VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1976. 10. 13.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
140
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI2023/11/0416 - 10
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/12/0217 - 6
Endo Plus Service-Honvéd - Kaposvár2024/04/0614 - 9
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Szegedi Vízilabda Egylet2023/10/0311 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Egri Vízilabda Kft.2023/10/288 - 15
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szegedi Vízilabda Egylet2023/11/2218 - 7
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Valdor Szentes2024/02/2818 - 6
Egri Vízilabda Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/2016 - 6
III. kerületi TVE - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/3013 - 8
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/199 - 16
A-Híd VasasPlaket - Pécsi VSK2023/08/1914 - 8
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Ceglédi VSE2023/09/1610 - 10
ASI DSE - OSC Kft.2023/09/2312 - 14
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Eszterházy SC2023/10/0711 - 11
ASI DSE - Oázis SC2023/10/1414 - 9
Neptun VSC - ASI DSE2023/11/118 - 13
DVSE - Oázis SC2023/11/1820 - 12
PTE-PEAC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/12/0914 - 11
DVSE - PTE-PEAC2024/02/1013 - 8
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/02/1718 - 12
DVSE - Eszterházy SC2024/03/029 - 9
AVUS - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/03/2314 - 6
Tatabányai Vízmű SE - YBL WPC2024/04/1911 - 10
ASI DSE - AVUS2024/04/2716 - 11
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/0413 - 10
PTE-PEAC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/1012 - 7
Eszterházy SC - Oázis SC2024/05/1115 - 14
Ceglédi VSE - DVSE2024/05/184 - 9
YBL WPC - Oázis SC2024/05/2516 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2023/09/1715 - 6
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/247 - 10
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0113 - 5
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/299 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/037 - 15
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1019 - 5
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/12/178 - 12
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2911 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/1119 - 18
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/106 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/139 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 19
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2111 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/0818 - 16
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/1213 - 10
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/103 - 21
Budafóka XXII. SE - Ifi-serdülő2024/02/186 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/018 - 7
OSC VSE - KSI SE2023/10/0811 - 10
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/2910 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - BVSC2023/11/195 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/0311 - 12
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1019 - 7
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/12/178 - 13
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2910 - 11
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1816 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2114 - 6
PSN Zrt. - BVSC2024/05/1212 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/086 - 12
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/1021 - 19
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/02/049 - 8
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/187 - 17
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2410 - 5
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/286 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2023/09/1712 - 6
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/246 - 19
OSC VSE - KSI SE2023/10/0811 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/0512 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/11/198 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BVSC2023/12/032 - 24
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/104 - 19
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/1313 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/04/0414 - 19
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/126 - 14
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2024/02/045 - 21
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/248 - 5
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/2816 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/156 - 16
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/128 - 31
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1918 - 10
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2818 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/038 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/128 - 19
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2822 - 7
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/0311 - 19
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1514 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/199 - 7
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kapovári Vízilabda Klub - PSN Zrt.-PVSK2024/02/0311 - 19
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - YBL JUNIOR2023/10/0111 - 16
Ozorai-Hullámtörők SC - Semmelweis VKS2023/10/014 - 25
OSC Kft. - Oázis SC2023/10/0810 - 14
HETE - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/10/1510 - 12
Polo Academy Sport Club - Ozorai-Hullámtörők SC2023/10/296 - 8
Szent István Polo - Polo Academy Sport Club2023/11/1912 - 8
Poseidon VSE - YBL WPC2023/12/1010 - 18
WPBSE - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/02/118 - 10
HETE - Ozorai-Hullámtörők SC2024/02/1115 - 10
HETE - Szent István Polo2024/03/1010 - 9
Polo Academy Sport Club - Új-Hullám SE2024/03/1013 - 16
HETE - ELTE BEAC2024/04/079 - 12
Polo Academy Sport Club - Semmelweis VKS2024/04/076 - 23
HETE - YBL WPC2024/04/219 - 13
Polo Academy Sport Club - Poseidon VSE2024/04/218 - 11
BVSC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/0511 - 20
MAFC-BME-INFINITYN - Semmelweis VKS2024/05/057 - 16
Sportliget S.E. - Ozorai-Hullámtörők SC2024/05/1218 - 6
Új-Hullám SE - HETE2024/05/1214 - 10
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2024/05/1910 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2023/09/304 - 11
MVLC - YBL WPC II.2023/09/3023 - 13
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/03/2311 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Vasas Sport Club2024/03/236 - 21
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/04/204 - 13
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/2016 - 3
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/04/209 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/117 - 5
YBL WPC - UVSE I.2024/04/277 - 15
Sport és Szabadidő Kft - BVSC2024/04/2710 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2023/12/1610 - 5
MVLC - PSN Zrt.2023/12/1615 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/12/166 - 16
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/03/0916 - 1
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/03/0913 - 6
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - YBL JUNIOR2024/02/0311 - 13
DVL Baby II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/030 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/12/030 - 0
Soproni VSE - AVUS2023/12/030 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2023/12/030 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Pápai SE2024/06/0112 - 9
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Cápa VK2024/06/014 - 5
