VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1986. 12. 05.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
148
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2023/10/043 - 20
KSI - Pécsi VSK2023/10/219 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/10/2110 - 11
BVSC-Zugló - A-Híd VasasPlaket2023/10/2211 - 10
KSI - Endo Plus Service-Honvéd2023/10/284 - 16
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/10/289 - 11
FTC - BVSC-Zugló2023/10/2813 - 9
UVSE Vízilabda Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/11/049 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2315 - 10
PannErgy-MVLC-Miskolc - Pécsi VSK2024/04/1312 - 10
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/0813 - 12
UVSE Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/05/1013 - 18
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/05/1817 - 14
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Szegedi Vízilabda Egylet2023/11/2218 - 7
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Valdor Szentes2024/02/2818 - 6
III. kerületi TVE - Szegedi Vízilabda Egylet2024/03/3013 - 8
UVSE Kft. - TVSE Vízilabda Kft2024/04/0319 - 4
BVSC-Zugló - UVSE Kft.2024/04/177 - 14
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft2024/04/2015 - 7
FTC - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/2417 - 10
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/09/308 - 17
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - AVUS2023/10/0711 - 9
Oázis SC - Eszterházy SC2023/12/0214 - 15
OSC Kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0711 - 12
YBL WPC - Tatabányai Vízmű SE2023/12/0914 - 7
Oázis SC - ASI DSE2024/03/0211 - 12
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - KSI SE2024/02/246 - 3
UVSE - POLO Sport Club2024/03/1611 - 12
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Békéscsaba - MAFC-INFINITYN2023/12/095 - 15
SZVTK OBII. - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/12/0918 - 8
SZUVTE BT - Szentesi Üdülőközpont2023/12/0911 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2024/06/0810 - 9
Váci Vízilabda SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/089 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/0817 - 15
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/06/087 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/036 - 8
KSI SE - Kaposvár VK2024/01/2724 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1110 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/03/1014 - 18
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/10/016 - 21
Sportliget S.E. - Százhalombatta2023/10/0812 - 11
III. Kerületi TVE - Soproni VSE2023/11/0517 - 16
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/11/1215 - 8
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2627 - 14
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0321 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/0711 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - YBL WPC2024/04/2113 - 10
SZVPS II - III. Kerületi TVE2024/05/128 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/036 - 9
KSI SE - Kaposvár VK2024/01/2728 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/116 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/03/1012 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/10/014 - 20
Sportliget SE - Százhalombatta2023/10/089 - 4
III. Kerületi TVE - Soproni VSE2023/11/056 - 10
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/11/1218 - 3
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2626 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/079 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - YBL WPC2024/04/218 - 9
SZVPS II - III. Kerületi TVE2024/05/1218 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/12/0313 - 12
KSI SE - Kaposvár VK2024/01/2717 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1114 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/03/106 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/1113 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Oázis SC2023/10/0114 - 7
Sportliget SE - Százhalombatta2023/10/085 - 6
III. kerületi TVE - Soproni VSE2023/11/053 - 14
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/11/1222 - 1
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2617 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/0722 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - YBL WPC2024/04/2114 - 7
SZVPS II - III. kerületi TVE2024/05/1218 - 19
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2023/12/1014 - 7
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1810 - 8
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/04/148 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2023/12/1011 - 17
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1814 - 8
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/148 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2023/12/1011 - 21
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/02/1821 - 6
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/1413 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
WPBSE - BVSC2023/10/0819 - 5
III.Kerületi TVE - Oázis Sport Club 2.2023/11/0517 - 4
Szent István Polo - MAFC-BME-INFINITYN2024/02/118 - 12
Szent István Polo - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/0312 - 9
Szent István Polo - ELTE BEAC2024/04/210 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - Szent István Polo2024/04/2818 - 7
Szent István Polo - YBL WPC2024/05/0510 - 19
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/09/309 - 13
KSI SE - YBL WPC2023/09/3011 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/09/3013 - 8
YBL WPC - KSI SE2023/12/029 - 13
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/027 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/245 - 5
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2024/02/248 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - YBL WPC II.2024/02/2416 - 3
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - KSI SE2023/11/2510 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC Kft.2023/11/2510 - 12
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/11/256 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KSI SE2023/10/072 - 34
Budapesti Honvéd Sportegyesület - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/10/0719 - 7
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/10/078 - 6
OSC VSE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/0423 - 4
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2023/11/049 - 19
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/1611 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/12/161 - 21
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/12/162 - 18
MGM 2009 - Vasas Sport Club2023/12/165 - 11
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/0911 - 4
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/098 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2024/03/0913 - 4
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - KSI SE2023/11/112 - 23
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/1111 - 3
UVSE I. - BVSC2023/11/1114 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2024/04/276 - 11
KIS-PINGVIN SE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2719 - 6
OSC VSE - Százhalombatta2024/04/2710 - 4
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportliget Sport Egyesület2024/06/017 - 4
KIS-PINGVIN SE - OSC VSE2024/06/019 - 10
