VERSENYCENTRUM - KÖZREMŰKÖDŐI ADATLAP

1941. 12. 29.
Budapest
2023/2024
meccs
Ellenőr
78
Férfi OB I/B. Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Neptun VSC - Eszterházy SC2023/09/1614 - 19
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/10/157 - 14
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2922 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2023/11/2611 - 12
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1013 - 9
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/03/0312 - 8
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 19
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/219 - 15
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/015 - 12
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/11/1215 - 8
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0610 - 8
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/10/159 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2916 - 9
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület,Margitsziget2023/11/2610 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1014 - 9
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/03/0311 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/0717 - 11
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/217 - 15
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/018 - 9
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/11/1218 - 3
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0617 - 7
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budapesti Honvéd Sportegyesület - BVSC2023/10/1512 - 13
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Cívis Póló VSE2023/10/2925 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület2023/11/269 - 10
Budapesti Honvéd Sportegyesület - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2023/12/1017 - 13
KSI SE - Egri Vízilabda Klub2024/03/0315 - 3
Budapesti Honvéd Sportegyesület - PSN Zrt.2024/04/1113 - 4
Budapesti Honvéd Sportegyesület - FTC Utánpótlás2024/04/217 - 9
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Csabai Csirkefogók VK2023/10/0112 - 14
Oázis SC - Polo Academy Sport Club2023/11/1222 - 1
Tatabányai Vízmű SE - AQUA SE Nyíregyháza2024/04/0613 - 15
Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget - KSI SE2024/03/2717 - 4
Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2024/03/2715 - 5
Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget - KSI SE2024/03/278 - 13
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Sport és Szabadidő Kft2023/11/1110 - 7
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - FTC Utánpótlás2023/11/119 - 8
MATE-GEAC-MSA - Angyalföldi Sportiskola DSE2023/11/111 - 4
Sport és Szabadidő Kft - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/119 - 7
Sport és Szabadidő Kft - YBL WPC2024/03/2311 - 12
BVSC - KSI SE2024/03/2310 - 7
UVSE I. - Sport és Szabadidő Kft2024/03/2323 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - YBL WPC2023/09/237 - 14
Cívis Póló VSE - Váci Vízilabda Sport Egyesület2023/09/237 - 11
MATE-GEAC-MSA - MVLC2023/09/235 - 13
Angyalföldi Sportiskola DSE - Cívis Póló VSE2023/09/2317 - 4
YBL WPC - MVLC2023/09/2312 - 13
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2023/09/231 - 6
YBL WPC II. - BVSC-Zugló II2023/11/182 - 17
UVSE Vízilabda Sportegyesület III. - KIS-PINGVIN SE2023/11/1815 - 7
KÓPÉ ÚVSE II. - Városgazda Utánpótlás Akadémia2023/11/182 - 17
Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI) - Angyalföldi Sportiskola DSE2024/02/1013 - 14
Váci Vízilabda Sport Egyesület - MATE-GEAC-MSA2024/02/104 - 8
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - YBL WPC2024/02/105 - 14
Oázis SC - Cívis Póló VSE2024/03/023 - 9
Budafóka XXII. ker. Sport Egyesület - Aquaworm Waterpolo Göd2024/03/0211 - 7
UVSE II. - Sportliget Sport Egyesület2024/03/0218 - 3
MVLC - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2024/04/2016 - 7
Egri Vízilabda Klub - Kópé UVSE2024/04/2013 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - PSN Zrt.2024/04/205 - 10
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
ASI-VASAS - SOTE VKS2023/12/0911 - 7
Oázis SC - Kópé UVSE2023/12/093 - 8
