VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1968. 07. 18.
Felsőpakony
2023/2024
meccs
Ellenőr
47
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Pécsi VSK2023/09/2922 - 7
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/1011 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/017 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1518 - 17
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0520 - 13
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1226 - 1
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2621 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/12/0310 - 9
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/147 - 12
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/210 - 0
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/10/2913 - 10
Polo Academy Sport Club - Budafóka XXII. SE2023/11/1916 - 15
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/0315 - 7
III. Kerületi TVE - Ifi-serdülő2024/04/0721 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/016 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/154 - 13
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0511 - 10
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1221 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2617 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - KSI SE2023/12/037 - 9
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/148 - 4
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/210 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/10/296 - 19
Polo Academy Sport Club - Budafóka XXII. SE2023/11/194 - 10
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/035 - 14
III. Kerületi TVE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/0713 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/10/0111 - 10
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1512 - 6
FTC Utánpótlás - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/0517 - 4
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1222 - 4
Szegedi Vizipóló Suli - Cívis Póló VSE2023/11/2622 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/037 - 6
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/145 - 11
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/04/210 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2023/10/293 - 21
Polo Academy Sport Club - Budafóka XXII. SE2023/11/191 - 20
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/039 - 13
III. kerületi TVE - Balaton Vízilabda Klub2024/04/0713 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2024/03/2414 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - III. kerületi TVE2024/03/2413 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/2433 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - YBL WPC2023/10/0113 - 11
HETE - Sportliget S.E.2023/10/018 - 15
Oázis Sport Club 2. - MAFC-BME-INFINITYN2023/10/295 - 12
FTC - Poseidon VSE2023/11/0517 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Százhalombatta2023/10/145 - 0
Oázis SC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/10/144 - 17
Titkár
1
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC-Zugló2024/04/200 - 0
Időmérő
4
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - A-Híd VasasPlaket2024/03/2815 - 12
FTC - OSC VSE2024/03/3020 - 5
A-Híd VasasPlaket - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/0617 - 8
FTC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/0612 - 9
2022/2023
meccs
Ellenőr
110
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - FTC2022/12/039 - 22
III. kerületi TVE - UVSE Kft.2023/02/155 - 14
III. kerületi TVE - SZNVE2023/03/048 - 4
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2022/11/2612 - 9
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/03/1812 - 16
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - POLO Sport Club2022/11/199 - 6
OSC VSE - MAFC-INFINITYN2022/11/1912 - 5
UVSE - BVSC2022/11/199 - 20
OSC VSE - POLO Sport Club2022/11/194 - 12
FTC - POLO Sport Club2023/06/0814 - 12
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/087 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Új-Hullám SE2023/05/0611 - 13
Új-Hullám SE - Polo Academy Sport Club2023/05/0612 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Erzsébeti SMTK2023/05/068 - 13
Erzsébeti SMTK - Polo Academy Sport Club2023/05/067 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0616 - 9
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/2016 - 15
MVLC - Oázis SC2022/12/1118 - 6
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/1815 - 6
III. Kerületi TVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/2619 - 6
Oázis SC - YBL WPC2023/03/056 - 14
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/199 - 4
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/163 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0621 - 8
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/208 - 13
MVLC - Oázis SC2022/12/1110 - 9
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/1822 - 5
III. Kerületi TVE - Kanizsa Vízilabda SE2023/02/2612 - 13
Oázis SC - YBL WPC2023/03/054 - 19
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/198 - 14
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda SE2023/04/167 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Polo Academy Sport Club2022/11/0637 - 4