Polo Academy Sport Club - Sportliget Sport Egyesület2024/06/0116 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Százhalombatta2024/06/016 - 16
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/187 - 5
PSN Zrt. - BVSC2023/11/188 - 13
KSI SE - UVSE I2023/11/185 - 12
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2024/02/107 - 10
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/101 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/02/107 - 8
YBL WPC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/03/0212 - 3
Angyalföldi Sportiskola DSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/029 - 5
MATE-GEAC-MSA - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/0210 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/2010 - 7
BVSC - UVSE I2024/04/206 - 16
KSI SE - OSC VSE2024/04/2012 - 9
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0410 - 11
UVSE I - OSC VSE2024/05/0410 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/047 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/02/038 - 5
UVSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/038 - 10
PSN Zrt. - KSI SE2024/02/0310 - 15
Kópé UVSE - KIS-PINGVIN SE2024/04/065 - 8
SOTE VKS - ASI-VASAS2024/04/066 - 8
Kópé UVSE - Oázis SC2024/04/064 - 7
SOTE VKS - MATE-GEAC-MSA2024/04/066 - 12
ASI-VASAS - KIS-PINGVIN SE2024/04/0612 - 3
MATE-GEAC-MSA - Oázis SC2024/04/068 - 7
2022/2023
meccs
Titkár
101
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/02/257 - 18
A-Híd VasasPlaket - UVSE Vízilabda Kft.2023/02/2519 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - KSI2023/04/0812 - 9
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/04/2010 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - FTC2023/02/015 - 11
BVSC - Szentesi VK2023/02/0410 - 12
UVSE Kft. - Egri Vízilabda Kft.2023/03/0412 - 11
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Kft.2023/03/1810 - 17
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/05/0413 - 14
FTC - UVSE Kft.2023/05/139 - 7
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - YBL WPC2022/12/038 - 17
Oázis SC - Tatabányai Vízmű SE2023/03/1812 - 16
Neptun VSC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/04/2215 - 9
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE2023/02/184 - 8
UVSE - MAFC-INFINITYN2023/02/1813 - 7
BVSC - POLO Sport Club2023/02/2312 - 4
MAFC-INFINITYN - BVSC2023/02/277 - 22
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Ceglédi VSE2022/11/2010 - 8
YBL WPC - Oázis SC2022/11/2711 - 10
Sportliget SE - OSC Kft.2022/12/048 - 13
III. Kerületi TVE - Ifi-serdülő2023/02/1915 - 12
Sportliget SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/2617 - 3
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/059 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/194 - 21
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/1618 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2023/04/237 - 21
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Ceglédi VSE2022/11/2010 - 11
YBL WPC - Oázis SC2022/11/2714 - 9
Sportliget SE - OSC Kft.2022/12/042 - 19
III. Kerületi TVE - Balaton Vízilabda Klub2023/02/1912 - 10
Sportliget SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/269 - 4
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/059 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/195 - 11
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/1616 - 9
UVSE II. - MVLC2023/04/2320 - 5
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/0321 - 5
Győri Vízisport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/036 - 9
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2023/06/037 - 9
Egri Vízilabda Klub - Győri Vízisport Egyesület2023/06/033 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Ceglédi VSE2022/11/208 - 10
YBL WPC - Oázis SC2022/11/279 - 2
Sportliget SE - OSC Kft.2022/12/0411 - 4
III. kerületi TVE - Balaton Vízilabda Klub2023/02/199 - 5
Sportliget SE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/02/266 - 2
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/03/0512 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget SE2023/03/197 - 14
Sportliget SE - Aquaworm Waterpolo Göd2023/04/169 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2023/04/2310 - 8
KSI SE - Vasas Sport Club2023/05/1915 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/05/1914 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/02/0518 - 5
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/266 - 16
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/04/3012 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - POLO Sport Club2023/02/0515 - 23
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/2611 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3020 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/05/289 - 15
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/05/289 - 7
SZNVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - POLO Sport Club2023/02/0523 - 2
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/267 - 28
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3022 - 15
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2022/12/0320 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2022/12/0316 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1822 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Szentesi Vízisport Klub2023/03/1821 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL WPC2022/11/1312 - 16
Sportliget S.E. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/135 - 0
1427 JSMA - YBL WPC2022/11/276 - 13
Poseidon VSE - ELTE BEAC2022/11/277 - 13
Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület - Szent István Polo2023/03/056 - 9
Szent István Polo - FTC2023/03/129 - 20
Poseidon VSE - OSC Kft.2023/03/267 - 11
Szent István Polo - Hegyvidék-YBL2023/04/238 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Mom Sport YBL - BVSC2022/11/194 - 10
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/197 - 9
FTC Utánpótlás - Mom Sport YBL2022/12/1713 - 2
Vasas Sport Club - OSC VSE2022/12/1722 - 8
FTC-Telekom Waterpolo - KSI SE2022/12/172 - 20
BVSC - Oázis SC2022/12/178 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - MATE-GEAC-MSA2022/12/102 - 10
YBL WPC - BVSC2022/12/106 - 6
Vágta Multisport Club - Pilisvörösvár2022/12/1013 - 6
Pilisvörösvár - YBL WPC2023/03/252 - 22
Vágta Multisport Club - BVSC2023/03/250 - 28
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportliget Sport Egyesület2023/03/254 - 13
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás II.2023/04/1515 - 7
MVLC - OSC VSE2023/04/1513 - 8
Váci Vízilabda Sport Egyesület - UVSE II.2023/04/159 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - FTC Utánpótlás2023/01/218 - 14
PSN Zrt. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/01/219 - 5
OSC VSE - BVSC-Zugló2023/01/2110 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/06/1015 - 6
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - SOTE VKS2022/11/127 - 8
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/11/123 - 7
OSC VSE - SOTE VKS2023/02/1116 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - KSI SE2023/02/117 - 7
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/02/1112 - 9
KSI SE II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/104 - 13
Kópé UVSE - PSN Zrt.2023/06/105 - 5
PSN Zrt. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/06/1010 - 7
Időmérő
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - MVLC2023/01/2116 - 12