VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1998. 12. 10.
Budapest
2023/2024
meccs
Játékvezető
151
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Kaposvár2023/09/1614 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2023/10/043 - 20
PannErgy-MVLC-Miskolc - FTC2023/10/218 - 19
Pécsi VSK - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/10/289 - 13
Metalcom Szentes - A-Híd VasasPlaket2023/11/049 - 14
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Pécsi VSK2023/11/1810 - 7
BVSC-Zugló - Metalcom Szentes2023/11/2518 - 7
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2024/03/0211 - 9
Kaposvár - A-Híd VasasPlaket2024/03/1614 - 23
Endo Plus Service-Honvéd - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/2315 - 10
Kaposvár - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/05/0817 - 18
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - BVSC-Zugló2023/10/114 - 8
UVSE Kft. - BVSC-Zugló2024/04/0617 - 8
BVSC-Zugló - III. kerületi TVE2024/04/1012 - 8
FTC - BVSC-Zugló2024/04/2016 - 9
Valdor Szentes - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/04/2410 - 5
III. kerületi TVE - BVSC-Zugló2024/04/2712 - 13
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/08/1914 - 13
UVSE Vízilabda Kft. - PannErgy-MVLC-Miskolc2023/08/1910 - 10
A-Híd VasasPlaket - Kaposvár2023/08/2521 - 11
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/09/308 - 17
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Hódmezővásárhelyi VSC2023/09/237 - 5
Tatabányai Vízmű SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/11/169 - 7
YBL WPC - Neptun VSC2024/02/1713 - 7
AVUS - YBL WPC2024/02/2413 - 8
Tatabányai Vízmű SE - PTE-PEAC2024/04/039 - 11
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2024/05/0413 - 10
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - AVUS2024/05/1111 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Tatabányai Vízmű SE2024/05/118 - 16
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Tatabányai Vízmű SE2024/05/119 - 14
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/05/1110 - 14
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2024/06/0810 - 9
Váci Vízilabda SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/089 - 14
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2024/06/087 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1720 - 4
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1921 - 3
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/286 - 23
OSC VSE - PSN Zrt.2024/02/1114 - 11
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1810 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/139 - 16
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/1413 - 11
Vasas Sport Club - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/05/1813 - 14
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/1912 - 8
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/108 - 10
Polo Academy Sport Club - SZVPS II2023/11/0517 - 16
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0515 - 8
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/0315 - 7
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/2411 - 12
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1721 - 5
OSC VSE - BVSC2023/09/2414 - 6
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/10/0816 - 15
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1911 - 8
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2613 - 3
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1019 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/138 - 5
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/076 - 13
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/219 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/04/288 - 7
OSC VSE - Szegedi Vizipóló Suli2024/05/1015 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - SZVPS II2023/11/053 - 33
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0517 - 23
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/269 - 12
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/036 - 21
OSC Kft. - Sportliget SE2024/02/1117 - 8
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2024/03/031 - 18
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2024/03/1019 - 13
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - FTC Utánpótlás2023/09/0210 - 13
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC2023/09/247 - 10
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/10/083 - 10
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2616 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1011 - 10
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/2816 - 12
OSC VSE - PSN Zrt.2024/02/117 - 3
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/076 - 7
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/142 - 17
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/214 - 8
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/04/284 - 7
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/257 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/05/268 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - YBL WPC2023/09/1012 - 7
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/269 - 7
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/033 - 15
OSC Kft. - Sportliget SE2024/02/117 - 6
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/039 - 13
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2024/03/0310 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Váci Vízilabda SE2024/03/1015 - 17
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/0114 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/226 - 28
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2917 - 13
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft II2023/12/035 - 12
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/065 - 15
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/257 - 8
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/0717 - 23
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
MVLC - UVSE I2024/06/016 - 18
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2024/06/017 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - MVLC2024/06/028 - 5
AVUS - UVSE I2024/06/021 - 16
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0815 - 2
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/221 - 34
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2924 - 6
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft III2023/12/035 - 10
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/066 - 9
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/259 - 6
FTC Vízilabda Utánpótlás - BVSC2024/03/1715 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/015 - 15
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0817 - 10
FTC Utánpótlás - BVSC-Zugló2024/03/1721 - 8
Egri Vízilabda Klub - BVSC-Zugló2024/04/0712 - 8
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2024/05/056 - 7
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/05/0510 - 12
Dunaújvárosi Főiskola VE - Szentesi VK2024/05/058 - 7
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS2024/02/0413 - 18
Szentes - OSC VSE 2024/02/047 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - OSC Kft.2023/10/016 - 11
RETR-O-SC Sport Egyesület - FTC2023/10/299 - 21
FTC - OSC Kft.2023/11/1914 - 9
OSC Kft. - Szent István Polo2023/11/2614 - 7
HETE - MAFC-BME-INFINITYN2023/12/039 - 12
RETR-O-SC Sport Egyesület - Új-Hullám SE2024/02/1815 - 7
Oázis SC - ELTE BEAC2024/02/187 - 8
RETR-O-SC Sport Egyesület - Polo Academy Sport Club2024/04/1420 - 4
BVSC - Szent István Polo2024/04/147 - 11
RETR-O-SC Sport Egyesület - MAFC-BME-INFINITYN2024/05/1215 - 4
Új-Hullám SE - HETE2024/05/1214 - 10
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Aquaworm Waterpolo Göd - YBL WPC II.2024/02/244 - 14
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/04/1316 - 8
FTC Utánpótlás - YBL WPC II.2024/04/1313 - 3
