VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1946. 09. 21.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
124
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC - Metalcom Szentes2023/09/1520 - 6
FTC - Egri Vízilabda Kft.2023/11/1117 - 7
MOL Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Szegedi Vízilabda Egylet2023/10/0311 - 6
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - TVSE Vízilabda Kft2023/10/2820 - 10
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - Valdor Szentes2024/02/2818 - 6
III. kerületi TVE - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/03/0211 - 8
III. kerületi TVE - FTC2024/04/0610 - 15
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - GYŐRI VÍZISPORT KFT2024/04/1316 - 7
BENU Női Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/09/308 - 17
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ASI DSE - Eszterházy SC2023/11/0413 - 12
OSC Kft. - Eszterházy SC2023/11/2513 - 10
ASI DSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2024/03/2316 - 10
Női OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC - MAFC-INFINITYN2023/12/0221 - 4
FTC - POLO Sport Club2024/02/109 - 11
MAFC-INFINITYN - BVSC2024/03/164 - 10
Férfi OB II. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
SZVTK OBII. - MAFC-INFINITYN2023/12/098 - 5
SZUVTE BT - Békéscsaba2023/12/0911 - 8
Szentesi Üdülőközpont - Csongrád Városi Vízilabda SE2023/12/0910 - 9
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1718 - 6
BVSC - PSN Zrt.2023/10/3113 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 10
BVSC - Kaposvár VK2023/12/1017 - 7
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1810 - 11
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/1413 - 11
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget S.E. - Százhalombatta2023/10/0812 - 11
Százhalombatta - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/1513 - 19
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/2913 - 16
Sportliget S.E. - Dunakanyar Waterpolo2023/12/0311 - 9
III. Kerületi TVE - Sportliget S.E.2024/02/0419 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/119 - 19
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 12
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/245 - 16
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0714 - 5
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1721 - 6
BVSC - PSN Zrt.2023/10/3115 - 9
UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget - OSC VSE2023/11/059 - 11
BVSC - Kaposvár VK2023/12/1025 - 6
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/147 - 9
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Százhalombatta2023/10/089 - 4
Százhalombatta - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/154 - 37
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/295 - 12
Sportliget SE - Dunakanyar Waterpolo2023/12/033 - 9
III. Kerületi TVE - Sportliget SE2024/02/0415 - 4
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/114 - 22
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/107 - 19
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/2419 - 12
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0711 - 10
BENU Fiú Gyermek Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - BVSC2023/08/165 - 32
BVSC - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/08/3124 - 5
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Cívis Póló VSE2023/09/1725 - 6
BVSC - PSN Zrt.2023/10/3120 - 3
UVSE Vízilabda Sportegyesület - OSC VSE2023/11/0512 - 5
BVSC - Kaposvár VK2023/12/1023 - 6
FTC Utánpótlás - BVSC2024/02/1812 - 8
Vasas Sport Club - BVSC2024/04/142 - 17
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Sportliget SE - Százhalombatta2023/10/085 - 6
Százhalombatta - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/10/158 - 13
Angyalföldi SI DSE - Szentesi VK2023/10/298 - 19
Sportliget SE - Dunakanyar Waterpolo2023/12/037 - 5
III. kerületi TVE - Sportliget SE2024/02/049 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Győri VSE2024/02/116 - 21
Százhalombatta - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/03/1022 - 9
Váci Vízilabda SE - Budafóka XXII. SE2024/03/2416 - 14
Dunakanyar Waterpolo - Dunaújvárosi Főiskola VE2024/04/0721 - 5
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - POLO Sport Club2023/11/1216 - 6
III. kerületi TVE - FTC Utánpótlás2023/11/192 - 13
BVSC - POLO Sport Club2023/11/2617 - 6
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/03/0311 - 14
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft II2024/03/174 - 18
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - POLO Sport Club2023/11/1216 - 5
III. kerületi TVE - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/11/194 - 16
BVSC - POLO Sport Club2023/11/2621 - 4
BVSC - Egri Vízilabda Klub2024/03/0314 - 13
III. kerületi TVE - TVSE Vízilabda Kft III2024/03/175 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Dunaújvárosi Főiskola VE - POLO Sport Club2023/11/1225 - 3
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - FTC Utánpótlás2023/11/193 - 38
BVSC-Zugló - POLO Sport Club2023/11/2614 - 7
BVSC-Zugló - Egri Vízilabda Klub2024/03/0310 - 13
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - TVSE Vízilabda Kft IV2024/03/170 - 23
Leány Gyermek 2 (2010-2011) Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület - FTC Utánpótlás2023/10/148 - 11
MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/10/146 - 22
