VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1947. 08. 18.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
116
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - DVSE2023/09/1611 - 6
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/09/3015 - 10
Eszterházy SC - DVSE2023/10/1410 - 13
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - AVUS2023/10/286 - 14
DVSE - Hódmezővásárhelyi VSC2023/11/1121 - 8
Eszterházy SC - Tatabányai Vízmű SE2023/11/1110 - 6
ASI DSE - Neptun VSC2024/04/1313 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1220 - 12
AVUS - OSC VSE2023/12/0311 - 16
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/244 - 6
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/087 - 9
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/158 - 24
Ifi-serdülő - Dunakanyar Waterpolo2023/10/2913 - 8
Ifi-serdülő - Százhalombatta2023/11/1917 - 10
Ifi-serdülő - SZVPS II2024/03/0310 - 11
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1218 - 5
AVUS - OSC VSE2023/12/036 - 23
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/249 - 11
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/089 - 3
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/1513 - 3
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/10/2912 - 6
Balaton Vízilabda Klub - Százhalombatta2023/11/1918 - 7
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2024/03/0310 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/11/1216 - 7
AVUS - OSC VSE2023/12/036 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/09/2410 - 4
Soproni VSE - OSC Kft.2023/10/088 - 3
AQUA SE Nyíregyháza - Angyalföldi SI DSE2023/10/157 - 16
Balaton Vízilabda Klub - Dunakanyar Waterpolo2023/10/299 - 16
Balaton Vízilabda Klub - Százhalombatta2023/11/194 - 14
Balaton Vízilabda Klub - SZVPS II2024/03/0313 - 9
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/0114 - 8
Fehérvár Vízilabda SE - TVSE Vízilabda Kft II2023/11/053 - 25
Fehérvár Vízilabda SE - KSI SE2023/11/261 - 34
BVSC - FTC Utánpótlás2024/02/1816 - 12
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/0112 - 5
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft III2023/11/053 - 22
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/262 - 23
BVSC - FTC Vízilabda Utánpótlás2024/02/1810 - 11
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/10/015 - 15
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - TVSE Vízilabda Kft IV2023/11/0514 - 4
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - KSI SE2023/11/264 - 18
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2024/02/187 - 18
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis Sport Club 2. - OSC Kft.2023/10/016 - 11
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/10/0123 - 5
RETR-O-SC Sport Egyesület - Új-Hullám SE2024/02/1815 - 7
Oázis Sport Club 2. - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1811 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - III.Kerületi TVE2024/03/245 - 15
Oázis Sport Club 2. - Új-Hullám SE2024/04/079 - 9
Oázis SC - WPBSE2024/04/0714 - 9
FTC - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/04/210 - 0
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - KSI SE2023/09/3028 - 7
Vasas Sport Club - FTC Utánpótlás2023/09/304 - 16
YBL WPC - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/09/3011 - 10
OSC VSE - FTC Utánpótlás2023/12/0210 - 5
YBL WPC - Vasas Sport Club2023/12/0212 - 10
KSI SE - FTC Utánpótlás2023/12/028 - 6
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/12/0215 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - KSI SE2024/02/039 - 14
FTC Utánpótlás - YBL WPC2024/02/0312 - 11
Vasas Sport Club - OSC VSE2024/02/034 - 13
OSC VSE - III. Kerületi TVE2024/02/2414 - 1
KSI SE - YBL WPC2024/02/249 - 6
III. Kerületi TVE - OSC Kft.2024/02/245 - 9
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2024/03/236 - 17
Aquaworm Waterpolo Göd - FTC Utánpótlás2024/03/233 - 32
YBL WPC II. - Vasas Sport Club2024/03/236 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Vasas Sport Club2023/11/2522 - 2
OSC VSE - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2023/11/2513 - 2
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Budapesti Honvéd Sportegyesület2023/11/252 - 33
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2024/02/048 - 12
II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft - Vasas Sport Club2024/02/042 - 16
MGM 2009 - Városgazda Utánpótlás Akadémia2024/02/0423 - 0
Aquaworm Waterpolo Göd - II. Kerületi Sport és Szabadidősport Nonprofit Kft2024/02/045 - 15
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
MATE-GEAC-MSA - YBL WPC2023/11/185 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/188 - 11
MVLC - Cívis Póló VSE2023/11/1815 - 0
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2024/02/107 - 10
MATE-GEAC-MSA - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2024/02/101 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2024/02/107 - 8
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2024/03/029 - 4
