VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1963. 08. 28.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
71
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - FTC2024/03/028 - 11
Metalcom Szentes - KSI2024/03/1615 - 9
Kaposvár - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/3010 - 13
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Kaposvár2024/04/130 - 0
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/138 - 16
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - YBL WPC2024/02/035 - 9
Eszterházy SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/02/247 - 9
Ceglédi VSE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/04/0610 - 9
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC2024/01/2716 - 19
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Tatabányai Vízmű SE2024/03/2310 - 13
MAFC-INFINITYN - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/03/239 - 6
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/03/236 - 10
MAFC-INFINITYN - Tatabányai Vízmű SE2024/03/2316 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/119 - 11
PSN Zrt. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2414 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/140 - 0
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0417 - 22
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/038 - 11
Sportliget S.E. - Budafóka XXII. SE2024/03/1011 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/0711 - 4
Ifi-serdülő - Budafóka XXII. SE2024/04/210 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/118 - 12
PSN Zrt. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/247 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/140 - 0
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/045 - 25
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/0311 - 8
Sportliget SE - Budafóka XXII. SE2024/03/1010 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/079 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/210 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/118 - 3
PSN Zrt. - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2413 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/140 - 0
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0410 - 17
Győri VSE - Szentesi VK2024/03/039 - 6
Sportliget SE - Budafóka XXII. SE2024/03/1013 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/04/0722 - 2
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2024/04/210 - 0
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - BVSC2024/01/285 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Győri VSE2024/02/1822 - 4
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - BVSC2024/01/285 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1831 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - BVSC-Zugló2024/01/2811 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1811 - 20
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi VPS - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/02/099 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - III.Kerületi TVE2024/03/069 - 20
FTC - HETE2024/03/2124 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - UVSE I2024/02/101 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/02/103 - 17
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/109 - 10
UVSE I - OSC VSE2024/02/1019 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC2024/02/175 - 6
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Budapesti honvéd Sportegyesület II2024/02/170 - 13
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/02/172 - 9
FTC Utánpótlás - UVSE2024/03/099 - 10
OSC VSE - Balaton Vízilabda Klub2024/03/0911 - 8
KSI SE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/03/0920 - 8
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2024/02/250 - 0
OSC VSE - FTC Utánpótlás III.2024/02/250 - 0
Budafóka XXII. SE - BVSC-Zugló2024/02/250 - 0
Délkeleti Területi Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Sugovica Vízilabda Sportegyesület2024/02/0312 - 9
Szentesi VK - Koelner-Csongrád VVSE2024/02/038 - 8
Invictus Úszó és Vízilabda SC. Kft. - Sugovica Vízilabda Sportegyesület - Baja II.2024/02/0313 - 5
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Cápa VK2024/02/1112 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/1113 - 15
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/02/119 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cápa VK2024/02/1110 - 4
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/02/118 - 17
Észak-keleti Területi Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - MVLC2024/02/2411 - 13
Egri Vízilabda Klub - MVLC2024/02/2415 - 1
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - Cívis Póló VSE2024/02/2412 - 7
Egri Vízilabda Klub - Cívis Póló VSE2024/02/2416 - 9
Játékvezető
75
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PannErgy-MVLC-Miskolc - Kaposvár2023/11/189 - 8
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - BVSC-Zugló2023/10/289 - 16
Egri Vízilabda Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/11/089 - 12
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/1618 - 12
