VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1994. 04. 28.
Budapest
2024/2025
meccs
Időmérő
1
DAIKIN Fiú Serdülő Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/08/020 - 0
Játékvezető
2
BENU Fiú Ifjúsági Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/08/020 - 0
E.ON Fiú Gyermek Nyári Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/08/020 - 0
2023/2024
meccs
Játékvezető
94
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - FTC2024/03/059 - 15
TVSE Vízilabda Kft - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/304 - 13
FTC - Szegedi Vízilabda Egylet2024/04/0318 - 7
Valdor Szentes - TVSE Vízilabda Kft2024/04/0613 - 9
Egri Vízilabda Kft. - Valdor Szentes2024/04/1323 - 7
Valdor Szentes - TVSE Vízilabda Kft2024/05/0518 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Eszterházy SC - YBL WPC2023/09/2313 - 10
Tatabányai Vízmű SE - ASI DSE2023/11/259 - 8
Oázis SC - Eszterházy SC2023/12/0214 - 15
OSC Kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/0711 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/02/1718 - 12
Neptun VSC - Hódmezővásárhelyi VSC2024/02/2412 - 9
Tatabányai Vízmű SE - OSC Kft.2024/03/138 - 11
YBL WPC - OSC Kft.2024/03/2312 - 12
AVUS - Hódmezővásárhelyi VSC2024/05/0412 - 7
Eszterházy SC - Oázis SC2024/05/1115 - 14
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - UVSE2023/11/184 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Békéscsaba - Invictus SC2024/06/0818 - 7
Szentesi Üdülőközpont - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/06/0815 - 9
Dunaújvárosi Főiskola VE - Békéscsaba2024/06/085 - 12
PTE-PEAC - Szentesi Üdülőközpont2024/06/087 - 19
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1226 - 1
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1914 - 10
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2621 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/179 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/177 - 11
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1221 - 3
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/03/105 - 6
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1812 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/1913 - 4
III. Kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2614 - 9
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/1715 - 5
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - MVLC2023/07/287 - 20
Szentesi VK - FTC Utánpótlás2023/08/097 - 19
KSI SE - MVLC2023/08/1717 - 8
BVSC - OSC VSE2023/08/2315 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/09/1718 - 7
KSI SE - Cívis Póló VSE2023/11/1222 - 4
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/03/104 - 19
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/1810 - 4
BVSC - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/2419 - 9
BVSC - KSI SE2024/05/2516 - 12
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/05/2612 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - III. kerületi TVE2023/10/0132 - 3
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft II2023/12/035 - 12
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2818 - 9
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - AVUS2024/06/0112 - 15
UVSE I - Szegedi Vizipóló Suli2024/06/0125 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/05/1716 - 5
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/05/199 - 14
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/196 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/0144 - 2
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft IV2023/12/0319 - 5
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2825 - 6
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - KSI SE2024/04/205 - 18
Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub - KSI SE2024/04/203 - 31
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/02/0316 - 13
FTC Komjádi Kupa - DVSE2024/02/0418 - 9
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - YBL WPC2023/11/2616 - 11
HETE - MAFC-BME-INFINITYN2023/12/039 - 12
ELTE BEAC - Oázis Sport Club 2.2024/02/1116 - 5
YBL JUNIOR - Poseidon VSE2024/02/1116 - 8
RETR-O-SC Sport Egyesület - Új-Hullám SE2024/02/1815 - 7
Oázis Sport Club 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1811 - 16
MAFC-BME-INFINITYN - BVSC2024/02/1813 - 10
Ozorai-Hullámtörők SC - FTC2024/02/185 - 20
Sportliget S.E. - RETR-O-SC Sport Egyesület2024/03/0311 - 10
BVSC - III.Kerületi TVE2024/03/069 - 20
MAFC-BME-INFINITYN - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/1011 - 17
Ozorai-Hullámtörők SC - BVSC2024/03/105 - 7
WPBSE - Oázis Sport Club 2.2024/03/249 - 8
Semmelweis VKS - Poseidon VSE2024/03/2420 - 11
BVSC - Szent István Polo2024/04/147 - 11
Sportliget S.E. - Oázis Sport Club 2.2024/04/1416 - 6
MAFC-BME-INFINITYN - Új-Hullám SE2024/04/2120 - 13
Ozorai-Hullámtörők SC - YBL JUNIOR2024/04/215 - 12
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - KSI SE2023/12/029 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sportsziget SE - OSC VSE II.2023/11/184 - 3
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/02/108 - 9
Oázis SC - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/108 - 14
UVSE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/107 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2024/03/029 - 4
