. kerületi TVE - BVSC2023/05/0411 - 12
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/05/0413 - 14
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/1311 - 13
UVSE Kft. - FTC2023/05/1612 - 9
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/2016 - 5
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2022/11/108 - 11
DVSE - Invictus SC2022/11/2613 - 19
OSC Kft. - Neptun VSC2023/02/1113 - 8
YBL WPC - AVUS2023/03/017 - 6
Neptun VSC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/03/0414 - 10
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/03/1812 - 16
AVUS - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/1511 - 5
DVSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/2215 - 3
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/05/0513 - 23
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2022/10/018 - 13
III.Kerületi TVE - FTC2022/10/2514 - 12
BVSC - POLO Sport Club2023/02/2312 - 4
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - Semmelweis VKS2022/11/1711 - 14
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - POLO Sport Club2022/10/0722 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2022/10/076 - 10
Fiú Ifjúsági Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2022/09/0313 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/04/209 - 11
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/06/036 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC-Zugló2023/06/0313 - 16
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Semmelweis VKS2022/10/0212 - 6
WP Brothers SE - ELTE BEAC2022/10/0917 - 10
III.Kerületi TVE - OSC Kft.2022/10/1619 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - WP Brothers SE2022/10/160 - 5
WP Brothers SE - Hegyvidék-YBL2022/11/138 - 12
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2022/11/1323 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2022/11/200 - 5
III.Kerületi TVE - Oázis SC2022/11/2010 - 8
Semmelweis VKS - Hegyvidék-YBL2022/11/2722 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Poseidon VSE2022/12/040 - 5
III.Kerületi TVE - 1427 JSMA2022/12/0420 - 4
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/02/120 - 5
Ozorai-Faterpolo VSE - WP Brothers SE2023/02/1913 - 20
III.Kerületi TVE - FTC2023/02/193 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2023/02/2617 - 12
Ozorai-Faterpolo VSE - Semmelweis VKS2023/03/0511 - 23
III.Kerületi TVE - BVSC2023/03/0516 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - 1427 JSMA2023/03/1220 - 7
III.Kerületi TVE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1611 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - Poseidon VSE2023/03/1912 - 12
III.Kerületi TVE - WP Brothers SE2023/04/0217 - 8
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2023/04/2311 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - ELTE BEAC2023/04/300 - 5
Ozorai-Faterpolo VSE - MAFC-BME-INFINITYN2023/04/3012 - 18
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2022/10/287 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/11/1214 - 8
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/127 - 11
OSC VSE - FTC Utánpótlás II.2022/11/1210 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/299 - 12
UVSE II. - MVLC2023/04/296 - 13
FTC Utánpótlás II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/04/2916 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Kft - Oázis SC2022/12/1713 - 9
OSC VSE II. - Százhalombatta2022/12/177 - 10
Polo Academy Sport Club - MATE-GEAC-MSA2022/12/176 - 14
KIS-PINGVIN SE - Százhalombatta2023/02/048 - 9
Aquaworm Kft - Polo Academy Sport Club2023/02/0411 - 7
Oázis SC - MATE-GEAC-MSA2023/02/044 - 10
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2023/02/048 - 11
III. Kerületi TVE - Százhalombatta2023/05/243 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2022/10/296 - 7
III. kerületi TVE - OSC VSE II2022/10/293 - 18
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2022/10/299 - 13
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/253 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2023/03/253 - 5
KIS-PINGVIN SE - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/03/251 - 6
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/068 - 7
KSI SE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/05/069 - 11
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/065 - 6
Kistarcsa - III. kerületi TVE2023/06/117 - 16
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Szolnoki Dózsa2023/01/2918 - 19
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/112 - 17
Velencei-tavi UVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/06/111 - 16
2021/2022
meccs
Időmérő
52
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2022/03/173 - 5
III.Kerületi TVE - SZNVE SZTE2022/04/0612 - 5
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Neptun VSC2022/02/2613 - 12
KSI SE - AVUS2022/05/2416 - 4
Oázis SC - Ceglédi VSE2022/05/285 - 7
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton VK - MAFC-INFINITYN2022/04/276 - 13
UVSE - III.Kerületi TVE2022/04/2813 - 9
Balaton VK - MAFC-INFINITYN2022/05/293 - 13
POLO Sport Club - BVSC2022/05/2916 - 5
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/02/2712 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2022/04/2917 - 5
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/02/279 - 4
Cápa VK - Angyalföldi SI DSE2022/03/063 - 25
Angyalföldi SI DSE - III. Kerületi TVE2022/03/279 - 5
Vasas Sport Club - KSI SE2022/04/2711 - 7
III. Kerületi TVE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/05/089 - 12
III. Kerületi TVE - Angyalföldi SI DSE2022/05/158 - 14
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Angyalföldi SI DSE2022/03/0610 - 27
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/03/1916 - 10
Angyalföldi SI DSE - III. kerületi TVE2022/03/2714 - 8
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2022/04/109 - 6
III. kerületi TVE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/05/089 - 6
III. kerületi TVE - Angyalföldi SI DSE2022/05/1512 - 14
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - POLO Sport Club2022/05/0818 - 9
KSI SE - BVSC2022/05/146 - 11
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2022/05/147 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - TVSE Vízilabda Kft II2022/05/1410 - 7
FTC Utánpótlás - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/05/1415 - 7
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Győri VSE2022/05/0710 - 7
BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2022/02/2613 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2022/02/2613 - 11
FTC Utánpótlás - Szentesi Vízisport Klub2022/05/2111 - 7
FTC Utánpótlás - Szentesi Vízisport Klub2022/05/2112 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME - Jog-Ászok VSK2022/02/1318 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - BVSC-Zugló II2022/02/2010 - 15
Komplex Póló Suli SE - Ozorai-Faterpolo VSE2022/02/2717 - 11
ASI DSE - ELTE BEAC2022/03/0622 - 10
OSC Kft. - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2022/03/2019 - 6
ASI DSE - Jog-Ászok VSK2022/04/2422 - 12
Ozorai-Faterpolo VSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2022/05/158 - 13
ELTE BEAC - ASI DSE2022/05/2214 - 15
YBL WPC - ASI DSE2022/05/2210 - 8
ASI DSE - MAFC-BME2022/05/2920 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2003)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/05/2111 - 12
OSC VSE 2. - Mohacs 12022/05/2119 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2022/02/2610 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2022/03/1212 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/03/1220 - 5
Oxigén Úszósuli - Kistarcsa2022/03/124 - 12
Sportsziget SE - POLO Sport Club2022/03/121 - 16
SOTE VKS - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/05/2819 - 13
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2022/05/286 - 8