FTC Utánpótlás - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia2023/10/1428 - 1
2024. évi Vízilabda Komjádi Kupa
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Kapovári Vízilabda Klub2024/02/0319 - 10
PSN Zrt.-PVSK - BVSC2024/02/0314 - 17
Halassy Olivér emléktorna
MérkőzésDátumEredmény
Egri VizilabdaKlub - PSN Zrt.2023/09/095 - 9
OSC VSE - Hódmezővásárhelyi Vízilabda Sport Club2023/09/0917 - 1
BVSC-Zugló - UVSE2023/09/093 - 15
MVLC - Budafóka XXII. SE2023/09/096 - 8
AVUS - BVSC-Zugló2023/09/096 - 3
MVLC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/095 - 7
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Poseidon VSE - III.Kerületi TVE2023/10/089 - 21
WPBSE - Sportliget S.E.2023/12/0314 - 16
Budapesti Serdülő Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
OSC Kft. - III. Kerületi TVE2023/12/0211 - 5
Városgazda Utánpótlás Akadémia - Aquaworm Waterpolo Göd2023/12/0216 - 11
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Vasas Sport Club - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/2530 - 1
Budapesti Honvéd Sportegyesület - OSC VSE2023/11/258 - 9
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
FTC Utánpótlás - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/2421 - 10
Angyalföldi Sportiskola DSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/02/248 - 16
UVSE II. - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2024/02/2415 - 6
Angyalföldi Sportiskola DSE - FTC Utánpótlás2024/02/246 - 18
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - Szolnoki Vízilabda Sport Klub Kft.2023/10/143 - 12
Egri Vízilabda Klub - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/1414 - 4
FTC Utánpótlás - Kópé UVSE2023/10/1418 - 5
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Oázis SC2023/11/1816 - 1
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Sportliget Sport Egyesület2023/11/1815 - 0
UVSE II. - Százhalombatta2023/11/1819 - 4
Kópé UVSE - FTC Utánpótlás2023/12/166 - 11
MVLC - PSN Zrt.2023/12/1615 - 11
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/12/166 - 16
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Oázis SC2024/01/2710 - 1
Aquaworm Waterpolo Göd - Cívis Póló VSE2024/01/2715 - 8
Sportliget Sport Egyesület - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2024/01/270 - 15
Sport és Szabadidő Kft - III. Kerületi TVE2024/03/0211 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - Százhalombatta2024/03/0215 - 7
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2023/09/165 - 16
Egri Vízilabda Klub - MATE-GEAC Valkai Ági Vízilabda Akadémia LEÁNY20122023/09/1615 - 4
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2023/09/1613 - 4
SOTE VKS - Egri Vízilabda Klub2023/09/168 - 18
Balaton Vízilabda Klub - Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület2023/09/169 - 5
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ifi-serdülő - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/09/3013 - 6
Pápai SE - Velence PLUS2023/09/304 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Velence PLUS2023/09/3017 - 5
Ifi-serdülő - Pápai SE2023/09/3024 - 5
2022/2023
meccs
Ellenőr
126
E.ON Férfi OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - Szolnoki Dózsa2022/12/037 - 11
FTC - UVSE Vízilabda Kft.2023/01/1312 - 5
BVSC-Zugló - UVSE Vízilabda Kft.2023/02/0116 - 4
FTC - Szentesi VK2023/02/1414 - 9
A-Híd VasasPlaket - Szentesi VK2023/03/2913 - 10
FTC - Pécsi VSK2023/04/1319 - 9
E.ON Női OB I. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2022/10/195 - 10
BVSC - TVSE Vízilabda Kft2022/11/1920 - 5
FTC - BVSC2022/11/2313 - 8
III. kerületi TVE - Szentesi VK2022/12/106 - 10
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - III. kerületi TVE2023/02/0417 - 7
BVSC - FTC2023/02/226 - 11
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC2023/03/0412 - 5
Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület - BVSC2023/04/2711 - 6
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2022/11/059 - 11
OSC Kft. - AVUS2022/12/176 - 10
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - Invictus SC2023/01/218 - 18
OSC Kft. - Neptun VSC2023/02/1113 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - Eszterházy SC2023/02/2514 - 12
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - OSC Kft.2023/04/0116 - 12
Ceglédi VSE - Invictus SC2023/05/069 - 10
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE2023/02/184 - 8
UVSE - MAFC-INFINITYN2023/02/1813 - 7
BVSC - POLO Sport Club2023/02/2312 - 4
MAFC-INFINITYN - BVSC2023/02/277 - 22
UVSE - III.Kerületi TVE2023/05/0813 - 4
III.Kerületi TVE - UVSE2023/05/088 - 13
BVSC - FTC2023/05/1116 - 11
BENU Férfi Vízilabda Magyar Kupa
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Kft. - FTC2022/11/119 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Csabai Csirkefogók VK2022/10/1620 - 8
Budafóka XXII. SE - Ceglédi VSE2022/10/168 - 7
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/2716 - 2
Sportliget SE - Győri VSE2022/11/026 - 18
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2022/11/045 - 23
Aquaworm Waterpolo Göd - Váci Vízilabda SE2022/11/137 - 8
Angyalföldi SI DSE - SZVPS II2022/11/2014 - 13
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/11/275 - 9
Dunakanyar Waterpolo - Tatabányai Vízmű SE2022/12/044 - 17
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1110 - 20
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC Kft.2022/12/1816 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/129 - 6
Aquaworm Waterpolo Göd - Polo Academy Sport Club2023/02/198 - 10
