VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1980. 02. 12.
Gyál
2023/2024
meccs
Játékvezető
128
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
A-Híd VasasPlaket - UVSE Vízilabda Kft.2023/09/1613 - 7
FTC - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2023/10/1319 - 10
Pécsi VSK - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/11/045 - 15
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/11/1117 - 7
Egri Vízilabda Kft. - Pécsi VSK2023/11/2513 - 12
Kaposvár - OSC VSE2024/03/238 - 10
PannErgy-MVLC-Miskolc - Metalcom Szentes2024/03/3012 - 13
A-Híd VasasPlaket - SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT2024/04/0617 - 8
UVSE Vízilabda Kft. - Metalcom Szentes2024/04/1311 - 11
Metalcom Szentes - Egri Vízilabda Kft.2024/04/2011 - 15
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Kft. - Szegedi Vízilabda Egylet2023/09/3012 - 6
GYŐRI VÍZISPORT KFT - III. kerületi TVE2023/10/1110 - 20
Szegedi Vízilabda Egylet - III. kerületi TVE2023/10/289 - 10
TVSE Vízilabda Kft - III. kerületi TVE2023/11/226 - 15
UVSE Kft. - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2024/03/028 - 6
III. kerületi TVE - Valdor Szentes2024/03/1610 - 8
UVSE Kft. - III. kerületi TVE2024/03/2022 - 7
BENU Férfi Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - A-Híd VasasPlaket2023/08/279 - 23
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/09/1619 - 7
Neptun VSC - YBL WPC2023/09/309 - 13
ASI DSE - Oázis SC2023/10/1414 - 9
Neptun VSC - OSC Kft.2023/10/1416 - 16
ASI DSE - YBL WPC2023/12/0214 - 14
ASI DSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/12/0910 - 10
Neptun VSC - Oázis SC2023/12/0914 - 17
OSC Kft. - Oázis SC2024/02/2410 - 8
ASI DSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2316 - 10
YBL WPC - PTE-PEAC2024/04/1311 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0812 - 11
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/107 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/299 - 12
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0523 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1220 - 12
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2612 - 1
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2024/01/2813 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/1113 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/189 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0315 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/1019 - 6
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2812 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 19
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/148 - 5
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - YBL WPC2023/09/086 - 8
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2417 - 4
Sportliget S.E. - YBL WPC2023/10/012 - 9
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1513 - 15
III. Kerületi TVE - YBL WPC2023/11/1918 - 20
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/268 - 10
Szentesi VK - Budafóka XXII. SE2023/12/0321 - 1
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0321 - 7
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/2411 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/213 - 22
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/105 - 3
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1218 - 5
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2613 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Vasas Sport Club2023/12/1716 - 9
Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/188 - 7
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/107 - 11
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2813 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2429 - 3
Sportliget SE - YBL WPC2023/10/014 - 19
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1511 - 9
Szentesi VK - Budafóka XXII. SE2023/12/0318 - 3
SZVPS II - Sportliget SE2024/02/1815 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 8
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szentesi VK2023/07/2712 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/087 - 11
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/293 - 18
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0514 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Vasas Sport Club2023/12/1710 - 8
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület2024/01/286 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/118 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2024/03/0312 - 1
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/147 - 20
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Szentesi VK2023/09/086 - 10
III. kerületi TVE - YBL WPC2023/11/193 - 13
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/269 - 7
SZVPS II - Sportliget SE2024/02/1810 - 11
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 12
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/217 - 8
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/10/226 - 28
III. kerületi TVE - FTC Utánpótlás2023/11/192 - 13
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/12/039 - 18
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda SE2024/02/2514 - 5
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/033 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/2512 - 6
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/105 - 18
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2024/04/1411 - 14
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/2211 - 19
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/11/193 - 38
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/1010 - 3
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2024/04/146 - 13
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szentes - OSC VSE 2024/02/047 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Új-Hullám SE2023/11/0517 - 7
ELTE BEAC - Sportliget S.E.2023/11/0512 - 12
Polo Academy Sport Club - FTC2023/11/128 - 23
III.Kerületi TVE - MAFC-BME-INFINITYN2023/11/1918 - 5
OSC Kft. - Szent István Polo2023/11/2614 - 7
Polo Academy Sport Club - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/12/109 - 20
HETE - ELTE BEAC2024/04/079 - 12
Polo Academy Sport Club - Semmelweis VKS2024/04/076 - 23
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/12/0210 - 5
YBL WPC - Vasas Sport Club2023/12/0212 - 10
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0215 - 3
FTC Utánpótlás - YBL WPC2024/02/0312 - 11
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/02/034 - 13
OSC VSE - III. Kerületi TVE2024/02/2414 - 1
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2024/02/245 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/03/096 - 17
MGM 2009 - Vasas Sport Club2024/03/094 - 14
Vasas Sport Club - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0926 - 4
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2023/12/165 - 8
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/12/1614 - 7
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás2023/12/166 - 11
Sportliget Sport Egyesület - Oázis SC2024/02/101 - 15
Cívis Póló VSE - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/102 - 10
Sportliget Sport Egyesület - Cívis Póló VSE2024/02/103 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/1718 - 5
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2024/02/176 - 3
2024. évi Budapesti Téli Kupa
MérkőzésDátumEredmény
YBL JUNIOR - FTC2024/01/2010 - 14
BVSC - III.Kerületi TVE2024/01/209 - 22
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Mórahalmi Vízisport Klub - Invictus Sc2023/10/2113 - 7
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Csongrád VVSE2023/10/2113 - 8
Invictus Sc - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/212 - 18
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár VK - Iron waterpolo2023/11/186 - 6
Soproni VSE - Balaton VK I2023/11/1828 - 2
Iron waterpolo - Soproni VSE2023/11/182 - 13
Időmérő
51
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - BVSC2023/10/1414 - 17
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - Vasas Sport Club2023/12/1715 - 14
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
SZVPS II - Sportliget S.E.2024/02/1815 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Szegedi Vizipóló Suli2023/10/0811 - 4
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/10/2910 - 7
Vasas Sport Club - PSN Zrt.2023/11/0511 - 12
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2024/01/2812 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - Vasas Sport Club2024/02/118 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - PSN Zrt.2024/03/0314 - 12
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/04/147 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/086 - 7
III. Kerületi TVE - YBL WPC2023/11/197 - 16
OSC Kft. - YBL WPC2023/11/269 - 12
OSC Kft. - Soproni VSE2024/03/247 - 8
AQUA SE Nyíregyháza - Tatabányai Vízmű SE2024/04/217 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/102 - 15
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1216 - 7
OSC VSE - Kaposvár VK2023/11/2616 - 8
Szegedi Vizipóló Suli - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/02/1815 - 10
Szegedi Vizipóló Suli - PSN Zrt.2024/03/106 - 4
Vasas Sport Club - Egri Vízilabda Klub2024/03/2812 - 4
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - Polo Academy Sport Club2023/09/2435 - 1
Sportliget SE - YBL WPC2023/10/015 - 12
MVLC - Ceglédi VSE2023/10/1510 - 5
Szentesi VK - Budafóka XXII. SE2023/12/0318 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - Csabai Csirkefogók VK2024/03/0310 - 11
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - POLO Sport Club2024/03/103 - 22
Egri Vízilabda Klub - Győri VSE2024/04/1427 - 1
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szegedi Vizipóló Suli - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/10/221 - 34
III. kerületi TVE - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/11/194 - 16
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szentesi VK - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/12/0312 - 3
Szegedi Vizipóló Suli - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2024/02/258 - 12
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Dózsa - Szegedi VPS2024/02/0413 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - WPBSE2023/11/059 - 12
Szent István Polo - Ozorai-Hullámtörők SC2024/03/0312 - 9
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/028 - 6
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/039 - 14
KSI SE - YBL WPC2024/02/249 - 6
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - MGM 20092024/03/098 - 12
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2023/12/1610 - 5
MVLC - PSN Zrt.2023/12/1615 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/12/166 - 16