Polo Academy Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2022/11/204 - 24
MVLC - Oázis SC2022/12/117 - 12
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/12/1811 - 8
III. kerületi TVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/268 - 15
Oázis SC - YBL WPC2023/03/054 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/1911 - 10
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/162 - 22
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - KSI SE2022/11/136 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/01/2920 - 6
Fehérvár Vízilabda SE - FTC Utánpótlás2023/02/126 - 24
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda SE2023/03/1233 - 8
FTC Utánpótlás - BVSC2023/03/2614 - 12
Győri VSE - FTC Utánpótlás2023/06/048 - 10
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2023/06/0413 - 12
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/049 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Szentesi VK2023/06/0417 - 2
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - KSI SE2022/11/133 - 22
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/01/2927 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/02/124 - 28
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/1222 - 3
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2023/03/2617 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - KSI SE2022/11/133 - 32
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szentesi VK2023/01/2920 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/02/127 - 33
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/123 - 13
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2023/03/2615 - 8
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/11/0514 - 9
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/11/0512 - 8
TVSE Vízilabda Kft V - KSI SE2022/12/030 - 25
TVSE Vízilabda Kft V - KSI SE2022/12/033 - 25
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1822 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1821 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - III.Kerületi TVE2023/02/126 - 24
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2022/11/266 - 22
Vasas Sport Club - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2022/11/2623 - 4
OSC Kft. - YBL WPC II.2022/11/266 - 9
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/01/1411 - 11
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/1510 - 12
OSC Kft. - YBL WPC II.2023/04/1511 - 7
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Oázis SC2023/04/158 - 16
OSC Kft. - Oázis SC2023/06/179 - 6
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/176 - 11
Vasas Sport Club - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/06/1721 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Pilisvörösvár - YBL WPC2023/03/252 - 22
Vágta Multisport Club - BVSC2023/03/250 - 28
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportliget Sport Egyesület2023/03/254 - 13
MATE-GEAC-MSA - Vágta Multisport Club2023/04/1515 - 3
BVSC - YBL WPC2023/04/158 - 7
Sportliget Sport Egyesület - Pilisvörösvár2023/04/1515 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE II.2022/10/3120 - 5
FTC Utánpótlás - UVSE II.2022/10/3120 - 5
KSI SE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/10/315 - 11
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/10/3110 - 16
Százhalombatta - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2022/10/312 - 17
OSC VSE II. - KIS-PINGVIN SE2023/03/047 - 4
Polo Academy Sport Club - Oázis SC2023/03/047 - 10
Százhalombatta - III. Kerületi TVE2023/03/0411 - 10
MATE-GEAC-MSA - Aquaworm Kft2023/03/048 - 1
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE II.2023/03/0411 - 6
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/04/069 - 7
OSC VSE II. - MATE-GEAC-MSA2023/04/063 - 13
Aquaworm Kft - III. Kerületi TVE2023/04/0615 - 4
MVLC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/05/063 - 17
Sport és Szabadidő Kft - MVLC2023/05/0617 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/11/030 - 15
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/11/0314 - 6
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2022/11/031 - 15
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/11/0312 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2023/01/149 - 8
BVSC - KSI SE2023/01/148 - 6
OSC VSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/01/1414 - 3
Új-Hullám SE B - Kistarcsa2023/02/117 - 9
Budapesti honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II2023/02/1112 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - III. kerületi TVE2023/02/112 - 11
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - KSI SE2023/02/190 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/02/190 - 0
Egri VizilabdaKlub - Latorca2023/02/190 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - FTC Utánpótlás2023/02/190 - 0
Időmérő
6
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Kft.2022/10/2216 - 6
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/05/1011 - 15
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI SE2022/10/0111 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Vágta Multisport Club2022/10/2925 - 2