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2024/03/023 - 12
KÓPÉ ÚVSE II. - Sportsziget SE2024/03/027 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - KIS-PINGVIN SE2024/03/026 - 14
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2024/04/200 - 0
Kópé UVSE - MVLC2024/04/200 - 0
PSN Zrt. - FTC Utánpótlás2024/04/200 - 0
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2024/03/0910 - 15
Latorca - Sport és Szabadidő Kft2024/03/097 - 14
Kistarcsa - III. kerületi TVE2024/03/0911 - 9
III. kerületi TVE - Sport és Szabadidő Kft2024/04/065 - 15
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Kistarcsa2024/04/065 - 7
Sport és Szabadidő Kft - Latorca2024/04/067 - 4
OSC VSE II - Kistarcsa2024/04/0612 - 5
OSC VSE - PSN Zrt.2024/04/1311 - 3
PSN Zrt. - KSI SE2024/04/136 - 17
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - BVSC-Zugló2024/04/210 - 0
Semmelweis VKS - FTC Utánpótlás2024/04/210 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Tatabányai Vízmű SE - BUSC2023/11/260 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - baby2023/11/260 - 0
Tatabányai Vízmű SE - baby2023/11/260 - 0
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - BUSC2023/11/260 - 0
Kaposvári VK BABY - Soproni VSE2024/04/140 - 0
BUSC - Győri VSE2024/04/140 - 0
Soproni VSE - Mohacs Baby2024/04/140 - 0
Győri VSE - Kaposvári VK BABY2024/04/140 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Mohacs Baby2024/04/140 - 0
Tatabányai Vízmű SE - BUSC2024/04/140 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Iron WP - Pápai SE2023/11/0414 - 7
Soproni VSE - Győri VSE2023/11/044 - 6
Iron WP - Győri VSE2023/11/048 - 14
Soproni VSE - Pápai SE2023/11/0418 - 3
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Balaton VK2023/10/2811 - 7
Cápa VK - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/283 - 18
Cápa VK - Balaton VK2023/10/288 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/10/286 - 16
2022/2023
meccs
Ellenőr
134
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZEGEDI FÉRFI VÍZILABDA CSAPAT KFT - Pécsi VSK2023/03/2519 - 7
Pécsi VSK - UVSE Vízilabda Kft.2023/05/039 - 11
Pécsi VSK - Kaposvár2023/05/198 - 7
Osztályozó
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - TVSE Vízilabda Kft2023/05/218 - 19
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2023/03/1114 - 9
Ceglédi VSE - Eszterházy SC2023/04/1515 - 14
Eszterházy SC - AVUS2023/04/2212 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/0223 - 22
PSN Zrt. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1915 - 8
Ifi-serdülő - Budafóka XXII. SE2023/04/2313 - 10
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/04/2617 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/024 - 6
PSN Zrt. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1915 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2023/04/2316 - 3
Kaposvár VK - Szentesi VK2023/04/2610 - 8
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/05/2615 - 7
FTC Utánpótlás - Vasas Sport Club2023/05/2617 - 2
KSI SE - OSC VSE2023/05/2612 - 7
PSN Zrt. - UVSE I.2023/05/2614 - 5
Gyermek IV. Országos Playoff
MérkőzésDátumEredmény
AQUA Sportegyesület Nyíregyháza - AVUS2023/06/104 - 15
OSC VSE - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/06/1015 - 3
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/1010 - 2
Egri Vízilabda Klub - UVSE2023/06/108 - 17
OSC VSE - AQUA Sportegyesület Nyíregyháza2023/06/1015 - 0
Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft. - AVUS2023/06/104 - 13
UVSE - Szegedi Vizipóló Suli2023/06/1014 - 3
Egri Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/06/105 - 10
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Soproni VSE - Angyalföldi SI DSE2023/04/0214 - 6
PSN Zrt. - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1911 - 5
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. SE2023/04/2317 - 5
Blamax-Kaposvár Gyermek - Szentesi VK2023/04/265 - 13
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/266 - 16
SZNVE T&N - Győri VSE2023/04/165 - 21
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/2611 - 7
SZNVE - Győri VSE2023/04/162 - 19
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
POLO Sport Club - Győri VSE2023/03/267 - 28
SZNVE - Győri VSE2023/04/1612 - 23
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/05/219 - 22
Győri VSE - OSC VSE2023/05/2127 - 9
POLO Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/2120 - 13
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - OSC Kft.2023/03/267 - 11
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2006)
MérkőzésDátumEredmény
YBL WPC - BVSC2023/05/208 - 12
OSC VSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület II2023/05/2013 - 8
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE II. - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/01/073 - 13
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Sportsziget SE2023/01/2810 - 5
OSC VSE II - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/01/289 - 1
Kistarcsa - Budapesti honvéd Sportegyesület II2023/01/280 - 15
