VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

0000. 00. 00.
Szentendre
2023/2024
meccs
Ellenőr
120
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - Egri Vízilabda Kft.2024/04/037 - 15
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - DVSE2023/11/259 - 13
DVSE - Eszterházy SC2024/03/029 - 9
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - MAFC-INFINITYN2023/11/1817 - 4
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/198 - 15
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/1019 - 6
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC2023/10/157 - 11
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - III. Kerületi TVE2023/10/2913 - 11
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0515 - 8
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/1213 - 10
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2023/11/2614 - 15
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/107 - 9
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/0318 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2413 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/192 - 20
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/107 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC2023/10/157 - 17
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - III. Kerületi TVE2023/10/2918 - 4
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0517 - 23
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/1222 - 4
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2023/11/261 - 18
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/105 - 7
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/0316 - 7
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2427 - 2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/1917 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/106 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - YBL WPC2023/10/159 - 12
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - III. kerületi TVE2023/10/2916 - 9
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0519 - 6
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/126 - 14
Százhalombatta - Dunakanyar Waterpolo2023/11/2610 - 6
Soproni VSE - YBL WPC2023/12/1015 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/036 - 10
Dunakanyar Waterpolo - Polo Academy Sport Club2024/03/2418 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - Győri VSE2023/10/015 - 18
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/128 - 31
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/103 - 22
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri VSE2023/10/017 - 26
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/128 - 19
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/105 - 18
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Győri VSE2023/10/0111 - 28
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/127 - 21
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/1010 - 3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/0811 - 13
YBL JUNIOR - ELTE BEAC2023/10/0811 - 11
HETE - Polo Academy Sport Club2023/11/0515 - 4
Semmelweis VKS - YBL WPC2023/11/2616 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/2813 - 5
Sport és Szabadidő Kft - MATE-GEAC-MSA2023/10/289 - 8
BVSC - Polo Academy Sport Club2023/11/1119 - 3
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/1122 - 1
Polo Academy Sport Club - KIS-PINGVIN SE2023/11/112 - 15
Budafóka XXII SE - BVSC2023/12/0911 - 4
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/0916 - 4
YBL WPC II. - BVSC2023/12/0913 - 10
MATE-GEAC-MSA - Budafóka XXII SE2023/12/0911 - 3
UVSE II. - FTC Utánpótlás2024/03/2312 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/2317 - 7
UVSE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/2311 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2024/03/2310 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
KÓPÉ ÚVSE II. - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/230 - 15
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2023/09/2317 - 2
BVSC-Zugló II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/239 - 4
YBL WPC II. - KÓPÉ ÚVSE II.2023/09/239 - 5
BVSC-Zugló II - KIS-PINGVIN SE2023/09/239 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2023/09/234 - 19
III. Kerületi TVE - OSC VSE II.2023/10/148 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sportsziget SE2023/10/149 - 2
Sport és Szabadidő Kft - Aquaworm Waterpolo Göd2023/10/1410 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - YBL WPC II.2023/10/1416 - 1
KÓPÉ ÚVSE II. - BVSC-Zugló II2023/10/142 - 16
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/10/1411 - 3
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/187 - 5
FTC Utánpótlás - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/11/1816 - 1
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/182 - 5
YBL WPC - MATE-GEAC-MSA2023/12/1712 - 3
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/176 - 9
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/179 - 7
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/174 - 6