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2024/02/1015 - 11
OSC Kft. - OSC VSE2024/02/103 - 16
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2719 - 6
OSC VSE - Százhalombatta2024/04/2710 - 4
OSC VSE - Sportliget Sport Egyesület2024/04/2721 - 2
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - BVSC2023/12/178 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/176 - 4
Oázis SC - UVSE II.2024/01/277 - 5
Aquaworm Waterpolo Göd - Sportliget Sport Egyesület2024/01/2719 - 6
BVSC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0410 - 11
UVSE I - OSC VSE2024/05/0410 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Kópé UVSE2023/12/093 - 8
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/12/099 - 2
FTC Utánpótlás - OSC VSE2024/02/032 - 7
Balaton Vízilabda Klub - UVSE2024/02/0312 - 2
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/03/096 - 8
UVSE - OSC VSE2024/03/095 - 14
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
MAFC-BME-INFINITYN - YBL JUNIOR2024/01/1316 - 12
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/100 - 0
AVUS - baby2024/03/100 - 0
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
JSMA - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2024/04/211 - 16
Egri Vízilabda Klub - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2024/04/2113 - 2
Időmérő
59
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Endo Plus Service-Honvéd - UVSE Vízilabda Kft.2023/08/1913 - 11
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Balaton Vízilabda Klub2024/05/117 - 11
Tatabányai Vízmű SE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/06/0817 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - BVSC2023/09/249 - 13
Egri Vízilabda Klub - Vasas Sport Club2023/10/083 - 16
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2612 - 1
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Egri Vízilabda Klub2023/12/1013 - 12
Egri Vízilabda Klub - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/078 - 16
Egri Vízilabda Klub - PSN Zrt.2024/04/2116 - 13
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - OSC VSE2024/04/2812 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/268 - 10
Polo Academy Sport Club - AQUA SE Nyíregyháza2023/12/036 - 5
OSC Kft. - Sportliget S.E.2024/02/1116 - 6
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2024/03/034 - 12
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2024/03/1016 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Szegedi Vizipóló Suli2024/01/284 - 16
OSC VSE - PSN Zrt.2024/02/1119 - 11
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/147 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szentesi VK2023/09/1015 - 7
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/035 - 14
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - AVUS2023/09/1712 - 14
FTC Utánpótlás - PSN Zrt.2023/11/1914 - 2
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/03/1313 - 6
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Polo Academy Sport Club - SZVPS II2023/11/052 - 15
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/11/0519 - 6
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 12
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0828 - 2
FTC Utánpótlás - BVSC2024/03/1720 - 13
Gyermek III. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/06/0112 - 4
PSN Zrt. - KSI SE2024/06/024 - 14
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/0112 - 5
Egri Vízilabda Klub - BVSC2024/04/078 - 9
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/2211 - 19
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/10/2910 - 9
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft IV2023/12/0319 - 5
Győri VSE - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/12/0611 - 10
Egri Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/02/255 - 7
Győri VSE - KSI SE2024/05/055 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/10/0123 - 5
Oázis Sport Club 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1811 - 16
Sportliget S.E. - Ozorai-Hullámtörők SC2024/05/1218 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/2418 - 2
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/04/1330 - 4
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2005)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/02/108 - 12
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Polo Academy Sport Club2024/04/276 - 11
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2024/04/274 - 12
Polo Academy Sport Club - Százhalombatta2024/04/274 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I - KSI SE2023/12/1710 - 6
Cívis Póló VSE - UVSE II.2024/01/274 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/01/2710 - 1
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - KSI SE2024/05/047 - 19
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
ASI-VASAS - SOTE VKS2023/12/0911 - 7
MATE-GEAC-MSA - SOTE VKS2023/12/0910 - 8
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/02/036 - 17
Balaton Vízilabda Klub - KSI SE2024/03/091 - 13
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III.Kerületi TVE - Oázis SC2024/01/1310 - 14
Észak-keleti Területi Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - JSMA2024/04/2110 - 1
Aquaworm Waterpolo Göd - Egri Vízilabda Klub2024/04/212 - 16
Gólbíró
2
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2023/09/0214 - 13
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2023/09/026 - 9
2022/2023
meccs
Játékvezető
24
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/04/029 - 16
BVSC - Vasas Sport Club2023/04/2314 - 12
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/1412 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - UVSE II.2023/04/029 - 12
OSC VSE - PSN Zrt.2023/04/3017 - 12
Oázis SC - UVSE II.2023/06/046 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2023/04/2316 - 8
OSC VSE - PSN Zrt.2023/04/3015 - 14
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/149 - 5
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/06/049 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/1618 - 7
BVSC - TVSE Vízilabda Kft II2023/04/2313 - 11
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/1617 - 3
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/2313 - 14
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Hegyvidék-YBL - BVSC2023/04/3015 - 4
Poseidon VSE - 1427 JSMA2023/04/3014 - 5
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Sportliget Sport Egyesület2023/06/107 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - BVSC2023/06/101 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - PSN Zrt.2023/04/017 - 2
UVSE I - OSC VSE2023/04/018 - 5
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0112 - 4
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/05/1312 - 6
UVSE I - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1319 - 5
BVSC-Zugló II - YBL WPC II.2023/06/1016 - 3
Időmérő
14
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - MVLC2023/04/0810 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - PSN Zrt.2023/04/3010 - 9
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/06/049 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Vasas Sport Club2023/04/2314 - 5
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/147 - 11
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/04/025 - 7
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - TVSE Vízilabda Kft III2023/04/235 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - TVSE Vízilabda Kft IV2023/04/1617 - 4
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Oázis Sport Club 2.2023/04/3019 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vágta Multisport Club - YBL WPC2023/06/101 - 12
BVSC - Vágta Multisport Club2023/06/1023 - 1
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - BVSC-Zugló2023/04/014 - 4
YBL WPC - KSI SE2023/05/133 - 12
PSN Zrt. - BVSC-Zugló2023/05/137 - 18