VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1964. 05. 21.
Szentendre
2023/2024
meccs
Ellenőr
142
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Metalcom Szentes - OSC VSE2023/09/137 - 15
Egri Vízilabda Kft. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/278 - 11
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/047 - 12
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Kft.2023/10/129 - 13
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - FTC2023/10/188 - 9
Szegedi Vízilabda Egylet - III. kerületi TVE2023/10/289 - 10
FTC - III. kerületi TVE2023/11/0717 - 9
Valdor Szentes - Szegedi Vízilabda Egylet2023/11/187 - 5
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Kft.2023/11/2210 - 14
Egri Vízilabda Kft. - BVSC-Zugló2024/03/0614 - 7
III. kerületi TVE - Valdor Szentes2024/03/1610 - 8
Egri Vízilabda Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/2016 - 6
UVSE Kft. - FTC2024/03/3015 - 9
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/0310 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2024/04/065 - 7
Egri Vízilabda Kft. - Valdor Szentes2024/04/1323 - 7
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE Kft.2023/11/1011 - 17
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Egri Vízilabda Kft.2023/08/2517 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - AVUS2023/09/238 - 17
AVUS - Oázis SC2023/11/0414 - 5
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI SE2023/12/0210 - 9
MAFC-INFINITYN - FTC2024/02/246 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/089 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/299 - 12
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/12/178 - 12
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/284 - 18
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1112 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/1015 - 12
Dunakanyar Waterpolo - III. Kerületi TVE2023/09/2411 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/10/0113 - 15
Dunakanyar Waterpolo - OSC Kft.2023/11/123 - 8
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/11/1910 - 12
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/269 - 13
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0422 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/087 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/2910 - 7
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/12/178 - 13
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/285 - 9
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1110 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/105 - 7
Dunakanyar Waterpolo - III. Kerületi TVE2023/09/2416 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/10/015 - 10
Dunakanyar Waterpolo - OSC Kft.2023/11/127 - 14
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/194 - 16
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/268 - 17
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0412 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Egri Vízilabda Klub2023/08/018 - 9
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2023/08/1124 - 9
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/08/186 - 15
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/0812 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/293 - 18
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/12/1710 - 15
Cívis Póló VSE - OSC VSE2024/01/285 - 17
AVUS - Cívis Póló VSE2024/02/1117 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1011 - 8
Dunakanyar Waterpolo - III. kerületi TVE2023/09/2419 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/10/015 - 13
Dunakanyar Waterpolo - OSC Kft.2023/11/128 - 7
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/11/196 - 19
Budafóka XXII. SE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/2615 - 7
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/0423 - 2
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/156 - 16
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/0513 - 10
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0316 - 12
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/12/067 - 12
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1816 - 13
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/2514 - 5
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/04/0711 - 12
BVSC - Szentesi VK2024/04/1412 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1511 - 19
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/057 - 12
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/12/036 - 17
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2023/12/067 - 12
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1812 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/2512 - 6
KSI SE - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/04/079 - 6
BVSC - Szentesi VK2024/04/145 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1514 - 8
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/057 - 13
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/12/0310 - 13
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2023/12/068 - 11
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/1812 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/258 - 12
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/04/0711 - 5
BVSC-Zugló - Szentesi VK2024/04/146 - 12
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/10/1418 - 6
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub2023/10/1426 - 4
BVSC-Zugló - Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub2023/10/1432 - 2
KSI SE - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/10/1419 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2024/04/210 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/210 - 0
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - FTC Utánpótlás2024/04/210 - 0
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - OSC VSE 2024/02/0315 - 13
Szolnoki Dózsa - Szentes2024/02/0317 - 14
Szegedi VPS - Szentes2024/02/0318 - 13
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2024/02/0312 - 15
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/095 - 9
OSC Kft. - BVSC2024/03/095 - 16
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/03/0912 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - MVLC2023/12/0213 - 17
OSC Kft. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0218 - 6
MVLC - III. Kerületi TVE2023/12/0216 - 6
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0214 - 4
MVLC - YBL WPC2024/02/244 - 11
KSI SE - OSC VSE2024/02/246 - 7
OSC Kft. - MVLC2024/02/2411 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/11/116 - 22
Sportliget Sport Egyesület - UVSE II.2023/11/112 - 32
YBL WPC II. - Budafóka XXII SE2023/11/119 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2023/11/1121 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Kópé UVSE2023/11/1811 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/11/184 - 11
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/11/182 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2023/12/166 - 14
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/12/166 - 20
KÓPÉ ÚVSE II. - Sportsziget SE2023/12/168 - 15
Oázis SC - UVSE II.2024/01/277 - 5
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/01/274 - 8
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/01/2719 - 6
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/105 - 9
KÓPÉ ÚVSE II. - KIS-PINGVIN SE2024/02/107 - 15
Sportsziget SE - BVSC-Zugló II2024/02/102 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KÓPÉ ÚVSE II.2024/02/109 - 6
Sportsziget SE - KIS-PINGVIN SE2024/04/200 - 0
YBL WPC II. - Sportsziget SE2024/04/200 - 0
