VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

2002. 01. 09.
Budapest
2023/2024
meccs
Titkár
127
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - KSI2023/12/0520 - 9
Endo Plus Service-Honvéd - OSC VSE2023/12/0610 - 10
Endo Plus Service-Honvéd - FTC2024/04/139 - 23
OSC VSE - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/2012 - 8
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/269 - 8
FTC - OSC VSE2024/05/0919 - 10
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - BVSC-Zugló2024/04/2016 - 9
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Eszterházy SC2023/09/1614 - 19
AVUS - Eszterházy SC2023/12/1612 - 5
Oázis SC - Neptun VSC2024/05/189 - 10
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1711 - 9
OSC VSE - BVSC2023/09/249 - 13
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2914 - 5
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/108 - 16
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2718 - 6
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/04/0711 - 7
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/0816 - 3
OSC Kft. - Győri VSE2023/10/158 - 7
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II.2023/11/1910 - 12
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0417 - 22
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Szentesi VK2024/02/1812 - 10
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/213 - 22
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1713 - 14
OSC VSE - BVSC2023/09/2414 - 6
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2911 - 4
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/1010 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2717 - 5
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/04/078 - 9
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/0514 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/084 - 10
OSC Kft. - Győri VSE2023/10/158 - 12
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/194 - 16
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/045 - 25
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Szentesi VK2024/02/1810 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/217 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Egri Vízilabda Klub2023/09/1722 - 2
OSC VSE - BVSC2023/09/247 - 10
OSC VSE - Vasas Sport Club2023/10/2910 - 8
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/109 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - AVUS2024/01/2716 - 6
OSC VSE - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/04/076 - 7
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/05/056 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/086 - 9
OSC Kft. - Győri VSE2023/10/155 - 13
Dunakanyar Waterpolo - UVSE Vízilabda Sportegyesület II2023/11/196 - 19
Százhalombatta - Soproni VSE2024/02/0410 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Szentesi VK2024/02/188 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/217 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/0314 - 13
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Vízilabda Utánpótlás - KSI SE2024/03/035 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/05/1813 - 11
KSI SE - Szentesi VK2024/05/186 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - KSI SE2024/03/0311 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/10/0811 - 13
YBL JUNIOR - ELTE BEAC2023/10/0811 - 11
Poseidon VSE - III.Kerületi TVE2023/10/089 - 21
OSC Kft. - III.Kerületi TVE2023/10/2911 - 12
RETR-O-SC Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/269 - 15
MAFC-BME-INFINITYN - Ozorai-Hullámtörők SC2023/11/2624 - 7
Új-Hullám SE - WPBSE2023/11/268 - 12
Oázis SC - Szent István Polo2023/12/1019 - 9
BVSC - III.Kerületi TVE2024/03/069 - 20
RETR-O-SC Sport Egyesület - Semmelweis VKS2024/03/104 - 20
MAFC-BME-INFINITYN - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/03/1011 - 17
Ozorai-Hullámtörők SC - BVSC2024/03/105 - 7
OSC Kft. - Sportliget S.E.2024/04/0711 - 9
WPBSE - MAFC-BME-INFINITYN2024/04/149 - 10
Semmelweis VKS - OSC Kft.2024/04/1417 - 12
OSC Kft. - Polo Academy Sport Club2024/05/0517 - 7
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/09/3028 - 7
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/09/304 - 16
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/3011 - 10
III. Kerületi TVE - YBL WPC II.2024/02/036 - 8
MVLC - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0316 - 11
Aquaworm Waterpolo Göd - III. Kerületi TVE2024/02/037 - 11
OSC VSE - III. Kerületi TVE2024/02/2414 - 1
KSI SE - YBL WPC2024/02/249 - 6
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2024/02/245 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2024/05/048 - 7
KSI SE - BVSC2024/05/046 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/05/049 - 10
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Százhalombatta2023/12/093 - 18
Polo Academy Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0916 - 6
Százhalombatta - OSC VSE2023/12/094 - 13