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/09/2311 - 10
YBL WPC - AVUS2023/10/0711 - 9
Oázis SC - PTE-PEAC2023/11/2518 - 11
ASI DSE - YBL WPC2023/12/0214 - 14
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - UVSE2023/12/0212 - 13
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Semmelweis VKS2023/09/167 - 17
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/09/1611 - 8
ELTE BEAC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/09/1626 - 4
MAFC-INFINITYN - SZUVTE BT2023/10/149 - 10
SZVTK OBII. - SZUVTE BT2023/10/1412 - 12
SZVTK OBII. - Békéscsaba2023/10/1413 - 12
Invictus SC - Egri Vízmű Sport Club2023/11/1116 - 12
MATE-GEAC-MSA - Egri Vízmű Sport Club2023/11/1112 - 3
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0523 - 4
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/1015 - 12
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2421 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Soproni VSE2023/10/1516 - 9
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/2911 - 14
MVLC - SZVPS II2023/11/1822 - 13
III. Kerületi TVE - YBL WPC2023/11/1918 - 20
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2627 - 14
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0312 - 8
Sportliget S.E. - Ifi-serdülő2023/12/1011 - 10
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0511 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Soproni VSE2023/10/157 - 10
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/299 - 17
MVLC - SZVPS II2023/11/1818 - 12
III. Kerületi TVE - YBL WPC2023/11/197 - 16
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2626 - 8
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/0311 - 14
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Egri Vízilabda Klub2023/08/018 - 9
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/08/0427 - 4
Vasas Sport Club - Oázis SC2023/08/0930 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - AVUS2023/08/1613 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - MVLC2023/08/3015 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1011 - 8
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2411 - 8
Váci Vízilabda SE - SZVPS II2023/10/2914 - 10
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/1011 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2023/10/0811 - 19
KSI SE - BVSC2023/11/129 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC2023/10/086 - 16
KSI SE - BVSC2023/11/1210 - 3
BVSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1023 - 2
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/109 - 6
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - MAFC-BME-INFINITYN2023/10/0812 - 17
Oázis SC - Oázis Sport Club 2.2023/10/1820 - 9
Új-Hullám SE - ELTE BEAC2023/10/299 - 19
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE2023/11/0517 - 7
YBL WPC - WPBSE2023/11/059 - 12
Oázis Sport Club 2. - Ozorai-Hullámtörők SC2023/11/1212 - 8
Oázis SC - III.Kerületi TVE2023/11/1212 - 12
III.Kerületi TVE - MAFC-BME-INFINITYN2023/11/1918 - 5
Angyalföldi Sportiskola DSE - Poseidon VSE2023/12/0310 - 7
Sportliget S.E. - Új-Hullám SE2023/12/1017 - 10
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC VSE2023/09/231 - 11
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2023/09/2314 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KSI SE2023/10/072 - 34
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/10/078 - 6
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - KSI SE2023/11/252 - 28
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/2530 - 1
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/1611 - 0
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/12/162 - 18
MGM 2009 - Vasas Sport Club2023/12/165 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/12/0916 - 4
MATE-GEAC-MSA - Budafóka XXII SE2023/12/0911 - 3
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2023/12/174 - 16
BVSC - OSC VSE2023/12/179 - 14
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás III. - Egri VizilabdaKlub2023/10/080 - 0
OSC VSE - BVSC-Zugló2023/10/080 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budafóka XXII. SE2023/10/080 - 0
Időmérő
29
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/168 - 14
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1612 - 10
Csongrád Városi Vízilabda SE - Szentesi Üdülőközpont2023/10/1417 - 9
Csongrád Városi Vízilabda SE - Békéscsaba2023/10/1417 - 13
MAFC-INFINITYN - Szentesi Üdülőközpont2023/10/1413 - 10
MATE-GEAC-MSA - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/11/1110 - 9
Váci Vízilabda SE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/11/1113 - 17
Invictus SC - Váci Vízilabda SE2023/11/119 - 17
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/105 - 7
YBL WPC - Százhalombatta2023/09/2436 - 1
Sportliget SE - Balaton Vízilabda Klub2023/12/104 - 12
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0514 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Soproni VSE2023/10/1515 - 10
MVLC - SZVPS II2023/11/1816 - 1
III. kerületi TVE - YBL WPC2023/11/193 - 13
Angyalföldi SI DSE - Polo Academy Sport Club2023/11/2617 - 8
