Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület

Játékosok

Az egyesület aktív versenyengedéllyel rendelkező játékosaihoz klikkeljen ide

Csapatok

Bajnokság2023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008
Férfi OB I/B. Bajnokság
8.
(12/4/10)
3.
(18/2/6)
9.
(11/0/15)
4.
(13/2/7)
N
(8/1/7)
6.
(13/4/9)
13.
(9/0/13)
5.
(14/5/7)
6.
(14/1/11)
9.
(10/4/10)
15.
(9/0/15)
14.
(10/2/8)
15.
(11/2/11)
-
-
-
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
10.
(15/0/4)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
14.
(3/0/16)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság A2 csoport
10.
(13/0/6)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Budapesti Gyarmati Dezső Felnőtt Férfi Bajnokság
4.
(16/1/5)
16.
(7/0/12)
5.
(13/1/9)
7.
(11/4/9)
N
(6/1/7)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Budapesti Rusorán Péter Gyermek II. Fiú Bajnokság (2010)
N
(7/0/7)
6.
(5/0/10)
N
(7/0/7)
N
(10/1/9)
N
(6/0/2)
N
(9/1/2)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
N
(10/1/4)
N
(10/0/11)
N
(3/0/9)
N
(13/0/1)
N
(5/0/5)
N
(8/1/5)
N
(6/0/10)
N
(12/1/7)
N
(6/0/13)
K
(0/0/0)
-
-
-
-
-
-
2024. évi Budapesti Téli Kupa
N
(0/0/0)
1.
(4/0/0)
3.
(4/0/1)
6.
(0/0/3)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Fiú Ifjúsági Országos Vízilabda Bajnokság
-
N
(8/0/12)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Fiú Serdülő Országos Vízilabda Bajnokság
-
N
(13/0/7)
N
(14/0/5)
N
(5/0/19)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Fiú Gyermek Országos Vízilabda Bajnokság
-
N
(9/0/11)
N
(19/0/0)
N
(19/0/5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Budapesti Ifjúsági Fiú Bajnokság (2004)
-
N
(0/0/0)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2011)
-
N
(9/1/8)
N
(12/0/1)
N
(13/0/5)
N
(3/0/5)
N
(9/0/7)
N
(10/0/6)
N
(12/0/8)
-
-
-
-
-
-
-
-
Országos Női OB I/B Osztályú Bajnokság
-
-
N
(5/0/7)
7.
(1/0/11)
N
(4/0/4)
9.
(2/1/9)
4.
(7/0/7)
3.
(6/0/4)
2.
(7/0/5)
2.
(4/2/6)
5.
(2/0/10)
2.
(13/0/3)
2.
(10/1/1)
1.
(11/0/1)
-
-
Budapesti Szívós István Gyermek I. Fiú Bajnokság (2006)
-
-
-
N
(6/1/15)
N
(4/1/5)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2019. évi vízilabda Komjádi Kupa
-
-
-
-
N
(0/1/3)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
BENU Fiú Gyermek Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
N
(9/0/5)
N
(15/0/1)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2019. évi Téli Kupa
-
-
-
-
-
N
(4/0/1)
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
2018. évi Budapest Diapolo Téli Kupa
-
-
-
-
-
-
N
(5/0/1)
N
(5/1/0)
3.
(4/0/1)
N
(3/1/1)
N
(5/0/1)
13.
(3/0/3)
-
-
-
-
Leány Serdülő Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
13.
(3/0/9)
-
-
-
-
-
-
-
Leány Gyermek Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
10.
(10/0/6)
15.
(2/0/17)
-
-
-
-
-
-
Markovits Kálmán Gyermek 2003 Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(8/3/9)
K
(0/0/0)
-
-
-
-
-
-
2015. évi Komjádi Kupa
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(1/0/2)
-
-
-
-
-
-
-
Női OB I Osztályú Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10.
(0/1/21)
8.
(0/0/18)
-
-
-
-
-
Női Theodora Magyar Kupa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(0/0/4)
N
(0/0/4)
-
-
-
-
-
Leány Ifjúsági Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
9.
(2/0/16)
9.
(0/0/16)
9.
(0/0/16)
-
-
-
-
Rusorán Péter Gyermek 2001 Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
14.
(4/0/24)
N
(9/0/10)
17.
(0/1/18)
-
-
-
-
Markovits Kálmán Gyermek 2002 Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
17.
(14/0/8)
N
(7/2/13)
-
-
-
-
-
Leány Serdülő Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
11.
(0/0/20)
-
-
-
-
-
BVLSZ Férfi Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(20/1/1)
-
-
-
-
Leány Serdülő Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
8.
(2/0/14)
9.
(0/0/14)
10.
(0/0/12)
-
Theodora Férfi Magyar Kupa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(1/0/2)
-
-
Vodafone Férfi OB I Osztályú Országos Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
12.
(4/3/25)
-
-
2010. évi Komjádi Kupa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
4.
(2/0/3)
-
-
Országos Fiú Serdülő Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(12/1/2)
-
-
2011. évi Vízvári György Országos Serdülő Kupa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
5.
(3/0/1)
-
-
Vodafone Női OB I Osztályú Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10.
(5/2/18)
8.
(0/0/24)
Theodora Női Magyar Kupa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
N
(0/0/3)
N
(0/0/3)
Országos Férfi OB I/B Osztályú Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1.
(17/2/3)
3.
(13/1/6)
Országos Leány Ifjúsági Bajnokság
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
10.
(0/1/11)
6.
(1/0/11)

+: folyamatban V: visszalépett K: kizárva N: nincs helyezés, (győzelem, döntetlen, vereség)

Adatok
Sportszervezet neve:Angyalföldi Sportiskola Diáksportegyesület
Cím:1139, Budapest Rozsnyai utca 4.
Telefon:+36202568265
E-mail:asi@asidse.hu
Honlap:http://www.asidse.hu
Jogi forma:társadalmi szervezet
Adószám:18100992-1-41
Fax:18100992-1-41
hivatalos értesítési Adatok
Hivatalos értesítési név:Eperjesiné Muts Éva
Hivatalos értesítési cím:1139, Budapest Rozsnyai utca 4.
Hivatalos értesítési e-mail címek:asi@waterpolo.hu, asi@asidse.hu
Hivatalos fax:
Elnök neve:Alberti Luca
kapcsolat
Technikai vezető:Godova Gábor
Technikai vezető címe:1139 Budapest Rozsnyai utca 4.
Technikai vezető elérhetőségei:godovag@gmail.com, +36209578722,
Egyebek
Egyéb információk: