VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1995. 07. 14.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
54
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - FTC2023/10/1421 - 24
FTC - KSI SE2023/12/0210 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/196 - 17
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/0711 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - YBL WPC2023/11/055 - 26
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1221 - 15
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/0318 - 14
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/198 - 27
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2114 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - YBL WPC2023/11/056 - 19
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/129 - 25
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2024/02/1816 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/075 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2110 - 2
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - YBL WPC2023/11/057 - 15
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2024/02/1816 - 7
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/036 - 10
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/2611 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/269 - 13
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - III. Kerületi TVE2024/03/2312 - 7
OSC VSE - OSC Kft.2024/03/239 - 3
III. Kerületi TVE - YBL WPC2024/03/234 - 15
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - KSI SE2024/04/279 - 18
Sport és Szabadidő Kft - BVSC2024/04/2710 - 14
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2023/09/238 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - OSC VSE II.2023/09/232 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/09/2314 - 10
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/03/027 - 2
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/029 - 10
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/04/2014 - 5
UVSE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/04/206 - 8
Oázis SC - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/2018 - 3
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Latorca - Kistarcsa2023/11/2517 - 8
III. kerületi TVE - Sport és Szabadidő Kft2024/04/065 - 15
Sport és Szabadidő Kft - Latorca2024/04/067 - 4
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Latorca2024/04/067 - 14
III. kerületi TVE - OSC VSE II2024/04/064 - 6
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás III. - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/12/100 - 0
BVSC-Zugló - Budafóka XXII. SE2023/12/100 - 0
BVSC-Zugló - OSC VSE2023/12/100 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Semmelweis VKS2024/01/280 - 0
Oázis SC - Ceglédi VSE2024/01/280 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás2024/01/280 - 0
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/05/260 - 0
Latorca - BVSC-Zugló2024/05/260 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Semmelweis VKS2024/05/260 - 0
Délkeleti Területi Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) II. - MVSK2024/05/120 - 0
MVSK - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2024/05/120 - 0
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Szegedi Vízipóló Suli2024/05/120 - 0
Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club - Szegedi Vízipóló Suli2024/05/120 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2023/11/0426 - 4
Győri Vízisport Egyesület - Velencei-tavi UVE2023/11/0432 - 0
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Velencei-tavi UVE - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/280 - 15
Mohács 2 - Kaposvár Vízilabda Klub2023/10/283 - 18
Időmérő
28
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Metalcom Szentes2023/11/2518 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Cívis Póló VSE2024/04/2111 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2024/02/1811 - 16
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - AVUS2024/04/0719 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Százhalombatta2024/03/0316 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/199 - 21
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/1210 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/11/263 - 23
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - OSC VSE2024/03/232 - 11
KSI SE - MVLC2024/03/2315 - 17
OSC Kft. - KSI SE2024/03/236 - 17
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sport és Szabadidő Kft - UVSE I.2024/04/068 - 11
YBL WPC - UVSE I.2024/04/277 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportsziget SE2023/09/2317 - 8
Sportsziget SE - III. Kerületi TVE2023/09/236 - 21
OSC VSE II. - Sport és Szabadidő Kft2023/09/2312 - 1
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/04/209 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2016 - 11
Sportliget Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2024/04/202 - 17
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE II - KIS-PINGVIN SE2023/11/252 - 17
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Sport és Szabadidő Kft2023/11/257 - 11
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Kistarcsa2024/04/065 - 7
OSC VSE II - Kistarcsa2024/04/0612 - 5
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/0410 - 3
Cápa VK - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/11/045 - 11