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - UVSE II.2024/05/1810 - 19
Váci Vízilabda Sport Egyesület - BVSC2024/06/0116 - 8
FTC Utánpótlás - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/06/0115 - 8
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/06/017 - 3
UVSE II. - FTC Utánpótlás2024/06/0811 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/06/0815 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - UVSE II.2024/06/087 - 11
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/06/089 - 20
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/06/0812 - 13
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Százhalombatta2023/10/145 - 0
Oázis SC - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/10/144 - 17
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/143 - 12
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/1414 - 4
FTC Utánpótlás - Kópé UVSE2023/10/1418 - 5
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2023/12/178 - 16
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE I2023/12/174 - 16
BVSC - OSC VSE2023/12/179 - 14
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2024/03/026 - 14
BVSC-Zugló II - KÓPÉ ÚVSE II.2024/03/0218 - 3
KIS-PINGVIN SE - YBL WPC II.2024/03/0219 - 4
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/0711 - 6
KSI SE - UVSE2023/10/0720 - 5
BVSC - FTC Utánpótlás2023/10/079 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2023/10/072 - 17
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/11/255 - 2
UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/2513 - 2
III. kerületi TVE - Sport és Szabadidő Kft2024/04/065 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Kistarcsa2024/04/065 - 7
Sport és Szabadidő Kft - Latorca2024/04/067 - 4
OSC VSE II - Kistarcsa2024/04/0612 - 5
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2012 - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/04/1413 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY2013 - Vasas Sport Club2023/12/100 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Latorca2023/12/100 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Vasas Sport Club2023/12/100 - 0
Latorca - Vágta2023/12/100 - 0
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget Sport Egyesület - Velencei-tavi UVE2024/04/1311 - 5
Mohacs 3 - Cápa VK2024/04/135 - 13
Sportliget Sport Egyesület - Cápa VK2024/04/1311 - 6
Mohacs 3 - Velencei-tavi UVE2024/04/1317 - 8
Észak-keleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2024/04/2716 - 9
Gyöngyösi Alligátorok VC - Zempléni Vízilabda Klub2024/04/279 - 16
Kópé UVSE - Zempléni Vízilabda Klub2024/04/279 - 15
Gyöngyösi Alligátorok VC - Kazincbarcikai Delfin Vízisport Klub2024/04/2713 - 9
Időmérő
17
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - BVSC-Zugló2024/03/139 - 10
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - GYŐRI VÍZISPORT KFT2023/10/0419 - 2
FTC - Valdor Szentes2023/10/2519 - 11
FTC - UVSE Kft.2023/10/2812 - 8
GYŐRI VÍZISPORT KFT - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/04/036 - 14
FTC - UVSE Kft.2024/05/0810 - 11
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Valdor Szentes2023/09/2916 - 7
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Ceglédi VSE2023/09/1610 - 10
OSC Kft. - YBL WPC2023/10/2713 - 9
OSC Kft. - Eszterházy SC2023/11/2513 - 10
OSC Kft. - AVUS2023/12/0917 - 11
OSC Kft. - PTE-PEAC2024/02/0314 - 9
Oázis SC - ASI DSE2024/03/0211 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Semmelweis VKS - Szent István Polo2023/10/2923 - 6
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KIS-PINGVIN SE - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/12/0915 - 4
Sportliget Sport Egyesület - OSC VSE2023/12/096 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - PSN Zrt.2023/10/117 - 6
2022/2023
meccs
Titkár
86
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2022/12/1710 - 11
OSC VSE - Kaposvár2023/01/1417 - 7
Endo Plus Service-Honvéd - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/02/0411 - 4
KSI - FTC2023/03/187 - 16
A-Híd VasasPlaket - Egri Vízilabda Kft.2023/03/1817 - 12
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2023/04/1518 - 8
OSC VSE - A-Híd VasasPlaket2023/04/2010 - 8
A-Híd VasasPlaket - Endo Plus Service-Honvéd2023/05/147 - 9
OSC VSE - FTC2023/05/186 - 8
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/01/255 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/03/115 - 14
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Semmelweis VKS2023/03/118 - 22
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Szegedi Úszó és Vízilabda Tömegsport Egylet2023/03/1113 - 10
Győri VSE - Semmelweis VKS2023/03/116 - 15
Egri Vízmű Sport Club - Ceglédi VSE2023/06/107 - 9
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/06/1011 - 6
Egri Vízmű Sport Club - Dunakanyar Waterpolo2023/06/109 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Ceglédi VSE2023/06/109 - 9
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC2022/12/1015 - 16
