VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1971. 02. 13.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
142
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - KSI2023/09/1317 - 11
KSI - BVSC-Zugló2023/10/147 - 18
UVSE Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/10/2110 - 11
Metalcom Szentes - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/288 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - BVSC-Zugló2023/11/117 - 14
UVSE Vízilabda Kft. - KSI2023/11/1810 - 5
PannErgy-MVLC-Miskolc - Endo Plus Service-Honvéd2023/11/297 - 8
PannErgy-MVLC-Miskolc - KSI2023/12/0212 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2024/03/1610 - 9
Kaposvár - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/3010 - 13
FTC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/0612 - 9
PannErgy-MVLC-Miskolc - Pécsi VSK2024/04/1312 - 10
BVSC-Zugló - Endo Plus Service-Honvéd2024/04/2013 - 13
UVSE Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/05/1013 - 18
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/10/047 - 12
TVSE Vízilabda Kft - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/237 - 9
BVSC-Zugló - UVSE Kft.2024/04/177 - 14
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Valdor Szentes2024/04/2813 - 11
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/08/2521 - 11
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - BVSC-Zugló2023/09/308 - 14
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - OSC Kft.2023/09/2312 - 14
YBL WPC - Ceglédi VSE2023/10/1410 - 6
OSC Kft. - YBL WPC2023/10/2713 - 9
ASI DSE - Eszterházy SC2023/11/0413 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/11/169 - 7
PTE-PEAC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2023/12/0914 - 11
Neptun VSC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/12/169 - 12
Eszterházy SC - Neptun VSC2024/02/0320 - 9
ASI DSE - DVSE2024/02/1711 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Oázis SC2024/03/2314 - 15
YBL WPC - ASI DSE2024/05/1111 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - PTE-PEAC2024/05/156 - 12
Oázis SC - Neptun VSC2024/05/189 - 10
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád Városi Vízilabda SE - SZVTK OBII.2023/09/1612 - 10
MAFC-INFINITYN - SZVTK OBII.2023/09/1615 - 9
Csongrád Városi Vízilabda SE - MAFC-INFINITYN2023/09/1614 - 8
Balaton Vízilabda Klub - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/04/2715 - 15
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Váci Vízilabda SE2024/04/2718 - 14
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2024/04/277 - 23
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1714 - 11
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1514 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1216 - 15
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/12/038 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1013 - 12
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2716 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/286 - 17
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/114 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1815 - 11
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/072 - 12
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/149 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2120 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/309 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - MVLC2023/09/1015 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Ceglédi VSE2023/10/015 - 14
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0815 - 7
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2918 - 12
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1911 - 10
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0417 - 22
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2024/03/1016 - 5
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/2425 - 11
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/142 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - YBL WPC2024/04/2113 - 10
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/288 - 12
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1214 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - MVLC2024/05/2610 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1517 - 5
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/12/038 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/176 - 22
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2710 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/2815 - 14
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/114 - 23
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/1810 - 6
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/075 - 10
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/1410 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - Cívis Póló VSE2023/09/105 - 7
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0814 - 1
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1912 - 10
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/045 - 25
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/1412 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - YBL WPC2024/04/218 - 9
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/286 - 3
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/08/1517 - 19
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szentesi VK2023/08/189 - 11
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - MVLC2023/08/3015 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/173 - 7
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1218 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1011 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/1710 - 18
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2024/04/108 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár VK2024/04/2115 - 4
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/257 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Ceglédi VSE2023/10/015 - 22
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2917 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2024/03/1015 - 17
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/249 - 7
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/1219 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - MVLC2024/05/2615 - 14
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1520 - 2
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/297 - 14
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/0513 - 10
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/11/1919 - 6
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - Győri VSE2024/02/1822 - 4
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2024/03/173 - 26
Győri VSE - Egri Vízilabda Klub2024/03/278 - 17
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/057 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/05/1813 - 11
KSI SE - Szentesi VK2024/05/186 - 5
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/05/187 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1543 - 1
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2923 - 7
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1917 - 4
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1811 - 20
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/1711 - 8
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/0315 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Semmelweis VKS2023/10/1511 - 9
Oázis SC - Oázis Sport Club 2.2023/10/1820 - 9
Semmelweis VKS - ELTE BEAC2023/11/1223 - 13
Oázis SC - Szent István Polo2023/12/1019 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - OSC Kft.2024/02/1115 - 9
Angyalföldi Sportiskola DSE - III.Kerületi TVE2024/03/245 - 15
Oázis Sport Club 2. - Semmelweis VKS2024/04/2413 - 25
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/05/1913 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/049 - 9
FTC Utánpótlás - BVSC2023/11/0411 - 6
BVSC - OSC VSE2024/03/097 - 7
KSI SE - Vasas Sport Club2024/03/0916 - 11
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - FTC Utánpótlás2024/06/0811 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2024/06/087 - 11