Cápa VK - Soproni VSE2023/11/043 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mohács 2 - PSN Zrt.2023/10/288 - 20
Velencei-tavi UVE - PSN Zrt.2023/10/280 - 15
Titkár
3
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC-Zugló2024/04/0610 - 12
BVSC-Zugló - Endo Plus Service-Honvéd2024/04/2013 - 13
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC-Zugló2024/03/2011 - 6
2022/2023
meccs
Játékvezető
66
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Soproni VSE2022/11/068 - 7
Soproni VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/11/209 - 8
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi SI DSE2022/12/047 - 13
AVUS - Szentesi VK2023/04/1619 - 6
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2310 - 6
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - UVSE II.2022/10/024 - 30
Sportliget SE - UVSE II.2022/11/133 - 23
Soproni VSE - UVSE II.2022/11/209 - 11
III. Kerületi TVE - Győri VSE2022/11/2712 - 15
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2312 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/10/025 - 27
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2022/11/065 - 13
Sportliget SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/11/1310 - 9
Soproni VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2022/11/209 - 11
III. kerületi TVE - Győri VSE2022/11/275 - 10
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi SI DSE2022/12/040 - 5
AVUS - Szentesi VK2023/04/1616 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft II - KSI SE2022/12/1111 - 9
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/03/196 - 13
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - KSI SE2022/12/119 - 7
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/03/199 - 16
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Sportliget S.E.2022/10/169 - 17
YBL WPC - Hegyvidék-YBL2022/10/1613 - 4
MAFC-BME-INFINITYN - III.Kerületi TVE2022/11/2712 - 12
Sportliget S.E. - WP Brothers SE2022/11/2722 - 3
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - KSI SE2022/09/1711 - 8
FTC Utánpótlás - YBL WPC2022/09/1718 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - OSC VSE2023/02/257 - 14
BVSC - YBL WPC2023/02/2513 - 5
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - BVSC2023/06/1011 - 14
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - OSC Kft.2023/06/101 - 23
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Vasas Sport Club2023/06/103 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC Kft.2022/10/0812 - 3
KSI SE - Oázis SC2022/10/0819 - 6
OSC Kft. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/02/0415 - 9
Oázis SC - BVSC2023/02/047 - 12
Vasas Sport Club - OSC VSE2023/02/045 - 24
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1317 - 4
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/137 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Sportliget SE2022/10/2217 - 2
KSI SE - OSC VSE2022/10/2217 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - MATE-GEAC-MSA2022/10/0111 - 10
FTC Utánpótlás - BVSC2023/01/289 - 5
OSC Kft. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/2814 - 6
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1111 - 6
UVSE I. - OSC Kft.2023/03/1110 - 7
KSI SE - UVSE I.2023/04/156 - 11
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló II - VÁGTA Multisport Club2022/09/107 - 13
Kópé UVSE - MATE-GEAC-MSA2022/09/104 - 19
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2022/12/176 - 13
BVSC-Zugló - KSI SE2022/12/176 - 11
MVLC - Egri Vízilabda Klub2023/01/077 - 12
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/01/0719 - 4
KSI SE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/073 - 13
Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - UVSE I2022/08/276 - 12
MVLC - BVSC-Zugló2022/08/275 - 19
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/03/050 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/050 - 0
KSI SE - Egri VizilabdaKlub2023/03/050 - 0
Latorca - Vágta2023/03/050 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - PSN Zrt.2023/04/2213 - 5
Soproni VSE - Kaposvár VK2023/04/226 - 9
Kaposvár VK - Balaton Vízilabda Klub2023/04/2211 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2023/03/1216 - 1
Soproni VSE - Velencei-tavi UVE2023/03/1215 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/0615 - 3
Időmérő
39
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Kft. - Kaposvár2023/01/1815 - 11
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - BVSC2023/02/188 - 17
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2022/11/119 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Százhalombatta - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/10/0210 - 22
Sportliget SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2022/11/133 - 16
III. Kerületi TVE - Győri VSE2022/11/2710 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2022/11/069 - 10
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi SI DSE2022/12/049 - 17
AVUS - Szentesi VK2023/04/1616 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunakanyar Waterpolo - Angyalföldi SI DSE2023/04/2310 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - KSI SE2022/12/114 - 11
Egri Vízilabda Klub - KSI SE2023/03/193 - 21
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
1427 JSMA - Oázis Sport Club 2.2022/10/168 - 12
RETR-O-SC Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/11/275 - 0
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC VSE2022/09/174 - 13
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/02/2510 - 10