Aquaworm Waterpolo Göd - UVSE II.2024/02/108 - 9
Oázis SC - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/108 - 14
UVSE II. - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/02/107 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE - PSN Zrt.2024/02/176 - 12
Délkeleti Területi Gyermek Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Csongrád VVSE - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/219 - 10
Mórahalmi Vízisport Klub - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/10/216 - 13
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Balaton VK I2023/11/1824 - 1
PSN Zrt. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1815 - 7
Kaposvár VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1815 - 9
Titkár
1
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Valdor Szentes - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/04/2013 - 11
Gólbíró
2
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2024/04/0612 - 9
A-Híd VasasPlaket - OSC VSE2024/04/139 - 11
2022/2023
meccs
Játékvezető
52
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvár - OSC VSE2023/04/0110 - 14
KSI - Pécsi VSK2023/04/125 - 9
Pécsi VSK - Egri Vízilabda Kft.2023/04/1912 - 13
Egri Vízilabda Kft. - MVLC2023/05/2115 - 12
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
TVSE Vízilabda Kft - POLO Sport Club2023/05/2011 - 3
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
GYŐRI VÍZISPORT KFT - SZNVE2023/04/066 - 11
TVSE Vízilabda Kft - SZNVE2023/05/032 - 12
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0211 - 9
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/167 - 10
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/04/236 - 10
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/04/2618 - 8
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3017 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/05/1320 - 19
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - KSI SE2023/05/149 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/163 - 16
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/04/234 - 12
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/04/2716 - 3
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3016 - 3
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0218 - 6
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/04/166 - 16
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2023/04/2313 - 20
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/04/168 - 14
FTC Vízilabda Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/237 - 20
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - Ozorai-Faterpolo VSE2023/04/0217 - 6
FTC - WP Brothers SE2023/04/2326 - 6
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - OSC Kft.2023/03/255 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - YBL WPC II.2023/03/2512 - 6
Vasas Sport Club - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/1510 - 12
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Oázis SC2023/04/158 - 16
OSC VSE - KSI SE2023/06/1013 - 5
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - OSC Kft.2023/06/101 - 23
Oázis SC - YBL WPC II.2023/06/1017 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Vasas Sport Club2023/06/103 - 9
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - OSC Kft.2023/04/228 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/04/221 - 6
OSC VSE - Oázis SC2023/04/2224 - 4
Sportliget SE - Vasas Sport Club2023/05/1311 - 13
KSI SE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/05/1317 - 4
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
FTC-Telekom Waterpolo - FTC Utánpótlás2023/06/037 - 7
Mom Sport YBL - Vasas Sport Club2023/06/034 - 15
OSC VSE - Sportliget SE2023/06/0312 - 5
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/176 - 6
FTC-Telekom Waterpolo - Vasas Sport Club2023/06/178 - 12
Mom Sport YBL - KSI SE2023/06/175 - 17
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - Vágta Multisport Club2023/04/1515 - 3
Sportliget Sport Egyesület - Pilisvörösvár2023/04/1515 - 5
MVLC - FTC Utánpótlás II.2023/05/0615 - 7
KSI SE - OSC Kft.2023/05/279 - 6
FTC Utánpótlás - UVSE I.2023/05/278 - 8
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/05/069 - 11
SOTE VKS - OSC VSE2023/05/063 - 16
KSI SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület I.2023/05/065 - 8
Időmérő
16
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/04/0213 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - OSC VSE2023/04/169 - 8
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/04/232 - 14
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/04/264 - 9
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2023/04/3018 - 10
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - FTC Utánpótlás2023/04/169 - 15
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/04/2312 - 18
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - YBL WPC II.2023/04/1511 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület II - BVSC2023/06/1011 - 14
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - BVSC2023/04/226 - 17
FTC Utánpótlás - BVSC2023/05/137 - 9
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/06/033 - 13
KSI SE - BVSC2023/06/0324 - 2
OSC VSE - YBL WPC2023/06/1711 - 8
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - YBL WPC2023/04/158 - 7
Angyalföldi Sportiskola DSE - BVSC2023/05/273 - 15