MATE-GEAC-MSA - KIS-PINGVIN SE2023/05/203 - 7
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/05/209 - 5
Oázis SC - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/05/204 - 6
Új-Hullám SE B - OSC VSE II2023/05/209 - 8
Budapesti honvéd Sportegyesület II - III. kerületi TVE2023/05/206 - 6
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Sportsziget SE2023/05/204 - 6
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Cápa VK - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/050 - 0
Kanizsa VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/050 - 0
Cápa VK - Blamax-Kaposvár Baby I.2023/03/050 - 0
Soproni VSE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/03/050 - 0
Kanizsa VSE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/03/050 - 0
Soproni VSE - Blamax-Kaposvár Baby I.2023/03/050 - 0
PSN Zrt. - AVUS2023/04/230 - 0
Tatabányai Vízmű SE - Győri VSE2023/04/230 - 0
baby - Mohacs Baby2023/04/230 - 0
PSN Zrt. - Győri VSE2023/04/230 - 0
Mohacs Baby - AVUS2023/04/230 - 0
baby - Tatabányai Vízmű SE2023/04/230 - 0
Mohacs Baby - PSN Zrt.2023/05/140 - 0
baby - AVUS2023/05/140 - 0
Mohacs Baby - Győri VSE2023/05/140 - 0
Tatabányai Vízmű SE - AVUS2023/05/140 - 0
baby - Győri VSE2023/05/140 - 0
Tatabányai Vízmű SE - PSN Zrt.2023/05/140 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2023/01/1417 - 6
Erzsébeti SMTK - Balaton Vízilabda Klub2023/01/148 - 20
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/01/149 - 12
Kaposvár VK - PSN Zrt.2023/03/1811 - 7
Soproni VSE - Tatabányai Vízmű SE2023/03/187 - 9
PSN Zrt. - Balaton Vízilabda Klub2023/03/185 - 16
Tatabányai Vízmű SE - Kaposvár VK2023/03/189 - 9
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/189 - 9
Balaton Vízilabda Klub - PSN Zrt.2023/05/1315 - 13
Kaposvár VK - Tatabányai Vízmű SE2023/05/138 - 7
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/05/138 - 6
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű SE2023/05/135 - 23
Kaposvár VK - Soproni VSE2023/05/1313 - 8
Balaton Vízilabda Klub - Kaposvár VK2023/06/035 - 11
PSN Zrt. - Soproni VSE2023/06/037 - 15
Balaton Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű SE2023/06/038 - 11
PSN Zrt. - Kaposvár VK2023/06/036 - 17
Tatabányai Vízmű SE - Soproni VSE2023/06/0314 - 9
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Győri VSE - Pápai SE2023/02/187 - 8
Tatabányai Vízmű SE - Oázis Nonprofit Kft2023/02/1817 - 9
Győri VSE - PSN Zrt.2023/02/1811 - 15
Oázis Nonprofit Kft - Pápai SE2023/02/186 - 21
PSN Zrt. - Tatabányai Vízmű SE2023/02/1814 - 11
Dunaújvárosi Főiskola VE - Kaposvár VK2023/04/019 - 10
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/04/013 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Kaposvár VK2023/04/017 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/014 - 9
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Soproni VSE2023/04/015 - 8
Pápai SE - Tatabányai Vízmű SE2023/05/064 - 10
PSN Zrt. - Győri VSE2023/05/0611 - 2
Oázis Nonprofit Kft - Tatabányai Vízmű SE2023/05/062 - 18
Pápai SE - PSN Zrt.2023/05/063 - 14
Oázis Nonprofit Kft - Győri VSE2023/05/064 - 19
DVL Gyermek II. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Kft - Mohacs 32023/02/0413 - 7
Mohacs 3 - BUSC2023/02/0415 - 19
BUSC - Balaton Vízilabda Kft2023/02/048 - 9
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/02/1119 - 6
Kaposvár Vízilabda Klub - AVUS2023/02/114 - 18
Győri Vízisport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/1110 - 8
Győri Vízisport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/02/118 - 4
AVUS - PSN Zrt.2023/04/2910 - 7
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/04/295 - 11
Győri Vízisport Egyesület - Kaposvár Vízilabda Klub2023/04/2912 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2023/04/295 - 5
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Győri Vízisport Egyesület2023/04/296 - 12
AVUS - Kaposvár Vízilabda Klub2023/04/2914 - 5
Velencei-tavi UVE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/272 - 17
Velence Plus - Soproni VSE2023/05/270 - 15
Cápa VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/05/276 - 15
Cápa VK - Soproni VSE2023/05/271 - 15
DVL Gyermek IV. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton Vízilabda Klub - Mohács 32023/02/0515 - 0
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/051 - 16
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Mohács 32023/02/0519 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/2616 - 10
Cápa VK - Mohács 32023/02/2619 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2023/02/2615 - 4
Cápa VK - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/02/268 - 17
Soproni VSE - Mohács 32023/02/269 - 9
Mohács 3 - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/03/191 - 16
Soproni VSE - Cápa VK2023/03/191 - 13
Mohács 3 - Balaton Vízilabda Klub2023/03/192 - 13
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Cápa VK2023/03/1914 - 7
Soproni VSE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/194 - 8