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/06/0812 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II. - Aquaworm Waterpolo Göd2023/11/1814 - 11
III. Kerületi TVE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/11/188 - 3
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2024/02/107 - 10
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/02/107 - 8
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1013 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - MATE-GEAC-MSA2024/02/175 - 6
KIS-PINGVIN SE - ASI-VASAS2024/02/174 - 13
Balaton Vízilabda Klub - UVSE2024/05/117 - 8
KSI SE - FTC Utánpótlás2024/05/1112 - 6
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/03/100 - 0
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/03/100 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0815 - 0
AVUS - Győri Vízisport Egyesület2023/10/0816 - 1
Időmérő
50
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Békéscsaba - SZUVTE BT2023/09/1612 - 11
Szentesi Üdülőközpont - Békéscsaba2023/09/1614 - 11
Szentesi Üdülőközpont - SZUVTE BT2023/09/1610 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Váci Vízilabda SE2024/04/2711 - 20
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 23
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - OSC VSE2023/09/1713 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/11/1214 - 6
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1019 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Kaposvár VK2024/04/2124 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
AQUA SE Nyíregyháza - Ceglédi VSE2023/10/019 - 13
Győri VSE - Százhalombatta2023/10/2930 - 1
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2024/03/1019 - 13
Angyalföldi SI DSE - AQUA SE Nyíregyháza2024/03/247 - 15
MVLC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2024/05/129 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - MVLC2024/05/268 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/1520 - 5
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/12/039 - 6
BVSC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/01/2716 - 1
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2024/01/289 - 17
Kaposvár VK - FTC Utánpótlás2024/02/117 - 21
Cívis Póló VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/04/074 - 16
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/04/1417 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Cívis Póló VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/09/1011 - 8
Győri VSE - Dunakanyar Waterpolo2023/10/0822 - 4
Győri VSE - Soproni VSE2023/11/1916 - 5
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0410 - 17
OSC Kft. - Tatabányai Vízmű SE2024/04/147 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - YBL WPC2024/04/2114 - 7
Győri VSE - Ceglédi VSE2024/04/2816 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - III. kerületi TVE2023/10/1517 - 7
Győri VSE - POLO Sport Club2023/10/2920 - 8
Győri VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1925 - 2
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Győri VSE2024/02/1831 - 5
Győri VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/03/1710 - 15
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2024/05/188 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szentesi VK2023/11/057 - 13
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2024/02/0316 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szent István Polo - ELTE BEAC2024/04/210 - 5
III.Kerületi TVE - Semmelweis VKS2024/05/1910 - 7
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/11/0418 - 7
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2024/03/098 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE II.2024/05/1810 - 19
Angyalföldi Sportiskola DSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/06/0815 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/06/089 - 20
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/101 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/02/104 - 8
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - YBL WPC2024/02/105 - 14
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - SOTE VKS2024/02/177 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/05/119 - 15
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Soproni VSE2023/10/085 - 7
Gólbíró
1
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/1414 - 13
2022/2023
meccs
Játékvezető
43
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - UVSE Vízilabda Kft.2023/04/1516 - 12
Endo Plus Service-Honvéd - MVLC2023/04/1922 - 8
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Kft.2023/04/2210 - 10
Pécsi VSK - UVSE Vízilabda Kft.2023/05/039 - 11
Szolnoki Dózsa - BVSC-Zugló2023/05/179 - 7
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC2023/04/2711 - 6
FTC - UVSE Kft.2023/05/2012 - 8
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/04/152 - 10
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC2023/05/1116 - 11
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Ceglédi VSE2023/05/0612 - 9
Egri Vízmű Sport Club - Balaton Vízilabda Klub2023/05/069 - 13
Ceglédi VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/05/0610 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/163 - 14
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/1610 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2023/04/2311 - 10
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/2613 - 10
Vasas Sport Club - Szegedi Vizipóló Suli2023/05/1410 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda SE2023/04/167 - 18
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/167 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2023/04/239 - 7
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/2611 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - SZNVE T&N2023/04/239 - 16
Győri VSE - TVSE Vízilabda Kft II2023/06/034 - 9
BVSC - FTC Utánpótlás2023/06/0315 - 13
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2023/06/0311 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/04/237 - 12
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3020 - 14
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/05/289 - 15
Egri Vízilabda Klub - POLO Sport Club2023/05/289 - 7
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2023/04/3022 - 15
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/04/291 - 8
Gyula - Szentesi Vízilabda Klub2023/04/297 - 4
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vizipóló Suli2023/04/293 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
WP Brothers SE - Szent István Polo2023/04/2812 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - VÁGTA Multisport Club2023/06/176 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/06/175 - 5
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2023/06/040 - 0
Váci Vízilabda SE - Ceglédi VSE2023/06/040 - 0
Vágta - BVSC-Zugló2023/06/040 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/06/040 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - AVUS2023/05/275 - 5
Győri Vízisport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/272 - 10
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/274 - 10
Időmérő
14
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Egri Vízmű Sport Club2023/05/0617 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/162 - 22
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/161 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis SC2023/04/2311 - 10
PSN Zrt. - Szolnoki Dózsa2023/04/267 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/04/3012 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2023/06/0319 - 6
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZNVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/289 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - SZNVE2023/04/2315 - 10
Délkeleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Spartak Subotica - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/294 - 7
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Spartak Subotica2023/04/294 - 7
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/276 - 15
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/05/275 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2023/05/278 - 7