OSC VSE - KSI SE2023/06/1013 - 5
Oázis SC - YBL WPC II.2023/06/1017 - 8
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Sportliget SE2022/10/0814 - 4
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - OSC VSE2022/10/088 - 10
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/02/0417 - 11
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/05/1311 - 13
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Vasas Sport Club2022/10/223 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Pilisvörösvár2022/10/0119 - 1
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportliget Sport Egyesület2022/10/017 - 4
UVSE I. - KSI SE2023/01/289 - 6
KSI SE - BVSC2023/03/118 - 13
BVSC - FTC Utánpótlás2023/04/155 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/09/1014 - 3
KIS-PINGVIN SE - Pilisvörösvár2022/09/1017 - 2
PSN Zrt. - YBL WPC2022/12/173 - 6
OSC VSE - UVSE I2022/12/176 - 5
Budapesti Somóczi Lóránt Gyermek III. Fiú (2010) Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - OSC VSE2022/08/2711 - 11
III. Kerületi TVE - FTC Utánpótlás2022/08/270 - 37
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2023/04/2213 - 10
Tatabányai Vízmű SE - PSN Zrt.2023/04/2217 - 7
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Velence Plus2023/03/1215 - 0
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Velence Plus2023/03/1215 - 0
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/11/0612 - 11
Gólbíró
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - OSC VSE2022/11/1911 - 20
FTC - BVSC-Zugló2023/02/1117 - 11
Titkár
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2022/10/2212 - 6
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Kft.2022/11/1617 - 10
2021/2022
meccs
Játékvezető
33
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Vasas Sport Club2022/02/134 - 18
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2022/03/2012 - 11
Angyalföldi SI DSE - Cápa VK2022/05/0822 - 4
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2022/05/2211 - 9
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2022/03/2011 - 14
Angyalföldi SI DSE - Cápa VK2022/05/0822 - 9
Polo Academy Sport Club - Sportliget Sport Egyesület2022/05/228 - 18
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC2022/02/2710 - 11
TVSE Vízilabda Kft II - BVSC2022/03/069 - 8
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft III - BVSC2022/03/065 - 12
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - OSC VSE2022/05/068 - 16
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2022/02/2712 - 3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - Komplex Póló Suli SE2022/05/085 - 14
ELTE BEAC - ASI DSE2022/05/2214 - 15
YBL WPC - ASI DSE2022/05/2210 - 8
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2022/02/264 - 13
II. ker Sport és Szabadidö Kft - POLO Sport Club2022/02/2614 - 9
Sportliget SE - FTC Utánpótlás2022/05/143 - 16
OSC VSE - Vasas Sport Club2022/05/147 - 2
BVSC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/05/1415 - 2
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2022/03/195 - 16
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - YBL WPC2022/04/234 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/05/072 - 9
VSD - OSC Kft.2022/05/0710 - 5
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/04/094 - 19
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/04/0912 - 2
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/04/305 - 4
KSI SE II. - OSC VSE2022/04/300 - 15
Sportsziget SE - OSC VSE II2022/05/281 - 15
Százhalombatta - POLO Sport Club2022/05/285 - 4
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2022/02/123 - 12
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2022/02/1217 - 2
Sportliget Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/02/127 - 14
Időmérő
21
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - MVLC2022/03/206 - 13
Polo Academy Sport Club - Sportliget SE2022/05/2212 - 10
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Egri Vízilabda Klub2022/05/084 - 7
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2022/02/279 - 7
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft IV - BVSC-Zugló2022/03/063 - 8
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - SOTE VKS2022/02/2717 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - OSC VSE 2.2022/02/261 - 17
Oázis SC - YBL WPC II.2022/05/149 - 8
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - POLO Sport Club2022/03/1917 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE II. - FTC Utánpótlás II.2022/04/232 - 2
Sportliget Sport Egyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület III.2022/04/239 - 3
OSC VSE 2. - UVSE II.2022/05/074 - 12
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Oázis SC2022/05/072 - 9
Oxigén Úszó és Sportsuli - BVSC-Zugló II2022/05/076 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2022/04/0910 - 15
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - KSI SE II.2022/04/097 - 5
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2022/04/3015 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2022/04/3012 - 11
Oxigén Úszósuli - Városgazda Utánpótlás Akadémia2022/05/283 - 4
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/02/124 - 14
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Soproni VSE2022/02/124 - 13
Gólbíró
2
E.ON Férfi OB I Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2022/03/058 - 10
A-Híd VasasPlaket - Szolnoki Dózsa2022/05/1415 - 8