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/12/179 - 4
Váci Vízilabda Sport Egyesület - YBL WPC2023/12/171 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/032 - 7
Balaton Vízilabda Klub - UVSE2024/02/0312 - 2
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/036 - 17
Kópé UVSE - KIS-PINGVIN SE2024/04/065 - 8
SOTE VKS - ASI-VASAS2024/04/066 - 8
Kópé UVSE - Oázis SC2024/04/064 - 7
SOTE VKS - MATE-GEAC-MSA2024/04/066 - 12
ASI-VASAS - KIS-PINGVIN SE2024/04/0612 - 3
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2024/04/068 - 7
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/04/140 - 0
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/250 - 0
Szentesi Vízilabda Klub - MVSK2023/11/250 - 0
Szolnoki Vízilabda SC - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/11/250 - 0
MVSK - Gyula2023/11/250 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II. - Szegedi Vízipóló Suli2023/11/250 - 0
Szentesi Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda SC2023/11/250 - 0
Szegedi Vízipóló Suli - Csongrád VVSE2023/11/250 - 0
Gyula - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/11/250 - 0
Csongrád VVSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II.2023/11/250 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/12/0215 - 5
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - Erzsébeti SMTK2023/12/022 - 24
Szekszárdi Sportközpont Nkft. - II. ker Sport és Szabadidő Kft2023/12/024 - 20
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2023/12/026 - 9
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/0410 - 3
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2023/11/0426 - 4
Cápa VK - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/045 - 11
Győri Vízisport Egyesület - Velencei-tavi UVE2023/11/0432 - 0
Cápa VK - Soproni VSE2023/11/043 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Új-Hullám SE - Soproni VSE2023/10/285 - 10
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/298 - 14
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/10/294 - 13
Győri Vízisport Egyesület - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/2917 - 7
Soproni VSE - AVUS2023/10/294 - 19
Észak-keleti Területi Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/04/130 - 0
Pilisvörösvár - MVLC2024/04/130 - 0
Zempléni Vízilabda Klub - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/130 - 0
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Pilisvörösvár2024/04/130 - 0
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub2024/04/130 - 0
Kazincbarcikai Delfin Vízilabda Klub - Zempléni Vízilabda Klub2024/04/130 - 0
2022/2023
meccs
Ellenőr
69
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - Neptun VSC2023/02/0413 - 5
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - MAFC-INFINITYN2022/11/124 - 14
Erzsébeti SMTK - Semmelweis VKS2022/11/122 - 13
Új-Hullám SE - Dunakanyar Waterpolo2022/11/127 - 9
Erzsébeti SMTK - ELTE BEAC2022/11/123 - 18
Semmelweis VKS - MAFC-INFINITYN2022/11/128 - 7
ELTE BEAC - Új-Hullám SE2022/11/1226 - 3
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget SE2022/10/302 - 4
Dunakanyar Waterpolo - Győri VSE2022/11/136 - 10
Kaposvár VK - OSC VSE2022/11/2010 - 5
Szentesi VK - Vasas Sport Club2022/12/187 - 19
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/03/0510 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/028 - 5
Százhalombatta - AQUA SE Nyíregyháza2023/04/1618 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2310 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda SE - Sportliget SE2022/10/3019 - 6
Dunakanyar Waterpolo - Győri VSE2022/11/1315 - 17
Kaposvár VK - OSC VSE2022/11/207 - 18
Szentesi VK - Vasas Sport Club2022/12/1813 - 20
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/03/0522 - 11
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/0217 - 6
Százhalombatta - AQUA SE Nyíregyháza2023/04/1610 - 25
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2312 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Sportliget SE2022/10/3021 - 4
Dunakanyar Waterpolo - Győri VSE2022/11/1310 - 14
Blamax-Kaposvár Gyermek - OSC VSE2022/11/208 - 12
Szentesi VK - Vasas Sport Club2022/12/187 - 6
Blamax-Kaposvár Gyermek - Szentesi VK2023/03/059 - 13
Dunakanyar Waterpolo - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/0218 - 5
Százhalombatta - AQUA SE Nyíregyháza2023/04/1614 - 8
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2310 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/11/057 - 9
SOTE VKS - KSI SE2022/11/054 - 13
Új-Hullám SE B - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/11/052 - 17
KSI SE II. - Budapesti honvéd Sportegyesület II2022/11/0513 - 5
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/055 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE II.2023/02/1111 - 8
PSN Zrt. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/02/110 - 15
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/119 - 4
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa VSE - Blamax-Kaposvár Baby I.2022/10/160 - 0
Mohacs Baby - PSN Zrt.2022/10/160 - 0
Blamax-Kaposvár Baby I. - PSN Zrt.2022/10/160 - 0