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/268 - 6
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/03/0516 - 4
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1411 - 5
BVSC - PSN Zrt.2023/03/1912 - 11
Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo2023/03/2614 - 12
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2023/04/0217 - 11
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/04/3017 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/143 - 23
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Csabai Csirkefogók VK2022/10/1622 - 10
Budafóka XXII. SE - Ceglédi VSE2022/10/167 - 19
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/279 - 8
Sportliget SE - Győri VSE2022/11/024 - 15
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2022/11/0411 - 21
Aquaworm Waterpolo Göd - Váci Vízilabda SE2022/11/136 - 9
Angyalföldi SI DSE - SZVPS II2022/11/2011 - 5
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/11/2719 - 6
Dunakanyar Waterpolo - Tatabányai Vízmű SE2022/12/0410 - 14
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1117 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC Kft.2022/12/1812 - 6
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/1214 - 7
Aquaworm Waterpolo Göd - Polo Academy Sport Club2023/02/1911 - 13
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/267 - 8
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/03/054 - 19
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1413 - 0
BVSC - PSN Zrt.2023/03/1914 - 9
Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo2023/03/2613 - 14
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2023/04/0215 - 7
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/04/3018 - 9
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 8
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Oázis SC - Csabai Csirkefogók VK2022/10/1615 - 16
Budafóka XXII. SE - Ceglédi VSE2022/10/160 - 5
Vasas Sport Club - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2022/10/2710 - 9
Sportliget SE - Győri VSE2022/11/026 - 12
Váci Vízilabda SE - Oázis SC2022/11/0411 - 16
Aquaworm Waterpolo Göd - Váci Vízilabda SE2022/11/139 - 11
Angyalföldi SI DSE - SZVPS II2022/11/2014 - 8
FTC Utánpótlás - Szegedi Vizipóló Suli2022/11/2716 - 3
Dunakanyar Waterpolo - Tatabányai Vízmű SE2022/12/049 - 14
Sportliget SE - Százhalombatta2022/12/1111 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - OSC Kft.2022/12/1810 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2023/02/125 - 10
Aquaworm Waterpolo Göd - Polo Academy Sport Club2023/02/1914 - 8
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Tatabányai Vízmű SE2023/02/2614 - 15
Budafóka XXII. SE - Váci Vízilabda SE2023/03/059 - 14
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1424 - 2
Angyalföldi SI DSE - Dunakanyar Waterpolo2023/03/2610 - 5
Sportliget SE - Polo Academy Sport Club2023/04/0218 - 4
BVSC - Szolnoki Dózsa2023/04/301 - 13
Aquaworm Waterpolo Göd - Százhalombatta2023/05/1413 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda SE2023/02/1025 - 4
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/129 - 6
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/1616 - 10
BVSC - FTC Utánpótlás2023/04/3013 - 10
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
III. kerületi TVE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/1024 - 4
FTC Vízilabda Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1218 - 9
BVSC - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/166 - 11
BVSC - FTC Vízilabda Utánpótlás2023/04/306 - 12
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/02/1013 - 19
FTC Utánpótlás - Egri Vízilabda Klub2023/03/1222 - 3
BVSC-Zugló - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/04/1613 - 10
BVSC-Zugló - FTC Utánpótlás2023/04/308 - 12
Délkeleti Területi Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi VSE - Csongrád VVSE2023/05/0610 - 7
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Csabai Csirkefogók VK2023/05/067 - 1
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Csongrád VVSE2023/05/0611 - 7
Ceglédi VSE - Csabai Csirkefogók VK2023/05/0616 - 3
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Semmelweis VKS2022/11/200 - 5
III.Kerületi TVE - Oázis SC2022/11/2010 - 8
Angyalföldi Sportiskola DSE - 1427 JSMA2023/03/1220 - 7
III.Kerületi TVE - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/03/1611 - 10
Ozorai-Faterpolo VSE - Poseidon VSE2023/03/1912 - 12
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
OSC VSE - UVSE II.2022/10/155 - 11
FTC Utánpótlás II. - Váci Vízilabda Sport Egyesület2022/10/158 - 10
MVLC - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/10/154 - 9
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/03/1814 - 4
FTC Utánpótlás - KSI SE2023/03/188 - 16
OSC VSE - PSN Zrt.2023/03/187 - 4
YBL WPC - UVSE I2023/03/185 - 15
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Egri Vízilabda Klub - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/04/1515 - 8
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Kópé UVSE2023/04/159 - 9
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2023/04/159 - 3
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Oázis Nonprofit Kft2022/11/0525 - 3
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/11/054 - 12
Tatabányai Vízmű SE - Oázis Nonprofit Kft2022/11/0516 - 2
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - Balaton Vízilabda Klub2022/11/056 - 4