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/200 - 0
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - KIS-PINGVIN SE2023/11/252 - 17
Latorca - Kistarcsa2023/11/2517 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sport és Szabadidő Kft2023/11/257 - 11
UVSE - PSN Zrt.2024/02/176 - 12
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/1718 - 5
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2024/02/176 - 3
Egri Vízilabda Klub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/04/1311 - 2
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2023/09/3015 - 6
Soproni VSE - Új-Hullám SE2023/09/305 - 0
AVUS - Soproni VSE2023/09/3017 - 2
Győri Vízisport Egyesület - Új-Hullám SE2023/09/3017 - 5
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Egri Vízilabda Klub2023/12/174 - 19
JSMA - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/12/174 - 19
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/1719 - 12
Egri Vízilabda Klub - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/12/1715 - 3
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - JSMA2023/12/1713 - 4
2022/2023
meccs
Ellenőr
108
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Egri Vízilabda Kft.2023/02/227 - 13
BVSC-Zugló - KSI2023/03/2913 - 10
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Szentesi VK2023/04/196 - 7
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/04/228 - 14
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/02/0415 - 3
GYŐRI VÍZISPORT KFT - TVSE Vízilabda Kft2023/02/158 - 4
UVSE Kft. - SZNVE2023/02/1718 - 5
TVSE Vízilabda Kft - BVSC2023/02/188 - 17
Szentesi VK - UVSE Kft.2023/02/224 - 14
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/03/0412 - 11
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/078 - 4
BVSC - UVSE Kft.2023/03/1411 - 12
SZNVE - Szentesi VK2023/03/1811 - 14
FTC - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/03/2120 - 2
Egri Vízilabda Kft. - Szentesi VK2023/03/3116 - 7
SZNVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/04/149 - 10
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/0413 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Kft.2023/05/0710 - 8
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1011 - 15
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1313 - 14
Egri Vízilabda Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/05/1710 - 7
Szentesi VK - BVSC2023/05/189 - 10
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/05/2016 - 5
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2023/03/119 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/03/1110 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunakanyar Waterpolo2023/03/1113 - 7
Egri Vízmű Sport Club - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/03/119 - 15
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/04/1510 - 9
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/04/1510 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/04/1511 - 22
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízmű Sport Club2023/04/1519 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/02/1911 - 8
SZVPS II - Váci Vízilabda SE2023/02/2620 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 7
SZVPS II - III. Kerületi TVE2023/03/199 - 13
Cívis Póló VSE - AVUS2023/04/026 - 7
AQUA SE Nyíregyháza - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/0213 - 5
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2023/04/1618 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/2313 - 8
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/05/1410 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Utánpótlás2023/05/1412 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/02/1914 - 15
SZVPS II - Váci Vízilabda SE2023/02/2613 - 12
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 4
SZVPS II - III. Kerületi TVE2023/03/196 - 21
Cívis Póló VSE - AVUS2023/04/025 - 17
AQUA SE Nyíregyháza - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/0210 - 8
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2023/04/1611 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/238 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Soproni VSE2023/02/198 - 20
SZVPS II - Váci Vízilabda SE2023/02/2611 - 19
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/03/1912 - 15
SZVPS II - III. kerületi TVE2023/03/1911 - 9
Cívis Póló VSE - AVUS2023/04/025 - 13
AQUA SE Nyíregyháza - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/027 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2023/04/164 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/2310 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/02/055 - 28
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/03/0515 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/04/239 - 10
Győri VSE - POLO Sport Club2023/04/309 - 8
Dunaújvárosi Főiskola VE - III. kerületi TVE2023/05/0516 - 10
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/06/034 - 9
BVSC - FTC Utánpótlás2023/06/0315 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/06/0319 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/06/0311 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/02/053 - 36
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/03/0516 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/04/237 - 8
Győri VSE - POLO Sport Club2023/04/307 - 8
III. kerületi TVE - BVSC2023/05/288 - 12
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/2810 - 14
Szentesi VK - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/05/2816 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2816 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/02/053 - 24
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/03/0512 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/04/2317 - 11
Győri VSE - POLO Sport Club2023/04/3024 - 7
Egri Vízilabda Klub - TVSE Vízilabda Kft IV2023/05/214 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - FTC Utánpótlás2023/05/2112 - 14
BVSC-Zugló - Szentesi VK2023/05/2112 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2116 - 11
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi Vízisport Klub - TVSE Vízilabda Kft V2023/02/1118 - 9
Szentesi Vízisport Klub - TVSE Vízilabda Kft V2023/02/1120 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/05/0618 - 4
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/05/0622 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - YBL WPC II.2023/02/0413 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/02/046 - 5
BVSC-Zugló II - VÁGTA Multisport Club2023/02/0414 - 7
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Pilisvörösvár2023/02/0412 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Pilisvörösvár2023/04/014 - 3
VÁGTA Multisport Club - YBL WPC II.2023/04/0111 - 5
Kópé UVSE - BVSC-Zugló II2023/04/0113 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/04/014 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/255 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - PSN Zrt.2023/03/2510 - 6
KSI SE II. - Egri Vízilabda Klub2023/03/252 - 9
III. kerületi TVE - OSC VSE II2023/04/1110 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Új-Hullám SE B2023/04/115 - 5
Sportsziget SE - Kistarcsa2023/04/119 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/06/179 - 3
Egri Vízilabda Klub - KSI SE II.2023/06/1710 - 5
2023. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - PSN Zrt.-PVSK2023/02/0811 - 10
BVSC - Szegedi VPS2023/03/2616 - 18
ZF-Eger - FTC Komjádi Kupa2023/03/2611 - 12
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/02/050 - 0
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2023/02/050 - 0
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/050 - 0