KÓPÉ ÚVSE II. - Sportsziget SE2024/03/027 - 5
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/01/1316 - 12
III.Kerületi TVE - Oázis SC2024/01/1310 - 14
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - FTC Utánpótlás2023/11/050 - 0
Oázis SC - Semmelweis VKS2023/11/050 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Ceglédi VSE2023/11/050 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/050 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pápai SE - Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft2024/05/0411 - 9
Mohács 1 - Pápai SE2024/05/0413 - 24
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/251 - 32
Velencei-tavi UVE - Cápa VK2023/11/253 - 23
Soproni VSE - Cápa VK2023/11/2510 - 8
Időmérő
32
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PTE-PEAC - Invictus SC2024/06/085 - 0
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/106 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - AVUS2024/04/188 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/05/2413 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi SI DSE2023/11/194 - 6
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2612 - 6
Tatabányai Vízmű SE - Angyalföldi SI DSE2024/03/178 - 7
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - PSN Zrt.2024/06/018 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - III. kerületi TVE2023/10/0123 - 6
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft III2023/12/035 - 10
KSI SE - POLO Sport Club2024/01/2822 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft III2024/05/1716 - 4
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - BVSC-Zugló2024/04/204 - 11
Amazounok Szolnok Női Vízilabda Klub - BVSC-Zugló2024/04/202 - 27
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2024/02/0311 - 18
ZF-Eger - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/02/047 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Polo Academy Sport Club2024/02/1117 - 5
Oázis SC - ELTE BEAC2024/02/187 - 8
Új-Hullám SE - Poseidon VSE2024/03/0311 - 9
RETR-O-SC Sport Egyesület - Semmelweis VKS2024/03/104 - 20
RETR-O-SC Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/04/1420 - 4
Új-Hullám SE - Oázis SC2024/04/1410 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Sport és Szabadidő Kft2023/11/186 - 5
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/02/101 - 15
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/102 - 10
Sportliget Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2024/02/103 - 15
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2024/03/023 - 12
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122024/04/1311 - 2
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Mohács 12024/05/0418 - 8
Oázis Sportszolgáltató Nonprofit Kft - Iron WP2024/05/047 - 11
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Győri Vízisport Egyesület2023/11/255 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/11/256 - 3
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC2023/12/0214 - 17
2022/2023
meccs
Időmérő
41
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-INFINITYN - KSI SE2023/05/015 - 13
KSI SE - OSC VSE2023/05/0114 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2023/06/109 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2023/02/2610 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/199 - 4
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/148 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0424 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/198 - 14
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda SE2023/04/167 - 18
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/04/264 - 12
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/046 - 18
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Szolnoki Dózsa2023/03/1911 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/202 - 43
KSI SE - TVSE Vízilabda Kft IV2023/05/1910 - 2
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/02/1123 - 1
FTC Utánpótlás - BVSC2023/04/159 - 10
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC II.2023/05/068 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - FTC-Telekom Waterpolo2023/04/159 - 8
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/176 - 6
Mom Sport YBL - KSI SE2023/06/175 - 17
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/1012 - 5
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE I2023/02/042 - 17
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/04/226 - 8
KSI SE - UVSE I2023/04/224 - 10
VÁGTA Multisport Club - BVSC-Zugló II2023/05/133 - 6
YBL WPC II. - Kópé UVSE2023/05/134 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/01/289 - 1
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Oázis SC2023/02/252 - 5
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2023/02/254 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - SOTE VKS2023/05/208 - 2
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Velence PLUS2023/05/2719 - 2
Mohacs IFI - Velence PLUS2023/05/278 - 12
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velence Plus - Iron WP2023/06/032 - 15
Velence Plus - Pápai SE2023/06/039 - 6
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Kft2022/11/1224 - 2