Iron WP - Mohács 12024/06/0122 - 5
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Velencei-tavi UVE2023/10/0738 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2023/10/0734 - 2
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Jászberényi vidrák2024/02/1024 - 1
Zempléni Vízilabda Klub - Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club2024/02/105 - 11
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Zempléni Vízilabda Klub - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2023/11/1810 - 3
Cívis Póló VSE - AQUA SE Nyíregyháza2023/11/1820 - 11
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/1719 - 12
Időmérő
60
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - Pécsi VSK2023/09/1610 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Valdor Szentes2024/04/2813 - 11
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Metalcom Szentes - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/199 - 11
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - FTC2023/10/1421 - 24
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/10/087 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/11/1910 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2024/02/047 - 10
YBL WPC - Csabai Csirkefogók VK2024/03/2410 - 9
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/288 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kaposvár VK2023/09/1719 - 3
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/09/245 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 11
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/03/105 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/138 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Budafóka XXII. SE2023/11/1222 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0112 - 3
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/293 - 18
Vasas Sport Club - Cívis Póló VSE2023/12/1016 - 3
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/12/1710 - 15
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/01/2913 - 7
OSC VSE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1811 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2110 - 2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/0814 - 2
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2023/12/1015 - 9
Budafóka XXII. SE - Balaton Vízilabda Klub2024/02/1815 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/1511 - 19
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/11/1914 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - Egri Vízilabda Klub2023/11/127 - 21
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2825 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/0318 - 14
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/0313 - 17
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - Poseidon VSE2023/10/0118 - 8
Poseidon VSE - WPBSE2024/02/189 - 12
Szent István Polo - FTC2024/03/2411 - 13
Ozorai-Hullámtörők SC - Új-Hullám SE2024/05/058 - 17
RETR-O-SC Sport Egyesület - MAFC-BME-INFINITYN2024/05/1215 - 4
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/1913 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/09/3013 - 18
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/2316 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/2026 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - OSC Kft.2023/11/117 - 8
YBL WPC - UVSE I.2023/11/115 - 12
Sport és Szabadidő Kft - KSI SE2024/04/279 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/12/165 - 8
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/1614 - 7
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás2023/12/166 - 11
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/03/099 - 5
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/092 - 17
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohács 1 - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/06/014 - 22
Velence Plus - Iron WP2024/06/012 - 15
Pápai SE - Velence Plus2024/06/0113 - 7
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/10/073 - 19
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/0719 - 2
Cápa VK - Győri Vízisport Egyesület2023/10/079 - 19
Észak-keleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Miskolci Egyetemi Atlétikai és Futball Club - AQUA SE Nyíregyháza2024/02/103 - 11
AQUA SE Nyíregyháza - MVLC2024/02/1011 - 11
Jászberényi vidrák - Zempléni Vízilabda Klub2024/02/106 - 17
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2023/11/1823 - 3
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
JSMA - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/12/174 - 19
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - JSMA2023/12/1713 - 4
Gólbíró
1
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
Titkár
1
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Metalcom Szentes2023/08/1912 - 6
2022/2023
meccs
Játékvezető
35
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft2023/05/218 - 19
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - III. kerületi TVE2023/05/0213 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/019 - 10
DVSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/2215 - 3
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/1618 - 10
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/2321 - 8
PSN Zrt. - BVSC2023/05/149 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Ceglédi VSE2023/05/2110 - 9
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/06/049 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/2314 - 13
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/04/2610 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/162 - 15
Blamax-Kaposvár Gyermek - Szentesi VK2023/04/265 - 13
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Ceglédi VSE2023/05/217 - 9
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/06/049 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/04/021 - 24
Fehérvár Vízilabda SE - POLO Sport Club2023/04/168 - 20
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/305 - 11
III. kerületi TVE - OSC VSE2023/06/0216 - 4
POLO Sport Club - SZNVE T&N2023/06/0219 - 12
Fehérvár Vízilabda SE - SZNVE T&N2023/06/0211 - 17
III. kerületi TVE - POLO Sport Club2023/06/0213 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/025 - 22
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2023/05/2719 - 5
SZNVE - OSC VSE2023/05/2715 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/04/1615 - 6
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/307 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Hegyvidék-YBL2023/04/028 - 14
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Sportliget S.E.2023/04/237 - 19
Semmelweis VKS - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/04/3019 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Oázis SC2023/04/0112 - 8
Sportliget SE - KSI SE2023/04/017 - 17
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/017 - 12
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE2023/03/257 - 12
BVSC - UVSE I.2023/03/259 - 10
Időmérő
13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/04/2617 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Ceglédi VSE2023/04/1621 - 4
UVSE II. - Ceglédi VSE2023/05/219 - 7
Oázis SC - UVSE II.2023/06/046 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Szentesi VK2023/04/237 - 12
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda SE2023/06/0217 - 7
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/06/0214 - 9
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2023/04/166 - 24
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/307 - 15
POLO Sport Club - Győri VSE2023/05/2713 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/029 - 21
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/04/0113 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/03/256 - 9