MATE-GEAC-MSA - SOTE VKS2023/12/0910 - 8
Budapesti Baby I. Bajnokság (2013)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/10/080 - 0
Semmelweis VKS - Ceglédi VSE2023/10/080 - 0
Oázis SC - FTC Utánpótlás2023/10/080 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Semmelweis VKS2023/10/080 - 0
FTC Utánpótlás - UVSE Vízilabda Sportegyesület II.2023/10/080 - 0
Ceglédi VSE - Oázis SC2023/10/080 - 0
Ceglédi VSE - FTC Utánpótlás2023/11/050 - 0
Oázis SC - Semmelweis VKS2023/11/050 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Ceglédi VSE2023/11/050 - 0
FTC Utánpótlás - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2023/11/050 - 0
DVL Baby I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Kaposvári VK BABY - Tatabányai Vízmű SE2024/02/180 - 0
Soproni VSE - Győri VSE2024/02/180 - 0
Mohacs Baby - BUSC2024/02/180 - 0
Győri VSE - Kaposvári VK BABY2024/02/180 - 0
Tatabányai Vízmű SE - BUSC2024/02/180 - 0
Soproni VSE - Mohacs Baby2024/02/180 - 0
2022/2023
meccs
Ellenőr
46
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Angyalföldi Sportiskola DSE - Tatabányai Vízmű SE2023/03/2516 - 7
Neptun VSC - Ceglédi VSE2023/03/2510 - 16
Angyalföldi Sportiskola DSE - Oázis SC2023/04/2214 - 8
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
ELTE BEAC - Váci Vízilabda SE2023/04/1513 - 6
SZUVTE BT - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/05/2010 - 18
Váci Vízilabda SE - Győri VSE2023/05/2012 - 7
Váci Vízilabda SE - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2023/05/2017 - 10
SZUVTE BT - Győri VSE2023/05/2013 - 10
Erzsébeti SMTK - Új-Hullám SE2023/06/1011 - 10
Polo Academy Sport Club - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/109 - 11
Erzsébeti SMTK - Dunaújvárosi Főiskola VE2023/06/109 - 16
Polo Academy Sport Club - Új-Hullám SE2023/06/109 - 13
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Ifi-serdülő2023/03/197 - 18
UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget II. - YBL WPC2023/03/2611 - 18
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/029 - 10
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1618 - 6
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2023/04/2311 - 17
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/148 - 13
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/199 - 15
UVSE II. - YBL WPC2023/03/2617 - 10
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda SE2023/04/0210 - 8
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/168 - 10
Váci Vízilabda SE - III. Kerületi TVE2023/04/2310 - 12
Budafóka XXII. SE - III. Kerületi TVE2023/05/143 - 23
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2023/03/1918 - 8
UVSE Vízilabda Sportegyesület II - YBL WPC2023/03/2615 - 12
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2023/04/027 - 25
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. (KESI)2023/04/1612 - 5
Váci Vízilabda SE - III. kerületi TVE2023/04/239 - 10
Budafóka XXII. SE - III. kerületi TVE2023/05/144 - 16
Leány 2009-2010 Országos Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
BVSC-Zugló - KSI SE2023/03/187 - 8
BVSC-Zugló - KSI SE2023/03/1812 - 6
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/04/1514 - 6
KSI SE - Dunaújvárosi Főiskola Vízilabda Egyesület2023/04/1512 - 9
BVSC-Zugló - TVSE Vízilabda Kft V2023/05/0619 - 4
BVSC-Zugló - TVSE Vízilabda Kft V2023/05/0620 - 7
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - PSN Zrt.2023/05/2014 - 5
BVSC-Zugló - YBL WPC2023/05/208 - 3
Budapesti Baby I. Bajnokság (2012)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - FTC Utánpótlás2023/06/040 - 0
Váci Vízilabda SE - Ceglédi VSE2023/06/040 - 0
Vágta - BVSC-Zugló2023/06/040 - 0
Egri VizilabdaKlub - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2023/06/040 - 0
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Pápai SE2023/04/223 - 11
Iron WP - Velence Plus2023/04/2211 - 4
Iron WP - Pápai SE2023/04/2212 - 6
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Velence Plus2023/04/226 - 15
2021/2022
meccs
Ellenőr
125
Férfi OB I/B Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sport kft. - ASI DSE2021/12/0414 - 11