Angyalföldi SI DSE - Csabai Csirkefogók VK2023/12/034 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Fehérvár Vízilabda SE2023/12/1031 - 2
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - BVSC-Zugló2023/10/084 - 15
KSI SE - BVSC-Zugló2023/11/1215 - 2
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - BVSC2023/10/2917 - 13
ELTE BEAC - Sportliget S.E.2023/11/0512 - 12
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/09/2311 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/10/0719 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - MGM 20092023/12/161 - 21
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII SE - BVSC2023/12/0911 - 4
YBL WPC II. - BVSC2023/12/0913 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 16
2022/2023
meccs
Időmérő
18
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/04/1511 - 22
ELTE BEAC - Semmelweis VKS2023/05/209 - 18
ELTE BEAC - PTE-PEAC2023/05/204 - 20
Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE2023/06/1011 - 10
Polo Academy Sport Club - Új-Hullám SE2023/06/109 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/167 - 4
KSI SE - OSC VSE2023/04/239 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/267 - 8
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/05/1914 - 10
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/05/2110 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2023/06/0315 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/04/306 - 12
Győri VSE - OSC VSE2023/05/2614 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/04/0214 - 12
Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Csabai Csirkefogók VK2023/05/067 - 1
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - BVSC2023/04/298 - 18
KSI SE - OSC Kft.2023/05/279 - 6
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1319 - 5
Játékvezető
57
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Pécsi VSK2023/04/1319 - 9
Egri Vízilabda Kft. - FTC2023/04/228 - 14
Pécsi VSK - UVSE Vízilabda Kft.2023/05/039 - 11
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Invictus SC2023/05/069 - 10
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/04/1510 - 9
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/04/1510 - 11
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Egri Vízmű Sport Club2023/04/1519 - 10
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - PTE-PEAC2023/05/203 - 12
Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet - Semmelweis VKS2023/05/205 - 7
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/109 - 11
Erzsébeti SMTK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/109 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/1610 - 6
KSI SE - OSC VSE2023/04/2314 - 7
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/269 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE I.2023/04/269 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/161 - 13
KSI SE - OSC VSE2023/04/2316 - 7
FTC Utánpótlás - OSC VSE2023/05/1914 - 11
KSI SE - Vasas Sport Club2023/05/1915 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - BVSC2023/05/1914 - 6
BVSC - Vasas Sport Club2023/05/2110 - 16
Szolnoki Dózsa - OSC VSE2023/05/2112 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/05/2113 - 7
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/04/028 - 14
BVSC - FTC Utánpótlás2023/04/3013 - 10
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/06/034 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/06/0319 - 6
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/06/0311 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC2023/04/0211 - 4
Egri Vízilabda Klub - SZNVE2023/05/2622 - 5
POLO Sport Club - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/2622 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2023/04/308 - 12
Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Csongrád VVSE2023/05/0610 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Csongrád VVSE2023/05/0611 - 7
Ceglédi VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/05/0616 - 3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/0211 - 7
Szent István Polo - ELTE BEAC2023/04/026 - 7
OSC Kft. - Oázis SC2023/04/267 - 10
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Mom Sport YBL - FTC Utánpótlás2023/05/214 - 13
FTC Utánpótlás - BVSC2023/06/0615 - 2
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2023/04/298 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/04/2912 - 10
UVSE I. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/2915 - 10
BVSC - KSI SE2023/05/2412 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - BVSC2023/05/273 - 15
FTC Utánpótlás - UVSE I.2023/05/278 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - UVSE I2023/04/065 - 15
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/05/1312 - 6
YBL WPC - KSI SE2023/05/133 - 12
PSN Zrt. - BVSC-Zugló2023/05/137 - 18
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/04/118 - 4
SOTE VKS - KSI SE2023/04/116 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/04/112 - 11
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/06/040 - 0
OSC VSE - Latorca2023/06/040 - 0
SOTE VKS - KSI SE2023/06/040 - 0
UVSE II. - Kópé UVSE2023/06/040 - 0