BUSC - Balaton Vízilabda Kft2022/11/127 - 7
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/295 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2023/04/295 - 5
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2023/04/2914 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/051 - 16
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Mohács 32023/02/0519 - 11
Játékvezető
77
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft2023/05/218 - 19
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
DVSE - Invictus SC2022/11/2613 - 19
YBL WPC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/01/2810 - 7
DVSE - Neptun VSC2023/02/2522 - 7
AVUS - OSC Kft.2023/05/068 - 14
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - MAFC-INFINITYN2023/05/0115 - 7
FTC - POLO Sport Club2023/06/0814 - 12
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízmű Sport Club - Ceglédi VSE2023/06/107 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/06/1011 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Ceglédi VSE2023/06/109 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0410 - 4
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/163 - 14
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/04/2614 - 15
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/049 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2023/02/264 - 7
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/143 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Budafóka XXII. SE2022/12/0424 - 2
Vasas Sport Club - Szolnoki Dózsa2023/02/268 - 7
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/162 - 22
Szegedi Vizipóló Suli - BVSC2023/04/2611 - 12
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2023/05/144 - 16
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/06/0413 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2022/11/205 - 21
Dunaújvárosi Főiskola VE - III. kerületi TVE2023/05/0516 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2022/11/208 - 23
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Egri Vízilabda Klub2023/05/1930 - 6
FTC Utánpótlás - Szentesi VK2023/05/198 - 10
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/05/1914 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL WPC2022/11/1312 - 16
Sportliget S.E. - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/135 - 0
Semmelweis VKS - Sportliget S.E.2022/12/1113 - 9
FTC - 1427 JSMA2023/02/125 - 0
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2023/02/2617 - 12
Oázis Sport Club 2. - OSC Kft.2023/04/237 - 12
Oázis SC - Ozorai-Faterpolo VSE2023/04/2321 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/02/1111 - 5
OSC Kft. - Vasas Sport Club2023/02/1112 - 6
OSC VSE - YBL WPC2023/04/1517 - 1
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/04/1522 - 9
FTC Utánpótlás - YBL WPC2023/04/1515 - 8
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/065 - 23
Vasas Sport Club - OSC Kft.2023/05/066 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/04/158 - 4
FTC-Telekom Waterpolo - Vasas Sport Club2023/06/178 - 12
OSC VSE - YBL WPC2023/06/1711 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - YBL WPC2022/11/125 - 14
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2022/12/107 - 4
UVSE I. - BVSC2022/12/1012 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/02/047 - 9
BVSC-Zugló - PSN Zrt.2023/02/049 - 5
KSI SE - YBL WPC2023/02/049 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/04/2213 - 8
FTC Utánpótlás - YBL WPC2023/04/224 - 2
Pilisvörösvár - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/05/134 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/05/135 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Sportsziget SE2023/01/2810 - 5
Kistarcsa - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/01/280 - 15
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/02/2512 - 4
OSC VSE - BVSC2023/05/209 - 5
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/05/206 - 14
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Ceglédi VSE2023/02/190 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - SOTE VKS2023/02/190 - 0
Váci Vízilabda SE - OSC VSE2023/02/190 - 0
Vágta - Oázis SC2023/02/190 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Mohacs IFI2023/05/2724 - 4
Ifi-serdülő - PSN Zrt.2023/05/2714 - 12
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2023/01/1417 - 6
Erzsébeti SMTK - Balaton Vízilabda Klub2023/01/148 - 20
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/01/149 - 12
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/06/036 - 11
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Iron WP2023/06/033 - 24
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BUSC - Iron WP2022/11/124 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Iron WP2022/11/1219 - 10
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2023/04/2910 - 7
Győri Vízisport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/04/2912 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/04/296 - 12
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Mohács 32023/02/0515 - 0
Gólbíró
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - OSC VSE2023/05/169 - 8
OSC VSE - FTC2023/05/186 - 8