Oázis SC - Fehérvár Vízilabda Sport kft.2022/03/0312 - 13
Tatabányai Vízmű SE - ASI DSE2022/04/0213 - 10
AVUS - Tatabányai Vízmű SE2022/05/148 - 5
Neptun VSC - Ceglédi VSE2022/05/147 - 18
Ceglédi VSE - YBL WPC2022/05/2612 - 13
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Balaton VK - III.Kerületi TVE2021/11/244 - 14
Dunaújvárosi Főiskola VE - III.Kerületi TVE2022/05/2824 - 5
UVSE - OSC VSE2022/05/2814 - 10
Angyalföldi SI DSE - PTE-PEAC2022/05/2923 - 3
PTE-PEAC - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/292 - 17
Angyalföldi SI DSE - Hódmezővásárhelyi VSC2022/05/2915 - 9
Férfi OB II Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Budafóka XXII. ker. SE - Poseidon VSE2021/11/2714 - 6
Poseidon VSE - Erzsébeti SMTK2021/11/278 - 9
Gyöngyösi Alligátorok VC - Cívis Póló VSE2022/02/050 - 0
Ceglédi VSE - DVSE2022/02/055 - 14
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Cívis Póló VSE2022/02/0511 - 21
Ceglédi VSE - Egri Vízmű Sport Club2022/02/057 - 20
Gyöngyösi Alligátorok VC - Egri Vízmű Sport Club2022/02/050 - 0
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - DVSE2022/02/0510 - 12
ELTE BEAC - Poseidon VSE2022/02/269 - 6
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/02/2613 - 8
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - ELTE BEAC2022/02/267 - 13
Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE) - Poseidon VSE2022/02/268 - 17
Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület - Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club2022/02/2613 - 9
Békéscsaba - DVSE2022/03/1911 - 5
Fehérvár Vízilabda SE - Budafóka XXII. ker. SE2022/03/197 - 19
Békéscsaba - Sportliget SE2022/03/199 - 15
DVSE - Budafóka XXII. ker. SE2022/03/1913 - 18
Fehérvár Vízilabda SE - Sportliget SE2022/03/1910 - 17
Poseidon VSE - ELTE BEAC2022/04/098 - 15
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/04/0911 - 15
Poseidon VSE - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2022/04/095 - 17
ELTE BEAC - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/04/0919 - 8
Aquatics Úszásoktató és Vízilabda Sport Club - Kecskeméti Vízilabda Egyesület (KVE)2022/04/098 - 13
BENU Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2021/12/1218 - 10
PSN Zrt. - Szentesi VK2021/12/1915 - 10
Váci Vízilabda SE - Ifi-serdülő2022/02/1315 - 6
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - MVLC2022/02/209 - 20
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2022/03/0619 - 4
Oázis SC - MVLC2022/03/206 - 13
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/03/277 - 10
Oázis SC - Csabai Csirkefogók VK2022/04/0324 - 9
Ifi-serdülő - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/0819 - 8
BENU Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2021/12/128 - 12
PSN Zrt. - Szentesi VK2021/12/1912 - 8
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2022/02/1316 - 11
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - MVLC2022/02/208 - 18
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2022/03/0611 - 10
Oázis SC - MVLC2022/03/2012 - 11
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/03/2712 - 9
Oázis SC - Csabai Csirkefogók VK2022/04/0322 - 8
Balaton Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/0824 - 6
BENU Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2021/12/122 - 27
PSN Zrt. - Szentesi VK2021/12/1915 - 10
Váci Vízilabda SE - Balaton Vízilabda Klub2022/02/1310 - 23
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - MVLC2022/02/2015 - 9
Egri Vízilabda Klub - Kaposvár VK2022/03/0611 - 12
Oázis SC - MVLC2022/03/2011 - 14
AVUS - Egri Vízilabda Klub2022/03/272 - 15
Oázis SC - Csabai Csirkefogók VK2022/04/039 - 6
Balaton Vízilabda Klub - AQUA SE Nyíregyháza2022/05/0814 - 16
BENU Leány Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda SE - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margistziget2021/11/282 - 29
Győri VSE - SZNVE T&N2022/02/2717 - 2
BENU Leány Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2021/11/282 - 36
Győri VSE - SZNVE2022/02/2717 - 6
TVSE Vízilabda Kft III - Győri VSE2022/05/0710 - 7
BENU Leány Gyermek II. (2008-2009) Országos bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
