VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1964. 09. 23.
Szigetszentmárton
2023/2024
meccs
Játékvezető
130
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - DVSE2023/09/1611 - 6
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/10/0413 - 17
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - AVUS2023/10/286 - 14
ASI DSE - Eszterházy SC2023/11/0413 - 12
DVSE - Oázis SC2023/11/1820 - 12
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - DVSE2023/11/259 - 13
Ceglédi VSE - OSC Kft.2023/12/0211 - 10
OSC Kft. - AVUS2023/12/0917 - 11
DVSE - PTE-PEAC2024/02/1013 - 8
PTE-PEAC - ASI DSE2024/02/2419 - 12
OSC Kft. - Neptun VSC2024/03/028 - 7
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - OSC Kft.2024/04/139 - 12
AVUS - OSC Kft.2024/04/2413 - 9
PTE-PEAC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/1012 - 7
Ceglédi VSE - DVSE2024/05/184 - 9
Eszterházy SC - AVUS2024/05/2510 - 8
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2024/02/244 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVTK OBII. - Szentesi Üdülőközpont2023/11/1111 - 7
SZUVTE BT - SZVTK OBII.2023/11/1111 - 11
Békéscsaba - Szentesi Üdülőközpont2023/11/117 - 12
Invictus SC - Szentesi Üdülőközpont2024/05/1114 - 21
Invictus SC - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/1110 - 14
Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba2024/05/1115 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1714 - 11
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/249 - 14
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/0511 - 13
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1216 - 15
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/198 - 15
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/039 - 10
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/1810 - 16
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/1310 - 18
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/246 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/0711 - 12
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2812 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/2310 - 15
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0820 - 10
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1513 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Győri VSE2023/11/2616 - 10
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/107 - 9
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/038 - 11
Csabai Csirkefogók VK - Győri VSE2024/03/1012 - 7
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/2010 - 15
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi VK2024/04/147 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2024/05/2610 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1713 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - AVUS2023/10/0116 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1214 - 6
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/034 - 10
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/185 - 19
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/0719 - 12
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/289 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/105 - 7
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/0311 - 8
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/2014 - 15
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/215 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - MVLC2024/05/268 - 11
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2023/08/0318 - 7
MVLC - Egri Vízilabda Klub2023/08/0410 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/087 - 12
PSN Zrt. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/08/186 - 15
OSC VSE - Oázis SC2023/08/2522 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/245 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/10/0114 - 3
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/056 - 17
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/1917 - 9
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/138 - 6
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/245 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/237 - 16
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0817 - 9
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1510 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Győri VSE2023/11/266 - 11
Csabai Csirkefogók VK - Győri VSE2024/03/106 - 9
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi VK2024/04/146 - 9
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/2117 - 3
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - III. kerületi TVE2023/10/298 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2630 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2023/10/086 - 15
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2023/10/082 - 39
Szegedi Vizipóló Suli - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/2933 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2620 - 5
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
ZF-Eger - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/047 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - ELTE BEAC2023/10/299 - 19
Sportliget S.E. - BVSC2023/10/2917 - 13
YBL WPC - Sportliget S.E.2023/11/199 - 11
YBL JUNIOR - Új-Hullám SE2023/11/1920 - 4
Polo Academy Sport Club - BVSC2023/11/268 - 10
FTC - III.Kerületi TVE2024/02/117 - 11
Semmelweis VKS - OSC Kft.2024/04/1417 - 12
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/04/2117 - 12
Semmelweis VKS - Oázis SC2024/04/2814 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/09/3028 - 7
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/09/304 - 16
KSI SE - Vasas Sport Club2024/02/0318 - 4
YBL WPC - OSC VSE2024/02/035 - 11
MVLC - OSC VSE2024/04/136 - 13
YBL WPC - OSC Kft.2024/04/1317 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/049 - 9
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/11/0418 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/12/164 - 8
BVSC - FTC Utánpótlás2023/12/168 - 8
BVSC - KSI SE2024/03/095 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2024/03/096 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC2024/04/0610 - 4
OSC VSE - BVSC2024/04/069 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/0610 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/069 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0915 - 4
Sportliget Sport Egyesület - OSC VSE2023/12/096 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2024/03/026 - 16
BVSC - OSC VSE2024/03/029 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2024/04/208 - 15
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/203 - 7
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Szentesi Vízilabda Klub2024/05/0412 - 6
Szegedi VPS II. - Mórahalmi Vízisport Klub2024/05/045 - 8
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Szentesi Vízilabda Klub2024/05/046 - 10
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/250 - 0
Szolnoki Vízilabda SC - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/11/250 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II. - Szegedi Vízipóló Suli2023/11/250 - 0
Szegedi Vízipóló Suli - Csongrád VVSE2023/11/250 - 0
Csongrád VVSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II.2023/11/250 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2023/09/3021 - 3
Erzsébeti SMTK - PSN Zrt.2023/09/3010 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Balaton VK2023/10/2811 - 7
Cápa VK - Balaton VK2023/10/288 - 13
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club - AQUA SE Nyíregyháza2024/02/103 - 11
AQUA SE Nyíregyháza - MVLC2024/02/1011 - 11
Jászberényi vidrák - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/106 - 17
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2023/11/1823 - 3
Gyöngyösi Alligátorok VC - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2024/05/2510 - 5
Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub - Gyöngyösi Alligátorok VC2024/05/256 - 19
Időmérő
52
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - Békéscsaba2023/11/1110 - 7
MAFC-INFINITYN - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/11/1112 - 11
Csongrád Városi Vízilabda SE - SZUVTE BT2023/11/119 - 12
Békéscsaba - PTE-PEAC2024/05/1110 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - PTE-PEAC2024/05/119 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/10/0115 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2024/04/215 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - PSN Zrt.2023/09/247 - 14
Cívis Póló VSE - AVUS2023/11/0511 - 5
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/192 - 20
PSN Zrt. - Vasas Sport Club2024/03/1318 - 8
Cívis Póló VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/248 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi VSC - Csabai Csirkefogók VK2023/09/235 - 15
Angyalföldi SI DSE - Budafóka XXII. SE2023/10/0818 - 2
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1511 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Győri VSE2023/11/267 - 9
Csabai Csirkefogók VK - Győri VSE2024/03/108 - 13
Csabai Csirkefogók VK - Szentesi VK2024/04/146 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/173 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1218 - 8
Cívis Póló VSE - Egri Vízilabda Klub2023/12/037 - 12
Kaposvár VK - Vasas Sport Club2024/02/183 - 26
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/075 - 15
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/04/2817 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/1015 - 14
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/039 - 6
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Szentesi VK2024/03/205 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2024/05/2615 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Szentesi VK2023/10/086 - 21
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - III. kerületi TVE2023/10/293 - 21
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/2628 - 1
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Komjádi Kupa - DVSE2024/02/0418 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/3011 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/02/0310 - 10
III. Kerületi TVE - KSI SE2024/04/136 - 17
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC2023/11/0411 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/1610 - 14
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/0910 - 3
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/0616 - 3
KSI SE - OSC VSE2024/04/0610 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/03/026 - 4
UVSE I - KSI SE2024/04/2013 - 5
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mórahalmi Vízisport Klub - Csabai Csirkefogók VK2024/05/046 - 9
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/046 - 2
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Erzsébeti SMTK - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/09/3015 - 6
II. ker Sport és Szabadidő Kft - Szekszárdi Sportközpont Nkft.2023/09/3017 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/283 - 18
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/286 - 16
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Jászberényi vidrák2024/02/1024 - 1
Zempléni Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club2024/02/105 - 11
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Zempléni Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/183 - 17
Kópé UVSE - Zempléni Vízilabda Klub2024/05/2510 - 8
2022/2023
meccs
Játékvezető
49
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - OSC Kft.2023/04/0116 - 12
OSC Kft. - Invictus SC2023/04/158 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2023/04/2214 - 8
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - YBL WPC2023/05/0513 - 23
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/04/155 - 13
Soproni VSE - Polo Academy Sport Club2023/04/1512 - 9
Invictus SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/05/068 - 7
Invictus SC - Békéscsaba2023/05/0613 - 9
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Soproni VSE2023/05/067 - 12
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2023/05/209 - 18
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - Semmelweis VKS2023/05/205 - 7
ELTE BEAC - PTE-PEAC2023/05/204 - 20
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/0211 - 14
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1618 - 6
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2310 - 7
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/2613 - 10
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3017 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Ceglédi VSE2023/05/2110 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1915 - 10
UVSE II. - Ceglédi VSE2023/05/219 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/0217 - 2
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1612 - 5
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/236 - 9
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/267 - 8
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3018 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/05/198 - 10
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/05/1910 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - Oázis Sport Club 2.2023/04/1616 - 11
Sportliget S.E. - III.Kerületi TVE2023/04/167 - 12
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/04/2214 - 11
BVSC - Mom Sport YBL2023/04/226 - 10
KSI SE - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/229 - 3
FTC-Telekom Waterpolo - FTC Utánpótlás2023/06/037 - 7
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/033 - 13
KSI SE - BVSC2023/06/0324 - 2
OSC VSE - Sportliget SE2023/06/0312 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - Egri Vízilabda Klub2023/05/136 - 7
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/05/1311 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/153 - 13
KSI SE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/104 - 13
PSN Zrt. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/06/1010 - 7
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Egri VizilabdaKlub2023/05/140 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Budafóka XXII. SE2023/05/140 - 0
Oázis SC - OSC VSE2023/05/140 - 0
Ceglédi VSE - Vágta2023/05/140 - 0
Latorca - SOTE VKS2023/05/140 - 0
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Jászberényi vidrák2023/03/2530 - 4
Zempléni Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club2023/03/2514 - 11
Szent István Polo - Cívis Póló VSE2023/03/254 - 16
Időmérő
19
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/156 - 6
Új-Hullám SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/1510 - 11
Békéscsaba - Soproni VSE2023/05/0610 - 7
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - PTE-PEAC2023/05/203 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/024 - 12
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/168 - 10
Soproni VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/04/2312 - 1
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/2611 - 9
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3016 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/03/267 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Ceglédi VSE2023/05/217 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/1914 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
RETR-O-SC Sport Egyesület - MAFC-BME-INFINITYN2023/04/1611 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Mom Sport YBL - Sportliget SE2023/04/224 - 4
Mom Sport YBL - Vasas Sport Club2023/06/034 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - KSI SE II.2023/05/1310 - 2
UVSE II. - MVLC2023/05/135 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/06/1015 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - PSN Zrt.2023/06/105 - 5