Kanizsa VSE - Mohacs Baby2022/10/160 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/02/120 - 0
Soproni VSE - Kanizsa VSE2023/02/120 - 0
Blamax-Kaposvár Baby I. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/02/120 - 0
Cápa VK - Kanizsa VSE2023/02/120 - 0
Blamax-Kaposvár Baby I. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/120 - 0
Soproni VSE - Cápa VK2023/02/120 - 0
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sportegyesület - AVUS2022/10/090 - 0
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2022/10/090 - 0
AVUS - Balaton Vízilabda Klub2022/10/090 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Mohacs IFI2023/02/1115 - 8
PSN Zrt. - Velence PLUS2023/02/1116 - 7
Mohacs IFI - Velence PLUS2023/02/119 - 6
Ifi-serdülő - PSN Zrt.2023/02/1110 - 6
Velence PLUS - Ifi-serdülő2023/03/252 - 20
Mohacs IFI - PSN Zrt.2023/03/257 - 22
Velence PLUS - PSN Zrt.2023/03/257 - 16
Mohacs IFI - Ifi-serdülő2023/03/251 - 25
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Győri VSE2022/11/194 - 11
Soproni VSE - Erzsébeti SMTK2022/11/195 - 4
Soproni VSE - Győri VSE2022/11/1914 - 5
Pápai SE - Erzsébeti SMTK2022/11/194 - 15
Soproni VSE - PSN Zrt.2023/04/2213 - 5
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2023/04/2213 - 10
Soproni VSE - Kaposvár VK2023/04/226 - 9
Tatabányai Vízmű SE - PSN Zrt.2023/04/2217 - 7
Kaposvár VK - Balaton Vízilabda Klub2023/04/2211 - 6
2021/2022
meccs
Ellenőr
61
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Kanizsa Vízilabda Kft.2021/11/1312 - 17
AVUS - Kanizsa Vízilabda Kft.2022/05/077 - 9
AVUS - ASI DSE2022/05/2814 - 10
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - PSN Zrt.2021/11/1415 - 6
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2021/11/1412 - 9
AVUS - Cívis Póló VSE2021/12/1212 - 4
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2021/12/1918 - 12
Győri VSE - Sportliget SE2022/02/2010 - 7
AVUS - Szegedi Vizipóló Suli2022/02/277 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Tatabányai Vízmű SE2022/03/066 - 17
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/04/0312 - 9
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2021/11/1422 - 3
AVUS - Cívis Póló VSE2021/12/129 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2021/12/1925 - 7
Győri VSE - Sportliget SE2022/02/2011 - 13
AVUS - Szegedi Vizipóló Suli2022/02/2710 - 20
Dunakanyar Waterpolo - Tatabányai Vízmű SE2022/03/067 - 14
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/04/0315 - 7
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - PSN Zrt.2021/11/1424 - 8
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2021/11/149 - 7
AVUS - Cívis Póló VSE2021/12/1211 - 4
Dunakanyar Waterpolo - Csabai Csirkefogók VK2021/12/1918 - 7
Győri VSE - Sportliget Sport Egyesület2022/02/2020 - 6
AVUS - Szegedi Vizipóló Suli2022/02/274 - 18
Dunakanyar Waterpolo - Tatabányai Vízmű SE2022/03/068 - 20
Kaposvár VK - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/04/036 - 9
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2022/02/1313 - 11
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2022/02/1315 - 8
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2022/02/137 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - BVSC2021/11/141 - 21
Oázis SC - ELTE BEAC2021/11/1421 - 4
Sunday Boys - Váci Vízilabda SE2021/12/1210 - 26
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Ozorai-Faterpolo VSE2021/12/1913 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - OSC Kft.2021/11/1340 - 2
BVSC - KSI SE2021/11/1313 - 9
YBL WPC - OSC VSE2021/11/138 - 8
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2021/11/132 - 9
Kópé UVSE - POLO Sport Club2022/03/2610 - 13
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/262 - 14
OSC VSE 2. - BVSC2022/03/268 - 5
Angyalföldi Sportiskola II. - Aquaworm Waterpolo Göd2022/03/268 - 20
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Kópé UVSE2022/02/0513 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/02/0512 - 7
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/02/0511 - 6
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE/B - Pápai SE2022/04/026 - 6
AVE VE - Új-Hullám SE2022/04/0235 - 1
Soproni VSE/B - Oázis Nonprofit Kft2022/04/0213 - 9
Pápai SE - Új-Hullám SE2022/04/0232 - 2
AVE VE - Oázis Nonprofit Kft2022/04/0214 - 2
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/02/124 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/02/123 - 12
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2022/02/1217 - 2
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2022/02/124 - 13
Sportliget Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/02/127 - 14
Mohács 2 - DFVE2022/02/260 - 15
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/02/2615 - 11
III. Kerületi TVE - DFVE2022/02/261 - 16
Mohács 2 - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/02/267 - 16
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DFVE I (leány) - Kanizsa Vízilabda Sportegyesület2021/11/079 - 9
DFVE II (fiú) - BLAMAX - Kaposvári Vízilabda Klub2021/11/070 - 15
DFVE I (leány) - PSN Zrt.2021/11/075 - 12