KSI SE - Oázis SC2022/05/2120 - 6
KSI SE - Oázis SC2022/05/2124 - 8
BENU Leány Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - UVSE Vízilabda Sportegyesület, Margitsziget2021/11/288 - 25
Győri VSE - SZNVE2022/02/2720 - 12
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Ozorai-Faterpolo VSE - ASI DSE2021/11/288 - 26
Oázis Sport Club 2. - Komplex Póló Suli SE2022/02/2013 - 12
Oázis Sport Club 2. - OSC Kft.2022/04/0311 - 19
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2007)
MérkőzésDátumEredmény
Városgazda Utánpótlás Akadémia - FTC Utánpótlás2022/01/238 - 10
UVSE Vízilabda Sportegyesület - Iron waterpolo2022/01/2344 - 1
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2009)
MérkőzésDátumEredmény
Ceglédi Vasutas Sport Egyesület - KSI SE2021/12/187 - 22
Tatabányai Vízmű Sport Egyesület - Egri Vízilabda Klub2021/12/1810 - 12
UVSE I - Angyalföldi Sportiskola DSE2021/12/1816 - 6
Egri Vízilabda Klub - Tatabányai Vízmű Sport Egyesület2022/02/198 - 5
Váci Vízilabda Sport Egyesület - Ceglédi Vasutas Sport Egyesület2022/02/192 - 17
Kópé UVSE - MVLC2022/02/196 - 17
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
MérkőzésDátumEredmény
Kistarcsa - Angyalföldi Sportiskola DSE2022/01/292 - 17
Százhalombatta - Oxigén Úszósuli2022/01/2917 - 5
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - Oázis SC2022/01/2912 - 6
Budapesti Baby I. Bajnokság (2011)
MérkőzésDátumEredmény
Kópé UVSE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/11/270 - 0
Budapesti Honvéd Sportegyesület II - BVSC-Zugló2022/03/130 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület II. - FTC Utánpótlás2022/03/130 - 0
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ceglédi VSE2022/03/130 - 0
UVSE Vízilabda Sportegyesület I. - Budapesti Honvéd Sportegyesület II2022/03/130 - 0
DVL Ifjúsági Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
Váci Vízilabda SE - Komárom VSE2021/12/1115 - 3
Velence PLUS - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/12/113 - 20
Komárom VSE - Ifi-serdülő2021/12/111 - 12
Velence PLUS - Váci Vízilabda SE2021/12/116 - 14
Ifi-serdülő - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2021/12/1110 - 10
Dunaújvárosi Főiskola VE - Budapesti Honvéd Sport Egyesület2022/01/0812 - 22
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Százhalombatta2022/03/1220 - 12
Váci Vízilabda SE - PSN Zrt.2022/03/128 - 22
Budapesti Honvéd Sport Egyesület - Ifi-serdülő2022/03/120 - 0
PSN Zrt. - Százhalombatta2022/03/1219 - 8
Ifi-serdülő - Váci Vízilabda SE2022/03/1220 - 7
DVL Serdülő Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVUS - PSN Zrt.2022/02/129 - 13
Tatabányai Vízmű SE - Balaton Vízilabda Klub2022/02/129 - 7
PSN Zrt. - Erzsébeti SMTK2022/02/1210 - 3
Tatabányai Vízmű SE - AVUS2022/02/1215 - 4
Erzsébeti SMTK - Balaton Vízilabda Klub2022/02/125 - 16
Balaton Vízilabda Klub 2 - VTUVE2022/03/269 - 5
Velence Plus A - VTUVE2022/03/2615 - 1
Pápai SE - Balaton Vízilabda Klub 22022/03/264 - 12
Szekszardi Sportközpont Nkft. - Velence Plus A2022/03/266 - 11
Pápai SE - Velence Plus B2022/03/266 - 11
Velence Plus B - Szekszardi Sportközpont Nkft.2022/03/269 - 7
DVL Gyermek I. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
AVE VE - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/12/045 - 12
BUSC - Balaton Vízilabda Klub2021/12/0411 - 14
Erzsébeti SMTK - AVE VE2021/12/0415 - 4
Pápai SE - Balaton Vízilabda Klub2021/12/043 - 17
BUSC - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2021/12/0411 - 7
Erzsébeti SMTK - Pápai SE2021/12/0421 - 4
Balaton Vízilabda Klub - Fehérvár Vízilabda Sportegyesület2022/04/309 - 16
Tatabányai Vízmű SE - PSN Zrt.2022/04/3015 - 11
Balaton Vízilabda Klub - Soproni VSE2022/04/302 - 22
Tatabányai Vízmű SE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/04/3017 - 7
Fehérvár Vízilabda Sportegyesület - PSN Zrt.2022/04/309 - 9
Soproni VSE - Kanizsa Vízilabda Sport Egyesület2022/04/3011 - 6
DVL Gyermek III. Vízilabda Bajnokság
MérkőzésDátumEredmény
PSN Zrt. - Balaton VK2022/05/088 - 7
Időmérő
1
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2008)
MérkőzésDátumEredmény
UVSE I. - BVSC2022/01/2510 - 7