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
FTC - UVSE Kft.2022/12/179 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Ifi-serdülő2022/11/2016 - 5
OSC Kft. - Soproni VSE2022/11/277 - 6
OSC Kft. - Győri VSE2022/12/1113 - 6
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/0511 - 10
OSC VSE - BVSC2023/02/197 - 15
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/1920 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/03/269 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2022/11/2021 - 14
OSC Kft. - Soproni VSE2022/11/2712 - 5
OSC Kft. - Győri VSE2022/12/1116 - 11
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/0512 - 3
OSC VSE - BVSC2023/02/197 - 11
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/197 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/03/265 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Balaton Vízilabda Klub2022/11/2024 - 5
OSC Kft. - Soproni VSE2022/11/277 - 11
OSC Kft. - Győri VSE2022/12/116 - 10
KSI SE - Szegedi Vizipóló Suli2023/02/0519 - 4
OSC VSE - BVSC2023/02/1910 - 9
OSC Kft. - Angyalföldi SI DSE2023/03/197 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/03/260 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - III. kerületi TVE2023/03/124 - 16
TVSE Vízilabda Kft II - Egri Vízilabda Klub2023/04/028 - 3
OSC VSE - Győri VSE2023/04/237 - 19
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda SE2023/04/3014 - 8
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - III. kerületi TVE2023/03/125 - 12
TVSE Vízilabda Kft III - Egri Vízilabda Klub2023/04/0213 - 6
OSC VSE - Győri VSE2023/04/238 - 12
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/3023 - 6
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/03/1223 - 16
TVSE Vízilabda Kft IV - Egri Vízilabda Klub2023/04/0214 - 8
OSC VSE - Győri VSE2023/04/2315 - 16
OSC VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/3011 - 10
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2022/11/1316 - 9
OSC Kft. - Szent István Polo2022/11/2715 - 6
OSC Kft. - ELTE BEAC2022/12/1112 - 6
OSC Kft. - Hegyvidék-YBL2023/02/195 - 8
OSC Kft. - RETR-O-SC Sport Egyesület2023/03/1913 - 10
Semmelweis VKS - Oázis SC2023/03/2619 - 10
WP Brothers SE - Szent István Polo2023/04/2812 - 8
2023. évi Budapesti Heavy Tools Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - YBL JUNIOR2023/01/2215 - 9
MAFC-INFINITYN - ASI DSE2023/01/228 - 14
Tatabányai Vízmű SE - BVSC2023/01/2220 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/02/1814 - 7
FTC Utánpótlás - Oázis SC2023/02/1813 - 8
BVSC - OSC Kft.2023/02/185 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Sportliget SE2023/02/1814 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - BVSC2023/02/0412 - 2
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/02/048 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - FTC-Telekom Waterpolo2023/02/0418 - 7
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - KSI SE2023/03/257 - 12
OSC Kft. - FTC Utánpótlás2023/03/256 - 9
BVSC - UVSE I.2023/03/259 - 10
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda Sport Egyesület - KSI SE II.2023/06/0312 - 11
Angyalföldi Sportiskola DSE - UVSE II.2023/06/0314 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - KSI SE II.2022/11/126 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE B2022/11/1215 - 3
Budapesti honvéd Sportegyesület II - Oázis SC2022/11/127 - 7
III. kerületi TVE - Sportsziget SE2023/01/2810 - 5
OSC VSE II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/01/289 - 1
Kistarcsa - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/01/280 - 15
KIS-PINGVIN SE - Oázis SC2023/06/033 - 9
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Oázis SC2022/11/200 - 0
FTC Utánpótlás - Latorca2022/11/200 - 0
Kópé UVSE - KSI SE2022/11/200 - 0
Egri VizilabdaKlub - Váci Vízilabda SE2022/11/200 - 0
Időmérő
20
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szentesi VK2022/12/0216 - 7
OSC VSE - Egri Vízilabda Kft.2023/01/219 - 10
UVSE Vízilabda Kft. - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/03/189 - 7
OSC VSE - Endo Plus Service-Honvéd2023/03/2913 - 10
FTC - Endo Plus Service-Honvéd2023/05/0311 - 4
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/12/1011 - 14
OSC Kft. - AVUS2022/12/176 - 10
OSC Kft. - Oázis SC2023/01/2115 - 12
OSC Kft. - YBL WPC2023/03/2511 - 11
Oázis SC - Hódmezővásárhelyi VSC2023/04/019 - 10
OSC Kft. - Invictus SC2023/04/158 - 12
OSC Kft. - Ceglédi VSE2023/04/2212 - 13
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Szolnoki Dózsa2022/11/2315 - 10
Szolnoki Dózsa - OSC VSE2022/11/268 - 11
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - OSC Kft.2022/12/048 - 17
WP Brothers SE - Híd az Egészségért Tömegsport Egyesület2023/04/1619 - 12
Semmelweis VKS - 1427 JSMA2023/04/1620 - 7
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Oázis SC2023/04/0113 - 1
YBL WPC - Mom Sport YBL2023/04/0115 - 2
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/04/195 - 13