BVSC - Sportliget Sport Egyesület2022/10/298 - 10
MATE-GEAC-MSA - Pilisvörösvár2022/10/2910 - 3
Titkár
3
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2022/10/019 - 2
YBL WPC - Oázis SC2022/10/0113 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2022/10/018 - 9
2021/2022
meccs
Időmérő
74
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Egri Vízilabda Kft.2021/09/2417 - 11
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2021/11/2411 - 11
A-Híd VasasPlaket - FTC2021/12/049 - 9
OSC VSE - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2022/01/0816 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - BVSC2022/01/224 - 15
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2022/02/269 - 14
FTC - A-Híd VasasPlaket2022/03/1611 - 5
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2022/03/2611 - 11
FTC - A-Híd VasasPlaket2022/04/0315 - 14
FTC - OSC VSE2022/05/0618 - 9
Szolnoki Dózsa - A-Híd VasasPlaket2022/05/076 - 15
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2022/05/1415 - 8
OSC VSE - FTC2022/05/187 - 15
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/03/126 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Kft.2022/04/1412 - 14
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - OSC Kft.2022/01/2911 - 9
ASI DSE - Neptun VSC2022/02/1216 - 10
YBL WPC - ASI DSE2022/02/2618 - 6
Neptun VSC - Eszterházy Károly FSC2022/04/027 - 15
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC2021/11/1612 - 7
FTC - A-Híd VasasPlaket2021/12/1014 - 10
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2021/12/1011 - 15
FTC - Szolnoki Dózsa2021/12/1112 - 9
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola VE2021/12/187 - 8
Egri Vízilabda Kft. - Szentesi VK2021/12/1810 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Egri Vízilabda Kft.2021/12/196 - 7
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2022/05/0113 - 9
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - POLO Sport Club2021/10/0319 - 4
Angyalföldi SI DSE - Százhalombatta2021/10/0313 - 10
Százhalombatta - POLO Sport Club2021/10/1725 - 9
III. Kerületi TVE - Cápa VK2021/11/0723 - 7
Angyalföldi SI DSE - POLO Sport Club2021/11/0724 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Angyalföldi SI DSE2021/11/217 - 6
POLO Sport Club - Százhalombatta2021/11/2810 - 24
Angyalföldi SI DSE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/02/2711 - 14
Aquaworm Waterpolo Göd - Angyalföldi SI DSE2022/04/2412 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - POLO Sport Club2022/05/1515 - 8
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2021/10/0313 - 5
Angyalföldi SI DSE - Százhalombatta2021/10/0322 - 9
Százhalombatta - POLO Sport Club2021/10/179 - 15
III. kerületi TVE - Cápa VK2021/11/0717 - 9
Angyalföldi SI DSE - POLO Sport Club2021/11/0717 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - Angyalföldi SI DSE2021/11/2110 - 15
POLO Sport Club - Százhalombatta2021/11/2817 - 4
Angyalföldi SI DSE - Aquaworm Waterpolo Göd2022/02/2719 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Angyalföldi SI DSE2022/04/248 - 16
Aquaworm Waterpolo Göd - POLO Sport Club2022/05/158 - 6
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2022/05/1315 - 3
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2022/05/1318 - 3
Szentesi VK - Dunaújvárosi Főiskola VE2022/05/139 - 11
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2022/05/139 - 4
BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2021/10/1622 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2021/10/1619 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Sportliget S.E.2021/10/039 - 22
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - ELTE BEAC2021/10/0311 - 13
Váci Vízilabda SE - BVSC-Zugló II2021/10/1722 - 11
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - YBL WPC2021/10/176 - 11
ASI DSE - Oázis Sport Club 2.2021/11/0714 - 6
1427 JSMA - Oázis Sport Club 2.2022/02/065 - 18
YBL WPC - BVSC2022/02/069 - 13
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Sunday Boys2022/02/2017 - 4
OSC Kft. - Sunday Boys2022/05/1521 - 5
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE 2. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2022/02/129 - 11
POLO Sport Club - YBL WPC2022/02/123 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - YBL WPC2022/03/1916 - 3
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/03/1910 - 7
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/1415 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Oxigén Úszósuli2021/11/1313 - 1
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2021/11/138 - 10
KSI SE - BVSC2022/02/2612 - 10
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - OSC VSE2022/02/269 - 14
2022. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Komjádi Kupa - PSN Zrt.2022/03/1413 - 11
Szolnoki Dózsa - PSN Zrt.2022/03/236 - 22
Budapesti Honvéd - FTC Komjádi Kupa2022/03/2312 - 11
Titkár
5
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Vízilabda Kft.2021/11/1314 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Vasas Sport Club2022/01/297 - 11
OSC VSE - Sportliget SE2022/01/2925 - 2
BVSC - FTC Utánpótlás2022/01/2914 - 6
YBL WPC II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/01/2911 - 13